2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 336 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6220062 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Zafer55

Göztepe başkanı yaklaşık 12 oyuncu alacağız demiş  .... Haydi diyorum Tamer Hocam ...
Tüm forum ve @Necmi sen Tamer Hocanın yerinde olsan, dürüst bir şekilde hangi oyuncuları Beşiktaş'tan Göztepe'ye alırsın.
Boyko pektemek ve milosevici bonservisiyle alır aras ve veli yi kiralardım ben.Toplam 4 m€ bonservis verirdim ama kiralıklarıb sadece maaşını öderdim.

Çevrimdışı mylife1903

Bahsedilen transfer çok ciddi ve dünya piyasasında da ciddi haber niteliği taşıyan bir transfer olayı. Son anda bozulma ihtimalini de göz önünde bulundurmak lazım tabiki de. Bununla birlikte klasik bir soru olacak ama ne zamana netleşir ? Yani şu güne kadar oldu oldu yoksa ümidi kesin diyebiliriz @abdusta ve @Necmi abi ?
Kronik sayko, haftaya netlesir

Çevrimdışı mylife1903

o değilde pepe yanında burak yılmaz deseler kimsenin gıkı çıkmaz  :evillol:
Ilk antremandan sonra burak yilmaz 6-7 ay oynayamayacagi icin bir problem cikmaz maasini cine gecirdikten sonra

Çevrimdışı abdusta

Bahsedilen transfer çok ciddi ve dünya piyasasında da ciddi haber niteliği taşıyan bir transfer olayı. Son anda bozulma ihtimalini de göz önünde bulundurmak lazım tabiki de. Bununla birlikte klasik bir soru olacak ama ne zamana netleşir ? Yani şu güne kadar oldu oldu yoksa ümidi kesin diyebiliriz @abdusta ve @Necmi abi ?

Bu sabahki İspanyol As gazetesine göre Pepe kararını
Rusyadaki konfederasyon kupası sonrasında verecekmiş.

Eşinin tepkiside önemli

saygılar

Çevrimiçi Necmi

Burak Yılmaz'ı bir yıldız ile açıklayacaklar diyorlardı acaba bu yıldız Pepe mi  :D
:bandit: :bandit:
adamlar kafamıza dayayıp gıkını çıkartma diyecekler.

Çevrimdışı abdusta

geçen senede paylaşmıştım,
konumuz Pepe olunca
rakiplerimize korku salsın

saygılar

Çevrimiçi Necmi

Göztepe başkanı yaklaşık 12 oyuncu alacağız demiş  .... Haydi diyorum Tamer Hocam ...
Tüm forum ve @Necmi sen Tamer Hocanın yerinde olsan, dürüst bir şekilde hangi oyuncuları Beşiktaş'tan Göztepe'ye alırsın.
pektemek aras veli milosevic direk alırım bu adamlar göztepeyi ligde tutar.

Çevrimiçi Necmi

Ilk antremandan sonra burak yilmaz 6-7 ay oynayamayacagi icin bir problem cikmaz maasini cine gecirdikten sonra
buraka bu videoyu atmak lazım emek hırsızlarına ne yaptığını görünce zaten
gelmekten vaz geçer :bandit:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

pektemek aras veli milosevic direk alırım bu adamlar göztepeyi ligde tutar.
Bütün fikirler aynı yönde olduğuna göre Göztepe'ye oyuncu vermemiz absürd karşılanmayacak demektir. Bu arada Yılmaz Vural ile devam edilmemesi, Tamer Hocanın yardımcı hocalığı bırakması ve Göztepe ile 3 yıllık kontrat imzalaması iyi bir planlama hissi uyandırdı bende..
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Yeni sezon formalarını çıkarın çabuk delirecez :D

böyle bir şey var gerçek gibi duruyor

Çevrimdışı tangaz

Peki stopajı ve puan başını Pepe'nin hesabına neden koymuyoruz?

Konuşulan rakam senelik 5 milyon, bonusları, stopajı ve menajeri ile 6.5 de sen ona. 2 sene 13 milyon. Çok fazla.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yoo konuşulan rakam 3,2 şeklinde adam 5 istiyor bizz 5 vermiyoruzki pepe gelsin rakamları açıklansın o zaman konusuruz stopajını ben 3,2 varsayımından yola çıkıp stopajını falan ekleyip 2 sene 8 mio die şeyettim. sen ortada pepe mamaşı yok doğmamış bebeğe don biçiyorsun...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

bunlar doğruysa gri efsane forma olur en çok o satar beyazıda beğendim.

Çevrimdışı tangaz

bunlar doğruysa gri efsane forma olur en çok o satar beyazıda beğendim.

kırmızı forma lazım net kırmızı, benim kız ondan istiyor  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

yoo konuşulan rakam 3,2 şeklinde adam 5 istiyor bizz 5 vermiyoruzki pepe gelsin rakamları açıklansın o zaman konusuruz stopajını ben 3,2 varsayımından yola çıkıp stopajını falan ekleyip 2 sene 8 mio die şeyettim. sen ortada pepe mamaşı yok doğmamış bebeğe don biçiyorsun...
ne aldığının bir önemi varmı ödeyebilecekleri maaşı verirler
takıma leval atlatır resmen adriano pepe marcelo GG  savunma hattını düşünemiyorum
atiba ozi tolgay büyük bir haraket alanı kazanırız bir ayakları savunmada kalmaz daha fazla hücumu düşünürler.
savunmayı güvende hissetmek takımı başka bir boyuta çıkarır.

Çevrimiçi Necmi

kırmızı forma lazım net kırmızı, benim kız ondan istiyor  :icool:
geçen seneki formayı alırsın çaktırmadan :D

Çevrimdışı Yado

Göztepe de kalacak mı bilmiyorum ama Tanju Kayhan Veli'nin son zamanlardaki best kankisi , eğer Göztepe teklifte bulunursa Veli Göztepeyi tercih edebilir !

Bence kiralık gitmeli kendini bulup seneye dönebilir Veli .

Adamı iyi gömüyoruz ama Pektemek bu ligin iyi forvetlerinden 4-4-2 / 4-2-3-1 / 4-3-3 ve daha birçok kombinasyonda açık , forvet oynar .Göztepe'ye gitse @Necmi abinin dediği gibi lig de tutar .

Miloseviç'te 2 sezondur Almanya'da iyi staj yaptı , baya bir tecrübe birikti, sadece bizim lig de değil Epl  hariç tüm liglerin orta-alt takımlarında iş yapar.

Aras ne ayak hala çözemedim  :alala:

Ama en önemlisi Tabi ki TOLGA ZENGİN

Göztepe bu adamı alsın çok iyi iş yapar , kim ne derse desin kaptanlık işini iyi yapıyor Tolga , yeni kurulan Göztepenin Organizasyon şefi olur , çok da iyi olur .
Versinler 3 M yuro yanında 1 sene kiralık veli de verelim. bir santrofor bir stoper alırlarsa gerisini düşük bütçe kursunlar ligde kalır takım.
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Valla üçüde efsane olmuş özellikle Gri olan baya iyi.

Çevrimdışı tangaz

geçen seneki formayı alırsın çaktırmadan :D

feda senesi kırmızısı güzeldi geçen senekinin rengini hiç beğenmedik kızımla yoksa alacaktık

Çevrimiçi Necmi

Göztepe de kalacak mı bilmiyorum ama Tanju Kayhan Veli'nin son zamanlardaki best kankisi , eğer Göztepe teklifte bulunursa Veli Göztepeyi tercih edebilir !

Bence kiralık gitmeli kendini bulup seneye dönebilir Veli .

Adamı iyi gömüyoruz ama Pektemek bu ligin iyi forvetlerinden 4-4-2 / 4-2-3-1 / 4-3-3 ve daha birçok kombinasyonda açık , forvet oynar .Göztepe'ye gitse @Necmi abinin dediği gibi lig de tutar .

Miloseviç'te 2 sezondur Almanya'da iyi staj yaptı , baya bir tecrübe birikti, sadece bizim lig de değil Epl  hariç tüm liglerin orta-alt takımlarında iş yapar.

Aras ne ayak hala çözemedim  :alala:

Ama en önemlisi Tabi ki TOLGA ZENGİN

Göztepe bu adamı alsın çok iyi iş yapar , kim ne derse desin kaptanlık işini iyi yapıyor Tolga , yeni kurulan Göztepenin Organizasyon şefi olur , çok da iyi olur .
Versinler 3 M yuro yanında 1 sene kiralık veli de verelim. bir santrofor bir stoper alırlarsa gerisini düşük bütçe kursunlar ligde kalır takım.
tolga işi yaş bırakmaz Beşiktaş bırakmamasıda doğru karar olur.

Çevrimiçi Necmi

feda senesi kırmızısı güzeldi geçen senekinin rengini hiç beğenmedik kızımla yoksa alacaktık
feda senesinin bulamazsın o güzel formaydı

Çevrimdışı tuncaboylu

Ne yapak, inanak mı abi?

Gri forma fazla kırçıllı olmuş gibi, umarım burada göründüğünden iyidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ne yapak, inanak mı abi?

Gri forma fazla kırçıllı olmuş gibi, umarım burada göründüğünden iyidir.

Beyazın üstündeki desen de kilim deseni gibi.

Bilemedim.

Çevrimiçi Sinan66

Paylasildi mi bilmiyorum

Beşiktaş'ın KAP bildirimi:

Mario Gomez 2016-17 sezonu başlangıcında Fiorentina Kulübünden Wolfsburg Kulübüne transfer olmuştur. Fiorentina Kulübü tarafından Şirketimize yapılan bildirimde, Wolfsburg Kulübü tarafından bu transfer nedeniyle kendilerine ödenecek toplam transfer bedelinin 1.050.000 Avro olduğu, bu kapsamda Şirketimizin bu bedel içinden 525.000 Avro'ya hak kazandığı bildirilmiştir.

Şirketimiz Yönetim Kurulu ve Hukuk Müşavirliği, olası yargısal işlemlerin uluslararası boyutunu da dikkate alarak, Fiorentina Kulübü, Wolfsburg Kulübü, her iki Kulübün bağlı olduğu federasyonlar ve Ülke makamlarından temin edilen belgeleri incelemeye devam etmekte olup bundan sonraki Hukuki Sürecin devamında izlenecek adımlar belirlenecek ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Çevrimdışı Yalçın

tolga işi yaş bırakmaz Beşiktaş bırakmamasıda doğru karar olur.

Tolga anladigim kadariyla futbolcular arasinda takimin disiplin sigortasi konumunda. Onun varliginda futbolcular arasinda dedikodusu olsun diger huzur kaciracak konular gibi ortam bozucu hareketler olsun yapilmiyor; anladigim bu. Her futbolcuyu sahadaki performansiyla degerlendirmemek gerekiyor bu sonuca gore de. Keza bence Necip'in surekli yedek kalmasi ama oyuna sokuldugu zaman varini yogunu ortaya dokmesi bile bir mesajdir. Ozetle Tolga'ya saha icinde hayir, saha disinda evet.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı Yado

Tolga anladigim kadariyla futbolcular arasinda takimin disiplin sigortasi konumunda. Onun varliginda futbolcular arasinda dedikodusu olsun diger huzur kaciracak konular gibi ortam bozucu hareketler olsun yapilmiyor; anladigim bu. Her futbolcuyu sahadaki performansiyla degerlendirmemek gerekiyor bu sonuca gore de. Keza bence Necip'in surekli yedek kalmasi ama oyuna sokuldugu zaman varini yogunu ortaya dokmesi bile bir mesajdir. Ozetle Tolga'ya saha icinde hayir, saha disinda evet.

Aynen bu sebeple en önemlisi Tolga Zengin dedim ! Objektif olarak kimi alırsın Göztepe'ye ?

Yeni kurulan takımın Abisi ve düzenleyicisi birini alırdım ben yeni takım ve düzen sağlama da Tolga biçilmiş kaftan !

Tabi iyi bir rakamla karşımıza çıkmaları lazım .
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Etiketler: