Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2704245 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

dün ali gültikeni izliyorum o da bizimle aynını söylemiş sen dembalardan gomezlerden cenklerden hatta abuşlardan larin love pekto üçlüsüne düşmüşsün 2 senedir sağlam skor çeken talişka sonrası o mevkiyi de dolduramamışsın takımda ne kadar skor üreten adam varsa yollamışsın sonra diğer mevkilerden skor üretimi bekliyorsun. beklediğin adamlarda ortacı q7 hedefi 4 gol olan tolgay altıpastan topu içeri sokamayan ozzi sezonda en çok gol rekoru 3 olan atiba 4 olan medel. gol, aklı fikri kalede olan adamların işidir ve bu saydıklarımın hiç birinin aklı kalede değil, takımda sadece babel ve love aklı fikri kalede olan oyuncular bunlardan babel kontrat pazarlığına göre oynuyor love ise büyük takım oyunundan uzaklaşmış bir profil ne yapabilirler nereye kadar götürebilirler? götüremediklerini görüyoruz işte. yanlış ve yetersiz transferlerle adım adım buraya gelindi. takımın arkasına pahalı transferler yapıp kaliteyi yükseltirken çift stoper maaşı total 2-2,5 iken sen bunları yollayıp yerlerine total 8 maaşlı 2 stoper koyarken ne dedik lige fazla yansımaz ŞL de iş görse dahi ligde 30 gol yemezsin de 26-27 yersin büyük getirisi olmaz. ama sen ileriye yatırım yaparsan santraforun 35 hedef koyup 7 de kalmaz en azından 22-23 sokuşturur bu da seni şampiyon yapar...
Santraforu 20den az atip sampiyon olmus bi besiktas sezonu var midir acaba bakmak lazim
Gomez cenk, abu cenk gibi bakinca daha da vahim olur sonuc yuksek ihtimalle
Efsane yuzuncunyil sampiyonlugunda santraforlar kalecileri emekli ediyordu

Çevrimdışı tangaz

Santraforu 20den az atip sampiyon olmus bi besiktas sezonu var midir acaba bakmak lazim
Gomez cenk, abu cenk gibi bakinca daha da vahim olur sonuc yuksek ihtimalle
Efsane yuzuncunyil sampiyonlugunda santraforlar kalecileri emekli ediyordu

ister çift santraforlu oyna ister tek santrafor+10 numaralı oyna bu 2 forma minimum 30 gol atacak, 10 numara olanın attıkları 15 ve/veya üzerinde ise 5-7 arası asistle yetinebilir ama attığı 10 +/-2 ise yanına 10+ da asist sıkıştıracak ki şampiyonluk hayalleri kurulabilsin aksi halde geceleri frediyle başbaşa kalırsın
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

ister çift santraforlu oyna ister tek santrafor+10 numaralı oyna bu 2 forma minimum 30 gol atacak, 10 numara olanın attıkları 15 ve/veya üzerinde ise 5-7 arası asistle yetinebilir ama attığı 10 +/-2 ise yanına 10+ da asist sıkıştıracak ki şampiyonluk hayalleri kurulabilsin aksi halde geceleri frediyle başbaşa kalırsın
Abi aslinda iki ayri tip santraforla da is gorursun abu cenk gibi
Biri 15 atar oburu 10 atar dagilimina gore sampiyonluk duasina cikarsin onnomeron da sokusturabiliyorsa 10 tane
Bizim bu kadro sene sonuna kadar oynasin 50 golu zor gecer
60 atarsa bunlar,  ciplak sokaga cikarim eksi 40 derecede

Çevrimdışı tangaz

Tamam anladik birkac arkadasimiz Senol hocayi onceden de biliyordu. Zamaninda gitmesinin iyi olacagini on gormusler. Biz 15/16 sezonundan sonra hersey cok guzel olcak, uzerine koyarak gidicez saniyorduk. 16/17 sezonunda sampiyon olsakta dusus baslamisti o sezon. Biraz rakiplerin de beceriksizligi ile sampiyon olmustuk. Hoca 3. sezonunda yanlislarindan doner diye dusunduk ama yok. Rakipler artik bizi cozmustu ve onlemini aliyordu. Son 3 sezondur dususteyiz ve bunu duzeltmesi gereken kisi Senol Hoca. Yonetim kulubun menfaatleri dogrultusunda aldi, satti. Cok yanlis transferler yaptik ama yinede kaliteli bir takim vardi elinde hocanin.

Bu kadro sampiyonlugu koparir alir diyemiyoruz ama futbol oynamiyor ki bu takim. Oyuncu kalitesine bakmaksizin bir takimdaki en onemli sey “takim olgusudur”. Yani hep beraber, uyum icinde hareket etmektir. Bir makinanin carklari gibi. Bizim carklarin hizlari farkli farkli, hatta kimisi ters yone dogru donmeye calisiyor (Oguzhan)

Benim anladigim ve cok bariz olan Senol Gunes’in Besiktas’ta gercekten bir hedefinin kalmadigi. Kafa olarak gitmis bunu gecen seneki olayli fener deplasmanindan beri soyluyorum. Sozlesmem bitene kadar ne olursa olsun, pek umrumda degil havasinda. Zaten kulup takimi calistirmayacagim bundan sonra gibi aciklamalar yapti. Cok acik bir durum.

Bu noktada artik yonetim yeni hoca arayislarina girmesi lazim. Uygun biri bulunursa hic beklemeden hocaya tesekkur edip kontrati fesih ederiz.

Hoca giderse daha kotu olmaz, zaten hergun daha kotuye gidiyor takim. Hoca birgunde degisip 3 yillik gerilemeyi ters yone mi cevirecek. Momentumu coktan kaybetti, mucize mi bekliyorsunuz ? Yoksa vefali taraftar ayagina mi yatiyorsunuz...

Gercekler ortada yapilmasi gerekenler var ama beklemedeyiz.

birbiri ile uyumsuz birbirini tamamlamayan çarklardan makina yapmayı hangi usta başarabilmiş ki şenol güneş başarabilsin? sonuçta bu adam teknik direktör sihirbaz değil. kendin bile demişsin bizim çarkların hızları farklı bazısının yönü farklı die. ne yapacak td çarkları tornaya sokup yeniden mi biçimlendirecek? malzeme bu işte.

evet gerçekler ortada yapılması gerekenler de ortada ve bunlar arasında ilk sırada ileri uca ve orta sahaya doğru düzgün oyuncu almak gerekiyor. bu oyuncuları ister şenol hocaya teslim edip bir geçiş planlarsın istersen de yeni bir direktörden çarkları bir araya getirip ortaya makine çıkarmasını beklersin ama mevcut kadro ile bu iş olmaz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Abi aslinda iki ayri tip santraforla da is gorursun abu cenk gibi
Biri 15 atar oburu 10 atar dagilimina gore sampiyonluk duasina cikarsin onnomeron da sokusturabiliyorsa 10 tane
Bizim bu kadro sene sonuna kadar oynasin 50 golu zor gecer
60 atarsa bunlar,  ciplak sokaga cikarim eksi 40 derecede

haklısın, acı ama gerçek bu maalesef, hedefi 4 gol olan orta sahan var takım neden gol atamıyor die hayıflanıyorsun.

Çevrimdışı yoruk

Twitter yazılanlara gece baktım;  neden Diagne gibi bedava adam bulamıyoruz diye yazanlar olmuş.Tamam buluruz ama şimdi sene başı Diagne imzalasa sen ne derdin ?  :evillol: Olaylar olup bitince yazmak kolay tabi.Love gibi adamlar alınmış.Ee arkadaş Love şartlar altında çok doğru bir transfer idi.Eminim Diagne neden gelmedi diyen adam 3 yıl önce Love Alanya'ya geldiğinde neden bize gelmedi demiştir  :D :D
  Yine bir grup genç Samet hoca döneminin kadrosunu paylaşıp durmuş hatta bizim şu ankilerin üstünü bile çizenler var.Ee arkadaş sen değil miydin Holosko gitsin diyen ? Olcay'ı ıslıklayan kazma diyen ? Veli takımdan gittiğinde göbek atan ? Ersan gelecek denildiğinde ne Ersan'ı ya diyen ? Dönüp duruyor bu taraftar böyle. Taraftarların yarısı 3 senedir Tosic gitsin dedi durdu..Şimdi tek yazan yok Tosic iyi ki gitti diye  :D :D
 Bir başka yanlış yorumlama da "yaş" konusunda yapıyorlar Atiba-Gönül-Adriano-Pepe bunlar takımı yoruyormuş doymuşlar baltalıyorlarmış. :evillol: Komikli yorumlar bunlar arkadaş. :D Sen bu adamları şimdi kesersen ligi 7-8 .sırada falan bitirirsin.Bu yazılan gençleştirme pat diye yapılmaz.Atiba'nın yanına sen 2 sene önce adam alacaktın yavaş yavaş oynatmaya başlayacaktın olursa zaten kendi formayı alır oynardı.Şimdi pat diye adam yokken Atiba yedek Doğukan kadroya yazarsan olmaz  :D Bu adamlar takımın en motive en diri isimleri iken sen kalkmış yaşlı ya motive değiller ya dersen ben gülerim sana.
 Doğukan dedik geldik genç yerli isimlere.Yeterli değiller arkadaş.Bu kadar.Doğukan sezon başı 4 maç oynadı alışsın diye.Şimdi bu şansı bile bulamıyorsa yetersizdir.Töre bulamıyorsa yetersizdir.Orkan gönderilmişse ve yine orada burada oynayamıyorsa vardır değil mi bir şey adamda ?
 Hoca, oyuncu tercihlerinin hepsini denedi. Orta alanda, Atiba-Tolgay-Oğuzhan, Medel-Tolgay-Oğuzhan, Atiba-Medel-Oğuzhan, Atiba-Medel-Tolgay, Medel-Oğuzhan-Adem, Atiba-Oğuzhan-Adem,sonra bu rotasyonlara Doğukan-Necip gibilerini de ekledi. Kanatlarda, Q7-Babel, Lens-Babel, Q7-Lens, Töre-Lens,
Defans Pepe-vida, Pepe-Medel, Pepe-Rocco, Rocco-Medel
Bakın sadece 9 hafta + 8 maçta yani 15 maç falan geçti dünya deneme yaptı adam.Ve hiç biri olmadı tamam diyemedi.Daha forveti de var bunun.Çift yaptı tekli yaptı üçlü yaptı.Babel'i geçirdi Lens'i geçirdi olmadı.Larin ile sezona başladı Larin olmadı "çalışmadı belli ki kesik yedi 4 maç " Love girdi o olur gibi olmaya çalışıyor ama yeterli olmadı en sonunda 3 gün önce tekrar Larin'i gördük sahada.Ve yarin Larin yine 11'e dönecek büyük ihtimal ile.
 Satmayacaktın arkadaş.Öncekileri boşver sattın artık da Tosic-Negredo falan bunları satmayacaktın.Negredo gitti ? Ne oldu ? Ne kazandın ? Love'dan zararın daha fazla ? Sahada performans veremiyor ki adam ? Hem para veriyorsun hem 0 performans.Negredo'ya da para veriyordun ama alıyordun bir şeyler ? Plan yok program yok.Şu gider ise yerine aynı tarz bir tık daha iyisini bulalım yok.Ne oluyor biliyor musun ? Yönetim alıyor hoca oynatır yaw diyor.Olan bu .Senin eldeki eksiklerini kapatman gerekirken araya altyapıdan atman gerekirken iyileri gönderiyorsun dengeyi bozuyorsun.
[ Son Düzenleme: 23 Ekim 2018, 10:34:54 yoruk ]

Çevrimdışı Onur Küçük

haklısın, acı ama gerçek bu maalesef, hedefi 4 gol olan orta sahan var takım neden gol atamıyor die hayıflanıyorsun.
Tolgay 4 gol atamaz. 4 gol atar diyen gelsin bana nasıl atacağını anlatsın. Sorumluk özellikle de hücumda sorumluk almayan oynadığı oyunda göstermelik sorumluk alıyormuş gibi yapan bir futbolcunun Lig maçlarında sezonda 4 gol atması doğaüstü bir durum olur. Ljajic transferini takımda birbiriyle uyumlu olmayan parçalar arasında uyumu yakalatması bakımından önemli görüyorum. Umarım takım merkezden oynamasın diye kasti sakatlayıcı müdahale yapan Anadolu takımı oyuncuları ve bu müdahalelere gözünü kapayan gerekeni yapmayan Türk hakemleri karşısında pes etmez , takıma ve Lige uyum sağlar.

Çevrimdışı mylife1903

Twitter yazılanlara gece baktım;  neden Diagne gibi bedava adam bulamıyoruz diye yazanlar olmuş.Tamam buluruz ama şimdi sene başı Diagne imzalasa sen ne derdin ?  :evillol: Olaylar olup bitince yazmak kolay tabi.Love gibi adamlar alınmış.Ee arkadaş Love şartlar altında çok doğru bir transfer idi.Eminim Diagne neden gelmedi diyen adam 3 yıl önce Love Alanya'ya geldiğinde neden bize gelmedi demiştir  :D :D
  Yine bir grup genç Samet hoca döneminin kadrosunu paylaşıp durmuş hatta bizim şu ankilerin üstünü bile çizenler var.Ee arkadaş sen değil miydin Holosko gitsin diyen ? Olcay'ı ıslıklayan kazma diyen ? Veli takımdan gittiğinde göbek atan ? Ersan gelecek denildiğinde ne Ersan'ı ya diyen ? Dönüp duruyor bu taraftar böyle. Taraftarların yarısı 3 senedir Tosic gitsin dedi durdu..Şimdi tek yazan yok Tosic iyi ki gitti diye  :D :D
 Bir başka yanlış yorumlama da "yaş" konusunda yapıyorlar Atiba-Gönül-Adriano-Pepe bunlar takımı yoruyormuş doymuşlar baltalıyorlarmış. :evillol: Komikli yorumlar bunlar arkadaş. :D Sen bu adamları şimdi kesersen ligi 7-8 .sırada falan bitirirsin.Bu yazılan gençleştirme pat diye yapılmaz.Atiba'nın yanına sen 2 sene önce adam alacaktın yavaş yavaş oynatmaya başlayacaktın olursa zaten kendi formayı alır oynardı.Şimdi pat diye adam yokken Atiba yedek Doğukan kadroya yazarsan olmaz  :D Bu adamlar takımın en motive en diri isimleri iken sen kalkmış yaşlı ya motive değiller ya dersen ben gülerim sana.
 Doğukan dedik geldik genç yerli isimlere.Yeterli değiller arkadaş.Bu kadar.Doğukan sezon başı 4 maç oynadı alışsın diye.Şimdi bu şansı bile bulamıyorsa yetersizdir.Töre bulamıyorsa yetersizdir.Orkan gönderilmişse ve yine orada burada oynayamıyorsa vardır değil mi bir şey adamda ?
 Hoca, oyuncu tercihlerinin hepsini denedi. Orta alanda, Atiba-Tolgay-Oğuzhan, Medel-Tolgay-Oğuzhan, Atiba-Medel-Oğuzhan, Atiba-Medel-Tolgay, Medel-Oğuzhan-Adem, Atiba-Oğuzhan-Adem,sonra bu rotasyonlara Doğukan-Necip gibilerini de ekledi. Kanatlarda, Q7-Babel, Lens-Babel, Q7-Lens, Töre-Lens,
Defans Pepe-vida, Pepe-Medel, Pepe-Rocco, Rocco-Medel
Bakın sadece 9 hafta + 8 maçta yani 15 maç falan geçti dünya deneme yaptı adam.Ve hiç biri olmadı tamam diyemedi.Daha forveti de var bunun.Çift yaptı tekli yaptı üçlü yaptı.Babel'i geçirdi Lens'i geçirdi olmadı.Larin ile sezona başladı Larin olmadı "çalışmadı belli ki kesik yedi 4 maç " Love girdi o olur gibi olmaya çalışıyor ama yeterli olmadı en sonunda 3 gün önce tekrar Larin'i gördük sahada.Ve yarin Larin yine 11'e dönecek büyük ihtimal ile.
Hocayi taktiksel olarak elestirenler de hakli oyle boyle olmuyorsa 3lu denesin baska bisi denesin diyorlar
Ben de diyorum ujlu daha iyi olur diye tabi sahada da gormek lazim, dusuncesini yaziyor herkes. Herkesin dusuncesi degerlidir.
Ha cogumuz da biliyor hoca bazi konularda muhafazakar  bunun artilari eksileri tartisildi zaten

Çevrimdışı tangaz

Tolgay 4 gol atamaz. 4 gol atar diyen gelsin bana nasıl atacağını anlatsın. Sorumluk özellikle de hücumda sorumluk almayan oynadığı oyunda göstermelik sorumluk alıyormuş gibi yapan bir futbolcunun Lig maçlarında sezonda 4 gol atması doğaüstü bir durum olur. Ljajic transferini takımda birbiriyle uyumlu olmayan parçalar arasında uyumu yakalatması bakımından önemli görüyorum. Umarım takım merkezden oynamasın diye kasti sakatlayıcı müdahale yapan Anadolu takımı oyuncuları ve bu müdahalelere gözünü kapayan gerekeni yapmayan Türk hakemleri karşısında pes etmez , takıma ve Lige uyum sağlar.

layiç, takıma uyumu ve verecekleri ile çok kritik bir hal almış durumda. velev ki devre arasına dek ışık vermezse bu seneyi net kayıp yıl yazarız.

Çevrimdışı mylife1903

Ozzi ile tolgay tlye cevirmesine bozulmus deniyor sozlesmelerin
Ozzi konusunda bi ikilem var turk milli takiminda oynadigi icin tolgay turk milli takiminda falan da oynamiyor karisi da yabanci adamin arabasi bile vergiden muaftir yani
Nejipjan bile kosova milli takimini secio giderse yuro alir.
Su sozlesme isleri falan resmen bir domuz sicmigi
Gg ile caner tl alabilir onlara itirazim yok.

Tolgay tore ozzi nejipjan gibi oyuncularimizin durumu cok tartismali
Kerim firay var mesela adamin soyadi turk soyadi degil turk milli takiminda oynuyor buna tl mi yuro mu verilmesi adil. Bunlara tl verirsek alamanyadan nasil adam alacaz milli takima?
Mehmet aurelyo gibi bir milli oyuncu olursa tl mi alacak yuro mu
Mert nobreye ne verecez
Eren derdiyok ile gokhan inler adi soyadi turk ama baska milli takimda oynuyorlar yuro mu alacaklar tl mi
Zenci turk kazimkazim var simdi adami alip getirsek nolcek

Garip garip isler yapiyor yoneticiler ulkede. Imam osurunca da cemaat siciyor tabi

Çevrimdışı yoruk

Hocayi taktiksel olarak elestirenler de hakli oyle boyle olmuyorsa 3lu denesin baska bisi denesin diyorlar
Ben de diyorum ujlu daha iyi olur diye tabi sahada da gormek lazim, dusuncesini yaziyor herkes. Herkesin dusuncesi degerlidir.
Ha cogumuz da biliyor hoca bazi konularda muhafazakar  bunun artilari eksileri tartisildi zaten
O kısma ben de katılıyorum.Ama yapacak şey yok.Hoca çok sabit bu konuda.Bunu da biliyorduk zaten.

Çevrimdışı yoruk

layiç, takıma uyumu ve verecekleri ile çok kritik bir hal almış durumda. velev ki devre arasına dek ışık vermezse bu seneyi net kayıp yıl yazarız.
Ljajic sadece asist yapmayacak goller de atması gerekecek.Ben Tolgay'ın 2+gol Ljajic'in de 4-6+ gol geçeceğini düşünmüyorum artık.Yani Ozi-Ljajic-Tolgay toplamda 15 gol olmazlar.

Çevrimdışı tugozcan

Takim savunmadan topla cikamiyor. Takimin topu geri kazanma suresi cok yuksek. Son 50 macta herhangi bir forvetimizi kaleciyle karsi karsiya birakma oranimiz %5 falan. Takimin deplasmanlarda mac kazanma orani %20 falandir. Geriye dustugu maci cevirme orani %10 falandir.

Besiktasin kadrosunun bu kadar kotu olduguna inaniyorsak vay halimize.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Ljajic sadece asist yapmayacak goller de atması gerekecek.Ben Tolgay'ın 2+gol Ljajic'in de 4-6+ gol geçeceğini düşünmüyorum artık.Yani Ozi-Ljajic-Tolgay toplamda 15 gol olmazlar.

o 3 forma 15 gol çıkaramıyorsa devre arası gelip 17 maç 22 gol atacak bir süpermene ihtiyaç olacaktır ve belki de o bile yetmeyecektir. sezona santraforsuz başlamanın bedelini ödeyecek bu takım. ahh fikret orman ahh  :akuma:

Çevrimdışı tangaz

Rekor gelir elde edilen sezonun hemen akabinde kulüp FFP denk bütçe anlamında bu denli zorlanıyorsa durum çoooook kötü demektir.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Maci kaybettik 2 gundur benim cigerim yaniyor. Futbolcularin yaniyor mu? Ya da td nin ya da f.orman in?

Takimda isleri yoluna koymak icin bi planlari var mi ya da cabalari? Bence yok.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı f_madida

Ozzi ile tolgay tlye cevirmesine bozulmus deniyor sozlesmelerin
Ozzi konusunda bi ikilem var turk milli takiminda oynadigi icin tolgay turk milli takiminda falan da oynamiyor karisi da yabanci adamin arabasi bile vergiden muaftir yani
Nejipjan bile kosova milli takimini secio giderse yuro alir.
Su sozlesme isleri falan resmen bir domuz sicmigi
Gg ile caner tl alabilir onlara itirazim yok.

Tolgay tore ozzi nejipjan gibi oyuncularimizin durumu cok tartismali
Kerim firay var mesela adamin soyadi turk soyadi degil turk milli takiminda oynuyor buna tl mi yuro mu verilmesi adil. Bunlara tl verirsek alamanyadan nasil adam alacaz milli takima?
Mehmet aurelyo gibi bir milli oyuncu olursa tl mi alacak yuro mu
Mert nobreye ne verecez
Eren derdiyok ile gokhan inler adi soyadi turk ama baska milli takimda oynuyorlar yuro mu alacaklar tl mi
Zenci turk kazimkazim var simdi adami alip getirsek nolcek

Garip garip isler yapiyor yoneticiler ulkede. Imam osurunca da cemaat siciyor tabi

Tolgay, daha iyi sozlesme bulabiliyorsa buyursun gitsin. Hamburg'da ne aliyordu sanki, net maasi 400 euroyu gecmiyordur bize gelmeden once.

Ben basindan beri yabanci para birimiyle sozlesmeyi sacma buluyorum. Kur riskini futbolcuya yikmak cok da cazip degil ama bir esnek kur yaratilabilir, BeIN'in uyguladigi gibi. Vasat futbolculara hayatlarinda goremeyecekleri sozlesmeler veriliyor Turkiye'de hem de Euro bazli. Avrupa'nin herhangi bir ulkesinde alacaklari paranin 3-4 katini aliyorlar. Vergi odemiyorlar, vergiyi klube iteliyorlar. Avrupa'da kendi vergisini odemeyen futbolcu yok, Ronaldo bile oyle anlasma yapamiyor, zaten vergiden yirtmaya calisanlara basiyorlar cezayi.

Turkiye'den gidip de daha fazla maas alabilen oyuncu da bu yuzden yok sayilir. Ya Arabistan gibi kitir kitir adam kesen ulkelere gidecek, ya Cin'in Guangzhou eyaletinin bilmemne takiminda oynayacak, bunlarin disinda Turkiye'den fazla para veren bir yer bulmasi imkansiz Avrupa'da. Cengiz'in bile Basak'ta kazandigindan fazlasini aldigini sanmiyorum su an, belki bir sonraki transferinde Ingiltere'de vs kazanabilir. Cenk mesela, bizden aldigi paranin ustunde alan tek oyuncu, o da transfer rekorunu kirarak gitti.

Oguzhan pasam ben Cenk gibi giderim oynarim diyorsa... bir gulme geldi simdi yahu, Oguzhan'in ayagini eline verirler antremanda, resmi maca bile cikamadan doner. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Akil Emre

Heralde tüm hayatım boyunca izlemekten hiç keyif almadığım cidden zorla izlediğim bir sezon yaşıyorum, oyuncularda hiç iştah çaba azim yok, medel pepe vida ve birazda gökhan hariç hepsi laylaylom, üzülerek sölesem de ciddi değişim şart ya Şenol hocadan başlıcaklar ya da birçok oyuncuyu kadro dışı bırakacaklar. Devre arasına kadar bu kafayla çok puan kaybederiz yoksa.

Çevrimdışı tangaz

Heralde tüm hayatım boyunca izlemekten hiç keyif almadığım cidden zorla izlediğim bir sezon yaşıyorum, oyuncularda hiç iştah çaba azim yok, medel pepe vida ve birazda gökhan hariç hepsi laylaylom, üzülerek sölesem de ciddi değişim şart ya Şenol hocadan başlıcaklar ya da birçok oyuncuyu kadro dışı bırakacaklar. Devre arasına kadar bu kafayla çok puan kaybederiz yoksa.

mayısta seçim yapıp güçlü yönetim kurup yapılabilecek hamlelerdi bunlar, şu aşamada bunlar yapılsa dahi bir netice beklemek gerçeklikten uzak olacaktır. şampiyonluk yarışı belki 70 puan altına inecek ve maalesef gese ile başakciti arasında geçecek gibi görünüyor.

umarım mucizevi şeyler olur...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Librarius  umarım iki senedir ne dediğimi anlamışsındır şimdi.
hakemlerle kaybetmiyoruz puanları derken işde tamda bunu diyordum
varmıydı hakemlik bir durum.  Şimdi kime atacağız suçu :alala:
Ben burda iki senedir yazıyorum bunu hep hakem diyerek bir şeylerin üstünü kapatıyorsunuz diyorum
bak geçmişe neler demişim hoca adam kayırıyor dedim ne kadar kötü olursa olsun bazı oyuncular forma bulurken birilerini kenarda
psikolojik olarak bitiriyor. bir hocanın elinde son attığı 10 penaltıda 10 da 10 yapmış bir oyuncu var birde
attığı her penaltıyı kaçıran oyuncu var hocanın birinci penaltıcısı nasıl kaçıran oyuncu olur
bu takımda adam kayırmazsan ozi penaltı atamaz sen adam kayırmazsan her serbest vuruşun başına quaresma gidemez
adam kayırmasan iyi oynayan oyuncular ilk değişiklikte değişirken bazı oyuncular ne kadar kötü olursa olsun sahada kalamaz
adam kayırmasan takımda formsuz bir çok oyuncu varken bazı oyuncuları psikolojik olarak bitirene kadar kulübede tutmazsın
biz iki senedir hakemler yüzünden değil bu tip olaylar yüzünden çakılıyoruz. sahaya çıkan oyuncu mutlu değil bunu
uzun zamandır gözlemliyoruz. taraftar tarafından bile hocanın adaleti sorgulanırken oyuncu ne durumda olur.
bu takım sadece 14. şampiyonlukta diri ve koşuyordu biliçin mirası dedik bir çok arkadaş karşı gelmişdi biliç yetersiz hoca olabilir
ama takımın form seviyesini üst seviyede tutuyordu ondan sonra takım her sezon geriye gitti. koşu mesafelerine bakıyorum uzun zamandır sıradan
rakipler bile bizden fazla koşuyor. bir takım 8-10 km senden fazla koşarsa senden bir fazla oyuncuyla oynamış olur
kaldıki bizim koşu mesafemizi yükseltende 3-4 oyuncu geri kalanlar yerde sürünüyor işin ilgincide aslında koşu mesafesi düşük olması gereken oyuncular
daha fazla koşmuşken normalde koşması gereken bek ve kanatlar ilk üçe dörde giremiyor. atiba libero ve bu adam
takımın en fazla koşan oyuncusu oluyorsa burda bir sorun var hücuma git gel yapan oyuncuda değil son dönemler ozi takımın koşanlarından
bu kadar koşu mesafesi yapıp bu kadar verimsiz olmakta oziye has olmalı demek verimsiz koşuyor. özellikle bu sene
tamamen kondisyondan kaybediyoruz rakip kim olursa olsun ondan daha az koşarsan kazanamazsın.
geçen sezon başında söylemişdim hoca bazı oyuncularla gönül bağı kurdu ve takımın tamamını kullanamıyor.
bütün oyunu quaresma üzerine yıkarak takımın oyun geliştirme durumunuda pasifize etti quaresma yoksa başı kesik tavuk
gibi dolanıyor ortalıkta oyuncular bir oyun planı yok topu ne yapacaklarını bilmiyorlar ve sürekli kendi aralarında top
çeviriyorlar takımın formatında hücum etmek gibi bir durum yok ta iki sene önce bu takım ceza sahasına girmiyor dediğimde
millet dalga geçiyordu ama biz maçları pozisyonsuz bitiriyoruz bir en fazla iki oyuncu dışında ceza sahasına girip çoğaltan oyuncu yok
ceza sahasında iki den fazla oyuncu olduğu pozisyonları maç boyu bir iki kez yaşayabiliyoruz tabi bunda duran top ve korner atışlarını
dahil etmiyorum akan oyunda ceza sahasını kalabalıklaştırmaktan bahsediyorum.
bu gün tartışılan şeylere bakalım sonrada dönün benim iki sene önce yazdıklarımı okuyun taraftar bugün tepki gösteriyorsa bu normal durum ama
buna sözüm yok ama ben iki sene önce bazı şeyleri gördüğümde bunun teknik ekip ve yönetim tarafındanda görünmesi ve müdahale edilmesi gerekiyordu
Evet kötü oynadık eyvallah ama hakemlik bir durum var abi !

O penaltıyı atacaksın arkadaş atsaydı kazanmıştık bize daha önce böyle bir penalti çalındı mi ? Hatırlıyormusun ?

Büyük Beşiktaş taraftarı 15 gündür büyük bir mücadele veriyor , Hakkımızı Gasp edenlere karşı 15 Gündür gece gündüz demeden , bıkmadan usanmadan büyük bir savaş veriyor , Beşiktaşin hakkını savunuyor , Beşiktaşin hakkı yenmesin diye uğraşıyor

O Penaltıyı TARAFTAR ALDIRDI NET ! Taraftarın verdiği büyük mücadelenin sonucuydu bu Penaltı

Sen bu taraftar için o penaltıyı kaleciyle birlikte içeri sokacaksın bu kadar basit
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tugozcan

TL cinsinden sozlesme yapilacaksa herkesle yapilmali.

Ben is yerimde boyle bir sey olsa kabul etmem. Hadi ettim diyelim, sonra bu beni bir sekilde rahatsiz eder, performansim ister istemez duser.

Ise girdin is arkadasin 5bin euro aliyor. Sende karsiligi olarak 35 bin lira aliyorsun. Hop yarin euro 7 degil 9 olsa 5bin lira fark atiyor sana is arkadasin. Ustelik terfi almadi, daha basarili islere imza atmadi. 3 ayda 5 bin lira fazla kazanir hale geldi cunku pasaportu alman. Akil kari bir is degil acikcasi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O kadar dedik kaleye gidemiyoruz

Devre Arası Ozi dışarı Q7 içeri

Babel   Love

Q7           Atiba    Tolgay    Lens

Yapalım diye atamasak da bundan daha kötüsü olmazdı

Hoca çok değişti , skor berebereyken Bek çıkarıp Forvet sokan orta saha çıkarıp forvet sokan hocadan , 1 farkla öndeyken Forvet çıkarıp Orta saha veya stoper alıp rakibe benim üzerime gel bana gol at diyen hocaya evrildi..

Oğuzhan bu takımın EL FRENİdır El freninden de öte takımın altına dinamit koyan adamdır , pimi çekilmiş el bombasidir her an top kaybedip veya ayağıma darbe gelecek diye ayağını çekip takıma Gol yedirebilir

Umarım bir daha forma yüzü görmez yoksa daha çok maç kaybettirir bize..
[ Son Düzenleme: 23 Ekim 2018, 12:53:06 Yunus Emre Dökmeci ]

TRT Spor'da yayınlanan programda Şenol Güneş, Oğuzhan ve Tolga'nın TL üzerinden yapılan ödemeleri kabul etmediğini aktaran Bahri Havadır, "Önemli bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Beşiktaş'ta Tolga, Oğuzhan ve Şenol Güneş'e TL olarak ödeme yapıldı. Tolga, Oğuzhan ve Şenol Güneş paraları geri iade etmiş Beşiktaş kulübüne. TL olarak istemiyorlar. Kesin bilgi bu." ifadelerini kullandı.

Yok artık Kulübün buna gereken cevabı vermesi lazım..

💰 Şenol Güneş, Kulüpler Birliği'nin belirlediği 5.5 TL'lik euro kurunu yetersiz buldu, güncel kurdan sözleşme yenilemek istedi.

Şenol Güneş, ihtilaf bulunması nedeniyle UEFA'ya verilecek borçsuzluk kağıdını da imzalamadı.

(Milliyet)

Çevrimdışı tangaz

Yok artık Kulübün buna gereken cevabı vermesi lazım..

💰 Şenol Güneş, Kulüpler Birliği'nin belirlediği 5.5 TL'lik euro kurunu yetersiz buldu, güncel kurdan sözleşme yenilemek istedi.

Şenol Güneş, ihtilaf bulunması nedeniyle UEFA'ya verilecek borçsuzluk kağıdını da imzalamadı.

(Milliyet)

neden cevap versin ki? belki de doğrudur. hem her kes her önüne konulanı kabul etmek zorunda mı?