Beşiktaş JK 1-1 FC Porto 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçı
Beşiktaş JK 1-1 FC Porto 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK 1-1 FC Porto 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçı Skor : Beşiktaş JK 1 - 1 FC Porto Tarih : 21.11.2017 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Antonio Mateu Lahoz Yayın : TRT 1

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK 1-1 FC Porto 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 40846 defa] Beşiktaş JK 1-1 FC Porto 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı cursedofdragon

yalnız şenol hoca'ya yine sitem etmek istiyorum fener deplasmanında nasıl oynatıyorsa takımı aynı oynatıyor.

Korkak oynatıyor.Kontrollü oyun bu değil kontrollü oyun portonun oynadığı.

Bu kadar takımı geriye çekmek bol bol pozisyon vermek neden hocam ?

Çevrimiçi levitate

ekran başından kalkarsan sıkarım topuklarına ulen  :D
başka yerlere sık topuğa sıkma abi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Futbolu bilenlere Talisca kapakları taktı
o golü dedemde atardi, tamamen cenkin becerisi. talisca yoklari oynuyor, resmen 10 kisiyiz sahada, sari'da yedi simdi, ikinci yariya cikmamali bile
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

yalnız şenol hoca'ya yine sitem etmek istiyorum fener deplasmanında nasıl oynatıyorsa takımı aynı oynatıyor.

Korkak oynatıyor.Kontrollü oyun bu değil kontrollü oyun portonun oynadığı.

Bu kadar takımı geriye çekmek bol bol pozisyon vermek neden hocam ?
GS maçıda böyle olcak abi at fava bekle
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Cenk Şampiyonlar ligi maçlarında çok iyi oynuyor yalnız.

Ligde takımlar genelde oynatmamak için oynadıkları için ligde kayboluyor.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Caner Çamalan

Taliska salakta geziyor sahada yalandan koşmalar yalandan adam kovalamalar, tamam skorunu yaptı eyv acaba bakalım hoca alacakmı bu kadar etkisizken, Negredo'yu hemen değiştiriyordu hiç beklemeden.

Çevrimdışı kartal190321

attıgı  gol dışında   sahada varlıgı anlaşılmayan bir futbolcuya  daha ne kadar tahamül edilecek maçların çogunda  10 kişi oynuyoruz   buna çare bulmak zorunda  şenol hoca
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

GS maçıda böyle olcak abi at fava bekle

bekliyorum zaten geçen senelerden tecrübeleyle sabit.

Şenol hocanın en güzel derbi yılları geldiği ilk seneydi müthiş oynattı.

O gs'yi fb'yi olimpiyat stadında dağıtışımız müthişti.

Vodafone arena'da korkak oynattı gs'den 2 gol yedik 2-2 zor toparladık.

Fener'de 1-0 öne geçtik 9 kişi takımdan gol yedik takımı geriye çekti berabere bitti.

CENK BEY DİYECEKSİNİZ :claps: :claps: :claps:

50 MİLYON AVRO :money:
Ne güzel sıyrıldı ama dimi 2 kısinin arasindan :)

Çevrimdışı Orhan_

Stoperlerimiz baskı yiyor, topu uzun yollamaktan başka çaremiz kalmıyor en sonunda. Orta saha çok yalnız kalıyor bu sistemde. Quaresma çizgide, Babel çizgide, Talisca-Cenk kutu çevresinde. Takım enine boyuna ayrık birbirinden. Bir takımın bu kadar fazla uzun top kullanması, hani yüksek yüzdeli oynasak bir anlamı olacak ama, doğru gelmiyor bana.

attıgı  gol dışında   sahada varlıgı anlaşılmayan bir futbolcuya  daha ne kadar tahamül edilecek maçların çogunda  10 kişi oynuyoruz   buna çare bulmak zorunda  şenol hoca

Seneye kadar.

Çevrimdışı yoruk

Talısca nereye kapak ya ? Adam forvet gıbı oynuyor madem e onu da yapsın değil mi ? Boş kale ya..Adam durdugu yerı bılıyor falan gecın .Duracak bır zahmet orta alanda durmuyor orada da durmasa nerede duracak ? Benım yanımda evde mı ?

Talısca nın yapması gerekenlerı Atıba yapmaya calısıyor hem alan açılıyor hem Atıba kolay geciliyor tamam adam örümcek de o kadar değil.Tamam Talısca dan sureklı al ver beklemıyorum artık ama adam bıraz top ıstesın ya top taşısın ..Bunu yapmalı cunku cok serı bır adam .Cok etkılı.Ama yapmıyor .

Talısca oyunda oldugu zaman bu tarz oyun oynamaya mahkum kalıyoruz bu da olmuyor ,Eğer Porto biraz serı oynasa cok daha fazla sıkıntı yaşardık .Porto barız beklıyor beraberlığe oynuyor.Porto ıyı calısmıs bız de ver topu kanatlara oynuyoruz olmuyor .Bu oyun yıne devam ederse Q7 nın de verımı duser.
Talısca yı cıkar Ozı gırsın bakın nasıl pas ıle cıkıyor takım.Yanı uzun top tercıhı dırek hıca ıle alaklı değil bence Talısca oyunda oldugu ıcın böyle .Sistemın oyunun değiştiği oyuncu var takımda ama o oyuncu takımın daha açık oynamasına neden oluyor .Atıba bozuluyor Tolgay bozuluyor Cenk bozuluyor..
[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2017, 20:56:05 yoruk ]

Pepe çok kızdı yalnız 4-5 kez yedek klübesine doğru baktı hatta 1 pozisyonda şenol hoca'ya birşeyler dedi galiba neden bu kadar pozisyon veriyoruz gibisinden.

Çevrimdışı sermet00

Maç ciddi sıkıntı porto iyi çözmüş bizi taliscanın yokluğu da cabası

Bakü olimpiyat stadının dış cephesimde siyah beyaz kayar Led yazı ile Come to Beşiktaş yazısı geçiyor sürekli

AZERBAYCANDIR :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı kartal190321

talisca  medel değişikliği   orta sahanın direncini  artırmak için gerekiyor    medel  atiba  önlerinde  tolgay   ikinci yarı gerekli düzen   porto çok hareketli oynuyor   özelikle ibrahimi    gökhanı epey zorladı   ikinci yarı  çok daha zor geçecek   umarım taliscayla  çıkmaz  ikinci yarıya  hoca
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı yoruk

Babel'de yok ortalıkta yalnız.

Son 4-5 maçtır.
Ondan yana endişem yok 2.yarı başlar.Çok oldu böyle .90 dk boyu etkısız kaldıgı maç hatırlamıyorum ben Babel ‘ın .AYrıca etkisiz de olsa şut atan dırek serı gıden tek adam takımda.

Şu oğuzhan'ı almak lazım talisca yerine orta sahadan pas yapmak lazım biraz.

Talisca' yerine.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Cok oyun sogumadan 2.'yi atıp zamana oynamak lazım...

Çevrimiçi tolga1903

Oğuzhan-talisca değişikliği. Normalde tolgay oğuzhan olmuyordu ama monaco maçında başka oynadılar. Talisca hücumu geçtim defansif de yok oyunda. Hem her atağımız pepe'nin cenk ve babel'e uzun atmasıyla başlamaz topu rahat çeviririz.

Çevrimiçi levitate

bekliyorum zaten geçen senelerden tecrübeleyle sabit.

Şenol hocanın en güzel derbi yılları geldiği ilk seneydi müthiş oynattı.

O gs'yi fb'yi olimpiyat stadında dağıtışımız müthişti.

Vodafone arena'da korkak oynattı gs'den 2 gol yedik 2-2 zor toparladık.

Fener'de 1-0 öne geçtik 9 kişi takımdan gol yedik takımı geriye çekti berabere bitti.

İlk sene oyuncularla alakalıydı bence

Çevrimdışı 'TaNeR'

933029695653842944[/tweet]][/url]
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Etiketler: