2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 438 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6184926 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Hadi gözün aydın @underworld larin kap'ı geldi :D

Akşam kadroda olur mu acaba hatta 11 de :bandit:

kap geldi sadece lisansı yok daha :D

Çevrimiçi Samet Demir

Tff de aras ile beraber 15 yabancı bildirmişiz. Bilmediğim bir şey mi var. Listede love var larin yok. Boyko ve aras da var.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Tff de aras ile beraber 15 yabancı bildirmişiz. Bilmediğim bir şey mi var. Listede love var larin yok. Boyko ve aras da var.

güncel değildir o daha :)

Love nasıl olmuyor akşam ki maç kadrosunda adam :)

Çevrimiçi Samet Demir

güncel değildir o daha :)

Love nasıl olmuyor akşam ki maç kadrosunda adam :)
Love var listede. Larin yok.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Love var listede. Larin yok.

tamam larinin evrakları anca geldi işte daha biz neyi bekledik bu kadar zaman :)

Bugun yada yarın onunda lisansı çıkar :)

Çevrimdışı sozkul

Çevrimiçi underworld

Bunada şükür diyek ve ikinci  fsks leveline geçek

Çevrimdışı sozkul

15 nasıl olabilir?
YD bize kıyak mı geçiyor acaba  :D

Çevrimiçi underworld

15 nasıl olabilir?
Ekstra  para karşılığı  galiba

Bunada şükür diyek ve ikinci  fsks leveline geçek

başka faks yok evraklar geldi ya işte :D

Akşam ki maçta larin kadroda olabilir deniyor :D

Çevrimiçi underworld

başka faks yok evraklar geldi ya işte :D

Akşam ki maçta larin kadroda olabilir deniyor :D
Hadi  bakalım

15 nasıl olabilir?

birisinin lisansını dondururuz tahminen.

Çevrimiçi Akil Emre

3 tane yabancı forvetimiz var, artık Pektemek kardeşimiz de bizi bıraksa bu kadar yatıp para aldığım yeter dese keşke.
Dünyanın en güzel işini yapıyorsun insan birazda oynamak için çaba sarf eder, oynayabileceği biyere gider. Sağolsun Pektemek antremanımı yapım paramı alım derdinde. Aynı ölçüde olmasada Veliden de güzel bi ayrılık bekliyorum

Çevrimdışı Serhat Akkaya

3 tane yabancı forvetimiz var, artık Pektemek kardeşimiz de bizi bıraksa bu kadar yatıp para aldığım yeter dese keşke.
Dünyanın en güzel işini yapıyorsun insan birazda oynamak için çaba sarf eder, oynayabileceği biyere gider. Sağolsun Pektemek antremanımı yapım paramı alım derdinde. Aynı ölçüde olmasada Veliden de güzel bi ayrılık bekliyorum
Bi de bu adamın utanmadan doğum gününü filan kutluyorlar, şirinlik yapıyorlar. Demirörenden sonra en nefret ettiğim adam hatta bazı açılardan öne bile geçebilir bu herif.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

15 nasıl olabilir?
esame listesi değil o oyuncu kadrosu esameye 28 oyuncu yazabiliyorsun
bir mevcut oyuncu kadron olur birde oynama vizesi almış oyuncu kadron olur. transfer dönemi devam ediyor
gerçek kadro 1 şubatta yazar.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Senin nöbet tamam Kap geldi :D

Cyle Larin ZU BEŞİKTAŞ

Acaba maaşı ne olacak? Umarım 1m euro'dan  fazlası verilmez yıllık.. Sanırım Orlanda'da 150 bin euro'ya oynuyor deniyordu senelik. Vergi dahil mi kemiksiz mi bilemem ama 750 bin euro senelikle başlasın iyi performans gösterirse artırılır.

Çevrimdışı tangaz

abi transfer dönemi bitinceye kadar istersen 20 yabancı olur kadronda transfer dönemi bittiğinde 14 tanesinin lisansı oluyor fazlalıkları donduruyorsun filan @sozkul
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Acaba maaşı ne olacak? Umarım 1m euro'dan  fazlası verilmez yıllık.. Sanırım Orlanda'da 150 bin euro'ya oynuyor deniyordu senelik. Vergi dahil mi kemiksiz mi bilemem ama 750 bin euro senelikle başlasın iyi performans gösterirse artırılır.
1.6 m euro alacak yıllık.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

ver okayı al tosici de diyebiliriz  :D
Yetmez ama evet
Sunu yazdigim an beni linc edeceksiniz ama ben onuru da isterim

Cok duzgun turkce konusabilen bir cocuk, kendini guzel ifade ediyor bu okay da oyle bunlar zaten galiba izmirli, gavurdur bunlar kesin. Yabanci sayilmiyorlarsa gelip baslasinlar
Turk futbolcular arasinda fazla fark yoktur biraz karakterli biraz duzgun turkce konusanlar giysin bizim firmayi
Osmanli musa da izmirli galiba

Izmirden sasmayacan

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

1.6 m euro alacak yıllık.

:s20: :s20: :s20:
Tamam belki 3,6 hakedecek yetenekte bi adam ama bi önce görseydik? Böyle bol keseden maaş dağıtmaya da bayılıyorlar.. 150 bine oynayan adama 10 katını vermek de ne?

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı Serhat Akkaya

:s20: :s20: :s20:
Tamam belki 3,6 hakedecek yetenekte bi adam ama bi önce görseydik? Böyle bol keseden maaş dağıtmaya da bayılıyorlar.. 150 bine oynayan adama 10 katını vermek de ne?
Valla ben bunun savunmasını çok yaptım ama herkes bunu normal karşılıyor. Mitrovicte yaptım başka oyuncularda yaptım. Sonra elimizde bekleyenleri göndermeye çalışıyoruz (Aras, Pektemek, Boyko, Veli)
Para Beşiktaş'ın parası zaten soran eden yok..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Valla ben bunun savunmasını çok yaptım ama herkes bunu normal karşılıyor. Mitrovicte yaptım başka oyuncularda yaptım. Sonra elimizde bekleyenleri göndermeye çalışıyoruz (Aras, Pektemek, Boyko, Veli)
Para Beşiktaş'ın parası zaten soran eden yok..
Yedi yetim soruyormus
Yahu atiba 1 milyon almiyo mu
Manyak para verdiler tamam sark hizmetidir ortadogudur falan ama 1 milyon ver gec 1.6 ney daha larva bu cocuk subyan bilem degil

Bence iyi futbolcu insallah basarili olur da parasi konusulmaz

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yedi yetim soruyormus
Yahu atiba 1 milyon almiyo mu
Manyak para verdiler tamam sark hizmetidir ortadogudur falan ama 1 milyon ver gec 1.6 ney daha larva bu cocuk subyan bilem degil

Bence iyi futbolcu insallah basarili olur da parasi konusulmaz
İnşallah abi. En azından kazma defans oyuncularına bu parayı vereceğimize sonunda bi tane forvet için yatırım yaptık. O açıdan sevinçliyim. Biraz daha geleceğe yönelik defans oyuncusu transferi yapsalardı kendimi yakacaktım kulübün önünde.
Korku akıl katilidir.

Etiketler: