2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 199 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477850 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

yoo gayet iyi satışlar esas maçlar başlayınca ivme kazanır formalar geç çıktı aslında
millet tatile gitmeden önce çıkartmalıydılar. Birde yurt dışından tatile gelenleri kaçırıyorsun geç çıkartınca
aynen ya ben de  ayni  fikirdeyim  fena degil derken  aslinda memnunum demek istiyordum...Ekim sonuna kadar ben 200 bini, yilbasinda da 350bini buluruz diyorum.. Olur da  basarili bir sezon gecirirsek 600 binin uzerini  niye zorlamayalim? Sarisinlardan lacili  olan da 1 milyon diye kivransin :kop: 1 milyoncu  japon pazarcilari  :evillol:
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2018, 18:47:16 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

Ben de Trabzon değil de hocalarının seviciliğini yapayım. Ünal Karaman gerçekte çok önemli bir insan. Futbolculuğu zamanında eğer Beşiktaş ve diğer sarıkızlara gelse bu gün çok daha tanınan bir insandı. Ama o trabzon u tercih etti. Futbol hayatında özel yaşamını görmedim, yansıtmadı hiç.
Bu neden aklıma geldi. Beşiktaşımızın çocuğu ( ! ) rıza efendi ayrılırken ki paralarına bakarken ki daha çok örneği var velisi, pektemeği, alpay ı vs , Ünal Karaman'ın gönderilmesi halinde para falan talep edeceğini sanmıyorum. Zamanında Beşiktaş'ımıza gerçekten çok çok yakışacağını düşündüğüm bir futbolcuydu. Umarım bizden sonra en başarılı onlar olurlar.
ya bırak methedecek başka insan bulamadınmı. :D
Beşiktaşa heleki o dönem gelme ihtimali sıfırdı taraftar kulübün kapısından içeri sokmazdı :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Bu maryo gomeze 5 milyon olayi nereden cikti

Beşiktaş’ın, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na(KAP) Mario Gomez transferi hakkında yaptığı açıklama şu şekilde:

“Mario Gomez'in Şirketimize kiralanması konusunda Fiorentina kulübü ile opsiyonlu olarak anlaşmaya varılmıştır. Mario Gomez'e, 2015-2016 sezonunda 3.500.000 Avro garanti ücreti ödenecektir.”
hesaplıyorlardı ya maç başı primler vs 5 M diye hatta daha yediğinin içtiğinin hesabını yapmadım

Çevrimdışı kyiv

Umut Nayir :
 Şenol hocamla konuştuk. Forvetleri çok ciddi şekilde geliştiren bir teknik adam. Ben de kendi hikayemi yazmak istiyorum. Cenk Tosun, Premier Lig'e sıçrama yaptı. Benim de hayallerim var. Şenol Hocamı dinleyerek ben de bir üst seviyeye çıkmak istiyorum."

Geçen sene Orkan Çınarda Şenol Güneşi dinleyeceğim falan filan diyordu. Kiralanıp gitti bu senede kiralanıp gidecek gibi. Umut Nayırında sonu aynı olmasın. Şenol Güneşi dinlesin dinlemesine de birşeylerde yapsın. Onun adına hedefi ben koyayım: Beşiktaşın oynayacağı yaklaşık 40 maçta 5 gol atsın başarılı diyeceğim.Laf değil icraat zamanı  :ok:

Çevrimiçi yaço58

hesaplıyorlardı ya maç başı primler vs 5 M diye hatta daha yediğinin içtiğinin hesabını yapmadım
bende gomezi 4.5-5 m alıyor sanıyordum gerçekten geçen sene negredoya verilen maaş çok sıkıntı ve milli takım kariyeri yok gomez gibi bayern kariyeri yokken ayrıyetten pepeyede 4 küsür verdik geçen sene başkan yanlış ve bonkör bir politika izlemiş şimdi acısı çıkıyor

Çevrimdışı kyiv

Şu sıkıcı günlerde biraz neşelenelim diye derleme yaptım :D Arada atladıklarım olabilir kusura bakmayın  :lol:

Sen nasıl bir insansın! Bu yaptığın kavgada yapılmaz :D

Hiç mi tutan yok yahu? :iblush: :isad:

En tahmin edilebilir Rocuyu bilseydi en azından  :D

Çevrimdışı mylife1903

Neden kavga ettiniz ki ?
Tam
Kahvemi koymusken sana cevap gelmis abi
Milne cok istemisti iste diye baslamisti klay

Çevrimdışı mylife1903

Ii ih oyle olmuyor o hesap
5 milyon miktari nerden cikti o onemli

Çevrimiçi underworld

"Gomez'e 5 milyon ödedik."
Via Ahmet Nur Çebi

Çevrimdışı mylife1903

bende gomezi 4.5-5 m alıyor sanıyordum gerçekten geçen sene negredoya verilen maaş çok sıkıntı ve milli takım kariyeri yok gomez gibi bayern kariyeri yokken ayrıyetten pepeyede 4 küsür verdik geçen sene başkan yanlış ve bonkör bir politika izlemiş şimdi acısı çıkıyor
Abunun aldigi tartisilirken bu olay gundeme getirildi
Maas konusuyoruz maliyet degil aslinda
Gomez 3.5 maas almistir
Maliyet hesaplariz yedigini ictigini vergisini menejerini katariz ozel ucakla da gelmisti sampiyonluk primi de aldi ustune de 6 damacana bira icti herif. Helena yengeye sarkmasina da goz kapatiyoz artik

5 myon meselesinin cikis kaynagi anc nin bir demeci. Ozellikle yapilmis bir manipulasyon olabilir
Ya da maliyetini belietmis olabilir.

Kap aciklamasi duruyor. Maas 3.5 o belli
Gomezin 5 olan

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mylife1903

Sen nasıl bir insansın! Bu yaptığın kavgada yapılmaz :D

Hiç mi tutan yok yahu? :iblush: :isad:

En tahmin edilebilir Rocuyu bilseydi en azından  :D
Hala balotelli bekliyoz
Abunun rengi benziyordu kafa falan atiyordu da  bu negredo hic benzemiyie

Çevrimiçi Necmi

Abunun aldigi tartisilirken bu olay gundeme getirildi
Maas konusuyoruz maliyet degil aslinda
Gomez 3.5 maas almistir
Maliyet hesaplariz yedigini ictigini vergisini menejerini katariz ozel ucakla da gelmisti sampiyonluk primi de aldi ustune de 6 damacana bira icti herif. Helena yengeye sarkmasina da goz kapatiyoz artik

5 myon meselesinin cikis kaynagi anc nin bir demeci. Ozellikle yapilmis bir manipulasyon olabilir
Ya da maliyetini belietmis olabilir.

Kap aciklamasi duruyor. Maas 3.5 o belli
Gomezin 5 olan
abouda neden giydiği dona kadar hesaplıyordun o zaman :alala:

Çevrimdışı mylife1903

abouda neden giydiği dona kadar hesaplıyordun o zaman :alala:
Ben zaten genelde maliyet olarak bakiyorum ama tartistigimiz o degil

Çevrimdışı Hasan Tahsin

ya bırak methedecek başka insan bulamadınmı. :D
Beşiktaşa heleki o dönem gelme ihtimali sıfırdı taraftar kulübün kapısından içeri sokmazdı :evillol:
Valla ben o zamanlarda ünal ı istemeyecek adam tanımıyorum. Taraftar neyini görmüş bilmiyorum. Milne de çok istedi. Malatya dan sonra istanbul hayatını değil Trabzon u seçti. Neyse vardır bir bildiğin
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tam
Kahvemi koymusken sana cevap gelmis abi
Milne cok istemisti iste diye baslamisti klay
Keşke görebilseydim o tartışmaları. Neyse geçmiş gün. Kapatalım gitsin
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Keşke görebilseydim o tartışmaları. Neyse geçmiş gün. Kapatalım gitsin
Abi aramaya unal yaz benim yahut tangazin adini gir iletiler cikar
Vidyolu falan arastirmali 2-3 sayfadir
Topa insan gibi vursa ingiltereyw golumuz olacakti herif diregi kiriyordu dmeistik
Sonra vidyolara baktik iki sefer diregi bulmus unal
Haminkn de vardi ingilizlere 40mden virdugu

Çevrimdışı mylife1903

Valla ben o zamanlarda ünal ı istemeyecek adam tanımıyorum. Taraftar neyini görmüş bilmiyorum. Milne de çok istedi. Malatya dan sonra istanbul hayatını değil Trabzon u seçti. Neyse vardır bir bildiğin
Biyigi gormus olabilir taraftar

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Biyigi gormus olabilir taraftar
Hiç unutmam malatyayı 4 - 0 yendiğimiz maçtaydım. Tek başına farklı yenilmelerine rağmen sahada ortaya çıkan tek Malatya lı futbolcuydu
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

117 M gelir elde edilmiş bu bir rekor
gs 85 M gelir elde etti
fener 104 M gelir elde etti.
ntv algı kasmaya en düşük gelir bizim gibi göstermeye çalışıyor
4 büyük takımın forma satışlarındaki son durum;

🔸 Beşiktaş 61 bin 305
🔸 Fenerbahçe 54 bin 920
🔸 Galatasaray 48 bin 012
🔸 Trabzonspor 21 bin 536
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Yeni bilgi love bursa ile her konuda anlasti.

Via btd
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Samet Demir

Via btd
İnşallah..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mylife1903

İnşallah..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Masallah
Ama koysunlar sozlesmeye maddeyi bizim macta oynamasin
Oynatirlarsa 2 milyon versinler

Çevrimdışı tuncaboylu

Via btd
Bursa'yla anlaşsa anlaşsa, İskender konusunda anlaşır.

Bursaspor onun maaşının yarısını bile ödeyemez.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: