Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 188 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153094 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bu Yankutun kuyruk sokumundaki kaşıntı niyeymiş diye bir araştırayım dedim.

Aykut Kocaman, aktif futbolculuk hayatında Beşiktaş’a karşı tam 24 mağlubiyet alıp, sadece 7 tane Beşiktaş galibiyeti görebilmiş. Ve Beşiktaş, tam 77 gol atmış Aykut’un oynadığı maçlarda. Sonra “Aykut Beşiktaş’ı neden ağzından düşürmüyor!” Ulan, insan hayata küser be!

Yazısını gördüm.
[ Son Düzenleme: 28 Nisan 2018, 22:48:54 cursedofdragon ]

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş kupa maçına çıkacak lafını ediyorlar. Tek amaç maç öncesi Beşiktaşın birliğini
bozmak. Tartışma ve Beşiktaş içinde kaos yaratmak.

neyine çıkıcaz ya şey olup gitsinler

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kyiv

Talisca ve Babel...

Yarın bizim kaderimizi bu ikili belirler. Bazı maçlarda daha başında anlıyorsun bu maç iyi olmayacaklar bazen de aldığı her topta adam gecişinden pas kaybı yapmayışından kaptırdığı topun arkasından koşuşundan bu maça damga vuracak. İşte yarın böyle bir maç olmalı ki bu 2 li iyi oynadığında önlem için bunlara yoğunlaşırlarsa hiç ortada olmayan Quaresma sahne alabilir.

Talisca yarın maçı alsın önümüzdeki yıl dilediği yere gitsin.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı cursedofdragon

sadece bize bağlı değil maalesef :)

Böyle olur :)

Beşiktaş 65
Başak 65
Gs 63
Fb 63

Ne farkeder :)

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

açıkçası aykut konyaspor başındayken iyiydi. memleket takımıda olunca sürekli takip ediyordum. aykutta efendiydi konyaspor basındayken. ama bu sezon bi haller oldu adama. bundan önce de fb yi yönetti ama o senelerde inanın böyle degildi aykut.. aziz muhtemelen "şampiyon yapamazsan takımı görüşürüz" diye bir gözdağı verdi. korkudan saldırıyor etrafa.

Şenol hoca bizim yazdığımız kadroyu denemiş antremanda.

Fabri
Gökhan
Pepe
Tosic
Adriano
Medel
Atiba
Talisca
Quaresma
Babel
Negredo

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fabri
Gökhan
Pepe
Tosic
Adriano
Medel
Atiba
Talisca
Quaresma
Babel
Negredo
aklın yolu bir  :)

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

yarın bu saatlerde buraları yıkacagız inşallah :sevinc :sevinc :ishock: :ishock:

Çevrimdışı kyiv

Savunmada Gökhan Gönül de biraz çekincem var. Arkasına adam kaçırıyor ve yetişemiyor. Yarın biraz daha kontrollü olmalı.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Fabri
Gökhan
Pepe
Tosic
Adriano
Medel
Atiba
Talisca
Quaresma
Babel
Negredo

Aklin yolu bir. Medel'in sezon basindan beri orta sahaya yazilacak ilk adam olmasi lazimdi. Cenk varken en onde Negredo arkada Cenk orta sahada Talisca Medel ile oynasaydik rahat liderdik simdi.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Savunmada Gökhan Gönül de biraz çekincem var. Arkasına adam kaçırıyor ve yetişemiyor. Yarın biraz daha kontrollü olmalı.
ligin ilk devresindeki maçta mükemmel oynamıştı. geçen sene gs ve özellikle fb deplasmanlarında mükemmel oynamıştı.gökhan böyle maçları iyi oynar. :ok:

Çevrimdışı ekrembaser

Başkan beyaz tvye canlı bağlanacakmış birazdan

baska kanal mı kalmadı etme baskan.

Çevrimdışı savaş altay

Aklin yolu bir. Medel'in sezon basindan beri orta sahaya yazilacak ilk adam olmasi lazimdi. Cenk varken en onde Negredo arkada Cenk orta sahada Talisca Medel ile oynasaydik rahat liderdik simdi.
Talisca'yı oraya çekersek tüm golleri Babel mi atacaktı  :D

Fw bölgesinde olduğundan daha kötü değil merkez orta sahada fakat Medel-Talisca-Atiba
ile gerçek rakiplere savunma anlarında işe yarayabilir, etrafındaki oyuncuların pas yüzdesi yüksek diye yürür.
O bölgede top kullanımı bir ön bölgeye göre az daha iyi. Boş alanda olmasına rağmen çıkışlarında
fikrimce tercihi doğru yapamıyor aklını kurcalayan ne oluyorsa orada artık. Çocuk havuzun diğer ucundan şişe
vuruyorken, 30 metrelere top indirirken bu kadar basit top kayıpları bunu aklıma getiriyor.

Fw alışkın olduğumuz durumda olsa dediğin gibi yine yapılır ama yazık çocuk kaç metrelerden koşarak
ceza alanına giriyor, daha da geriden koş dersek ayıp olur  :D
Bence Lider konumda olmazdık..

Talisca'yı oraya çekersek tüm golleri Babel mi atacaktı  :D

Cenk varken diyorum. Cenk forvet arkasinda oynasaydi Talisca kadar atardi hic degilse, zaten oyun tarzi da ikinci forvete daha yatkin. Talisca da orta sahada bile en az 6-7 tane atardi. Zaten bize gereken de oyle bir orta saha. Boyle oynamayip Oguzhan Atiba'yla hucuma 0 katki veren bir orta saha cikarip durduk. Asil sorun ilk devre boyunca buydu.

Aykut'a falan cevap verecekse bence hic degmez. Yarin macimiz var, birakin havlasinlar. Hakikaten iyice sizofren olmuslar, saglikli degil bu kadar takintili olmak. En iyisi hak ettikleri cevabi verip yokmus gibi davranmak bu kekolara.

Hatirlarsaniz bazi taraftarlar sezonun ilk devresinde Oguzhan Atiba yuzunden Pepe'ye bile sardirmaya baslamislardi. Yok niye uzun oynuyor, niye topu dikiyor. Oguzhan Atiba yuzunden Pepe de Tosic de mecbur uzun oynuyor cunku orta saha topu aldiklari gibi defansa geri donuyorlar deyip duruyorduk. Ne zaman Oguzhan kesildi Pepe'den sikayetler de bitti.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Necmi

Niye keyifli oluyor Sampiyonlugun kacmasi? :alala:
neden kaçıyormuş bu durumda biz şampiyon oluyoruz

Çevrimiçi Necmi

Aykut'a falan cevap verecekse bence hic degmez. Yarin macimiz var, birakin havlasinlar. Hakikaten iyice sizofren olmuslar, saglikli degil bu kadar takintili olmak. En iyisi hak ettikleri cevabi verip yokmus gibi davranmak bu kekolara.
ne yaptıysak bunlara :evillol:
iliklerine kadar korkusunu hissediyorlar
bunlar rüyalarında bile bizi görüyorlardır. :bandit:

Çevrimdışı ekrembaser

ne yaptıysak bunlara :evillol:
iliklerine kadar korkusunu hissediyorlar
bunlar rüyalarında bile bizi görüyorlardır. :bandit:

Yetkili herkesin olayı direk kesip atması da mükemmel. ‘’Hep birlikte taraftar, divan’’ söylemi de baskıların önüne geçiyor.

Çevrimdışı savaş altay

Cenk varken diyorum.

Cenk'in 18 üstü performansı içeri drive halinde olsa bile bilemiyorum ondan sanırım  :)
Cenk atıyor bonuslar geliyor. Aferin Cenk Beşiktaş takımından çıkan oyuncu profili işini
harika yürütüyor.

Hoş geldiniz. Kime bakmıştınız  :evillol: ?

Çevrimdışı Orhan_

Şimdi yarın gs'ye koyarsak kaç yerden sesi gelecek bana onu deyin?

Çevrimdışı savaş altay

Şimdi yarın gs'ye koyarsak kaç yerden sesi gelecek bana onu deyin?
Sadece gs'lilerden gelse yeterli bana. İçim kabardı bunların kuru gürültüsünden.

Etiketler: