Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 196 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163833 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı EMİR EMRE

Larin yeni Bobo olur gibi duruyor. 20 tane biraksin her sene yeter. Bi 20 25 de diger forvet birakir oh mis

Çevrimdışı tuncaboylu

Önde değiliz  :alala:

Ayrıca önem veriyorlar Fifa'da süper lig yoktu yine böyle bir oylama başladı ve eklediler.

Fifa olmasa bile bizim statın PES'te olacağını düşünüyorum PES'in UEFA anlaşmasından dolayı bizim statta gelecek yıl süper kupa finaline ev sahipliği yapıcak.
Ben demin oy verdim, 98782 oyla öndeyiz.

Türk Telekom arena 97693.

Ekran görüntüsü almakla uğraşamam şimdi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2018, 13:17:08 tuncaboylu ]

Çevrimdışı solar

Şimdi özeti tekrar izliyordum da, ilk yarı Demba Ba'nın heyecan yapıp dışarı vurduğu pozisyonda iyi ki bir Negredoluk yapmaya çalışmamış. Caner ofsayt diye hakeme bakarken kaçırıyor adamını.

Çevrimdışı atalay

O pozisyonun öncesinde de ofsaytı bozan isim Tosic. Top ayaktan çıktıktan sonra öne doğru hareketlenerek her zamanki imza hareketini yaptı. Hattı kontrol edebilme becerisi hiç yok. Ya ilk topa baskı yapıyor ya da geriye sarkıyor. @solar
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2018, 13:35:50 atalay ]

Çevrimdışı atalay

Denenebilir. @ilhan mansız Sırtı dönük derinlik verip, bağlantı oyuncusu olabiliyor. Genel olarak sıkıntısı çevre kontrolü ve ilk dokunuş.

Çevrimdışı atalay

İlk dokunuşu kötü oyuncu topu ikiden fazla dürtüyorsa sıkıntı. Topa üçten fazla dokunan oyuncunun bir sonraki planı yok ise daha büyük sıkıntı. Topla doğru zamanda vedalaşmasını ve topun kıymetini bilmeyen oyuncu ise çok daha büyük sıkıntı. #onetouch
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2018, 14:27:25 atalay ]

Çevrimdışı ilhan mansız

hakem berbat ötesiydi. Beşiktaşın hızını kesmek için elinden geleni yaptı
sürekli oyuncunun yanından geçerken kılına dokunsan faul çaldı. bizi tekme tokat indirdikleri
pozisyonları görmedi. Hakemide yendiğimiz maçlardan biriydi. Aslnda göztepe oyuncuları kötü niyetli değildi. fuller genelde oyun pozisyon gereği oldu. başka bir takım olsa bu hakemi çok kullanırdı
göztepe oyun içinde kaldı kora kor mücadele etti. maç boyu hakeme dediklerimi buraya yazsam ömür boyu men alırım  :bandit:
nasıl berbat ötesiydi Necmi abi, cidden abartıyorsunuz, galiba farklı maç izledik,,

Çevrimdışı cursedofdragon

nasıl berbat ötesiydi Necmi abi, cidden abartıyorsunuz, galiba farklı maç izledik,,

berbattı hakem.

Çevrimdışı kartal190321

kiraladıgımız  futbolcuya  neden  11  de oynatılması şartı koymuyoruz  anlamıyorum, orkan konyada  yedek oturacagına  bizde kalsaydı   tecrübeli futbolculardan ögrenecegi  şeyler olurdu :akuma:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi yaço58

arkadaşlar dün larinin attığı golde ofsayt varmıydı yokmuydu acaba ben ilk ofsayt gördüm sonra değil gibi gördüm ama larin için çok iyi başlangıçtı

Çevrimdışı ekrembaser

kiraladıgımız  futbolcuya  neden  11  de oynatılması şartı koymuyoruz  anlamıyorum, orkan konyada  yedek oturacagına  bizde kalsaydı   tecrübeli futbolculardan ögrenecegi  şeyler olurdu :akuma:

Şart koyduk 11 şartı mıydı tam emin değilim ama yerine getirmezlerse kiralama bedeli ödeyecekler

Çevrimdışı mylife1903

arkadaşlar dün larinin attığı golde ofsayt varmıydı yokmuydu acaba ben ilk ofsayt gördüm sonra değil gibi gördüm ama larin için çok iyi başlangıçtı
Benim piyeroma gore 11cm ofsayt degil
Ama bi cikinti vardi orda 25cmlik bi ofsayt olabilir larin ordA sanki kafasi az ilerde
Piyerosunu vermediklerine gore ofsayt yoktur

Çevrimdışı cursedofdragon

hoşgeldiniz :)

Yaşınızı yazarmısınız forumda zorunlu :)

Ofsayt yok gibiydi pozisyonda varsa bile milimetrelik :)

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bana da ilk anda öyle geldi ama tekrarını izledim internetten ve fikrim değişti. Bence gol temiz. Piero'sunu görmedim.

Çevrimdışı ekrembaser

Bana da ilk anda öyle geldi ama tekrarını izledim internetten ve fikrim değişti. Bence gol temiz. Piero'sunu görmedim.

Sarbi reyizin ayağı bozuyor zaten kendisi de farkında itiraz dahi etmiyor

Çevrimiçi Necmi

Yani maci izlerken hakemin niyetinin ne oldugu anlasiliyordu. Fakat bu artık münferit hakem karakterinden ziyade mevcut yapının hakemleri zorladigi bir eyyam durumuna işaret ediyor. Besiktas'a karşı cok cesurlar, cunku sistem bunu istiyor onlardan. Düşünsenize bir hakem GS veya FB'ye 5 sari çıkartacak kendi evlerinde, ve 3 oyuncularını cezalı duruma düşürecek ve bir hafta sonra ödüllendirilerek baska onemli bir maca verilecek? Bunun ornegi var mi son 10 yılda? Baris Simsek silik bir hakem, birakin 2 hafta üst üste iki onemli maci yönetmeyi kaç onemli mac yönetmiş son 10 haftada? Hakemler aptal degil, herseyi cok iyi suzuyorlar. Fakat Besiktas yönetiminden biri cikip bu konuda buyuk tepki koymadıkça bunlar durmayacak.

NOT: Bu arada adim gibi eminim ki bugünkü maçın hakemi Besiktas'a bol bol sari cikarmadigi icin haftaya mac alamayacak. Bekleyip görelim.
sonunda benim söylediğim noktaya geldin ligin başından beri sana bunu anlatmaya çalışıyorum
kötü niyetli hakem yok kötü niyetli mhk var. o nedenle hangi hakem atamışlar bu önemli değil
biz iki sene bu hakemlerle şampiyon olduk. sana her mesajımda piyonlarla uğraşma dedim.
bir düşmanı saçını sakalını keserek yenemezsin.

Çevrimiçi Necmi

Ya bu zenci, siyahi olayi yabanci ulkelerde gorup orada her gordugunu dusunmeden kopyalayan yeni nesilin ezberci aptalligindan baska bir sey degil. Boyle vay efendim zenci demek irkcilik vs. diyerek milletin kafasina sokmaya basladilar ezberlerini. Ilki Turkce'de Afrikalilar'i asagilayan bir kelime yok, ikincisi Turk tarihinde oyle plantasyonlar vs. yok, ucuncusu zenci sadece siyahinin Arapcasi. Yani hassasiyetlerini bile dusunmeden kopyalamaya calismaya ne denir artik bilemiyorum.
yanlışın var bazı kelimeler senin değil muatap olanın hassasiyetidir.
şimdi negro dersin bu senin için bir şey ifade etmez türkler ırkçı değildir o nedenlede
bu kelimeleri sakınca görmeden kolayca kullanır. peki negro zenci dediğin kişi türkmü
senin için ırkçı olmayabilir ama karşındaki için direk ırkçıdır. avrupada bir maç oynarken bir oyuncun
siyahi rakip oyuncuya negro dese başına ne gelir anlatabilirmisin bizim için ırkçı söylem değil diye.
mesela Türkiyede pozitif ırkçılık yapılıyor. halk siyah yabancıyı beyaz olandan daha fazla sever.

Çevrimiçi Necmi

Iste metin albayrak kuyuya bi tas atiyor biz onu cikarmaya calisiyoruz

Cingeneleri asagilamak icin kullanmiyor metin albayrak o ifadeleri, turkun kendini ustun gormesi difer irklari asagiladigi anlamina da gelmez.
Irkcilik benim anladigim biraz farklidir, irkina dinine rengine gore insanlarin maasini belirlemek, onlari musteri kabul etmek veya etmemek ve benzeri gibi davranislar irkciliktir ve bu tarz eylemler bizkm ulkede ve insamizda azdir.

Bizde partisine gore falan bi irkcilik vardir aslinda ne bilem toprakcilik, adamcilik ve yalakalik cok zorlasak bunlari da irkciliga baglayabiliriz

Biraz hassas olmak gerekir ona katiliyorum ama turk insani boyle kelimeler soylediginde bence uyarmak yeterlidir, icinde bir irkcilik yoktur metin albayrakin.

Takiminda quaresma var adam cingene dunyanin her yerinde irkcilik gormus kendi ulkesinde bile, cingeneleri asagilamak isteyen adam ilk once quaresmayi transfer etmez.

Bu is bir basin toplantisiyla tatliya baglanir, quaresmayi bi yanina alir, maksadini astiginj, yanlis anlasildigini anlatir, ozur dilemeye gerek yok sadece gonul almaya gerek var.

Yahu mehmet ali yilmaz, kevin Campbell icin aldik bi yamyam gol makinesi diye herif camasir makinesi cikti demisti ya simdi mehmet ali yilmaz irkci bir adam midir?
ya dostum adam birini ırkçılıkla suçlayıp örnek söylemini ağır ırkçı şekilde yapıyor.
zaten içinde ırkçılık olsa o konuşmayı o şekilde yapmaz kesinlikle
hiç birimiz metin ırkçı demiyoruz söylemi ırkçı diyoruz. ben burda bu nedenle bir çok arkadaşa
kızdım bazen cezada verdim onlar ırkçı olduğu için değildi sadece ırkçı bir söylemde bulunuyorlardı.
bir kişiyi ırkından dolayı aşağılamak kişinin yaptığını kişiye değilde bağlı olduğu ırka yamamak
ırkçı bir söylemdir. hırsızlık yapan bir çingeneye hırsız dersen bu bireysel onun hırsız olduğunu anlatan
bir ifadedir. ama çingene işde dersen bu ırkını aşağılamak bütün çingenelerin böyle olduğunu söylemektir
bu ırkçılıktır. ne dersen de ister ırkçı değil de istersen ne diyorsan de sonuçta ağzından bir ırkı aşağılayan bir ifade
çıkıyorsa ırkçı damgası yersin.

Çevrimiçi Necmi

Simdi ruslar zencilere zenci derler
Okulda ogretiyorlar
Cinde cinliler almanyada almanlar israilde yahudiler a afrikada zenciler yasar, diye
Adamlar evelemeden negir diyor yahu ustelik ten rengi irkciligi yapmak icin degil, zenci rus var bir suru olimpiyattan kalma velinimetleri

Niyet onemlidir bence cok hassas konular tabi bunlar ama once niyet onemlidir.
Herkes vatanini milletini sevip milliyetci olabilir kendi irkini sevip ustun sayabilir bunlar normaldir ama baskasini ten renginden ya da milliyetinden dolayi asagilamak, is vermemek, servis yapmamak gibi davranislar irkciliktir.

Restoran sahibi olsaniz kapiya zenciler ve kopekler giremez yazsaniz bu irkciliktir yani

Yahu anlatamiyorum cok hassas konu
Brat2 filminden gelsin efsane bir yapimdir

evet dediklerin ırkçı eylemlerdir ama birde ırkçı söylemler var.
bize garip geliyor bende zenciye zenci derim bu benim onu ayırt edici
söylemimdir. yada eski usül arap deriz arap bacı sakızımız bile vardı.
biz aşağılama amacıyla değil farkındalık olarak kullanıyoruz bizim içimize öyle yerleşmişki biz
algılayamıyoruz kullandığımız kelimenin karşımızdakini kıracağını bizim için
gayet normal çingene gibi yada çingene mahallesi kelimelerini burda sık kullanırız
aslında bunlarda ayırıcı ve ırkçı söylemler. bir çok çingene bir mahallede oturuyorsa
biz neden orayı tecrit ediyoruz. hem söylemle hemde eylemle. hiç düşünmeyiz mesela bir
ev sahibi çingene olmayan bir semtte bir çingeneye evini kiralarmı. birilerini
dışlayıp itip bir yerlere toplayıp sonrada biz ırkçı değiliz demek buda bizim avuntumuz sanırım.

Çevrimiçi Necmi

Negredo “akan oyunda” 4 dort vier four gol, tosic 4 gol
Vay vay vay
Pozisyona giremiyoruz yahu
Negredonun gol atabilebilmesi icin 38 tane pzoisyona girmesi lazim takimin yahu diger oyuncular bikar birakin daginik kalsin tosic zu santrafor vida zu stoper
akşam resmen ben bile fıtık oldum en az 3 pozisyonda yavaş kaldığı için harcadı pozisyonu

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı ekrembaser

akşam resmen ben bile fıtık oldum en az 3 pozisyonda yavaş kaldığı için harcadı pozisyonu

Onu demek istedim abi geçen gün hareketsiz adam koşuyor görünüyor ama verimsiz, larin 5 dk oynadı daha fazla ümit verdi

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi yazmış ya abi beto kötü değil bizim GoLcÜ lerimiz iyiydi diye.. o golcüler kim sanıyon :naughty: :naughty:
tosiç :bandit:
golcü kime denir bunu sor kendine
bana göre gol atan adama golcü denir.
size geçende anlatmaya çalışdım ben bir oyuncunun tek maçta 5 gol atmasını değil
farklı 5 oyuncunun o golleri atmasını her zaman tercih ederim biri oyuncu gücüdür
diğeri oyun gücü.
bizim gol atan oyuncu sayımız fazla bence iyi takım böyle olmalı elbet elinde ortalamanın üzerinde bir iki forvet olmalı
ama buna bağlı gol atma dürtüsü o takımı güçlü yapmaz.

Çevrimiçi Necmi

direk çıkardı abi ben bişeyler kaçırmadıysam tabi :icool:
direk top 90 a gidiyormuş @MURAT  parmak uçlarıyla dokunup hafif çelebilmiş
o nedenle direğe çarpmış buna direk çıkardı denmez
kaleci çıkardı denir. topa teması olmasa direk içeri giriyor. burda kaleci başarısı var.

Etiketler: