2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 212 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3483349 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı mylife1903

Yok mu gelen giden?
Pektonun eli kulaginda, kurban ayinda kesecem pektoyu dedigimi duymus gsye gitmeye calisiyormus
Negro arabistan ya da monako gidecekmis. Adamin ortasi yok arkadas seceneklere bah arabistan bi tarafta bi tarafta monako
Lovun da bi gozu topraga bakiyormus obur gozu boh yeme otur diyormus

Çevrimiçi Necmi

O neyse de @Necmi, bu Fikret Orman bizim bu ayki maaşları neden yatırmadı hala?

Bizim yönetimden para almadığımızdan emin olan bor ruh hastası dadandı foruma, geriden gelirken görürsün silinmezse.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

forum kurulu ibret olsun diye mesajları silmedi bende konunun ne olduğunu bilmeden pm den hakaret yedim
suçlandım :D forumuda okumamışdım halada okumadım forum kurulu gerekeni yaptı.
Arkadaş forumdan üyeliğinün silinmesini istedi bunun içinde farklı yollara saptı bize özelden saydırdı
forumdan saydırdı forum üyelerine karşı saygısızlık yapmış
Böyle şeylerle muatap olduğunuz için kusura bakmayın biz olaya müdahale edene kadar yaşandı sonrasında forum kurulu
arkadaşın forumla ilişkisinin kesilmesi kararını aldı. uygulandı. @tuncaboylu gelişmelerle ilgili açıklamayı forum kurulundan bir arkadaş yapar ben olayı düşen raporlardan okuduğum kadarıyla biliyorum birde pm den yediğim laflardan

Çevrimiçi underworld

Pektonun eli kulaginda, kurban ayinda kesecem pektoyu dedigimi duymus gsye gitmeye calisiyormus
Negro arabistan ya da monako gidecekmis. Adamin ortasi yok arkadas seceneklere bah arabistan bi tarafta bi tarafta monako
Lovun da bi gozu topraga bakiyormus obur gozu boh yeme otur diyormus
Pekto gs olayı kesin mi reyis?

Sabah magrusçu bir şeyler diyordu ama..

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bu mustafa cengiz 3.350 açıklarının olduğunu oyuncu satamazlarsa 3 milyon euro ceza yiyeceklerini söylüyor. Bunun cezası men değilmi. Bu nasıl bir adalet. Alemin dürüstü bir tek bizmiyiz. Lütfen bir bilen açıklasın
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Hayır yani, geçen sene abuş ve marcelo üç kuruşa gitti. Bizde alaydık abuşu, satmayaydık marceloyu açık ara şampiyonduk. Yemin ederim sinirlerim zıplıyor
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Pekto gs olayı kesin mi reyis?

Sabah magrusçu bir şeyler diyordu ama..
Adamlar renkli gerizekali degiller

Çevrimdışı balkan-kartal

Kimse hiçbirzaman hocaya sallamasın
Şenol hocanın yerinde başkası olsa şuan çoktan iflas bayrağını çekerdi

Sen hocanın eline bi kadro vermişsin o kadroyla bu kadar oluyor daha fazla olmaz hocada eldeki oyuncular la elinden geldiği kadar birşeyler yapmaya çalışıyor ama dahada fazla olmaz bu kadar oluyor

Hocanın eline şuan ver Gomezi Sosa yı birde sağ bek
Bak seni nasıl bu sene şampiyon yapıyor yenilginin kötü futbolun sorumlusu yönetim oluyor bu durumda.
Gomez ve sosa takimda kalmak istiyordu da  yonetim mi yollari ayirmak istedi
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı cursedofdragon

Sırp basınına konuşan Tosic: "Beşiktaş için şu aşamada ligin daha önemli olduğunu düşünüyorum. Ancak turların geçilmesinin ardından önem kazanabilir. Beşiktaş çok deneyimli bir takım. Çok da kaliteli oyuncuları var. Pepe, Quaresma, Babel, Negredo.. Ancak Partizan ön elemelerde her takıma karşı zorluk çıkarabilir"

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu mustafa cengiz 3.350 açıklarının olduğunu oyuncu satamazlarsa 3 milyon euro ceza yiyeceklerini söylüyor. Bunun cezası men değilmi. Bu nasıl bir adalet. Alemin dürüstü bir tek bizmiyiz. Lütfen bir bilen açıklasın
İşini bilmeyen çavuşlar, döner bir tarafını avuçlar.

Şu lafı ettikten sonra Galatasaray'ın herhangi bir oyuncusuna 3 önerecek takım 1 önerir.

Bu arada buna göre bonserviste ekside olmanın para cezası da varmış ya da bu adam kuralları tam bilmiyor.

olcay'ı geri alalım bari.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

olcay'ı geri alalım bari.
Konu dışı yapma  :evillol: Şaka şaka. Bizde böyle oynayamaz
Tek Büyük Beşiktaş

Konu dışı yapma  :evillol: Şaka şaka. Bizde böyle oynayamaz

bizim takım böyle oynamıyor ki.

ts de ki iştah bizde yok.

ayrıca transfer sezonu başlığı abi burası olcay'ı istiyorum konu dışı değil yanında sosa'yı da istiyorum :D

Çevrimdışı Hasan Tahsin

İşini bilmeyen çavuşlar, döner bir tarafını avuçlar.

Şu lafı ettikten sonra Galatasaray'ın herhangi bir oyuncusuna 3 önerecek takım 1 önerir.

Bu arada buna göre bonserviste ekside olmanın para cezası da varmış ya da bu adam kuralları tam bilmiyor.

Tamam da men yok sadece para cezası varmış gibi konuşuyor hazret
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Alkol problemleri varmış zaten bi de meksika maçından sonra 8 arkadaşıyla 30 eskortlu parti yapmışlar yuh valla.
şampiyon yapsın gelsin bizi şey etsin np
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Egos

forum kurulu ibret olsun diye mesajları silmedi bende konunun ne olduğunu bilmeden pm den hakaret yedim
suçlandım :D forumuda okumamışdım halada okumadım forum kurulu gerekeni yaptı.
Arkadaş forumdan üyeliğinün silinmesini istedi bunun içinde farklı yollara saptı bize özelden saydırdı
forumdan saydırdı forum üyelerine karşı saygısızlık yapmış
Böyle şeylerle muatap olduğunuz için kusura bakmayın biz olaya müdahale edene kadar yaşandı sonrasında forum kurulu
arkadaşın forumla ilişkisinin kesilmesi kararını aldı. uygulandı. @tuncaboylu gelişmelerle ilgili açıklamayı forum kurulundan bir arkadaş yapar ben olayı düşen raporlardan okuduğum kadarıyla biliyorum birde pm den yediğim laflardan

üzerinden vakit geçti, ama madem konu kapanacak açıklayayım:

@Eray galatasaray'ın bugün yaptığı söylenen transferleri ile ilgili mesajlar atmıştı: biri silindi, diğeri de süper toto transfer başlığına taşındı, sonuncusu da içinde bizimle ilgili bir cümle geçtiği için bırakıldı. silinen ve taşınanın akıbeti kendisine iletildikten sonra, forumdaki hesabının tüm geçmişi ile birlikte kaldırılmasını istedi.

önce söylediğimiz bir söze alındığını düşündük, ardından istediği şeyin tam olarak gerçekleşemeyeceğini; ama foruma girişinin engellenebileceğini anlattık. başta forum bilgilerindeki detayları sildi, sonra muhatap olduğunuz iletileri göndermeye başladı. ileride hesabınızın silinmesini talep ederseniz, süreci hızlandırmak için ne yapmanız gerektiğini artık biliyorsunuz. işte onu lütfen yapmayın.

mesajlarını kontrol ederseniz, daha önce de sert çıkışları olduğunu görürsünüz. forum ile bağı çok önceden kopmuş bir arkadaşımız. bugün hakaret ettiği kişiler evvelden gözüne kestirdikleriydi. düşüncelerimizin onunla paralel olması bizden bir şey eksiltmez, fakat onun bu tavrını birbirimize karşı kullanmaktan imtina etmemiz gerek. birisi küçük bir etkiyle forumdaki sözcüklerin şiddet seviyesini yukarı taşıyabiliyor. birkaç saat önce forumdan ayrılmak isteyen bir beşiktaşlı tarafından yapılan şey, yarın bir beşiktaş düşmanı tarafından yapılabilir, hatta o kişinin forumda olmasına bile gerek yok. o nedenle önce birbirimize karşı saygı seviyesini tutturmamız lazım.

bizi beşiktaş için bir şeyler yazmaya, yapmaya iten güç fikir birliği içinde olduğumuz bir gruba duyduğumuz sadakat değil. burada aynı duyguları hissettiğimiz için bir aradayız. karşımızdaki düşünce bize ne kadar saçma gelirse gelsin, bir beşiktaşlı tarafından yazıldığını hatırlamaya çalışalım.

ayrıca forum kurallarına da uyalım.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Hep maaş tartışıyoruz da şu an renklilerin maaş yükü ile bizimki nedir güncel olarak? Tartışmalara derinlik getirmesi açısından bilen biri varsa yazsın lütfen.

Çevrimdışı Karabay

Hep maaş tartışıyoruz da şu an renklilerin maaş yükü ile bizimki nedir güncel olarak? Tartışmalara derinlik getirmesi açısından bilen biri varsa yazsın lütfen.
valla renklilerle neyi kıyaslarsanız kıyaslayın her türlü adamlardan iyi durumdayız.

Çevrimiçi underworld

Medel, atiba oynaması için öndekilerin;
Kanatlar ve oos nin +10 , forvetin +20 gol yapması lazım gelir.

Atiba senede 2-3 gol max
Medel 1 gol max (5 senede)

Çevrimdışı f_madida

UEFAya mesaj mi atsak ne yapsak. Bunlar yurek yiyip transfer yapiyor vallahi. Tekrar bir sorusturma acilmadi mi bunlarin dosyasina? Kimdi sevkeden mufettis? Dur bir UEFA sayfasindan ismini bulayim twitter/sosyal medyadan yuklenelim adama.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hayır yani, geçen sene abuş ve marcelo üç kuruşa gitti. Bizde alaydık abuşu, satmayaydık marceloyu açık ara şampiyonduk. Yemin ederim sinirlerim zıplıyor

Net yönetim hatasidir. Vizyonsuzluktur.

Taraftar da sampiyon kadrosunun kiymetini bilseydi biraz. Come to Besiktas goygoyuna kapilip Diego Costa pesinde kosacagina yönetime Abou'yu aldirmak icin baski yapsaydi. Taraftar da simardi.

Çevrimiçi yaço58

bekle bekle insan stres oluyor başkan süper kupa finalini evimizde oynamak istiyoruz diyor iyi hoşta lafla olmuyor bu işler aramızda tolga ile kupayı alabilceğimize inanan yoktur heralde gerçekten geç kaldık artık bu kadar beklemeye değecek kimseyi tereddütte bırakmayacak isimlerin olması gerekiyor ama ümitlerimizde azalıyor bir plansızlık ortada sivas bile barçanın sağ bekini kiralıyor bizde tık yok inşallah başkan yüzümüzü kara çıkarmazda beklediğimize değer

Taraftar da sampiyon kadrosunun kiymetini bilseydi biraz. Come to Besiktas goygoyuna kapilip Diego Costa pesinde kosacagina yönetime Abou'yu aldirmak icin baski yapsaydi. Taraftar da simardi.

taraftar karışmasın o yüzden transfer işine başkan haklı.

Etiketler: