2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 377 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6198591 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Orhan_

şöyle söyleyeyim içimize sızmış renkli gibi birşey işde.

Sana ne elalemin şeyinden diye kafasına patlatmak lazım. Başkan harcamalı bu adamı. Eskilerinden kurtulduk derken bu çıktı başımıza.

Çevrimiçi Necmi

Kuru soguk iyidir abi, vakum etkisi yapiyor ama ruzgar baslayinca nemli nemli o soguk komple kemiklerine kadar giriyor. Usumuyoruz zaten ona gore giyiniyoruz. Usumelik bir durum yok. Ozel kiyafetlerimiz var. sizin oralarda satilmiyor bunlar. Karilar rahat tabi kurku cekiyorlar hem hafif hem sicak tutuyor.

Araba konusunda cozumler var. en iyi cozum motor isiticisi takiyorsun, benzin deposindan beslenen bu soba arabanin antifirizini isitiyir, isinan antifiriz radyator ve motoru isitiyir sonra uydudan gomutu veriyin araba kendi kendini calistiriyir. -50 falan olursa arabayi calisir birakiyon zaten.
Butcene gore soba takiyon. Uydu kontrollu var uzaktan kumandali var fise takmaki elektriklisi var, alarmlar da ayni butceye gore.

Ben kullanmiyom arabanin elektronigini belliyorlar bunlari takarken sonra araba durupduruken camini bagajini aciyor.

Bakimli araban varsa bujilerin temiz yagin tazeyse akun gucluyse motoru da boyuhse calisir. Sabah hanim arabasi calismadi 3-4gundur evde kadin yol yapmayinca akusu zayif kalmis, calistiramadim. Onun onune benim arabayi cakip egzoz dumani ile suninteneffus yaptirdim sonra akusunu benimkine baglayip calistirirken dondum tabi.

Cami azicik aralik birakiyorsun abi anahtarsiz arabaysa, yeni model janti anahtarsiz arabalari yapan gerzek muhendisler bu arabanin akusu bittiginde nasil calistirilacagini dusunememis tabi. Iste bunlar ofis muhendisi oluyor.

Ona da cozum var asagidan kabloyu uzatirsin starterin ustunde akuden gelen plus noktasina eksiyi de arabanin bintarafina sokarsin 5 dakikaya acilir. Ha gerizekaliysan mesela bi tugla ile cami da kirabilirsin kesin acilir kapi.

Boyle tecrube ediniyiruz kuzeyin ozgur halki olaraktan, kis geldi
toyotaları anahtarda olsa akü bittiğinde vurdurarak çalıştıramazsınki :D
araç vitesdeyken kontak açılmıyor. kontak olmayıncada vurduramıyorsun

Çevrimiçi Necmi

Ben de anlamadım, araştırınca önemsenecek bir şey olarak görmedim. Canlı yayındaki yorumcuya Galatasaray'ın yardımcı hocasını söylemiş.

Millet de kızacak yer arıyor yeminle, ne var ki bunda?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

milletin kızma nedeni bu değil doğru takip edememişsin :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Yahu sır mı bu yahu ne dedi adam tv de olmuş işte, şey'e anlatır gibi anlatın bana  :)

Edit: TAMAM BULDUM TWİTTERDA BANA ANLATMANIZA GEREK KALMADI 😀
bulamamışsın adam avrupa fatihi olmadığımızı bunun için daha çok zaman olduğunu söyledi.

Çevrimiçi Necmi

bu forumda kimse sosyal medyayı takip etmiyormu :alala:

Çevrimdışı sozkul

bulamamışsın adam avrupa fatihi olmadığımızı bunun için daha çok zaman olduğunu söyledi.

Aaaaaaa, tuncaboylu bile kızar buna..

Çevrimdışı mylife1903

toyotaları anahtarda olsa akü bittiğinde vurdurarak çalıştıramazsınki :D
araç vitesdeyken kontak açılmıyor. kontak olmayıncada vurduramıyorsun
Vurdurma abi zaten, zarar gorur motor

Çevrimdışı sozkul

bu forumda kimse sosyal medyayı takip etmiyormu :alala:

Biz forumu takip ediyoruz, everton forumunu cursefdragon, ekşiyi tuncaboylu, rusya futbol piyasasını mylife takip edip bize bildiriyor, takım içinden of the record bilgiler senden geliyor , atalay ispanyada önemli bişey olursa haber verir zaten, niye boşuna enerji harcayıp sosyal medyayı takip edelimki?

Çevrimdışı Orhan_

Abi Avrupa fatihi olayı bir kaç gün önce değil miydi? Bugün iyice saçmalamış. Muhatap olduğu adam, dahil olduğu konu filan normal mi? Beşiktaş yöneticisi bu adam.

Çevrimdışı arda

Abi Avrupa fatihi olayı bir kaç gün önce değil miydi? Bugün iyice saçmalamış. Muhatap olduğu adam, dahil olduğu konu filan normal mi? Beşiktaş yöneticisi bu adam.

Çok güzel, yalın, NET özetledin mevzuyu.  :claps: :claps: :claps:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2018, 23:16:28
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Everton -dan dan- futbolu oynuyor resmen.
Bunlarla maç yapsak en az 3 atarız valla.
Allah Cenk'e yardımcı olsun.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

🔥👉 Cenk Tosun yabancı sınırı OLMADIĞI için önce Demba Ba ve Mario Gomez, sonra da Aboubakar ve Negredo ile rekabet ederek 28 milyon Euro değere ulaşıp Beşiktaş'a ve Süper Lig'e büyük katma değer sağladı.

Demek ki rekabet > bedava, amaçsız süre.
UĞUR KARAKULLUKÇU...👏👏
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Biz forumu takip ediyoruz, everton forumunu cursefdragon, ekşiyi tuncaboylu, rusya futbol piyasasını mylife takip edip bize bildiriyor, takım içinden of the record bilgiler senden geliyor , atalay ispanyada önemli bişey olursa haber verir zaten, niye boşuna enerji harcayıp sosyal medyayı takip edelimki?
sende haklısın :alala:

Çevrimiçi Necmi

bilemem ne zaman olduğunu taraftar sosyal medyada tepkiyi bu konuşmasına veriyor.
ben ürkmezgili takip etmiyorumki ne zaman ne söylemiş bileyim :D bende sosyal medyadaki tepkileri takip ettim
gene Beşiktaşı aşağılamış işde

Çevrimiçi Necmi

Vurdurma abi zaten, zarar gorur motor
yok öyle bir şey ben vurdurmam onu vurduranlara söyle :bandit:

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kuru soguk iyidir abi, vakum etkisi yapiyor ama ruzgar baslayinca nemli nemli o soguk komple kemiklerine kadar giriyor. Usumuyoruz zaten ona gore giyiniyoruz. Usumelik bir durum yok. Ozel kiyafetlerimiz var. sizin oralarda satilmiyor bunlar. Karilar rahat tabi kurku cekiyorlar hem hafif hem sicak tutuyor.

Araba konusunda cozumler var. en iyi cozum motor isiticisi takiyorsun, benzin deposindan beslenen bu soba arabanin antifirizini isitiyir, isinan antifiriz radyator ve motoru isitiyir sonra uydudan gomutu veriyin araba kendi kendini calistiriyir. -50 falan olursa arabayi calisir birakiyon zaten.
Butcene gore soba takiyon. Uydu kontrollu var uzaktan kumandali var fise takmaki elektriklisi var, alarmlar da ayni butceye gore.

Ben kullanmiyom arabanin elektronigini belliyorlar bunlari takarken sonra araba durupduruken camini bagajini aciyor.

Bakimli araban varsa bujilerin temiz yagin tazeyse akun gucluyse motoru da boyuhse calisir. Sabah hanim arabasi calismadi 3-4gundur evde kadin yol yapmayinca akusu zayif kalmis, calistiramadim. Onun onune benim arabayi cakip egzoz dumani ile suninteneffus yaptirdim sonra akusunu benimkine baglayip calistirirken dondum tabi.

Cami azicik aralik birakiyorsun abi anahtarsiz arabaysa, yeni model janti anahtarsiz arabalari yapan gerzek muhendisler bu arabanin akusu bittiginde nasil calistirilacagini dusunememis tabi. Iste bunlar ofis muhendisi oluyor.

Ona da cozum var asagidan kabloyu uzatirsin starterin ustunde akuden gelen plus noktasina eksiyi de arabanin bintarafina sokarsin 5 dakikaya acilir. Ha gerizekaliysan mesela bi tugla ile cami da kirabilirsin kesin acilir kapi.

Boyle tecrube ediniyiruz kuzeyin ozgur halki olaraktan, kis geldi
okurken ben dondum :D, yanliz baya maceralı sizin oralar
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı cursedofdragon

antalyanın yeni başkanı eto'ya da git demiş.

6 aylık eto nasıl olur  :alala:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2018, 23:48:46
  • Beylikdüzü-İstanbul

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2018, 23:49:34
  • Beylikdüzü-İstanbul
Fenaaa

Çevrimiçi Necmi

antalyanın yeni başkanı eto'ya da git demiş.

6 aylık eto nasıl olur  :alala:
geçti borun pazarı o niğdeye doğru sürsün arabasını.
Beşiktaş başkanını öyle bir karenin içine sokan birinin Beşiktaşda işi olamaz.

Çevrimdışı Ersoy

Cenk resmi olarak açıklandı. Hayırlı olsun orda iyi işler yapacağına inanıyorum.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı AvrupaKartalı

🔥👉 Cenk Tosun yabancı sınırı OLMADIĞI için önce Demba Ba ve Mario Gomez, sonra da Aboubakar ve Negredo ile rekabet ederek 28 milyon Euro değere ulaşıp Beşiktaş'a ve Süper Lig'e büyük katma değer sağladı.

Demek ki rekabet > bedava, amaçsız süre.
UĞUR KARAKULLUKÇU...👏👏
kendisi gs'li, ama yorumlarini sevkle dinliyorum. hic tarafli konusmuyor, neyse onu söylüyor, renkli medya bizim basarilarimizi kücümsemeye calisirken, cogu bjk'li yazarlardan daha cok savundu bizi, ve kapakladi
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı mylife1903

Cenk resmi olarak açıklandı. Hayırlı olsun orda iyi işler yapacağına inanıyorum.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Takim cok kotu. Deplasmanda 3-4 tane yaglariz evertona

Gozlerime kurdan koydum oyle takip ediyom, keciboynuzu gibi mac

Etiketler: