Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2271127 defa] Muhabbet Cafe
sevenim başka sevdiğim başka :)

Haydaaa  :lol: Karizma puanı çok yüksek mükemmel bir cevap, bu sayede 1 kutu gergedan seti ve 1 kutu epimedium macunu kazandınız @bjk_mabet

@SaLVaDoR

Salvador Dali aşağıdaki resimde neyi betimlemiştir?

Çevrimdışı bjk_mabet

bu cümleyi alalım şair çaycı son kitabının başlıgını paylaştı...!
şair çaycı olarak olmasa bile stadın yapılışını anlatan oradaki insanları diyologları anlatan bir kitap yazasım var bu yüzden günlük tutuyorum isimleri not alıyorum...
olayları bi kenara mutlaka yazıyorum güldüğüm üzüldüğüm herşeyi...
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı bjk_mabet

Haydaaa  :lol: Karizma puanı çok yüksek mükemmel bir cevap, bu sayede 1 kutu gergedan seti ve 1 kutu epimedium macunu kazandınız @bjk_mabet

:D
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı ALI RIZA

şair çaycı olarak olmasa bile stadın yapılışını anlatan oradaki insanları diyologları anlatan bir kitap yazasım var bu yüzden günlük tutuyorum isimleri not alıyorum...
olayları bi kenara mutlaka yazıyorum güldüğüm üzüldüğüm herşeyi...
çıkart alalım 1 baskı hava da kara da biter...!

Çevrimdışı ALI RIZA

@SaLVaDoR
Salvador Dali aşağıdaki resimde neyi betimlemiştir?

Bu yapmamdaki ama siz gençlere ölüm ölüm nedirki gülüm ben yaşamayı seçmişim demektir :)
Sürrealizm akımı attım sokaklar sokaklar mahallelere mahalle köyle köyler şehirlere şehirler ülkelere..!
Sanatçının kendi açıklamalarına bakarsak bu resmi yaparken sıcak Ağustos güneşinin altında eriyen bir peynirden ilham aldığını öğreniyoruz. Benim şakacılığını ve şaşırtmayı seven karakterini göz önünde bulundurursak bu imgenin açıklamasının bu kadar basit olmama ihtimali kuvvetli. Bugün bir saat kolay erimiyor, hem de bu kadar bilime, özellikle de fiziğe ve hatta izafiyet teorisine ilgi duyan bir ressamın fırçasında.
yani sonuç olarak : gerçek hayatı hayallerinize karıştırmayınız...!

Çevrimdışı ZEKI

@derbeder2007 sana olan sorum şu;

Yaz mevsiminde güneşin tam tepede olduğu zaman, iki köy arasındaki uzaklık nasıl ölçülür?

Hocam benimki kolay olmamis mi Tabiki Metreyle ölçülür :D :D :evillol: :evillol:

Çevrimdışı mert_

Küçük enişte sanki sevdalısı için başlık parası biriktiren aşıklar gibi deli dolu, kıpır kıpır, engel tanımaz, sevgi dolu.  :claps: :claps:
güzel benzetme  :) o zaman küçük enişteye modern zamanların kibar feyzosu da diyebiliriz  :)

Bu yapmamdaki ama siz gençlere ölüm ölüm nedirki gülüm ben yaşamayı seçmişim demektir :)
Sürrealizm akımı attım sokaklar sokaklar mahallelere mahalle köyle köyler şehirlere şehirler ülkelere..!
Sanatçının kendi açıklamalarına bakarsak bu resmi yaparken sıcak Ağustos güneşinin altında eriyen bir peynirden ilham aldığını öğreniyoruz. Benim şakacılığını ve şaşırtmayı seven karakterini göz önünde bulundurursak bu imgenin açıklamasının bu kadar basit olmama ihtimali kuvvetli. Bugün bir saat kolay erimiyor, hem de bu kadar bilime, özellikle de fiziğe ve hatta izafiyet teorisine ilgi duyan bir ressamın fırçasında.
yani sonuç olarak : gerçek hayatı hayallerinize karıştırmayınız...!

Kafamı karıştırdığın öncelikle teşekkür ederim  :lol: Zihinsel yeteneğinizden dolayı zihin açıcı gingko biloba çayı kazandınız  :lol:

Hocam benimki kolay olmamis mi Tabiki Metreyle ölçülür :D :D :evillol: :evillol:

Alıştırma soruları bunlar Derbeder hocam  :lol:

5 + 5 + 5 = 550 ifadesini sadece bir tek doğru çizgi çekerek doğru hale getirin. (Eşitliği eşitsizlik haline getiren çizgi değil.)

İpucu: Kağıt üzerinde deneyin.

Çevrimdışı Deniz

1-2 haftaya istanbula gelebilirim beyler  :tabe: :tabe:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ZEKI

@aktar_ismail
zengin kız fakir oğlan bilmecesidir bir tane boru var su akıyor suyun hangi tarafa aktığını bilmiyoruz. nasıl buluruz

1-2 haftaya istanbula gelebilirim beyler  :tabe: :tabe:
Kesinleştiği zaman mutlaka haberimiz olsun.

Çevrimdışı Deniz

Kesinleştiği zaman mutlaka haberimiz olsun.
Tamam abi asıl gelme nedenim zaten sizlerle tanışmak  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Kafamı karıştırdığın öncelikle teşekkür ederim  :lol: Zihinsel yeteneğinizden dolayı zihin açıcı gingko biloba çayı kazandınız  :lol:
:) gingko biloba çayı öyle bir çay varmış :) 1001 derde devamış :)  :busted_cop:

@aktar_ismail
zengin kız fakir oğlan bilmecesidir bir tane boru var su akıyor suyun hangi tarafa aktığını bilmiyoruz. nasıl buluruz

Düşündüm düşündüm bulamadım, nedir cevabı?

Çevrimdışı Deniz

çakmakla ısıtarak

Çevrimiçi Necmi

@mustafa_(87) sana da bir sorum var;

Bilebilecek veya anlayabileceklerimizin bir sınırı var mıdır?
yoktur

Çevrimdışı ZEKI

Çakmakla isitirak hocam :D

Çevrimdışı Deniz

Hangi taraf sıcaksa o yöne doğru akıyordur  :bandit: :ok:

Çevrimdışı ZEKI

Madem sorularla devam ediyoruz.
Kolay bir soru olsun

Türkiyede olan iki ilin harfleri aynıdır.Sizce hangileri? Kopya cekmek yok :D :super:

Hangi taraf sıcaksa o yöne doğru akıyordur  :bandit: :ok:

Obitaş kıdem seviyeni bir kademe arttırıyorum El Deniz, bundan sonra El İrtibat'ın yardımcılığını yapacaksın  :lol:

Çevrimdışı Deniz

Obitaş kıdem seviyeni bir kademe arttırıyorum El Deniz, bundan sonra El İrtibat'ın yardımcılığını yapacaksın  :lol:
Benim için onurdur  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı ZEKI

Benim için onurdur  :evillol: :evillol:
@Deniz kaptin kademeyi..gelirsen donusun zor olabilir ama :D

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe