2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 288 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6181092 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Erdal Torunoğulları artık can sıkmaya başladı. Sürekli trip atıyor. Bu nedir yahu?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Erdal Torunoğulları'nın açıklamaları gerçekse direk versin istifayı
Boşver artık DHA da yalan söylüyor zaten. Benim için güvenilir kaynak değil artık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

çakardık bayerne verirdik ellerine  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 38life

Büyük ihtimalle artık ligde şampiyon olmak Şampiyonlar Ligine katılmak için yeterli olmayacak. Bundan sonra transferleri transfer sezonunun başında yapmalıyız ve O sahnede yer alıp o paraları kazanmak istiyorsak hem kaliteli hemde oturmuş bir kadro kurmalıyız. Bu gerçekten zor bir iş ama doğru planlamayla altından kalkılır.

Çevrimdışı kyiv

Grup zor tamam kabul ama ne bekliyorduk?Biz Galatasaray mıyız ki 4. torbadan Astana veya Cluj gelsin?

Liepzig maçlarından 4 puan alabilirsek ki gönül ister 6 puan olsun , sağlam bir iş yapmış oluruz. Ve artık şampiyonlar ligi takımı olmak istiyorsak şu evimizdeki maçları kazanalım. Portoya dışarda yenilelim ama Vodafone Parkta yenelim. Vodafone Park açıldı açılalı doğru dürüst dişli 1 tane takımı yenemedik belki Lyonu yendik ama sonuçta elendik.Bu sene Şeytanın sadece bacağını değil elini kolunu da kırmak lazım.

İlk maçta Aboubakarın yokluğunda deplasmanda 3 puan alabilsek muhteşem olur. Liepzig bu grubu karıştırır bizden önce oynayacağı 2 iç saha maçında rakiplerine geçit vereceklerini sanmıyorum iş yine son maça kalırsa bu sefer dynamo kyiv maçı gibi olmasın.

Ve taraftar konusu Fikret Ormanı kesinlikle destekliyorum bizim özellikle deplasman seyircisi desteğe değil kösteğe geliyor maçlara hiç taraftar falan gitmesin en ufak bir hayırları yok Beşiktaşa.

Bu grubu ya 2. bitiririz ya da 4 !

Çevrimdışı bordele

görmedim ben ne demiş?

''UEFA'dan ve Dış ilişkilerden sorumlu olduğum için Avrupa maçlarında kura çekimi görevi bana aitti. Ancak her şeyde olduğu gibi Fikret Bey ve ekibi kura çekiminde de kendileri bulunmak istediler. Ben de o karede yer almak istemedim ve o yüzden seyahatimi iptal ettim''

demiş. Instagram'dan fıstık yerkenki fotoğrafları paylaşacağına bir yalanlama paylaşır inşallah.
Av zamanı

Çevrimdışı 38life

[ Son Düzenleme: 24 Ağustos 2017, 22:46:09 38life ]

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı bordele

Bayern'in paylaşımını gördünüz mü?

Twitter'ı aktif kullanan arkadaşlara soruyorum. Beşiktaş twitter sayfası admini buna herhangi bir cevap verdi mi? Şöyle bi "maybe in Kiev ya da come to Kiev :icool:" gibi bişey yazsa takipçi sayısını 2-3 bin artırmaz mıydı? Eyyyyyyyyyyyyyyyyyy Beşiktaş adminiiiiiiiiiiiiiiii
Av zamanı

Çevrimdışı onder23

Bu cometobesiktas da çalan şarkının orijinalinin adı neydi hatırlayan var mı ?

Çevrimiçi levitate

Banana remix yaz çıkar abi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Twitter'ı aktif kullanan arkadaşlara soruyorum. Beşiktaş twitter sayfası admini buna herhangi bir cevap verdi mi? Şöyle bi "maybe in Kiev ya da come to Kiev :icool:" gibi bişey yazsa takipçi sayısını 2-3 bin artırmaz mıydı? Eyyyyyyyyyyyyyyyyyy Beşiktaş adminiiiiiiiiiiiiiiii

Yok abi yazmadık

Şöyle ekip lazım bize :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

minion banana remix yaz çıkar youtube'a  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı atalay

Eine große sportliche Veranstaltung, Les meilleurs Équipes, The Champions!

Çevrimdışı onder23

@levitate  ve @MUSTAFA_  teşekkürler buldum sağolun  :ok:

Çevrimdışı Ayberk

Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı bordele

Yok abi yazmadık

Şöyle ekip lazım bize :D

Yazık kardeşim ne diyim. Başakşehir'in twitter adminini mi transfer etsek naapsak bizimki çok pasif.
Av zamanı

Çevrimdışı MUSTAFA_

Herhalde artık diyebiliriz  :) Alemin gözü yaşlı Vida Beşiktaşlı  :bandit:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu düşen sarısınlara bir bardak su vermek yok beyler. Bir tekmede biz atıyoruz 🤣

Çevrimdışı Zafer55

Vardarın hocasını dinliyorum.Adam bu başarı şans eseri elde edilmiş bir başarı değildir taktik olarak iyi hazırlandık diyor.
 Bir fb  gazetecisi şunu soruyor: fenerin iki maçtada şanssız olması sizin şansınız değil mi?(aklınca kapak yapıyor)
 Böyle davarlar futboldan ekmek yiyor patronu olsam direk kovarım o muhabiri git tribünde takıl derim.

Çevrimdışı cursedofdragon

Avrupa'da Türkiye'nin gururu olmaya devam edeceğiz! 🇹🇷
UEFA'ya göre son 5 sezonda ülke puanına en çok katkı yapan takım açık ara Beşiktaş! 🇹🇷

Çevrimdışı Zafer55

Biz güzel kura çekmişiz de Karabağa yazık olmuş ya o ne öyle.

Çevrimdışı klubnika01

Herhalde artık diyebiliriz  :) Alemin gözü yaşlı Vida Beşiktaşlı  :bandit:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
şair ne demek istemiş bu değişik yazı stilinde  :) :alala:

Çevrimdışı artena_condari

Erdal Torunoğulları'nın açıklamaları gerçekse direk versin istifayı

Fikret Orman'in yaptigi is, is degil (Eger Torunogullari'nin dedigi gibiyse).

Çevrimdışı cursedofdragon

Şampiyonlar Ligi kura çekimine katılan Beşiktaş yönetimi Domagoj Vida'yı transfer etmek için Kiev'e geçiyor..

-Badem-

Etiketler: