2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 219 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3482118 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

buda olmasın hiçbir transfer olmasın.

Bu sene transfer döneminden nefret ettim.

Pektemek işi yalan oldu

o da mı yalan oldu oda yalan olsun bakalım.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

buda olmasın hiçbir transfer olmasın.

Bu sene transfer döneminden nefret ettim.

Ona zor buna zor

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Kimle anlaşıyorsa anlaşsın bi an önce gitsin 34 yaşındaki adama 3 milyon para bağlarsan gitmek istemez tabi
Santos'un 250 bin euroluk teklifine hayır dediğimize göre daha iyi teklif olmalı
Tek Büyük Beşiktaş

Adam kagni gibi agir
5cm yukselemiyor
Ustune okuz yukuyle para topluyor
Herkes gicik tek hoca degil

gomez'de ağırdı bitiriyordu negredo bitirirse kimse ağzını açamaz/açmaz :)

Ama oynamadı ilk yarı cenk oynadı negredo oynamadı 2.ci yarı negredo oynadı 2 hata yaptı homurtu yükseldi adamın özgüveni yok oldu.

Quaresma'ya tepki gösterdi diye hoca'nın gözünde düştü Quaresma mobbing uyguladı.Talisca pas atmadı adama kendine oynadı garipti.

5 cm yükselemiyor derken ?

[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2018, 16:09:54 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

72 yaşındaki dedem 45 yaşındaki dayım bile bugün Beşiktaş yaşlı dediler

Çevrimiçi levitate

72 yaşındaki dedem 45 yaşındaki dayım bile bugün Beşiktaş yaşlı dediler
çünkü öyleyiz

güya gençleşecektik bilmem ne kaldık gene mal gibi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Jimexi

marco fabian

mustafa gittiğine göre böyle bir adam şart. alınırsa umarım başarılı olur.

Santos'un 250 bin euroluk teklifine hayır dediğimize göre daha iyi teklif olmalı

santos vermedi abi parayı bizden istemişler 250 bin € :D

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Yani adam fesih için 1 senelik paramı verin demiş onu vereceğine bu adamı santosa bedavaya verip üstüne 250 bin euro versen daha kaar ederdik

marco fabian

ooo sakat en sevdiğimiz :D

Yani adam fesih için 1 senelik paramı verin demiş onu vereceğine bu adamı santosa bedavaya verip üstüne 250 bin euro versen daha kaar ederdik

love yine de parasını ister yalnız alanyadan da almadan gitmedi.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Oda santosun bizden istemiş olduğu 250 bin euro yu kastetti  :D

Çevrimiçi levitate

marco fabian

sanırım bel fıtığı var sıkıntı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

onun fizikle alakası yok yalnız özgüven ile alakası var :)

fizik olmadıktan sonra o özgüven nereden gelecek?

ondan da var elimizde adı Love. fizik yok ama o kadar özgüvenli ki bıdı bıdı adımlarla 3 kişinin arasına dalıyor.
çocukken oynadığım duvara çarpınca farklı bir yöne doğru dönen araba gibi.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Olur mu . Santos maaşını yüklenecekti ve bizden 250 lik katkı istediler. Yoksa üste 250 vereceğine direk adama parasını verirsin olur biter
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı onurturan

Ozi beslenmeli adeta mr. Olympia sporcusu gibi
bişeyde  hep 1.geliyor  takımda öyle beslenirse gelemez. neydi o atletizm miydi elastiklik miydi neydi bu ozinin takımda hep 1. geldiği alan :alala:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bişeyde  hep 1.geliyor  takımda öyle beslenirse gelemez. neydi o atletizm miydi elastiklik miydi neydi bu ozinin takımda hep 1. geldiği alan :alala:

tembellik ?  :alala:

Çevrimdışı sozkul

Ney o bişey?
Atletizm olamaz..

Oda santosun bizden istemiş olduğu 250 bin euro yu kastetti  :D

bak bu seferde ben yanlış anladım :D  :evillol:

Olur mu . Santos maaşını yüklenecekti ve bizden 250 lik katkı istediler. Yoksa üste 250 vereceğine direk adama parasını verirsin olur biter

tamam abi ben yanlış anlamışım :)

Öyle yapsak daha mantıklıydı bence de acaba göztepe ne kadar vericek  :alala:

fizik olmadıktan sonra o özgüven nereden gelecek?

ondan da var elimizde adı Love. fizik yok ama o kadar özgüvenli ki bıdı bıdı adımlarla 3 kişinin arasına dalıyor.
çocukken oynadığım duvara çarpınca farklı bir yöne doğru dönen araba gibi.

negredo da fizik yok mu şimdi ?

Çevrimdışı frantic

laktat testi mi  :alala:

Çevrimdışı Eray

Abdurrahim Albayrak: "Biz UEFA'nın bize verdiği sınırlara göre hareket ediyoruz. Sponsorumuz olan NEF'e teşekkür ederiz. Dostlarımızın yardımıyla transfer yapabileceğiz."

Biz FFP varken zamanında yıllarca süründük. Bizim günahımız neydi? Biz neden transfer yapamadık?

Gerçi şu an FFP yok, yine de yapmıyoruz, orası ayrı tabi.

Çevrimdışı Sercan62

Sponsorla transfer etme işleri yeniden mi hortladı?

Hani UEFA'nın bu konuda çok katı tutumu vardı ve bu tarz transferleri FFP bünyesinde kabul etmiyordu? gs Emre transferinde bu tarz bir yola başvurmuş. Sanırım 6 milyon verecekler. Dediklerine göre de 3 milyon gs 3 milyon nef verecekmiş.

Etiketler: