2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 170 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2719110 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Hoca stoperde Necipi oynatarak yönetime mesaj mı veriyor?  :lol: Zamanla bu mesaj vermelerin bi işe yaramadığını öğrenecek.  :tabe:

şenol güneş v2 uptade laflarını bekliyorum ben :)

Çevrimdışı mylife1903

şenol güneş v2 uptade laflarını bekliyorum ben :)
Mac mi var aaaaa saat oacta

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mylife1903

hindi birazdan 18:00'da :D
Izleyelim
Insallah gol yemeyiz artik
Aliskanlik oldu

Çevrimdışı haluk.m

ilk 11'imiz belli oldu.Kadro ateş ediyor.

Abdullah hoca da bir acayip Alpay dururken Necip koymuş, Kerem dururken Lens deniyor ?   Hiç altyapıdan oyuncu geliyor diye düşünmeyelim imkanı yok demek..
[ Son Düzenleme: 04 Ağustos 2019, 17:23:43 jokerhm ]

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı AigleBordeaux

Eğer şampiyon olamazsak bu yarıştan koparsak tranzonu şampiyon yapmak için elimizden geleni yapmalıyız  :tabe:
İçlerinde çoğu Gs sempatizanı yani  trabzon için uğraşmak boş iş
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı savaş altay

Hoca stoperde Necipi oynatarak yönetime mesaj mı veriyor?  :lol: Zamanla bu mesaj vermelerin bi işe yaramadığını öğrenecek.  :tabe:
Mesaj oldugunu sanmiyorum, Avci oyle oyunlara girip zarara sokmaz klubu.

Çevrimdışı savaş altay

Abdullah hoca da bir acayip Alpay dururken Necip koymuş, Kerem dururken Lens deniyor ?   Hiç altyapıdan oyuncu geliyor diye düşünmeyelim imkanı yok demek..
Fikrimce mac kondisyonu olaylari bunlar.

Çevrimdışı haluk.m

Fikrimce mac kondisyonu olaylari bunlar.

Necip kondisyonu başka zaman tutsun Alpay'ın kendi mevki  :D  1 Alpay > 2 Necip
[ Son Düzenleme: 04 Ağustos 2019, 17:47:59 jokerhm ]

Çevrimdışı savaş altay

Necip kondisyonu başka zaman tutsun Alpay'ın kendi mevki  :D  1 Alpay > 2 Necip
:lol:

atiba yok medel yok ondandir. Necip'e forma sansi dogdu

Bir tane foto gordum bu gun harika, idman sonunda kazanan takimi

komple necip yapmislar. Super bsydi  :kop:

Çevrimdışı ankarakartal06

konu konuluktan çıktı  :s20: :s20:

Çevrimdışı tuncaboylu

Tranbzon çok güzel kadro kurdu.

Adamlar ligin açık ara bence şampiyonluğun adaylarından biri.

Bizde daha gelişme bile yok  :evillol:
Aldıkları yabancıların neredeyse hepsi vasat kariyerli, düşük seviye adamlar. Neyini beğendiniz?

Çevrimiçi Necmi

2 şampiyonlukla ağzımıza bir parmak bal çalındı,daha fazlasını beklememek lazım.Ben artık sadece 3 senenin bitmesini bekliyorum.Bu yönetimin gittiği gün bayram edeceğim.Şu borç yapılandırmasına uysunlar,takım mali disipline uysun başka bir şey beklemiyorum.Kibir öyle pis bir şey ki insanın gözünü kör ediyor.Feda döneminde o berbat oyuncularla oynadığımız dönem,taraftar koşulsuz şartsız başkanın arkasındaydı.Taraftarı köpek gibi azarlayıp kendini dev aynasında görmeye devam etsin Orman efendi.Stadyuma giremeyeceğin günler de gelecek...
Birincisi başkandan bahsederken üslubuna dikkat et ne olursa olsun bahsettiğin kişi Beşiktaş başkanı
kapıcı amca değil. Beşiktaş başkanlık makamına göstereceğin saygı Beşiktaşa gösterdiğin saygıdır
eleştirini saygısızlaşmadanda yapabilirsin.
bence başkanın atarları taraftara değil belli kesime  bunuda kinirden yapmıyor ve geldiği günden beride tavrı değişmedi bu kesime karşı
sürekli aynı çizgide kaldı. fark takım başarılı olduğu için bunların karşı sesi çok fazla duyulmuyordu. şimdi başarısız olması
destek vereni susturduğu için bunların sesi duyuluyor.
başkanın stadyuma giremeyeceği gün olmaz hala çoğunluk olan aklı başında taraftar gidiyor maçlara bu gargara yapanlar pek stadda değil
ve Beşiktaş taraftarı bir kere tecrübe etti seba ile bir daha yanlışı yapmaz son başkana istifa lafının geldiği yer kapalı üsttü
başka yer değil ve Beşiktaş taraftarı kapalı üstten ibaret değil.
başkan hep belli kesime seslendi onlara tepki verdi ben söylediklerini kendi üstüme almıyorum o kesime genel Beşiktaş taraftarıda tepkili
stad açıldığı gün passo boykotunu kaldırdıktan sonra bir süre taraftarın tepkisinden dolayı sesleri çıkmaz olmuştu şimdi yine
çıkmaya başladı Beşiktaşa en büyük zararı veren bunlar. gram Beşiktaşı düşüngükleri yok attıkları her adım kendi menfaatleri doğrultusunda atılmış adımlar sırf bunlar yüzünden bile başkan desteklenir. sözlerine hak verilir. söyledikleri ne yalan nede yanlış. kendi menfaatleri peşinde olan 3-5 çapulcu sosyal nedyada Beşiktaşa yön vermeye ayar vermeye çabalıyor. bunlara tepki verildiğinde taraftaramı verilmiş oluyor.

Çevrimdışı tangaz

en azından futbol konuşuyorum birilerine laf sokma derdinde değilim
işde takımın durumu ortada sürekli hoca aklamak derdindesiniz ama bütün işaretler hoca diyor
takım koşmaz yönetim suçlu oyuncu sakatlanır yönetim suçlu sistem yok deriz yönetim suçlu
arkadaş yenildiğimiz maçtan sonra takım kahkahalarla antrenman yapıyorsa bu iş bitmişdir artık
takımda hırs çaba yok demektir. hırsı olan takım antrenmanda belli eder kendini öyle lay lay lom
takılmaz aç bak bütün antrenman fotolarımız gülen şakalaşan sırıtan oyuncularla dolu hiç ciddi
yüz görüyormuydun birde rakiplerin antrenman fotolarına bakıver.
https://bjk.com.tr/tr/haber/76928/avusturya-kampi-antrenman-notlari.html#
bak son antrenman fotolarına milletin gülecek hali varmı. neden kahkaha atmıyorlar belki maaşlarını alamamışlardır
ondandır değilmi.

https://bjk.com.tr/tr/haber/76921/yeni-sezon-hazirliklari-suruyor.html#
bak neşe saçan oyuncular yok kampda
insanların psikolojisi suratına vurur. efor sarfeden biri öyle sırıtamaz işini ciddi yapıp yapmamakla alakalı bir durum bu.
odaklanan biri ciddi olur.

iyi ki laf sokma derdinde değilsin  :lol bu cümleyi mesajının arasına yeğenin mi yazdı abi? "yok efendim gomez beni iyi çalıştırın dediğine pişman olmuş"

bu arada hoca aklamıyoruz yönetim eleştiriyoruz sen de yönetime toz kondurmamak için hoca gömüyorsun. hepimiz bir yol seçmiş gidiyoruz işte.  :tabe:

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

avcı takımı nasıl çalıştırıyor bilemem ama yapmak istediği takımın sahanın neresinde olursa olsun pas yapması özellikle defans baskı görürken bile pas yaptırıyor dan dun ileri vurmasına izin vermiyor.muhtemlen skor odaklı oynatmıyor takımı ilk önceliği pas oyununu oturtmak.lig başladığında defansta böyle topla gereksiz pas trafiğine izin vermez şimdilik sadece nadiren de olsa baskıya maruz kalındığında pratik yaparak meleke kazandırmaktır.belki birazda hucum edemiyoruz diyerek hucumcu savunmada ayağı dzgün adamımız yok diyerek savunmacı açığını gstermek istiyor da olabilir :D
Bu adam Başakşehir'i Sevilla deplasmanında 2-2'yken 85. dakikada da böyle oynatıyordu. Adamlar kaleciden baskı altında paslaşa paslaşa rakip cesa sahasına gidip frikik kazandılar, Emre'nin şutu direğe çarpmasa eleyeceklerdi Sevilla'yı.

Bu taktiği oturtmak için uyumlu bir kadro lazım. Bu da hemen olmaz.

Çevrimdışı savaş altay

mac, maca benziyor bu gun biraz daha.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı tangaz

erken yapılan transferde malın değerli olmasından kaynaklı olabilirmi verecek fazla paran yoksa erken yaptığın transferde ödediğin bedelle geç yaptığın transferde bir tık üstünü verdiğin parayla alabilecek olman etkili olabilirmi
biz real değiliz onu bırak tercih sıralamasında ortalamanın bile altındayız boşta olan oyuncunun hiç bir zaman ilk tercihi olmuyoruz
sonuna kadar daha iyi bir teklif beklemesi normal değilmi öyle hem ucuz olsun hem iyi olsun hemde erken olsun olmuyor işde
işi sona bırakarak bazılarını olur yapabilirsin senin verdiğinin daha düşük rakamına bir fransız ispanyol italya ingiltere almanya orta sıra takımını tercih edebiliyor
seni tercih etmesi için çok daha fazlasını vermen gerekiyor. yerli oyuncularda kulüpler çok aç gözlü avalarda uçuyorlar biraz dişe dokunur bir oyuncu olduğunda
ya ilk istedikleri rakamı hemen vereceksin yada bekleyeceksin çaresiz kalmalarını.
transfer dönemi neden pazarlık yapılıyor üç kuruş fazla ver al deniyor sonrada bütün sene yüksek maaş verdik diye yönetime sallanıyor.ben bunu
anlayamadım bir türlü.

iyi de abi bu geç al pazarlıgı uzat tasarruf et formülünü denedik genelde başarılı olmadıgını gördük 5-10 milyon tl tasarruf edecez die ligi kaçırıyoruz kaybımız daha büyük oluyor 1 galibiyet geçen sene 3 milyondu. şl kazanımı 250-300 milyon tl.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi 38life

caner yine BEŞİKTAŞ'ı sabote ediyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

canerin bu oyun sisteminde yeri yoktur. Adam aldığı topu pas olarak vereceği yerde havadan vuruyor .

birisi anlatmalı canere pas nedir nasıl atılır diye

Çevrimdışı tangaz

bi bakıyorsun lens hem gg.yi hem daglısı kesiyormuş  :)

Çevrimdışı AigleBordeaux

Zaten bize rakip lazım değil
Yönetimde Orman
Sahada Caner,Q7,Lens
Tribünde Çarşı
 Yeterince zarar veriyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Zaten bize rakip lazım değil
Yönetimde Orman
Sahada Caner,Q7,Lens
Tribünde Çarşı
 Yeterince zarar veriyor
ve ısrarla abdullah hocanın bunları oynatması .