2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 353 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6190373 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı BORAN

Quaresma bey ne güzel boş alanlara koşu yapıyor, içe katediyor, basit/kilit paslar atıyor  :evillol:
benim merak ettiğim hiç mi sormuyorlar arkadaşa sen orada öyle burada böyle neden diye ?
yada geriye kalan seçenek biz mi oynatamıyoruz istediğimiz/verdiğimiz taktikle de bu arkadaşa göre taktik yapmak veyahut oynamak oyun kurmak zorunda kalıyoruz ?  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı 38life

3 golün 3'ünde de doğrudan payı var.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Quaresma bey ne güzel boş alanlara koşu yapıyor, içe katediyor, basit/kilit paslar atıyor  :evillol:
benim merak ettiğim hiç mi sormuyorlar arkadaşa sen orada öyle burada böyle neden diye ?
yada geriye kalan seçenek biz mi oynatamıyoruz istediğimiz/verdiğimiz taktikle de bu arkadaşa göre taktik yapmak veyahut oynamak oyun kurmak zorunda kalıyoruz ?  :bandit: :bandit:
Şenol hoca nasıl istiyorsa öyle oynuyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ab itibari ile Hepimizin Gözünde Quaresma : 💸💸💶 💶💶

:D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı celiker1

Quresma Beşiktaş tarihinin en büyük transferidir. Bunu fayda-fiyat olarak söylemiyorum. Öncesi ve transfer oluşu olarak söylüyorum. Fayda olarakta bildiğim kadarıyla bu sene 1.8 milyon euro(emin değilim rakılı kafayla attım ama ona yakın rakamlar) ile şampiyonluğa katkı eden 2-3 oyuncunun başında gelir. Bende her zaman kızdım Q7 ye her an kırmızı görebilir diye. Ama şu an düşünüyorum; Bu adam milli takımda niye daha iyi. Bence rakipten kaynaklanıyor. Milli takım maçları hep üst düzey turnuva maçları olduğu için, rakip oyuncuların kaybedeceği çok şey olduğundan dolayı, Tr'deki gibi art niyetli sert dalmıyorlar oyunculara.Bir kere şunu bikelim; Quresma ilk geldiği gibi bencil değil. Şenol Güneş ile oyunu gelişti. Artık topu eveleyip geveleveden direk orta açıyor. Ona tek kızdığımız Trabzon ve Bursa maçındaki rakibine yaptıkları. Bende onu tamamıyla rakiplre alakalı görüyorum. Ve artık, kızmıyorum.Ricardo Quresma takımızdaki DÜNYA YILDIZIDIR dadını çıkaralım. Hepinizi seviyorum!
Hayatta Beşiktaş

İstediği zaman yapamayacagi hicbir sey yok , bir takimi tek basina da sirtlar , Bir takimi komple de Çalımlar

Dunyanin gelmis gecmis en Farklı , en özel , en yetenekli oyuncularindan biri

Eleştirilebilir ama asla TARTISILAMAZ !!
[ Son Düzenleme: 24 Haziran 2017, 19:48:57 Yunus Emre Dökmeci ]

Football Benchmark'ın raporlarına göre Avrupa'da değeri en çok yükselen kulüp Beşiktaş oldu. (CNN TÜRK)

Yalniz Arkadaş herifte ne kondisyon varmış Gercekten saygi duyulmasi gerek :busted_cop:

Avrupa Şampiyonası

Lig

S.L

Uefa

Tr kupasi ve

Konfederasyon kupasi

Bir sezonda Oynadı bu turnuvalarin hepsinde ve herif 34 yaşında

Hani hep Atibayi övüyoruz ya ( Ki onun yeri ayri hepimizde ) biraz da Su adama saygi duyun Arkadaşlar :tabe:

Bunlar hep çalışmanın urunu hani Bencil denen adam varya Iste o adam Hergun Deli gibi Çalışıyor ozel olarak

Çevrimdışı mylife1903

Ricardo Andrade Quaresma Bernardo Beyefendi diyeceksiniz :bandit:

O nasil pasti öyle yahu :busted_cop:
Gol mu atti noldi

Çevrimdışı mylife1903

İstediği zaman yapamayacagi hicbir sey yok , bir takimi tek basina da sirtlar , Bir takimi komple de Çalımlar

Dunyanin gelmis gecmis en Farklı , en özel , en yetenekli oyuncularindan biri

Eleştirilebilir ama asla TARTISILAMAZ !!
Yahu nani gibi beyinsiz gerzek bir futbolcunun 20 dakikada yaptigini 80 dakika yapamadi. Neyin guzellemeleri, yanlis mac mi izledim, bok gibi oynadi karijma. Bizde bir standart oyunu var en azindan, ayni ortayi bizde de yapiyor, ayni top kaybini da yapiyor. Kornerleri falan da bizde daha iyi kullaniyor.

Okuyan 3 gol atti falan sanacak

Yahu nani gibi beyinsiz gerzek bir futbolcunun 20 dakikada yaptigini 80 dakika yapamadi. Neyin guzellemeleri, yanlis mac mi izledim, bok gibi oynadi karijma. Bizde bir standart oyunu var en azindan, ayni ortayi bizde de yapiyor, ayni top kaybini da yapiyor. Kornerleri falan da bizde daha iyi kullaniyor.

Okuyan 3 gol atti falan sanacak
Atilan 4 Golün 3 une direkt katkisi var abi

Çevrimdışı Kalyoncu

Gol mu atti noldi
Asist. Yarın bayram ilan edilmiş haber vereyim abi.

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı mylife1903

Asist. Yarın bayram ilan edilmiş haber vereyim abi.
Asist yapmasi haber degeri tasimiyorki, bayrama falan gerek yok. Gol atinca napacan?

Çevrimdışı sosyalkartal

Gianluca Di Marzio‏Onaylanmış hesap @DiMarzio  16 dk.16 dakika önce
Daha fazla
 #Calciomercato | Potrebbe esserci il #Besiktas nel futuro di #Pepe. I turchi avanzano e sperano di chiudere:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı saricasi

Quaresma bizimdir bzm kalacak ,pepe 2 hafta icinde imza atar bnce :halay:
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı abdusta

Quresma Beşiktaş tarihinin en büyük transferidir. Bunu fayda-fiyat olarak söylemiyorum. Öncesi ve transfer oluşu olarak söylüyorum. Fayda olarakta bildiğim kadarıyla bu sene 1.8 milyon euro(emin değilim rakılı kafayla attım ama ona yakın rakamlar) ile şampiyonluğa katkı eden 2-3 oyuncunun başında gelir. Bende her zaman kızdım Q7 ye her an kırmızı görebilir diye. Ama şu an düşünüyorum; Bu adam milli takımda niye daha iyi. Bence rakipten kaynaklanıyor. Milli takım maçları hep üst düzey turnuva maçları olduğu için, rakip oyuncuların kaybedeceği çok şey olduğundan dolayı, Tr'deki gibi art niyetli sert dalmıyorlar oyunculara.Bir kere şunu bikelim; Quresma ilk geldiği gibi bencil değil. Şenol Güneş ile oyunu gelişti. Artık topu eveleyip geveleveden direk orta açıyor. Ona tek kızdığımız Trabzon ve Bursa maçındaki rakibine yaptıkları. Bende onu tamamıyla rakiplre alakalı görüyorum. Ve artık, kızmıyorum.Ricardo Quresma takımızdaki DÜNYA YILDIZIDIR dadını çıkaralım. Hepinizi seviyorum!

Quarezmadaşım

sen Aslan sütü değil Bal damlatıyorsun.

işte budur

iyiki varsın,iyiki Quaresmayı seviyorsun

saygılar

Çevrimdışı Berat

Portekizli fetişzmi dolu iletilerden sonra DiMarzio'nun girdiği haberden satırbaşlarını yazayım.

Her geçen dakika Pepe Beşiktaş'a yaklaşıyor. Inter görüşmelerden çekildi, Beşiktaş'ta daha fazla süre alabileceğini düşündüğü için 2 yıllık prim, imza parası vs. dahil 10 M € tutarında bir anlaşma ile görüşmenin sonuçlanabileceği belirtilmiş. PSG ise Mendez ile Cardiff'ten bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra pek ilerleme kaydememiş.

Not: DiMarzio Mendez'e yakınlığı ile biliniyor.

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı LuceGel

Di Marzio reis de yazmış bi cisim yaklaşıyor :icool:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimiçi levitate

Portekizli fetişzmi dolu iletilerden sonra DiMarzio'nun girdiği haberden satırbaşlarını yazayım.

Her geçen dakika Pepe Beşiktaş'a yaklaşıyor. Inter görüşmelerden çekildi, Beşiktaş'ta daha fazla süre alabileceğini düşündüğü için 2 yıllık prim, imza parası vs. dahil 10 M € tutarında bir anlaşma ile görüşmenin sonuçlanabileceği belirtilmiş. PSG ise Mendez ile Cardiff'ten bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra pek ilerleme kaydememiş.

Not: DiMarzio Mendez'e yakınlığı ile biliniyor.
H.o. diyelim mi abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı LuceGel

H.o. diyelim mi abi
Diyelim yılların transfer deneyimi ile bu transfer bitmiş  :D Ahmet Bulut sızdırdığı an bitmişti  bence yaklaşmakta olan  :bandit:

Çevrimdışı Berat

H.o. diyelim mi abi

İtalyanca'dan İngilizce'ye çevirirken sıkıntı olmadıysa yakınız, bir şey yazamıyorum sonra hevesimiz kursağımızda kalıyor. Özellikle bu konu hakkında susuyorum çünkü Adriano ile başlayan savunma devriminde çağ atlama söz konusu. :)

Çevrimdışı LuceGel

Apartmanın duvarına ^çişim gibi aniden gelsen^ yazmış çocuklar onlar ne düşündü bilmem ama ben Pepe Abuş düşündüm  :evillol: . Bu yaz uzun geçecek yine.

Etiketler: