Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 418 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8396310 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Savaş

Neyse hasarsız atlattık. İyi oldu.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kartal190321

bataklarında bogulsunlar sarışın kardeşler, bizimle uğraştıkça bogulurlar böyle, ilahi adalet işte bu senede ŞAMPİYON  BEŞİKTAŞ yazdıracaz :ishock:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi Necmi

@tangaz  gs operasyon hızını alamamış kendinede yapmış :kop: :kop: :kop:

aslında sen operasyonu bildinde takımı yanlış teşhis ettin :bandit:

operasyonu ts yapmış üstündeki bütün takımlar puan kaybetti :D

tam tamcılar sizi :bandit:

Çevrimiçi Necmi

haftanın kazananı fener oldu herkese bir puan daha yaklaştı :D

Çevrimdışı Berat

haftanın kazananı fener oldu herkese bir puan daha yaklaştı :D

@tangaz abi göreve  :evillol:

Çevrimdışı abdusta

Ne oldu şimdi?

Bu hafta oynana maçları yok hükmünde sayıyorum

Saygılar

Çevrimdışı mylife1903

Olan antalyaspora oldu bu hafta

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Resmi hasap vurduuuu Goooolll oldu :super:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Gokhan-

Bugün Şairlerde toplanıp kararlar filan alınmış. Yönetimle konuşup kapalı üst kattan blok ayırmak istiyorlarmış. Nasıl olacak ki o iş? Halihazırda kombineli olanların hepsi uzatırsa kombine sürelerini?
Yönetimle, tribün liderleri anlaşırsa olabilir ki olması gereken de bu bence.
Bağıran insanların bir arada durması adına önemli diğer türlü bütün tribünleri yönlendirmek imkansız.

"L" şekli tribüne gelirsek bu sene için uygulanması zor ama seneye böyle bir yapılanma olabilir, Antipati'de Kapalı tarafında ki bloktan alacak kombinelerini Çarşı'da kapalı'nın sağına yerleşince bir bütünlük yakalanabilir eskisi gibi.

En önemlisi setlerin yeri değişmesi lazım, en ön sıraya alınırsa setler daha hakim olunur tribüne.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimiçi Kapkarakartal

Olan antalyaspora oldu bu hafta

İyi oldu onlara müstehak küme düşseler aynı yıl içinde 2 kere şampiyon olmuş gibi sevinirim.

Çevrimdışı goktasoktay

Cuma günü de yazdım, karamsar olmaya hiç gerek yok. Gördüğünüz gibi renkliler de puan kaybediyor ve daha da çok kaybedecekler. Biz bu ligin efendisi olacağız, korkunun ecele faydası yok, bunu onlar da bir yerden sonra kabullenecekler.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi underworld

Çok şükür sari kızlar hacamat oldu

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Dün cumartesi günü Fenerbahçe'nin berabere kalmasıyla moralimizi düzelttik. Bugün pazar günü Başakşehir'in yenilmesiyle haftayı lider olarak kapatmayı garantiledik ve böylelikle düzelen moralimiz daha da yükseldi. Bugün akşamüstü biraz önce Galatasaray'ın yenilmesiyle moralimiz çok yükseldi. Yükselen moralimiz Beşiktaş futbol takımımıza çok pozitif katkıda bulunacak ve şampiyonluk yarışında takımımızın gücüne güç katacaktır inşaallah.
[ Son Düzenleme: 12 Şubat 2017, 21:35:38 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı kartal190321

operasyon diyen arkadaşlar, maçları izlesin bakalım ,hakemler ne kadar kötü hatta berbat durumda,  canı yanmayan takım ,isyan etmeyen başkan yönetici yok gibi, işin kötü tarafı düzelmesi gerekirken her hafta daha kötü duruma gidiyor, gidişat olaylara gebe, aşırı gerginlik var ve basıl olmayacak şekilde algı operasyonu yapıyor, umarım ligler saglıklı şekilde son bulur bu sene

Çevrimiçi underworld

Bundan sonra 1 puan kayba bile tahammülumuz yok.

Çevrimdışı Zafer55

Bu arada başakşehirin averajı bizden iyiydi.Bu hafta 4 yediler.Ligin en iyi averajına sahip takımı ve lideriyiz.

Çevrimiçi mellfred

bursanın başında mutlu hoca var hem sergen hem mutlu'dan  umutluyum
:biggrinking:

Çevrimdışı ozankarakoc

Kayseri tarihi farkı kaçırdı. 2'ye 1, 3'e 2, 4'e 2 yakaladıkları bir sürü pozisyonu akıl almaz şekilde kaçırdılar... Şimdi yine densiz bir Galatasaray yöneticisi ya da teknik sorumlusu çıkıp 'hakem golümüzü vermedi, üzerimizde oyunlar oynanıyor' falan diyecek, delirtecek beni... Gerçi ben niye deliriyorum ki ehuehue...

'Şimdi ayvayı yedik'le başlayan hafta, 'ah ulan şu maçı kazansaydık şampiyonduk'a ne ara geldi anlamadım valla! :)
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi mellfred

dün alkole ara verme kararımı erteliyorum  :busted_cop:
dünden beri kaç tane müjde aldık be !

Çevrimdışı Gokhan-

Bu Gs'liler, sayılmayan gollerinde faul yok derken ciddiler mi, yüzsüzler mi?

Ben böyle bir şey görmedim arkadaş.

Çevrimdışı tolga1903

Abi kahroluyorum ya Karabükspor maçını kazansak nerdeyse bitmişti lig ah Cenk ah Oğuzhan ahhhh inşallah aklınız başınıza gelir de şunların heveslenmesine bile izin vermeyiz bir daha.

Çevrimdışı Kutay

Bu sene ve gelecek 5 sene bu ligin tek hakimi biziz federasyonu,renklileri geçtim putin-trump-merkel birleşse durduramaz bizi
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Gokhan-

Abicim Lig'i erkenden bitirtmez bu yayıncı kuruluş, Tff vs  şunu kafanıza sokun bence.

Bugün maçta yorumcunun yaptığı hinlikten anlayabilirsiniz bunu.

Deniz'in tertemiz pozisyonunda yorum yapmayan eleman, Gs'nin sayılmayan golünde çok tartışılacak karar maçı etkileyebilir diyor.

Çevrimdışı Kuntz

Fenerbahçe bebek adımları ile şampiyonluğa doğru ilerliyor. Puan farkını 1 puan daha aşağı çekti. Psikolojik üstünlük yine Fener'de.

Çevrimdışı kartal190321

çok ilginç skorlar alınıyor, geçen yıllara göre takımlar daha güçlenmiş, iyi durumda epey takım var,zor deplasmanlar, olmayacak maçlarda olmayacak şekilde puan kayıpları olabilir, şampiyonluk puan barajı 74 lere düşebilir, çok ilginç bir sezon olacak gibi duruyor gidişat onu gösteriyor :bandit:

Etiketler: