2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 207 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3483113 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Eray_Steiermark

:bawling:

Bosver bunu iranli kaleciyi alalim ucuza diycektim ki bonservisi 2 milyona cikmis onun da.

Çevrimdışı balkan-kartal

Hep maaş tartışıyoruz da şu an renklilerin maaş yükü ile bizimki nedir güncel olarak? Tartışmalara derinlik getirmesi açısından bilen biri varsa yazsın lütfen.
gs +- 50 milyon euro
fb +-55 milyon euro
googlede net bilgi yok
besiktastan baskasini bilmeyiz

marco fabian deniyor bitmiş deniyor h.o deniyor.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tek Büyük Beşiktaş

Umut Günerin Bir takipçimize verdiği cevap ve sonrası

kimsinde bana mesaj atıyorsun ?

Çevrimdışı indie

De yi da yı ayıramayan adamları hangi okullardan mezun ediyorlar çok merak ediyorum.

Çevrimiçi underworld

Gs şampi kadroyu koruyup üzerine takviye yaptı.
Fb de hsyvabdao hariç aynı şekilde.
Başak bile ekleme yaptı ama biz ekleme yerine olanları da gönderdik.

Çevrimdışı worns

Marco Fabian bu yoklukta iş görür. Geçen seneyi sakatlıklarla boğuşarak geçirmiş ama sezon sonunda süre almaya başlamış. Dk kadrosunda da yer bulmuş. Harika transfer denemez ama elimizde bu tarz oyuncu olmadığı için en azından boşluğu doldurur.

Çevrimdışı worns

Bir de Seferovic ismi geçmiş. Benfica'nın elden çıkartmak istediği oyunculardan biri olması nedeniyle tam bizlik transfer ama uzak duralım derim. Beklentileri karşılayacak profilde bir santrafor değil hatta santrafordan çok forvet oyuncusu denebilir. Muhtemelen elde 5 tane tatmin edici olmayan seçenek var durumundan 6 tane tatmin edici olmayan seçenek durumuna geçeriz.

Çevrimiçi underworld

Marco Fabian bu yoklukta iş görür. Geçen seneyi sakatlıklarla boğuşarak geçirmiş ama sezon sonunda süre almaya başlamış. Dk kadrosunda da yer bulmuş. Harika transfer denemez ama elimizde bu tarz oyuncu olmadığı için en azından boşluğu doldurur.
Ne tip oyuncudur?

Çevrimiçi Necmi

İşini bilmeyen çavuşlar, döner bir tarafını avuçlar.

Şu lafı ettikten sonra Galatasaray'ın herhangi bir oyuncusuna 3 önerecek takım 1 önerir.

Bu arada buna göre bonserviste ekside olmanın para cezası da varmış ya da bu adam kuralları tam bilmiyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kuralları bilmiyor olabileceğine ihtimal vermiyorum
göze almışlar bence bu yönetimlerinin sezonun sonunu göremeyeceğini
herkes dile getiriyor. Benden sonra gelen düşünsün diyorlardır.
Biz kendi işimize bakalım. Alışmışlar bir kere her zorda kaldıklarında birilerinin
el uzatıp işleri yoluna koymasına hep bunun tekrar edeceğini ön görüyorlar istedikleri gibi
davranıyorlar

Çevrimdışı Librarius

Gs şampi kadroyu koruyup üzerine takviye yaptı.
Fb de hsyvabdao hariç aynı şekilde.
Başak bile ekleme yaptı ama biz ekleme yerine olanları da gönderdik.

Başkanımız taraftara posta koymakla meşgul. Ayrıca kendisine maaş bağlatma çalışmalarını da hiç aksatmıyor. Ama iş Beşiktaş için transfere gelince sayın başkan mazeret üretip duruyor.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Yanarım yanarım FB ve GS'yi sürklase edebileceğimiz fırsatın kaçmasına yanarım. Geçen sezon Şenol Güneş kendi CV'si için CL'ye yüklenip bizi ligden etti. Bu seneyi de yönetim 'maaş yoksa çalışma da yok' diyerek heba etti malesef. Zaten bu sene de şampiyon olamazsak seneye sanırım kadromuz tamamen çöpe döner ve Fikret Orman büyük bir sorun olarak başımızda kalır.  Benden söylemesi. Müneccim değilim, gidişat gerçekten ürkütücü.

2 yıl şampiyonluktan, rekor oyuncu satışlarından ve gelirlerden sonra sadece 1 yıl şampiyonluk kaçtı diye kulübün kapısına kilit vurulacak nerdeyse. Bu gerçekten büyük bir yönetimsel skandaldır. Kim ne derse desin. Bu sezon yönetimin 7. sezonu ve 7 sezonda toplam 21 kupadan sadece 2 sini alabilen bir yönetim olacak. Bakalım halen başarılı olarak kabul görecekler mi sezon sonu.
[ Son Düzenleme: 18 Ağustos 2018, 04:25:31 Librarius ]

Çevrimdışı frantic

Yanarım yanarım FB ve GS'yi sürklase edebileceğimiz fırsatın kaçmasına yanarım. Geçen sezon Şenol Güneş'in kendi CV'si için CL'ye yüklenip bizi ligden etti. Bu seneyi de yönetim 'maaş yoksa çalışmada yok' diyerek heba etti malesef. Zaten bu sene de şampiyon olamazsak seneye sanırım kadromuz tamamen çöpe döner ve Fikret Orman büyük bir sorun olarak başımızda kalır.  Benden söylemesi. Müneccim değilim, gidişat gerçekten ürkütücü.

2 yıl şampiyonluktan, rekor oyuncu satışlarından ve gelirlerden sonra sadece 1 yıl şampiyonluk kaçtı diye kulübün kapısına kilit vurulacak nerdeyse. Bu gerçekten büyük bir yönetimsel skandaldır. Kim ne derse desin. Bu sezon yönetimin 7. sezonu ve 7 sezonda toplam 21 kupadan sadece 2 sini alabilen bir yönetim olacak. Bakalım halen başarılı olarak kabul görecekler mi sezon sonu.

benimde korktuğum bu, son 2 sene cl yaptık, 2 şampiyonluk, rekor oyuncu satışları, stad, sponsorluk, ürün satışları ve geçen sezon şampiyon olamayınca küçülmemiz lazım-tekrar feda mı desek durumuna düştük (ki küçülme lafları son döviz krizinden önce başlamıştı zaten)
bu senede 3. - 4. olduk diyelim, bu yaşlı kadroyla sonraki sene tamamen bitiyoruz demektir.
ilk feda - küçülme dönemini anlarım tarihimizde görmediğimiz bir rezillik sonrası yaşadık (yd) ama tarihimizde görmediğimiz geliri son yıllarda görmüş olmamız lazım buna rağmen küçülme gerekiyorsa yanmışız demektir.
yine çıkıp deselerdi tekrar feda yapıyoruz biz zaten şampiyonluk peşinde değiliz diye, eldeki tüm yüksek kontratlardan çıkıp ucuz-genç oyunculara yönelinseydi bana göre yanlıştır ama anlaşılabilir ve desteklenir. hem avrupa kupası hedefindeyiz, şampiyonluk hedefindeyiz bakıyoruz eldeki stoperlerin bile yıllık maliyeti 8milyon, forvetlerin öyle, takımın bir kısmı şampiyonluğa oynayacak maliyette ama 2-3 eksik parça tamamlanıp hedefe odaklanmak yerine kur,döviz,borç vs diye iş uzadıkça uzuyor.  eninde sonunda şu kadroya zamanında o transferlerin yapılmaması daha büyük maliyet olacak bize..

Çevrimdışı Librarius

benimde korktuğum bu, son 2 sene cl yaptık, 2 şampiyonluk, rekor oyuncu satışları, stad, sponsorluk, ürün satışları ve geçen sezon şampiyon olamayınca küçülmemiz lazım-tekrar feda mı desek durumuna düştük (ki küçülme lafları son döviz krizinden önce başlamıştı zaten)
bu senede 3. - 4. olduk diyelim, bu yaşlı kadroyla sonraki sene tamamen bitiyoruz demektir.
ilk feda - küçülme dönemini anlarım tarihimizde görmediğimiz bir rezillik sonrası yaşadık (yd) ama tarihimizde görmediğimiz geliri son yıllarda görmüş olmamız lazım buna rağmen küçülme gerekiyorsa yanmışız demektir.
yine çıkıp deselerdi tekrar feda yapıyoruz biz zaten şampiyonluk peşinde değiliz diye, eldeki tüm yüksek kontratlardan çıkıp ucuz-genç oyunculara yönelinseydi bana göre yanlıştır ama anlaşılabilir ve desteklenir. hem avrupa kupası hedefindeyiz, şampiyonluk hedefindeyiz bakıyoruz eldeki stoperlerin bile yıllık maliyeti 8milyon, forvetlerin öyle, takımın bir kısmı şampiyonluğa oynayacak maliyette ama 2-3 eksik parça tamamlanıp hedefe odaklanmak yerine kur,döviz,borç vs diye iş uzadıkça uzuyor.  eninde sonunda şu kadroya zamanında o transferlerin yapılmaması daha büyük maliyet olacak bize..

Beşiktaş taraftarının artık belirli objektif kriterler üzerinden yönetimleri değerlendirmeye tabi tutumalı. Hiç bir başkanı veya yönetimi eleştiriden münezzeh görmemeli. Başarılı olan kalır, olamayan gider. Başkanlık makamı bahane üretme makamı değildir, iş yapma çözüm üretme makamıdır. Fikret Orman bu sezon iş yapmak yerine mütemadiyen bahane üretiyor.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı onurturan

Bu ffp kitabı sadece Beşiktaşa kötü şaka yapmak için renkli kodamanlar tarafından hazırlanmamıştır bu konuda herkesi sükunete davet ediyorum.

Ancak bırak bizi @tuncaboylu bile fener konusunu anlayamadım diyebiliyorsa acaba bizim yönetim mi çok fazla pimpirikleniyor diye düşünülmesi de normal..bu konuda yukarılarda yapılan bazı haklı eleştirilere yeterli cevap gelmemiş ..

Ayrıca gs nin yönetimi sene sonunu göremeyecek bana bir şey ifade eymiyor .. ee gs yine doldursun kadroyu haksız rekabet yapsın sonra başkan yönetim değişssin düşsün ama şampiyon olsun gs cl gelirlerini alsın ne anladım ben bu (kahretsin) den ?? @Necmi

Yani ingilizce espriler komik değil ya hani ingilizce düşünemediğimiz için acaba diyorum bu ffp yaptırımları konusunda da bu renkliler ingilizce düşünmeyi mi öğrendiler yönetimi değiştir küreklemeye devam et gibisinden çünkü öyleyse hiç komik değil harbiden..
[ Son Düzenleme: 18 Ağustos 2018, 11:59:34 onurturan ]

Çevrimdışı onurturan

UEFAya mesaj mi atsak ne yapsak. Bunlar yurek yiyip transfer yapiyor vallahi. Tekrar bir sorusturma acilmadi mi bunlarin dosyasina? Kimdi sevkeden mufettis? Dur bir UEFA sayfasindan ismini bulayim twitter/sosyal medyadan yuklenelim adama.
Halledebildin mi ağabey..
@tangaz abi gibi yapsak?

Çevrimdışı onurturan

Tamam da men yok sadece para cezası varmış gibi konuşuyor hazret
Abi harbiden kafayı yememek elde değil.. embesil embesil hareketler yapıyorlar sonra yine birşey olmuyor acaba cezai ehliyeti yoktur belgesi mi aldılar bunlar uefa dan..

Çevrimdışı onurturan

neden paraları Leyla’ya basmıyoruz diye yönetimin suçlanmasını doğru bulmuyorum buna mukabil iyi bir 10 numara alınmadan sezona başlarsak sonu şampiyonluk olmaz, bunu biliyorum

Kırmızı rugan santrafor da isterim ..

Çevrimdışı onurturan

Çok enteresan, bizimle anlaştığı söylenen her oyuncunun vukuatlarının listelenmesi 3 saatten uzun sürmüyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Emekli öğretmen mi abi bunlar bi nane yedilerse isimleri geçince 3 saat çok bile..

Aman huzurumuz kaçmasın diye mi düşünecek medya mensupları..

Etiketler: