2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 380 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6224319 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Herkes 4. torbadan kek bir takım gelir diye düşünüyordu en kötü 3. olurduk ama Leizpig gelince işler karıştı. Birincide olabiliriz sonuncuda ama Leizpig belki bize bir iyilik yapıp diğer takımları yenebilir :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı celiker1

İçeride 3 de 3 yapıp bu grubu çıkacağız :steamed: Bağırmayan taraftar, rakip atağında ıslıklamayan taraftar gitsin₁ :lol:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

4'den Leipzig gelmesi talihsizlik gibi görünebilir ancak bu durum grubun puan barajını düşürecek ve kırıcı olmasını sağlayacaktır. Monaco Mendy, Bernardo Silva ve Bakayoko'yu kaybetti. Fabinho ve M'bappe de gidecek gözüküyor. H , C , D ve B çok zor gruplardı ve Beşiktaş'ın ilk 2 şansı mucize olurdu. G ve E en iyi 2 seçenek idi. (via. Güntekin Onay)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ensar

sen değil milliyet uyduruyor. sende saftirik gibi inanıyorsun.
görmüyormusun seneryo yazmışlar haber akışı bile gerçek olmadığını
haykırıyor isim yok bir şey yok yöneticiler hayret etmiş olurmu böyle bir şey demiş :bandit:
ya abi al başkanın açıklamasını oku aynı lafları başkan kaç defa canlı yayınlar da söyledi hala daha beni ezmeye çalışıyorsun

İşte Orman'ın açıklamaları:

'Lyon maçında olaylardan dolayı Disiplin Komitesi, 'Bir daha olursa iki sen men' gibi bir ceza vermişti. Ona itiraz etmiştik. Bugün de Tahkim görüşmesi vardı. Yönetici arkadaşlarımızla geldik, beraber toplantıya girdik. Özellikle Lyon maçıyla alakalı kendi haklılığımızı anlattık. UEFA'nın kendi kararları içerisinde bütün gelen taraftarları Türk bayrağıyla girdiği için bizim taraftarımız olarak kabul ediyorlar. Biz de bunun çok saçma olduğunu ve Lyon maçında 5-1-50 kişi değil, 10 binin üzerinde Türk'e bilet satıldığını bunun güvenliğinden onların sorumlu olduğunu, bu kararı onların verdiğini ve bilet gelirlerini onların aldığını bizim bir kararımız olmadığını ifade ettik. Önümüzdeki süreçte Avrupa'da bu kadar iyi yönetilen Türkiye'nin en önemli kurumu olan ve özellikle son 5 sene de UEFA ile olan ilişkileri açısından çok iyi giden bir kulübü cezalandırmanın iyiyi değil, kötüyü öne çıkaracağını ifade ettik. İnşallah doğru bir karar verirler" dedi.

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ayberk

Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimiçi MUSTAFA_

4'den Leipzig gelmesi talihsizlik gibi görünebilir ancak bu durum grubun puan barajını düşürecek ve kırıcı olmasını sağlayacaktır. Monaco Mendy, Bernardo Silva ve Bakayoko'yu kaybetti. Fabinho ve M'bappe de gidecek gözüküyor. H , C , D ve B çok zor gruplardı ve Beşiktaş'ın ilk 2 şansı mucize olurdu. G ve E en iyi 2 seçenek idi. (via. Güntekin Onay)

Grupta güç dengeleri çok yakın. Vodafone Park'ta 7 puan çıkmak için yeterli olur. (via. Güntekin Onay)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı autopsy

Şu ana dek böyle gruplar işimize yaramadı. Chelsea'li grupta sonuncu Lazio'ya, geçen sene de yine sonuncu Kiev'e 4 er puan verip gruptan çıkmayı kaçırdık. Belki bu kez tersi olur biz Leipzig'e vurup geçeriz, diğerleri takılır.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı El Nino

:steamed: :steamed: :steamed:

Atiba Medel ikilisi Fener'deki Josef Topal ikilisini aklıma getiriyor nedense. İkisi de hücuma dönük değil.

Çevrimiçi Savaş

Grup cok hoşuma gitti. Çok zevkli maçlar izleriz çünkü herkes birbirine dis geçirebilir.

Leipzig güzel oldu. Son torbadan herkesin yeneceği takim gelseydi daha zor olurdu işimiz. Leipzig puan alabilir alacaktir da herkesten.

Grup cok eğlenceli olacak :)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ensar

bakin başkan kendi ağzıyla diyor ki "Kendileri de bunu kabul ediyor ancak saçma kurallarına uymak durumundalar. "

Beşiktaş, geçen sezon Lyon maçındaki olaylar nedeniyle UEFA’nın verdiği 2 yıl ertelemeli 1 yıl Avrupa kupalarından men ve 100 bin Euro para cezasına yaptığı itirazdan sonuç alamadı. Beşiktaş'ın konuyu Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) taşıması beklenirken, başkan Fikret Orman'dan flaş bir açıklama geldi: "Büyük ihtimalle Avrupa maçlarına seyirci götürmeyeceğiz."

Orman'ın sözleri şöyle: "UEFA'nın cezası çok haksız. Kendileri de bunu kabul ediyor ancak saçma kurallarına uymak durumundalar. Avrupa'da yaşayan taraftarlarımızın bilet almasını biz engelleyemeyiz. Bunu Lyon'un yapması gerekirdi. Biz haksızlığa uğradık. Yönetim kuruluyla henüz tartışmış değiliz ancak büyük ihtimalle bundan sonra Avrupa'da oynayacağımız maçlara taraftar götürmeyeceğiz."

sen götürme ama o gurbetçi rakip tribüne senin formamla türk bayrağıyla girip olay çıkarırsa yine ceza alabilirsin , olay bu , ancak insana saldırın , iyice tadı kaçtı iki kelam laf konusulmaz hale geliyor burası
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı celiker1

Kiev maçını izleyebilen var mı? Vida nasıl? Maç sonu veda edebilir. İzlemeye imkanı olanlar bilgilendirebilir mi?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı kartal190321

dünden beri  son 16  son  8 hesapları yapılıyor. ilk defa şampiyonlar liginde mücadele edecek leipzig takımından çekiniyoruz , çok çok tuhaf gerçekten, gruplar içinde en kolay 2 gruptan birine düşmüşüz,  bu gruptan çıkamıyacaksak   yakışmaz bize,  negredo  medel   oerezma  pepe  vida  babel  şampiyonlar liginde defalarca oynamış futbolcularımız, diğer tarafta  devamlı futbolcu satan monaco   porto  yeni piyasaya çıkan genç tecrübesiz  leipzig :bandit: iç sahadan alınacak 3 maç her şekilde bu gruptan çıkmamızı saglar :bandit:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avrupa deplasmanlarına taraftar götürecek misiniz?

Fikret Orman: Leipzig deplasmanına götürmeyeceğiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Herkes 4. torbadan kek bir takım gelir diye düşünüyordu en kötü 3. olurduk ama Leizpig gelince işler karıştı. Birincide olabiliriz sonuncuda ama Leizpig belki bize bir iyilik yapıp diğer takımları yenebilir :D

Herşey olabilir. Güçler denk olunca herşey mümkün. Bu 3 takımın birbirleriyle yaptıkları maçlarda alacakları her beraberlik bizim için +1 puan olacak. ve Gruptaki bütün maçlar beraberlik ihtimali yüksek maçlar. Biz Vodafone Parkta 9 puan çıkarmaya bakıcaz. Bu grupta 9 puanla 1.ci olmak da mümkün 9 puanla 4.cü olmak da mümkün. Biz önce 9'u alalım, gerisi Allah kerim.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı bjkozy

Zaten gecen sezon ic saha maclari yakti bizi. Monaco gecen sezonki gucunde degil, leipzig tecrubesiz, portoda eski gucunde degil. Aboubakar kesin atar bize karsi. Hep oyle oluyor. En kotu ikinci bitirmeliyiz

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimdışı AmaralGürses

Çektiğimiz kura Avrupa Ligi'nde gelebilecek en zor grup. O derece yani. Bir stoper transferi şart. Orta sahanın bir anca önce kendine gelmesi ve yeni transferlerin takıma katılarak bir an önce uyum sağlaması gerekiyor. Özellikle Negredo'nun.

katılıyorum size, bence de Avrupa Ligi ayarında bir grup. ŞL grupları içinde çok güzel lokum gibi kura.

Çevrimiçi levitate

Herşey olabilir. Güçler denk olunca herşey mümkün. Bu 3 takımın birbirleriyle yaptıkları maçlarda alacakları her beraberlik bizim için +1 puan olacak. ve Gruptaki bütün maçlar beraberlik ihtimali yüksek maçlar. Biz Vodafone Parkta 9 puan çıkarmaya bakıcaz. Bu grupta 9 puanla 1.ci olmak da mümkün 9 puanla 4.cü olmak da mümkün. Biz önce 9'u alalım, gerisi Allah kerim.
Oynayacağımız oyunda çok önemli
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Neyse FM'deki grubumdan daha iyi :D

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Birbirine yakın kuvvetteki takımlardan oluşan gruplar için birinci şart iç sahadaki maçları maksimum puanla kapatmak.

Eğer takımlardan biri grubu süpürmezse 8 puan bile yeterli olabilir çıkmaya. İçerideki maçlardan 7-9 puan almak lazım.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı sercu01

İlk maç portoyla olsun abu ccezalı bizi yüz üstü bırakmıştı şimdi cezasını kendi takımı çeker umarım  :evillol:

Çevrimdışı Karabay

Takım takım hesaplayınca bence geçen seneden daha iyi bir grup.
Napoli bu gruptaki her takımdan iyi. D.kievin lepzikten eksiği yok.

Çevrimdışı kartal190321

porto-Beşiktaş       (1)
  Beşiktaş-leizpig     (3)
  monaco-Beşiktaş   (0)
  Beşiktaş-monaco   (3)
  leizpig-Beşiktaş     (1)
  Beşiktaş-porto      (3)

umarım şu şekilde olur fikstür                        11 puan ilk  2  ye çok rahat gireriz
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi Samet Demir

porto-Beşiktaş       (1)
  Beşiktaş-leizpig     (3)
  monaco-Beşiktaş   (0)
  Beşiktaş-monaco   (3)
  leizpig-Beşiktaş     (1)
  Beşiktaş-porto      (3)

umarım şu şekilde olur fikstür                        11 puan ilk  2  ye çok rahat gireriz
11 puan ile 1 olursun

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı abdusta

Yorum yapmıyacagım
BEŞİKTAŞIMIZA hayırlı olsun

Etiketler: