Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365389 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

@tangaz  gs operasyon hızını alamamış kendinede yapmış :kop: :kop: :kop:

aslında sen operasyonu bildinde takımı yanlış teşhis ettin :bandit:

operasyonu ts yapmış üstündeki bütün takımlar puan kaybetti :D

tam tamcılar sizi :bandit:

bizim maçta operasyon yaptılar sözümün arkasındayım. sergen reyis heriflik yaptı hakkımızı savundu  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mavi Tuna

bizim maçta operasyon yaptılar sözümün arkasındayım. sergen reyis heriflik yaptı hakkımızı savundu  :bandit:
O maç için kötü oynadık yorumunu çokça yaptım ama ciddi hakem kurbanı olduğumuz ve kıyıma uğradığımız da bir gerçek. Penaltıyı verse, ofsayt golünü vermese çok farklı olurdu. Fener maçı olanlar ortada . Rakipler kayıp etti diye yapılanları göz ardı etmeyelim, biz dikkatli olalım, bunların ne yapacağı belli olmaz. Zamanın da öyle bir kıyıma uğradık ki bu sonuçlar rehavet oluşturmasın. Operasyon olmadığı olmayacağı anlamına gelmiyor.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

O maç için kötü oynadık yorumunu çokça yaptım ama ciddi hakem kurbanı olduğumuz ve kıyıma uğradığımız da bir gerçek. Penaltıyı verse, ofsayt golünü vermese çok farklı olurdu. Fener maçı olanlar ortada . Rakipler kayıp etti diye yapılanları göz ardı etmeyelim, biz dikkatli olalım, bunların ne yapacağı belli olmaz. Zamanın da öyle bir kıyıma uğradık ki bu sonuçlar rehavet oluşturmasın. Operasyon olmadığı olmayacağı anlamına gelmiyor.

Tamam artık olan oldu biten bitti ama Karabük ün ikinci golü öncesi Adriano nun omuz omuza mücadelesine hakem faul çalmıştı ardından savunmadaki hatalar zinciri ve gol yedik.Ben Adriano nun pozisyonunun tamamen orta sahada olsa çalınmayacak ve ikili mücadele sınırları içinde olduğunu düşünüyorum.Siz ne düşünüyorsunuz?

Çevrimdışı Mavi Tuna

Tamam artık olan oldu biten bitti ama Karabük ün ikinci golü öncesi Adriano nun omuz omuza mücadelesine hakem faul çalmıştı ardından savunmadaki hatalar zinciri ve gol yedik.Ben Adriano nun pozisyonunun tamamen orta sahada olsa çalınmayacak ve ikili mücadele sınırları içinde olduğunu düşünüyorum.Siz ne düşünüyorsunuz?
Onu yazmaya sıra gelmedi, o faul de uydurma adam dağılıyor omuzu alınca sonrası faul. Halı saha da durmuyor bu pozisyona oyun.

Çevrimdışı tangaz

9.dakikada hakem penaltı+kırmızı kartı yemeseydi şuan 47-42-39-36 idi tablo  :akuma:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Neyse bu hafta bize ders olsun. Bu şans bir daha gelmez.akhisar ve gs maçından en az 4 puan alırsak rahatlariz.

Çevrimdışı tangaz

pozisyon omuz omuza dahi değil yere sağlam basan adriano iken eğreti gelen ve eğreti basan karabüklü bırakıyor kendini yere ve bize operasyon yaptığını iddia ettiğim yan hakem bayrak çekerek faul diyor. aynı yan hakem penaltımızı görmüyor ofsaytı görmüyor bi tarafından faul uyduruyor. bir hakemin operasyon yapması için daha ne lazım sahaya girip topu tiplemediği eksik kaldı sadece...

Çevrimdışı Gokhan-

Hayat çok garip, yenildiğimiz hafta averajı düzeltiyor lig'in en iyisi konumuna geçiyoruz  :D
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimiçi Necmi

Verilmiş hak dediğin kombinesi olana seneye öncülük tanınması ise ben bunda bir sıkıntı göremiyorum, hatta aynı zaman da çıkması daha hakkaniyetli olur düşüncesindeyim.Beşiktaş taraftarı o stad kapasitenin çok çok üzerindedir, öncülük muhabbeti bence gereksiz.

Toplanılacak tribün daha önceden belirlenecek ve tribün yapmak isteyen taraftarlarımız aynı blokta toplanacak.Ben deplasman tribünlerinin gelip Süleyman Seba'ya sövmesini, Beşiktaş'a sövmesini duymak zorunda değilim.Şahsen utanıyor ve sinirden deliriyorum.
Bağırmayacak olanlarda diğer uzak bloklardan alabilir buna saygı duyarım.

Fb maçında, Gs maçında çok eksi de kaldık, Numaralı ile tezahurat bile yapamadık adamlar araya girdi ti'ye aldı.Bu zamana kadar bu adamları ezip geçiyorduk biz tribünde şimdi düştüğümüz hale bak.

sözleşmede var bir tek kişi itiraz etse bütün satışlar iptal olur. sözleşme yapmak o kadar
basit bir şey değil. Sana ömür boyu garanti vererek sattılar. O işi isteyenler zamanında satılırken alcaklardı
öyle olimpiyata gitmek zor gelince boykot bahane edip stadın açıldığı gün boykotu kaldırırsan açıkta kalırsın kapalı üst nerdeyse ful kombine
artık kimse onlara burdan git diyemez. Bağladılar sözleşmeyle kendilerini.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Gerçekten yüz yıl düşünsem aklımın ucundan geçmeyecek ihtimaller gerçekleşiyor.Sosyal medyada,yazılı ve görsel basında,sokaklarda,ikinci yarı basından bu yana çalınmayan penaltılarımız ortada iken,Fenerbahçe maçında başımıza gelenler malum iken ve bu hafta maçın ilk dakikalarında lehimize penaltı artı kırmızı kart verilmemiş,ofsayttan gol yemiş ve bastırırken yalandan çalınan uydurma bir faul den gol yemiş olmamıza rağmen,bütün renkliler el ve kader birliği etmişçesine Mhk ve federasyonun bizim için çalıştıklarını ve haklarının yenildiğini söylüyorlar.Kıyamet yakın olsa gerek....

Çevrimiçi Necmi

bu cevap kıvırma oldu hakemin kişisel hatası veya kastı olsa bile bunun tanımı operasyon değildir.
bir maçla sınırlı kalır. operasyon dersen bu hafta her hakem yönettiği maçta operasyon yaptı demektir.
normal maç yok sanırım bütün tepedekiler puan kaybetti her hakem korkarak çıkmış maça hep büyükleri
doğrama dürtüsünden haraket ettiler kolay değil öyle toki de son dakikalarda gs golünü saymamak.
kabul edin işte hakemler çok kötü ve eyyamcı ama bize karşı organize bir operasyon dersen dediğin hafta çuvalladı işte. @tangaz

Çevrimiçi Necmi

Gerçekten yüz yıl düşünsem aklımın ucundan geçmeyecek ihtimaller gerçekleşiyor.Sosyal medyada,yazılı ve görsel basında,sokaklarda,ikinci yarı basından bu yana çalınmayan penaltılarımız ortada iken,Fenerbahçe maçında başımıza gelenler malum iken ve bu hafta maçın ilk dakikalarında lehimize penaltı artı kırmızı kart verilmemiş,ofsayttan gol yemiş ve bastırırken yalandan çalınan uydurma bir faul den gol yemiş olmamıza rağmen,bütün renkliler el ve kader birliği etmişçesine Mhk ve federasyonun bizim için çalıştıklarını ve haklarının yenildiğini söylüyorlar.Kıyamet yakın olsa gerek....
Alışın bunlara seneye bir fırt daha güçleneceğiz onlarda bir fırt daha zayıflayacak seneye hakemde diyemeyecekler
bu son seneleri bir ümit keseriz belki yollarını diyorlar. En kötü şampiyonluklarına leke süreriz mantığıyla yazıyorlar
ama tarih eze eze şampiyon oldu yazacak.

Çevrimdışı Gokhan-

sözleşmede var bir tek kişi itiraz etse bütün satışlar iptal olur. sözleşme yapmak o kadar
basit bir şey değil. Sana ömür boyu garanti vererek sattılar. O işi isteyenler zamanında satılırken alcaklardı
öyle olimpiyata gitmek zor gelince boykot bahane edip stadın açıldığı gün boykotu kaldırırsan açıkta kalırsın kapalı üst nerdeyse ful kombine
artık kimse onlara burdan git diyemez. Bağladılar sözleşmeyle kendilerini.

Peki, sözleşmeden ve kurallardan taviz verilmez diyelim.
Ama yine de dediğim olay şu an kombinesi olan kişilerle yapılabilir abi 4-5 blok yeter her türlü ve şu anda bu blokları doldurabilecek kadar 90 dakika bağıracak taraftarımız mevcuttur Necmi abi.
Sen eski açıkta olduğun için pek duymuyorsun adamları ama ben yeni açıktayım sağlam gelen her tribün bizden daha iyi tribün yaptı ve bu televizyona da yansıdı.Fb'liler içinde Süleyman Seba'ya küfür olan besteyi girip rahat rahat söylediler, ciğerden küfür ettiler.Bir çok insan bırak karşı tezahuratla cevap verip susturmayı ıslık bile çalmadılar.
Ailesi, bayanı, bağırmayacak olanı gene gelsin ama tribün yapacak olan adamlara da imkan tanınsın, evimize gelen misafir bize sövüyor ama organize olupta tepki veremiyoruz.
Kabul edilemez bir durumdur bu bana göre.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Karabük maçında galibiyeti hak etmedik. Bu nedenle hayıflanmıyorum fırsat kaçtı diye. Penaltı pozisyonu da gördüğüm kadarıyla penaltı değildi. Pozisyonun tekrarında da bana penaltı gibi gelmedi. Bu hafta şans bizden yanaydı keyfim yerinde  :)

Çevrimiçi 38life

Sergen'in Bize Cenk Tosundan daha fazla faydası dokunuyor bu sene :D

Şu haftaki sonuçlara ilahi adalet derim. Ahımız yerde kalmadı. Kötü oynamış olabiliriz ama buna rağmen maç bizim hakkımızdı. Evet maçı hak edecek futbol oynamadık ama buna rağmen bir şekilde maç bize kendisi gelmişti, hakem engelledi. Ama Allah büyük hiçbir kaybımız olmadı. Hatta herşey daha iyi duruma geldi çünkü. Biz zor bir maçta yenildik gs ise nispeten daha kolay bir maçta, net favori olarak çıktığı maçta yenildi. Dolayısıyle matematiksel olarak olmasa bile anlamsal olarak baktığımızda haftayı kârlı kapattık diyebiliriz.

Aslına bakarsanız gs'nin şimdiye kadar çoktan düşmesi gerekiyordu. Kötü futbol ile buralara kadar birşekilde geldiler. Ben "koca bir yarıyı kötü futbolla ite kaka nasıl böyle bitirdilerse ikinci yarıda da aynısı olur" diyordum ama düşündüğüm gibi olmadı. gs nihayet hak ettiği sonucu aldı. Umarım bu bir başlangıç olur ve gs oynadığı her maçta hak ettiği sonucu olur. Gs oynadığı futbolun karşılığı neyse onu alsın vallahi daha 30a gelmeden ilan ederiz.

Bu Rodriuges midir nedir yılın transferi wonderkid falan diyodu bunlar ne oldu ya 45de oyundan çıkartılıyo falan :D

Haftaya Rize mutlaka kazanmak isteyecektir. Mücadele anlamında zorlayacaktır ama kalite olarak çok birşey yapabileceklerini sanmıyorum. Ama bugün de gördüğümüz gibi hiçbirşey belli olmuyor tabi. Zira gs futbol mutbol oynamıyor. Adamların başında teknik direktör yok bikere  :D

Gs maçına bu puan farkıyla girsek kafi. Haftaya Akhisarı yenip moral buluruz. Toki Arenada ligdeki fener maçında yaptığımız gibi rakibi kitleyip kontralarla şansımızı deneriz. Atarsak 1 gol ne mutlu. Atamazsak 0-0 da hertürlü işimizi görür. Ondan sonra gs Antalya deplasmanına gitsin biz içerde kolay maçlar oynayalım. Sonrada psikolojik olarak lig bitsin :) Gs maçında yenilmeyelim yeter. Korkudan bacakları titremeye başlar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Yok ya, mevzu aslında grupların çok dağınık olmasından kaynaklanıyor zaten şu an da kombinesi olan gruplar sene'ye birbirine yakın yerlerde toplansa sorun çözülüyor zaten.
Mesela Antipati yeni açıkta, Asya Kartalları ve Karagümrüklüler Eski Açıkta, Çarşı Kapalı'da.
Gelecek sene yönetim Kapalı'nın sağ tarafından 2 blok ve Yeni Açık tribününün Kapalı ile birleştiği yerden 2 blok ayırsa bütün stada hükmetmek ve ayakta tutmak için yeterli olur.

Yani çoğunun kombinesi var yine bu adamların ama dağınık yerlerdeyiz malesef.
nasıl dolduracaklar tek blok olsa dolduramazlar :D
karagümrük dediğin on kişiler asya kartallarıda öyle antipati 40-50 kişidir etraflarında gençler toplaşıyor işte
çarşı belki 300 kişi toplar hepsi bu anlamıyorsunuz siz istedikleri yerde toplansınlar orda 40 bin Beşiktaş taraftarı var
ve üzerlerini çizdi kapalıya katılmıyorlar kapalı artık stadı yönlendiremiyor antipati başlarsa eşlik ediyorlar
ama kapalı duvara tosluyor öyle olimpiyat boykot demek kolayda şimdi buyursunlar yönlendirsinler 40 bin kişiyi
Beşiktaş taraftarının öfkesi soğumadan o iş çok zor antipati götürür bu işi anca onlarında başında liderlik yapacak kimse yok
forzayı taklit etme dışında bir şey üretemiyorlar

Çevrimdışı Orhan

Alınan kararlar şunlarmış  :bandit:
Nasıl yani 3-5 kişi karar alıp tribünleri mi dizayn edecek ? Bu rahatlığı nereden buluyorlar anlamıyorum. Cidden cok yazık eski İnönü gibi olacaz bu kafayla.

Çevrimdışı Gokhan-

nasıl dolduracaklar tek blok olsa dolduramazlar :D
karagümrük dediğin on kişiler asya kartallarıda öyle antipati 40-50 kişidir etraflarında gençler toplaşıyor işte
çarşı belki 300 kişi toplar hepsi bu anlamıyorsunuz siz istedikleri yerde toplansınlar orda 40 bin Beşiktaş taraftarı var
ve üzerlerini çizdi kapalıya katılmıyorlar kapalı artık stadı yönlendiremiyor antipati başlarsa eşlik ediyorlar
ama kapalı duvara tosluyor öyle olimpiyat boykot demek kolayda şimdi buyursunlar yönlendirsinler 40 bin kişiyi
Beşiktaş taraftarının öfkesi soğumadan o iş çok zor antipati götürür bu işi anca onlarında başında liderlik yapacak kimse yok
forzayı taklit etme dışında bir şey üretemiyorlar

Abi zaten olay bunların isimleri, dediğin gibi gençler, bağıracak olanlar toplanıyor bunların etraflarında.
Bunlar yaz döneminde girecekleri blokları sosyal medyadan belirttikleri takdirde 5 tane blok bağıracak adamlarla dolacaktır.
Mesela benim gibi bağırmak isteyipte alakasız blokta takılan adam çok, seneye belirlesinler tribünü geçelim oraya.
Siz de rahat rahat takılırsınız eski açıkta, daha ne istiyon  :D
Ama Antipati konusunda dediğine kesinlikle katılıyorum, potansiyel var ama beyinleri, yönlendiricileri yok.
Mesela onların önünde Alen gibi amigo olsa, 15-20 tane de tribün tozu yutmuş, damarına göre beste girmesini bilen bir beyin takımı olsa Yeni Açık'tan her tribün yönetilebilirdi.

Çevrimdışı Orhan

Fenerbahçe bebek adımları ile şampiyonluğa doğru ilerliyor. Puan farkını 1 puan daha aşağı çekti. Psikolojik üstünlük yine Fener'de.
farkı 8 yapalım paniklesinler diye hayal kuruyorlardı. Onların hayalleri bizim gerceklerimiz :D

Çevrimiçi Necmi

Karabük maçında galibiyeti hak etmedik. Bu nedenle hayıflanmıyorum fırsat kaçtı diye. Penaltı pozisyonu da gördüğüm kadarıyla penaltı değildi. Pozisyonun tekrarında da bana penaltı gibi gelmedi. Bu hafta şans bizden yanaydı keyfim yerinde  :)
kaleye girecek top elle kesiliyorsa bu net penaltıdır nesi penaltı gibi gelmedi el açık
top elden dönüyor :alala:
bir konuya katılırım penaltı verilmediğine bağlamak yanlış kazanacaksın bu maçı kazanmak için bir şey yapmadık.
nasılsa kazanırız mantığıyla son dakikaya kadar rahat davranıyorlar hiç kasmıyorlar umarım ders olur dakika 80 civarıydı biz orta sahada uzun uzun top çevirip zaman öldürüyorduk

Çevrimdışı tangaz

pozisyon omuz omuza dahi değil yere sağlam basan adriano iken eğreti gelen ve eğreti basan karabüklü bırakıyor kendini yere ve bize operasyon yaptığını iddia ettiğim yan hakem bayrak çekerek faul diyor. aynı yan hakem penaltımızı görmüyor ofsaytı görmüyor bi tarafından faul uyduruyor. bir hakemin operasyon yapması için daha ne lazım sahaya girip topu tiplemediği eksik kaldı sadece...

@Necmi  :us:

ben kıvırmam bizim maçta operasyon yapıldı, rakipler kötü die 50 defa yazdım. işinize geleni alıntılayıp diğerini alıntılamayınca yazdıkların algıdan ibaret kalıyor  :bandit:

ama biliyorsun ben yutmam bu numaraları  :bandit:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

kaleye girecek top elle kesiliyorsa bu net penaltıdır nesi penaltı gibi gelmedi el açık
top elden dönüyor :alala:
bir konuya katılırım penaltı verilmediğine bağlamak yanlış kazanacaksın bu maçı kazanmak için bir şey yapmadık.
nasılsa kazanırız mantığıyla son dakikaya kadar rahat davranıyorlar hiç kasmıyorlar umarım ders olur dakika 80 civarıydı biz orta sahada uzun uzun top çevirip zaman öldürüyorduk

Necmi abi maçı izlerken göremedim. Tekrarında da bana sanki Dany'nin karnına çarpmış gibi geldi. Bizden de kimse itiraz etmedi zaten. Daha net bir tekrarı olan varsa paylaşsın ben aradım bulamadım.

Çevrimdışı Orhan

Kapalı üstte bir blokta toplanalım diyenler şu an kombinesi olanlar ise belki dediğin için düşünebilirim ama seneler önce bugün için değil, o gün takımına yardımcı olmak için kombine alan herhangi birinin hakkının yenmesi hiç doğru olmaz. Sen önemsiz görebilirsin ama nihayetinde verilmiş bir hak var. Konuya çok hakim değilim. Kimler neyi talep ediyorlar, neyi tartıştılar, bu toplantı nereden çıktı çok bilgim yok. Olimpiyatta-Başakşehir'de olmayıp da "tribünler çok kötü yea" diye çıkıp gelenlerin işiyse bu, boşuna kalabalık yaratmasınlar isterim. Bakalım, belki konuşulduğuyla kalacak.
katlıyorum. :claps: :claps: Ek olarak Parasını verdikten sonra isteyen istediği yerde otursun ama stadın en pahalı noktalarında taraftarı kendince dizayn etmeye çalışmak intahardır. Ben artık Taraftar diye de bakmıyorum. Geldiğimiz konjektur de taraftar değil müşteriyiz. Öncelikli seyler bize verilen tahaddütlerin yerine getirilmesi.

Çevrimdışı kyiv

@kyiv Totem'i ilerleyen haftalarda devam ettirelim, sen baya kem gözlüymüşsün abi  :evillol:

Gençler şaka bir yana Karabük maçında üzüldük arkasından bursa ve kayseri ile neşemizi bulduk ama ben önümüzdeki maç için endişeliyim. Özellikle Akhisar çok iyi futbol oynuyor, Rodalleganın eksikliğini hiç hissetmiyorlar. İşimiz zor.  :eyes

Fenerbahçe ve Galatasarayda sırasıyla Kasımpaşa ve Rizeyi paramparça ederler.Ben şahsen Galatasaray ve Fenerbahçenin futbolunu imrenerek izliyorum. Rikenik niye gönderilecek anlam veremiyorum :alala: Önümüzdeki hafta çok sıkıntılı :icool:

Avrupa Ligi maçı içinse, İsrail ligini de sürekli takip ederim bu Hapoel Beer çok tehlikeli bizi orada kesin yener  :bandit: :eyes  :ok:

Çevrimdışı Orhan

hep diyorum lig kötü rakipler rezil die. hoca bu sene formsuz olmasa şu an en yakın rakibe 10 puan takipçi 3 takıma totalde 40 puan fark koyardık  :bandit:
Abi şl olmasa suan tur bindiriyorduk. En azından Kadıköy'de iki üç tane sokuştururduk Kiev maçı var diye yattık orada. En cok ta ona yanıyorum

Etiketler: