21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş
21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş Skor : Başakşehir 2-2 Beşiktaş Tarih : 14.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Ali Palabıyık Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş  [Okunma sayısı 126086 defa] 21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 22:18:59
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Stoper yerleşim sorunu

Gomez'in 4 net pozisyon yemesi

Kazanabileceğimiz kaçı kazanamadık geride kaldı. Asıl problem 2-0'dan sonraki kırılgan oyun yapısı. Bunun üzerine giderse hoca çok fazla sorunumuz yok hafta içi kazanacağız.

Son olarak Marcelo olsa yerdi Batdal'ı bugün.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kalyoncu

İsmailden kimse bahsetmemiş çok büyük övgüyü hakediyo

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hasan Akten

Beck son haftalarda yan ve geri pas yapıp ve faul almaktan başka bir şey yapmıyor. Topu aldığında önce rakibin gelmesini bekliyor mutlaka, sonra ya yana geriye oynuyor ya da sırtını rakibe verip kendini yere bırakıyor. Allah'ı var güzel faul alıyor ama. Hücumsal anlamda hiç bir katkısı yok.

Çevrimdışı kartal190321

bir takım için en kritik pozisyon stoper ve biz ikinci yarıyı orjinal 2 stoperle bitirecez  inş kart görme sıkıntısı sakatlık sıkıntısı yaşamazlar  çok çok riskli. rodolfo kötü zamanda sakatlandı  :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İsmailden kimse bahsetmemiş çok büyük övgüyü hakediyo

şuan takımdaki en formda oyuncu ne kadar beğenmesem de çok etkiliydi inşallah sezon sonuna kadar devam eder.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şenol Hoca böyle konuşurken yönetimin sessiz kalıp destek çıkmamasını doğru bulmuyorum.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı laoban

fenerin metresi basaksehir, satilmis babasi belli olmayan bir hakem, yetersiz, vasat olcay ve tore, 2-2 cok iyi bir skor. ama daha oncede yazdim. 7milyon euro icin ersani satanlara isler ters giderse, bol bol hatirlatirlar yonetime.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 22:24:54
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Beck son haftalarda yan ve geri pas yapıp ve faul almaktan başka bir şey yapmıyor. Topu aldığında önce rakibin gelmesini bekliyor mutlaka, sonra ya yana geriye oynuyor ya da sırtını rakibe verip kendini yere bırakıyor. Allah'ı var güzel faul alıyor ama. Hücumsal anlamda hiç bir katkısı yok.

Evet Beck formsuz ikinci devre başından beri.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Cenk - Quaresma Kanatlari mutlaka denenmeli bugun cok basarili oldu yine olur..

Olcay ve tore bu kadar kotu iken denemek
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şenol Hoca böyle konuşurken yönetimin sessiz kalıp destek çıkmamasını doğru bulmuyorum.
metin albayrak konuşuyor ama etkisiz eleman gibi geziniyor ortada çok pasif birisi hiçbir ağırlığı etkileyici yok

Çevrimdışı halvetifarazi

arkadaş bu takımın alt yapısı yok mu? u19 u21 u bilmem kaçtan bir adet stopere profesyonel lisans çıkartılıp yedek kulübesinde oturtulamaz mı?

Çevrimdışı Nartallo

Konya maçı sonrası yapılan açıklama gibi bir açıklama daha yapılması lazım.

Safları sıklaştıralım, aziz işi iyice masa başına döktü.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

beck iyi oyuncu ama ayağı da temiz değil ortalarda etkisizdi bugün formunu yükseltir umarım

Çevrimdışı kartal190321

altyapıda gelecek vaat eden stoperimiz yokmu acaba bilgisi olan arkadaşlar...atınç gibi bir stoper vardır belki tosicten iyi çıkar kesin :alala:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Kalyoncu

metin albayrak konuşuyor ama etkisiz eleman gibi geziniyor ortada çok pasif birisi hiçbir ağırlığı etkileyici yok
Hiç sevmem kendilerine ama çok güzel konuştu bence esip gürlemeden kelimelerle

Çevrimdışı cursedofdragon

Gökhan Töre'nin bugünkü performansı.

0 Şut, 0 Kilit Pas, 0 İsabetli Orta, 0 Atak Kesme, 0 Hava Topu Kazanma, 0 Kilit Pas, 0 Adam Geçme.

Çevrimdışı Kalyoncu

0 Şut, 0 Kilit Pas, 0 İsabetli Orta, 0 Atak Kesme, 0 Hava Topu Kazanma, 0 Kilit Pas, 0 Adam Geçme.
Hele şükür biri kenara çekilecek ismin gökhan olduğunu istatistikle koydu önümüze

Çevrimdışı kuzey

Allah tan ofansta alternatif çok Quaresma girdikten sonra bambaşka bir oyun, 10 numaralı formayı Beşiktaş ta giyenlerin hepsi şimdiye kadar çok yetenekli arkadaşlardı maalesef şu an giyen arkadaş düz vites,defansımız devre arasında gelen takviye ile çok daha iyi olacaktı diye beklerken defansın iki bel kemiğinden biri satıldı ,diğeri sakatlandı bu beraberlik bir ders olsun en azından şu iki erteleme maçını da atlattık mı biraz daha rahatlarız

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yerine ben oynasam daha etkili olurdum  :biggrinking: :biggrinking: çok isteksiz adam dünya yansa umrunda değil resmen derbiyi aldırsın affettirsin kendini

Çevrimdışı Hasan Akten

arkadaş bu takımın alt yapısı yok mu? u19 u21 u bilmem kaçtan bir adet stopere profesyonel lisans çıkartılıp yedek kulübesinde oturtulamaz mı?

Abi son 10 senede altyapıdan çıkıp oynayan tek oyuncumuz Necip. O da hiçbir zaman düzenli ilk 11 oyuncusu olmadı. Azmi hırsı kişiliği vs herşeyiyle sevdiğim bir adamdır orası ayrı ama Beşiktaş gibi bir kulübün altyapısının 10 senede yalnızca Necip gibi ortalama altı yetenekte oyuncuyu A takıma çıkartması ayıptır. Yani bu takımın alt yapısı var gibi görünüyor ama bence yok.

Çevrimdışı Kuntz

Stoper yerleşim sorunu

Gomez'in 4 net pozisyon yemesi

Kazanabileceğimiz kaçı kazanamadık geride kaldı. Asıl problem 2-0'dan sonraki kırılgan oyun yapısı. Bunun üzerine giderse hoca çok fazla sorunumuz yok hafta içi kazanacağız.

Son olarak Marcelo olsa yerdi Batdal'ı bugün.

Maç ile ilgili en önemli saptamalardan birisi.

Çevrimdışı cursedofdragon

yerine ben oynasam daha etkili olurdum  :biggrinking: :biggrinking: çok isteksiz adam dünya yansa umrunda değil resmen derbiyi aldırsın affettirsin kendini

kim oynucak derbide töre mi ? hayal görmesin bu oyunla.

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar, 3-4 gundur forumdayim senelerce yazmadim gene birakacagim bu forum isini.

Genc arkadaslarimiz besiktasli olduklarini unutmasin. 3-4 atariz gibi tabirler bize yakismiyor. Ibb he encok iki gol atmisiz. Yapmayin.

Hakemleri unutuyorsunuz. Ali palabiyik icin yazdildi, ne mal oldugunu biliyoruz.
Mac oncesi dedim doka cok (Hakaret Yasak)₅ bir futbolcudur. Viscaya dikkat etmeli. Bunlari senol Hoca da goruyordur.

Teknik kisima gelince. Biraz telasli basladik, daha sakin 1-0 a oynamaliydik. Tek hata buydu.

Futbolcu kismina gelince. Gomeze tepki var. adam kotu oynamadi. Kotu oynasa pozisyona giremezdi.
Gokhan tore enkotu oyuncuydu sahada. Cok sabredildi. Kizaga cekilir haftaya.
Olcay vasat oynadi.
Ismail iyi oynadi gozukuyor AMA Ben sevmiyorum kendisini. Iyi oynuyor AMA sakar oyuncu. Cok iyi oynarken gidip topu rakibe atiyor. Aheste aheste geri kosmasi da beni deli ediyor.
Atiba, sosa, beck standart oynadilar.
Quaresma ve cenk katki yaptilar.
Alexis ayagi duzgun oyuncu kotu futbolcu degil. Necip ise ayni ismail gibi sakar oyuncu. Iyi oynarken gidip sacma bir hareket yapar. Tolga bence ilk golu cikarabilirdi. Oyunun icinde olan bir kaleci orada gelen tehlikeyi gorur ve iki uc adim one cikardi.

Quaresma meselesine gelince. Yahu quaresma gibi bir adam bu takimda oynuyor, iyi oynamaya calisiyor ve istekli. Sukredin yahu. Gokhan tore cok isteksiz mesela.
Oguzhan ise biraz kipirdandi ama yetmedi.

Simdi trtsporda bulent yavuz cikmis sacmaliyor. Iste yonetim bunlarla ilgilensin.

Kesinlikle kotu oynadigimiza inanmiyorum. Fb bizim oynadigimiz futbolun yarisini oynamiyor yahu.

Bugun biraz sanssizdik zaten besiktasimiza ne zaman sans gulmus?

Hakeme gelince. Cok cirkin bir Mac yonetti.
Batdal kesin atilmaliydi.
Doka ayri mesele. Kac sefer faul yapti. Bodoslama girdi quaresmaya iki sefer.
Yalcin devamli faul yapti.
Ofsayt diye iptal edilen gol cok tartismali hala cozemedim. Fb ve ya gs olsa gol verirlerdi kesin.
Cenk tosun a yapilana fb olsa kesin penalti verirdi. Gecen hafta verilmisi var.
simdi gelelim golu atan futbolcularina. Mahmut gitti ozzynin ayagina basti devam. Devamli faul faul faul. Kart gormeden maci bitirdi.
En vahim olay ise macin sonuna eklenen 4 dakikaydi. Ayiptir. 

Trtsporda quaresmanin ofsayt poziyonunu gostermedi yahu.

Neyse her kimse besiktasin onunu kesmek isteyen allah gani gani belasini versin

Çevrimdışı laoban

haberturku gazinoda aziz masasina cagirmis konsomatrislik yaptiriyor. ya arkadasim adilik gorursunde. boylesini gormedim. su hakem yorumlamasina bir bakarmisin konsomatrisin?

http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1195562-basaksehir-besiktas-maci-hakem-yorumu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kim oynucak derbide töre mi ? hayal görmesin bu oyunla.
fb ve gs derbilerini aldırdı gene aldırır.

Etiketler: