2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 216 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477547 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı f_madida

"Gomez'e 5 milyon ödedik."
Via Ahmet Nur Çebi

Negredo'nun 4.3 aldigi yerde Gomez'e 10 verseler niye verdiniz demem.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Onur Küçük

Masallah
Ama koysunlar sozlesmeye maddeyi bizim macta oynamasin
Oynatirlarsa 2 milyon versinler
Bunlar bize Harun'u 3-4 milyon bonservisle Love'nin de maaşını yine bize kitlemeye çalışır. Harun meselesinde de yine bir şeyler dönüyor. Görsel, yazılı, sosyal medyada orada burada Harun sanki babalarının oğluymuş gibi Beşiktaş'a transfer etmeye çalışan adamlar var. Bunların bir kısmı da kendilerini de Beşiktaşlı olarak tanımlıyor. 

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

💬Enzo Roco :

"Beşiktaş'ın ilgisini duyduğumda çok duygulandım. Çünkü Beşiktaş büyük bir tarihi ve geçmişi olan bir takım. Her zaman üst seviyede birşeyler kazanmak için yarışan takım. Pepe’yi küçüklüğümden beri hayranlıkla izliyorum. Onunla aynı formayı taşımak büyük bir gurur.''
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Bunlar bize Harun'u 3-4 milyon bonservisle Love'nin de maaşını yine bize kitlemeye çalışır. Harun meselesinde de yine bir şeyler dönüyor. Görsel, yazılı, sosyal medyada orada burada Harun sanki babalarının oğluymuş gibi Beşiktaş'a transfer etmeye çalışan adamlar var. Bunların bir kısmı da kendilerini de Beşiktaşlı olarak tanımlıyor.
Menajerine bak, anlarsın.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi levitate

btd kovacic olabilir demiş hoydaa
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Kaleci gelmez o isimli insallah

Çevrimiçi Savaş

Kagawa geldi mi?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

sabah alacağı hapları akşam, akşam alacaklarını sabah alınca böyle oluyor, yoksa fitil miydi? Neyse...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu anadolu takımlarına ıslak sopayla dalacan.

Adana Demirspor güreşçiye evrilmiş eski Manulu Anderson'u almış, şaka gibi.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Btd ile sosyal kartal a mı kaldık şimdi  :lol:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bu anadolu takımlarına ıslak sopayla dalacan.

Adana Demirspor güreşçiye evrilmiş eski Manulu Anderson'u almış, şaka gibi.
Adanademirsporun başkanını görsen anlardın  :) tancu istemiş, bir de eses in elinden kapmışlar ve anderson 8 aydır top oynamıyormuş
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı yaço58

eğer avrupada başarı istiyorsak bu harunla gelmez kaleye ospina lazım ve twitterda bir ingiliz gazeteci anlaşıldığı yönünde paylaşım atmıştı inşallah doğrudur yoksa harunun tolgadan artısı yok

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat

Hiç unutmam malatyayı 4 - 0 yendiğimiz maçtaydım. Tek başına farklı yenilmelerine rağmen sahada ortaya çıkan tek Malatya lı futbolcuydu
birde ünal olsaydı o takımda normal bir futbol ülkesi olduğumuzu varsayıyorum tabiki şifo ve ünal önünde metin ali feyyaz çok adaletsiz olurdu? fenerliler berabere kalınca seviniyorlardı berabere de kalamazlardı.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

birde ünal olsaydı o takımda normal bir futbol ülkesi olduğumuzu varsayıyorum tabiki şifo ve ünal önünde metin ali feyyaz çok adaletsiz olurdu? fenerliler berabere kalınca seviniyorlardı berabere de kalamazlardı.
Necmi, taraftar istemiyordu ünal ı diyor. Doğru mu hatırlıyor
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Fbnin korner atamadigi maclar vardi da ofsayte dusemedigi maclAr da olmustu
Ezik diyoduk bunlara yeni turkiyede baya bi havalandilar
Yaptiklari maclar 3 temmuzda tirmalayinca eski hallerine donduler
Simdi her besiktas yenilgisinden sonra yonetim degostiren fbye donusecekler yeniden insallah

Çevrimdışı mylife1903

Zeki ya da turanin yerine unali koyabilseydik cok baska seviye olurdu
Fbye 7-8 atardik
Taraftar alisirdi unala bence

Çevrimdışı murat

o taraftar grubu hala var ama kimse takmıyor artık.taraftarın yüzde 99 u  takıma verdiğine bakar.o belli kesim sameti de sevmez ünal da gelir oynardı.ben kısa pantolon döneminden yeni çıkmıştım o yüzden çok hatırlamıyorum varsa öyle bir grup çarşı dır işte.seba da çarşı marşı dinlemezdi.
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2018, 22:23:48 MURAT ]

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Zeki ya da turanin yerine unali koyabilseydik cok baska seviye olurdu
Fbye 7-8 atardik
Taraftar alisirdi unala bence
7 attık, hatırlamıyorsun galiba
Edit : 5 attık, Trabzon a 7 atmıştık
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2018, 22:25:08 Hasan Tahsin ]
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Su bi fikir verir genclere

Girse acayip bi efsane olacakti askerden gelmis gibi vurmus

Çevrimdışı murat

7 attık, hatırlamıyorsun galiba
fenere yedi atmadık ben hatırlamıyorum ama 5 atmıştık çok iyi hatırlıyorum.maç başladı 1 gol yedik ben dedim 5 atarız bunlara takım nasıl bir güven veriyor düşünün işte maç 5-1 bitti.seba biraz paraya kıyıp iyi yabancılar getirse avrupada da iş yapabilirdik.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Adanademirsporun başkanını görsen anlardın  :) tancu istemiş, bir de eses in elinden kapmışlar ve anderson 8 aydır top oynamıyormuş

gördüm şimdi, Ethem Sancak' ın kardeşiymiş.

Bu bilgiye göre bizde kadroya giremeyecek oyuncuların hangisini isterlerse oraya göndeririz gibi geliyor.

Çevrimdışı mylife1903

fenere yedi atmadık ben hatırlamıyorum ama 5 atmıştık çok iyi hatırlıyorum.maç başladı 1 gol yedik ben dedim 5 atarız bunlara takım nasıl bir güven veriyor düşünün işte maç 5-1 bitti.seba biraz paraya kıyıp iyi yabancılar getirse avrupada da iş yapabilirdik.
Vilson ne koymustu be abi gafaylan. Cat diye ses getirmisti kel gafasindan

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Editlemiştim  :) Trabzon a 7 atmıştık 92 ya da 93 tü galiba
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı murat

Vilson ne koymustu be abi gafaylan. Cat diye ses getirmisti kel gafasindan
5-1 lik maçta wilson varmıydı.o maçta ben 9-10 yaşlarındaydım.wilson wals filan varken 16-17 yaşlarındaydım artık maçlara gidebiliyordum.

Etiketler: