21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş
21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş Skor : Başakşehir 2-2 Beşiktaş Tarih : 14.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Ali Palabıyık Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş  [Okunma sayısı 126066 defa] 21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Çevrimdışı EMİR EMRE

arkadaşlar karşılıklı birbirimizi üzmeyelim düşüncelerimize bu kadar bağlı kalmayalım. koskoca bilim adamları bir gün geliyor 50 yıl öne sürdükleri savları değiştiriyorlar :)

quaresma müthiş oynadı helali hoş olsun bu kadar arkasında durulması. artık bu konuyu tartışmayalım olcayın da etki ettiği kazandırdığı maçlar oldu quaresmanın da. olcay mı quaresma mı muhabbeti herkesi sıktı artık. ikisinden de yararlanmamız lazım geriye kalan 15 maçta.

gomezin kötü olması takımı çok etkiledi. ilk yarıda 2-3 yapabilirdik belki.

ama bu maçı kaybetmeyen takım bu sene asla kaybetmez.

Çevrimdışı GörkemGörkem

Quaresma erken oyuna girse maçın hikayesi daha farklı olurdu. Neyse bu 1 puan bizi şampiyon yapacak inşallah.

Bence biz bu mactan 1 puan kazanmadık senol günes , togla ve olcay yüzünden galibiyet alamadık ve bu kacan 2 puan bizi sampiyonluktan edecek. Bu macı alsaydık fener macına lider cıkma sansımız vardı simdi bu zihniyetle maalesef oda yok.

Olcay kusura bakmasın kişi olarak kendisini severim ama yetenek olarak bırak ilk 11 de oynamayı bu takımla antrenmana cıkamaz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ya onur yeter artık olcay olcay kötüyse oynatmıcan abi nerde bu olcay kaç maçtır hiç yok oyunda biz ona kızıyoruz nedir bu olcay ısrarı biz oynatma mı diyoruz.

Quaresma formda kenarda bekliyor varmı böyle bir mantık.
Olur mu Biz Senol Hoca dan daja mi iyi biliyoruz ??

Az daha Hocanin INATi na kurban gidiyorduk..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kesinlikle hakeme ragmen 1 puanı aldik bugun

2 kirmizi karti vermedi , Bir penaltımızı yedi..

Burada Ali Palbiyik cok iyi hakem gördüğünü calar o veriksin bziim maça diyen bir arkadas vardi burda mi o arkadas ???
yapma güzel kardeşim bende fanatiğim ama bu kadar değil penaltı yok ama 1 tane % 100 kırmızıyı atladı kötü hakem

Çevrimdışı Ensar

Ayrıca Sosa Taş gibi top oynadı Gomez biraz tutuk olmasa maç baştan çözülecektir ama robot değil bu adamında formda olmadığı gün olacaktır..

En sevmediğim şey işler az biraz kötü gidince ilkokul bebesi gibi ağlamaya başlıyorsunuz.. Eğer ağlayacaksınız en ufak durumda Hiç girmeyelim bu yarışa nedir bu arakdaş ağlama duvarımı Beşiktaş .
+1
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ONUR KOLCU

ya onur yeter artık olcay olcay kötüyse oynatmıcan abi nerde bu olcay kaç maçtır hiç yok oyunda biz ona kızıyoruz nedir bu olcay ısrarı biz oynatma mı diyoruz.

Quaresma formda kenarda bekliyor varmı böyle bir mantık.

Benim yazdıgımdan nasıl olcay hayranlıgı çıkarttın ben onu anlamadım , ayrıca geçen hafta çıplak gözle Olcayı izledim gayet formda ve olcay bu takım için önemli bi oyuncu.

Eğer yukarıdaki yazıyı okuyup bunları yazdıysan bence sakinleştikten sonra tekrar oku tartışalım güzel kardeşim .

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Olcay yok takim oyuncusuymus yok taktik anlayisi iyimis yok savunmaya geliyormus adamin ayaginin disiyla actigi ortayi normal ayakla acamayan adami savunmayin  bu takimin istesenizde istemesinizde 11 de querasma olmalidir

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez

Çevrimdışı marcelo

Gomez atsaydın bir tane be !!!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:15:24
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Verilmeyen penaltı filan yok pozisyonu dikkatli izleyin arkadaşlar.

Önce topa müdahale var. Ancak verilmeyen 2 kırmızı kart var.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı kartal190321

sosa kötü oynadı diyen arkadaşlar acaba başka maç mı izlediniz.. :alala:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

@Yunus Emre Dökmeci  iyice trolrpe bağladın. Antipatik oluyorsun hepten.

Hocada adalet varsa töreyi artık keser ve quaresmayla başlar sonraki maçta ve hatta maçlarda. Her ikisi de hak ediyor.

Olcay'a saydırmayı bırakın olcay-quaresma kanadıyla başlanmalı sonraki maça. Qurejma ortalarını boşa mı açacak , içeri giren başka kim var.

Bu arada, oğuzhan yine quaresmaya pas vermeme gibi bişeyler yaptı.. artık sinirlendiriyorlar. Ben basketbol kökenliyim. Basketbolda bir kural vardır, kimin eli sıcaksa oyun onun üzerinden döner. Quaresma bu kadar aıcak ve istekliyken boşsa ona atacaksın. Sağ gözünde tavuk karası var herhalde.

Başakşehir diğer takımlara da bu kadar bilenip oynasa gam yemeyeceğim ama, iş (Hakaret Yasak)₅ boyutuna varmakta.

Palabıyık'a da yazıklar olsun. Bildiğin bakar kör. Sen değil miydin korner isteyen rvp'ye penaltı veren..
Siz onu gomerken yerden yere vururken sikinti yok ama dimi ?? Agzimi acmadim siz oni gomerken

Simdi ben onu overken mi sikinti ? Sonuna kadar overim hakkidir 4-5 yiyecegimiz macin 2-2 ye gelmesi onun sayesindedir.

Çevrimdışı quentine83

hani insanın boğazına yumruk gibi bişey oturur ya işte öyle birşey şuan yaşadıgım.en cokta beni sinir eden, abdullah avcı ve sinir bozucu futbolu ,futbolcuları .onlara 3. golü atıp şöyle okkalı bi el işareti yapmayı çok isterdim.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Tolga

Gomez bugün gününde olsaydı ve ilk golü biz atsaydık maçı kazanırdık.

Bu tarz savunma ağırlıklı ve alan paylaşımını iyi yapan takımlara karşı öne geçmek maçı kazanmak demektir.

Buna rağmen yine de 2-0 dan 2-2 ye getirmek de çok önemliydi. Bazen böyle kritik puanlar şampiyon yapar ki benim iddiam da bu şekilde.

Bugün ligin iyi takımlarından birine karşı oynadığımızı da unutmamak lazım. Artık derbiden önceki 2 maçı kazanıp biraz rahatlamamız lazım.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Mehmet57

Bu "iceri giren, gollerde etkili" Olcay nasil bu sene 19 lig macinda sadece 3 gol attigi halde bu "ozelligini" ovuyorsunuz, inan anlamis degilim.

Hadi, Emre'nin Quaresma fanatizmi antipatik gelebilir bazi renktaslarimiza. Keza, Olcay diye tutturan arkadaslarda en az okadar antipatik geliyor diger tarafa.

Çevrimdışı ALI RIZA

Oguzhan iki cift laf etmek lazim q7 bosta iken pas atmamak neyin nesidir...

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Olcay en son ne zaman iyi top oynadı hatırlatacak var mı? Hadi Quaresma'yı geçtim, Kerim bile bu Olcay'dan kat be kat iyidir, fayda sağlar. Adam 0(sıfır) ya sıfır.
"Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:17:01
  • Beşiktaş / Bodrum
Siz onu gomerken yerden yere vururken sikinti yok ama dimi ?? Agzimi acmadim siz oni gomerken

Simdi ben onu overken mi sikinti ? Sonuna kadar overim hakkidir 4-5 yiyecegimiz macin 2-2 ye gelmesi onun sayesindedir.

İnsanlar Quaresma'yı eleştirirken Töre çok iyi bak nasıl oynuyor Olcay süper bak nasıl oynuyor demiyor.

Sen Quaresma'yı överken devamlı oyuncuları yerin dibine sokup hocaya saldırıyorsun sıkıntı burada. Sadece Quaresma'yı konuşsan kimse bir şey demeyecek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı can1903

Ceza sahasında sadece Gomez olursa orta açmanın anlamı kalmaz. Cenk - Gomez oldu mesela Quaresmanın ortaları işe yaradı.

Bidahaki maç quaresma-olcay başlamalı ama 11 değişemiyor
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı GörkemGörkem

Olur mu Biz Senol Hoca dan daja mi iyi biliyoruz ??

Az daha Hocanin INATi na kurban gidiyorduk..

Gittik zaten.

Kimse bana bu bi puan bizi sampiyon yapıcak falan hikayesi anlatmasın. Senol hoca yüzünden kaybedilen puanların haddi hesabı yok. Ya kardesim sen olcayı koyuyosun niye ? " rakipte iyi kanat var o cıkarsa olcay iyi savunur " diye. E kardesim sen quaresmayı yok bak bakim o rakipteki iyi kanat cıkabiliyomu he cıkarsada kac santra yaparlar bilemem.Bu olcay ısrarı bizi sampiyonluktan edecek.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Verilmeyen penaltı filan yok pozisyonu dikkatli izleyin arkadaşlar.

Önce topa müdahale var. Ancak verilmeyen 2 kırmızı kart var.

Normal şartlarda penaltı ile alakası yok bu pozisyonun fakat fb 2 tane böyle penaltı aldı bu ligde .

Ne olursa olsun Gencler macina BOYKO ile cikalim

Tolga yine 2 hatali Gol yedi bugun ozune döndü..

Buna kimse deginmedi
[ Son Düzenleme: 14 Şubat 2016, 21:19:37 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

:ebebe:

Yunus Emre, forumda bu kadar kişi Quaresma'ya antipati duyuyorsa sebebi sensin. Futbolu tek kişi üzerinden yorumlamaktan vazgeç. İlk yarı Töre'li Olcay'lı takım Gomez'e 4 tane net pozisyon hazırladı, 2 tanesini gole çevirse maç bitmişti.

Ben de devre arasında Olcay çıksın Quaresma girsin diye bekledim ama senin tepkilerin abartılı. Sakin ol biraz.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Jukebox

Persembe liderligi teptik..
Kadikoy'e geride gitmek mi iyi onde mi?

TURKCELL T40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kartal190321

en az 60 dakika oyunu agırdan alan bi kaleciye kart göstermeyen net 2 kırmızı kartı vermeyen faullerde eyamcılık yapan hakemi konuşacagımız yerde yok şampiyon olamayız feneri yenemeyiz gibi şeyler konuşmak takımı kötülemek nasıl bişey anlamıyorum
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:18:28
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu "iceri giren, gollerde etkili" Olcay nasil bu sene 19 lig macinda sadece 3 gol attigi halde bu "ozelligini" ovuyorsunuz, inan anlamis degilim.

Hadi, Emre'nin Quaresma fanatizmi antipatik gelebilir bazi renktaslarimiza. Keza, Olcay diye tutturan arkadaslarda en az okadar antipatik geliyor diger tarafa.

Olcay'ın olmadığı nasıl bir kanat varyasyonu olur?

Töre Kerim olmaz, Töre Quaresma olmaz, Quaresma Kerim olmaz. 2 yolun var. Ya Cenk Qauresma, ya Sosa Quaresma. Sosa da olmaz çünkü ortasaha yok.

O yüzden Olcay oynamak zoruna sıkıntı bu.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: