2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 200 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6170357 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı EMİR EMRE

Süper ligin ilk yarısını

30 puanla 4.cü tamamladık.

1-)Başakşehir - 36
2-)Galatasaray - 35
3-)Fenerbahçe - 33
4-)Beşiktaş - 30
5-)Göztepe - 30

2018 senesi inşallah uğurlu gelir.Şenol hoca yanlışlarından döner.Takıma ciddiyet,ruh gelir.

İnşallah.

Çevrimdışı cursedofdragon

Seviyoruz seni hocam dön şu yanlışlarından.

Çevrimdışı Rasim

Süper ligin ilk yarısını

1-)Başakşehir - 36
2-)Galatasaray - 35
3-)Fenerbahçe - 33
4-)Beşiktaş - 30
5-)Göztepe - 30

2018 senesi inşallah uğurlu gelir.Şenol hoca yanlışlarından döner.Takıma ciddiyet,ruh gelir.
kim ne derse desin bu tabloya göre dün 3 puan alinmasi lazimdi bence cok kötü oldu kayip %100 hocaya yazar :s20: :s20:
Beşiktaş!

2017 senesi benim için böyle geçti.

Çevrimdışı kyiv

Süper ligin ilk yarısını

1-)Başakşehir - 36
2-)Galatasaray - 35
3-)Fenerbahçe - 33
4-)Beşiktaş - 30
5-)Göztepe - 30

Boşa hayal kurmayalım. Şampiyon olacak takım 70 puanın altında almaz.Bu da demek oluyor ki minimum 41 puana ihtiyaç olacak. Alabilir miyiz? İmkansızdan da öte. Seri yapma geleneği, alışkanlığı olmayan bir takımdan bunu beklemek hayalcilik.

Şuan da puan durumundan da görüleceği üzere kadrosunu en kötü, en verimsiz kullanan açık ara Şenol Güneş. 2. yarı ne değişecek ki şahlanalım?

Hocanın Beşiktaştaki misyonu bitmiştir. Nezaketen sene sonuna kadar devam sonrasında yeni ve kaliteli geniş kadroları yönetecek bir Hoca ile anlaşılmalı.

kim ne derse desin bu tabloya göre dün 3 puan alinmasi lazimdi bence cok kötü oldu kayip %100 hocaya yazar :s20: :s20:

yapıcak birşey yok abi geçmişi değiştiremeyiz.

Geleceğe yön verebiliriz ama yeter ki hatalarından vazgeçsin.

Boşa hayal kurmayalım. Şampiyon olacak takım 70 puanın altında almaz.Bu da demek oluyor ki minimum 41 puana ihtiyaç olacak. Alabilir miyiz? İmkansızdan da öte. Seri yapma geleneği, alışkanlığı olmayan bir takımdan bunu beklemek hayalcilik.

Şuan da puan durumundan da görüleceği üzere kadrosunu en kötü, en verimsiz kullanan açık ara Şenol Güneş. 2. yarı ne değişecek ki şahlanalım?

Hocanın Beşiktaştaki misyonu bitmiştir. Nezaketen sene sonuna kadar devam sonrasında yeni ve kaliteli geniş kadroları yönetecek bir Hoca ile anlaşılmalı.

Bu dünya da hayalsiz yaşayamazsın.

Küçüklükten başlıyoruz hayal kurmaya doktor olucam avukat olucam topçu olucam diye :)

Eğer hayal kuramıyorsan zaten bir takım sorunlar var demektir.

Ayrıca Kuru kuruya hayal kurmuyor ki kimse kadromuz geniş ve verimli defansa daha iyi bir takviye yaptık başka oyuncular da katılabilir takıma :)

Hocadan tek isteğimiz bazı oyuncuları en azından deplasman maçlarında oynatmasın.

Ayrıca ben maçlar da rezil oynadığımızı filan zannetmiyorum topun kontrolü sürekli bizde fakat çok fazla orta açıyor ve bitiremiyoruz ve yanlış oyuncularla oynuyoruz özellikle deplasmanda.

Bunu düzeltirsek herşey yoluna girecektir.  : :ok:

Yine söylüyeyim bu sene şampiyon olan 70 puanı görmeyecektir benim tahminim :)

Çevrimdışı kyiv

Bu dünya da hayalsiz yaşayamazsın.

Küçüklükten başlıyoruz hayal kurmaya doktor olucam avukat olucam topçu olucam diye :)

Eğer hayal kuramıyorsan zaten bir takım sorunlar var demektir.

Ayrıca Kuru kuruya hayal kurmuyor ki kimse kadromuz geniş ve verimli defansa daha iyi bir takviye yaptık başka oyuncular da katılabilir takıma :)

Hocadan tek isteğimiz bazı oyuncuları en azından deplasman maçlarında oynatmasın.

Ayrıca ben maçlar da rezil oynadığımızı filan zannetmiyorum topun kontrolü sürekli bizde fakat çok fazla orta açıyor ve bitiremiyoruz ve yanlış oyuncularla oynuyoruz özellikle deplasmanda.

Bunu düzeltirsek herşey yoluna girecektir.  : :ok:

Yine söylüyeyim bu sene şampiyon olan 70 puanı görmeyecektir benim tahminim :)

İşte zaten ben de Şenol Güneş'in inatlarından vazgeçmeyeceğine inandığım için şampiyon olamayız diyorum. O  yine 2. yarı Cenkten ve Quaresmadan asla vazgeçmeyecek bizde göz göre Hocanın inatı, Cenkin golsüzlüğü,Quaresmanın egoistliği, beceriksizliği üçgeninde gidip geleceğiz. Hoca bize değişebileceğinin işaretini hiçbir zaman vermedi. 2018 de vereceğini sanmıyorum.

Çevrimiçi Kartal Ç

hayır canımı sıkan adamlar son 2 iç saha maçını geriden gelerek çevirdiler. bursa deplasmanında geriye düşüp maçı çevirdiler. biz geriye düşünce elimiz kolumuz bağlanıyor. adamlar reaksiyon verebiliyorlar. şenol güneş' in önceki 2 sezonunda biz de geri dönüş yapabiliyorduk. bu sezon yok resmen. böyle olunca önümüzde oluyorlar doğal olarak. stoperlerinin bile 5 golü var ligde. bizim cenk penaltılarla 7 gol attı. bizden önde olmaları sürpriz degil yani

Bizde gol yemeden önce de yedikten sonra da oyun yapısı aynen devam ediyor. oyuncular tüh gol yedik neyse aynen devam edelim modunda.
avrupada rakip üzerimize geldiği için daha rahat pozisyon buluyoruz. kapalı savunmayı aşabilen bir takım değiliz. viyana kuşatması gibi kuşattığımızla kalıyoruz.
Yaş ortalaması yüksek takımız, maç trafiği yoğun yoruluyoruz ani atakta geri dönemiyoruz 70 ten sonra.
aktif dinlenip oyunun bazı bölümlerinde rakibi kendi üzerimize çekip bizim ani hucuma çıkmamız lazım.

Bir de takımda bir sürü uzun oyuncumuz var ama (akan oyunda haybeye açılan ortalar konusuna girmiyorum) ortalama bir anadolu takımı kadar bile duran top taktiğimiz ve planımız yok.
duran top kullanılırken hiçbir oyuncu topun nereye gideceğini ve nerde topla buluşmayı umacağını bilemiyor. resmen şişiriyoruz kornerleri ve fikikleri.

Çevrimdışı Rasim

yapıcak birşey yok abi geçmişi değiştiremeyiz.

Geleceğe yön verebiliriz ama yeter ki hatalarından vazgeçsin.
Hatalarindan vazgececegini tahmin etmiyorum onun icin karamsarim ya dün macin ilk yarisinda maci kaybedecimizin süphesini 1 saniye bile yasamadim öyle bir baski kurmustuk ki her an gol gelebilirdi ama ikinci yari düpedüz akhisar macindaki kabiz futboluna döndük bazi arkadaslarin dedigi gibi santrafor ihtiyacimiz falan da yok hoca dogru santraforu oyntmiyor sadece problem orda  :s20:
Beşiktaş!

Çevrimiçi matias_27

Bilgi. Büyük olasılıkla arda Beşiktaş ta diyebiliriz görüşmeler sürüyor
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı jerry

Şu anda boş konuşmanın bir faydası yok ama arda denilen (Küfür Yasak) gelirse Beşiktaş'ı o gidene kadar bırakırım. Bu kadar net  :akuma:

Çevrimdışı Karabay

geçen bi resim paylaşmıştı havaalanından. Biraz kilo vermiş gibiydi. Hadi bakam inşallah hepimizi yanıltır.

Çevrimiçi mellfred

futbol oynamak isteyen bir arda turanı yüz defa tercih ederim trivelacı'ya
en azından ayağa oynar
10 numaraya da alternatif olur

Çevrimdışı kyiv

Ardanın geleceğini sanmıyorum Beşiktaşa geldiği an Galatasaray kapısı bir daha açılmamak üzere kapanır. Ha bir de bizim çözüm anahtarımız Arda değil ki! Artı Barcelona kaça bırakır?Geldiğinde takımdaki mali dengeler ne olur? Arda için kurduğum şu 3,4 cümle bile gereksiz.

Hiç gerek yok!

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Derdimize derman olacaksa Arda da gelsin , kim gelirse gelsin artık. Yeter ki su sezonu şampiyon tamamlayalım. Hiçbirseyi bu kadar cok istemedim.

Çevrimdışı b.damatoglu

Hala riskli hamleler yapıyor yönetim.

Arda tutarsa ilaç olur bizi şampiyon yapar. Yok tutmazsa camiayı yarar herkes birbirine girer.

Ne Şenol kalır ne Fikret Orman.

Gereksiz riskli hamleler.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Cenk Everton'a
Arda bize
Demba Ba da yeni Veli Kavlak'ımız olmaya geliyor.(2.5 sene)

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Seviyoruz seni hocam dön şu yanlışlarından.

Ne yanlışı yahu yok öyle bi şey. Nerden çıkartıyorsunuz. :(

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi underworld

Hoca: ardayi alın q7 yi keseyim diyorsa hemen alın uçak masrafları benden.

Çevrimiçi levitate

Arda gelirse Babel'i keser q devam eder falan :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Berat

Arda gelirse Babel'i keser q devam eder falan :D

Tolga
GG Pepe Tosic Caner
Necip Medel
q7 Talisca Arda
Cenk

Adam gibi adam kadrosu, adam adam..

Çevrimdışı Rasim

Şu anda boş konuşmanın bir faydası yok ama arda denilen (Küfür Yasak) gelirse Beşiktaş'ı o gidene kadar bırakırım. Bu kadar net  :akuma:
duygusalligi birak arkadasim renkliler terimi aykütü azizi sindiriyor ardanin Besiktas camiasina yapmis oldugu bir yanlis yok sene sonunda sampiyon olacaksak gelsin bence :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Tolga
GG Pepe Tosic Caner
Necip Medel
q7 Talisca Arda
Cenk

Adam gibi adam kadrosu, adam adam..
q7 vs arda büyük kapışma
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Berat

Etiketler: