Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 223 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5175900 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı EMİR EMRE

Planlama anlamında söyledim. Yoksa hiç bir oyuncuyla derdim yok. Takımı gençleştirmek ve biraz daha Türkleştirmek isterdim ben.

Şampiyonluk olmasa da 2.lik çok önemli. İnşallah alırız abi ne diyeyim.

İnşallah...

Besiktas ile anilan ikincilik lafi bile beni uzuyor.

Çevrimiçi Necmi

Burada ümitsiz olan arkadaşlara nasıl saygı duyuyorsak onlar da umudu olan insanlara lütfen saygı duysunlar.matematik bitti demeden ben de bitmiycem!herkese hayırlı geceler.

iyide ümitsiz olana neden saygı duyayım Beşiktaş taraftarı şansı olduğu sürece bitti demez
biten bir şey yok ha şampiyonmu olamadık sonuna kadar kovalar olamayabiliriz o zamanda ikinci oluruz ama
yekten Beşiktaş ne ümidini kaybeder nede ikincilik için oynar. Beşiktaşın hedefi şampiyonluktur olur olmaz ama son ana kadar bunun mücadelesini verir.
taraftarıda son ana kadar destekler. olamazsada teşekkür eder bir sonraki sene inşallah der.

bazı arkadaşlar şl gelirlerini kaybederiz öldük bittik moduna griyor ölmeyizde bitmeyizde bu sene ffp kalkıyor uymamız gereken bir mali disiplin olmayacak bu seneki gelirlerimiz 750 M gibi bir rakam seneyede tahmini 1 milyar bekleniyordu şl gelirimiz 40 küsur
m euro artısıda olabilir şl ye tutunki gidemedik kaybımız 180-200 M civarı olur. gelecek sene beklenen bütçeden düşerse
demekki 800 M civarı oluşacak bütçemiz yani öldük bittik durumu falan yok hatta transfer sezonu gençleşeceğiz dedi başkan bonservisde harcayacağız. Herşeyin hesabı yapılıyordur şl gelirlerine güvenilerek haraket edilmiyordur
olmadı ne yapalım bir yerine iki forma alırız bizi bir fazla forma batırmaz ama kulübün açığını kapatır.
zaten şl ye gidemesek uefaya gideceğiz tribün gelirlerinde bir şey kaybetmeyeceğimiz gibi daha fazla maç yaparak
gelirleride arttırabiliriz olmadı ne yapalım gider uefa kupasını alırız.

Çevrimdışı Orhan_

"Ben: Medya olarak sezon başından bu yana takım ŞL’ye farklı, lige farklı konsantre oluyor diyoruz, teknik heyet ve oyuncular reddediyor.. Siz ne diyorsunuz?

Metin Albayrak: Matematik yalan söylemez.."  Fırat Günayer

Yöneticiler de bazı şeyleri görüyor demek ki.

Çevrimdışı Kuntz

Planlama anlamında söyledim. Yoksa hiç bir oyuncuyla derdim yok. Takımı gençleştirmek ve biraz daha Türkleştirmek isterdim ben.

Şampiyonluk olmasa da 2.lik çok önemli. İnşallah alırız abi ne diyeyim.

Çok çabuk enseyi karartmamak lazım. Bu takım halen direkt rakipleri ile maç yapacak. Bu maçları alabilecek gücü var. Alamayacaksa zaten şampiyonluğu hak etmiyor demektir. Fakat her ne olursa olsun halen şampiyonluk şansı var. Hoca inatlarından vazgeçmek zorunda. Beşiktaş doldur boşalt oynamaz. Set oyunu oynamadık. Bugüne kadar puan kaybettiğimiz çoğu maçta oyun kontrolü bizdeydi. Hoca bu dağınıklığı çözecek. Çözmek içinde inatlarından vazgeçmesi lazım.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Arkadaşlar şu noktada yapılacak şey kan kusup kızılcık şerbeti içtim demek. Özellikle iç saha maçlarında en ufak ıslık vs. olumsuzluklara meydan vermeden minumum zararla sezonu bitirmek ve Türkiye Kupasını muhakkak almak. Sezonu kötü bir noktada bitirirsekde artık şl veya iş kazası deyip camiayı fazla hırpalamadan bir sonraki sezona geçiş yapmalı ama sorumluluk noktasındaki ilgili kişi de yönetimin önünü açacak şekilde gerekeni yapmalı. Ama şu anda takımın maksimum desteğe ihtiyacı var.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi yapma gözünü seveyim ne şampiyonluk yarışı.O tren kaçalı akhisar maçından sonra oldu zaten bugünde ümitlerde bitti.Takıma destek verelim moral verelim onlar napsın karşılığında ruhsuz futbol (ş.ligi ve bir kaç maç hariç) iğrenç futbol akşamında reinalar ve milyon euroları kaldırma.Onlar peki neden bize hiç destek vermiyolar neden bize hiç moral ümit vermiyolar ?? Biz bence ruhsuzluğa tepki koymalıyız ki gerçek dünyaya dönsünler Beşiktaş forması altında ruhsuz futbolcuların formalarını terletmeyen formalarından kendini büyük gören oyuncuların ne işi var ??? Ve biz bunları destekleyelim mi cidden ?
şampiyonluk ümidimizi neden kaybedelim sürekli alkışlayın demiyorum elbette yanlış olanı eleştireceğiz
oyuncu eleştirmek farklı bir şey  diz dövmek başka bir şey.
senin için tren kaçmış olabilir ama bunu içinde tut kendi ümidin yok olduysa neden benimkinide yok etmeye uğraşıyorsun
ümidim bitti dersin döner arkanı gidersin ben burdayım ve matematiksel olarak kaybetmediğim sürece ümidim var.
bunu neden elmden almaya çalışıyorsun.

Çevrimdışı tangaz

@Necmi abi yapma gözünü seveyim ne şampiyonluk yarışı.O tren kaçalı akhisar maçından sonra oldu zaten bugünde ümitlerde bitti.Takıma destek verelim moral verelim onlar napsın karşılığında ruhsuz futbol (ş.ligi ve bir kaç maç hariç) iğrenç futbol akşamında reinalar ve milyon euroları kaldırma.Onlar peki neden bize hiç destek vermiyolar neden bize hiç moral ümit vermiyolar ?? Biz bence ruhsuzluğa tepki koymalıyız ki gerçek dünyaya dönsünler Beşiktaş forması altında ruhsuz futbolcuların formalarını terletmeyen formalarından kendini büyük gören oyuncuların ne işi var ??? Ve biz bunları destekleyelim mi cidden ?

ben bu kadroda kendini takımdan formadan üstün gören oyuncu görmüyorum, egosu şişkin bir oyuncu var sadece (Q7) ve bence o da kendini üstün görmüyor sadece egosuna ve kibirine yenik düşüyor. diğer oyuncular ise hocanın hazırlayamamasının eseridir formlarını motivasyonlarını yüksek tutamadı kendisi gevşek ve gergindi bu da takıma yansıdı imam cemaat ilişkisi bir nevi.

böyle değerli bir kadro var elde bu seneyi kaybederken şayet senin dediklerini yaparsak tüm ekibi kaybederiz ve bu bize çoook pahalıya patlar sadece bu seneyi değil sonraki 2 seneyi de kaybettirir.

ama bu hocaya format atarak ama doğru profilde başka hoca bularak ve takıma birkaç küçük dokunuşla gelecek sene gene şampiyonluğun en büyük favorisi oluruz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

14 maç kaldı 8 tanesi evimizde 6 tanesi deplasman.

Beşiktaş - Karabükspor
Beşiktaş - Fenerbahçe
Beşiktaş - Gençlerbirliği
Beşiktaş - Alanyaspor
Beşiktaş - Göztepespor
Beşiktaş - Malatyaspor
Beşiktaş - Kayserispor
Beşiktaş - Sivasspor

Çevrimdışı EMİR EMRE

Beşiktaş - Karabükspor
Beşiktaş - Fenerbahçe
Beşiktaş - Alanyaspor
Beşiktaş - Göztepespor
Beşiktaş - Malatyaspor
Beşiktaş - Kayserispor
Beşiktaş - Sivasspor

3*8 =24 paşa paşa ya da basa basa.

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Bir de benim dikkatimi çeken Bursa 2-1 önde olmasına rağmen bizim üzerimize geldikçe geldi. Yani aslında şanslıydık da, kapanmadılar hiç, aldıkları gibi saldırdılar, biz de çok pozisyon bulduk bu sayede. Fransız hocalarının direktifi heralde.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Beşiktaş - Karabükspor
Beşiktaş - Fenerbahçe
Beşiktaş - Alanyaspor
Beşiktaş - Göztepespor
Beşiktaş - Malatyaspor
Beşiktaş - Kayserispor
Beşiktaş - Sivasspor
Şurda net 24 puan var. Artık hocanın veya takımın eksiğini seyirci kapatacak ve aldıracak o 24 puanı o kadar...

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

6 deplasman maçımız şöyle ;

Konyaspor - Beşiktaş
Trabzonspor - Beşiktaş
Başakşehir - Beşiktaş
Akhisar - Beşiktaş
Galatasaray - Beşiktaş
Osmanlıspor - Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Beşiktaş - Karabükspor
Beşiktaş - Fenerbahçe
Beşiktaş - Alanyaspor
Beşiktaş - Göztepespor
Beşiktaş - Malatyaspor
Beşiktaş - Kayserispor
Beşiktaş - Sivasspor

deplasmanların 2si rakiple koydukmu 6şar yazar o iki maç, 10 maç 30 puan in istanbul

diğer 4 deplasmanın ikisi akhisar ve osmanlı diğerleri konya ve tese bu 4 maçtanda en az 7 puan yaz oraya eder 37 puan mevcutta var 37 toplam 74 yapar buda ve şampiyonluk getirir. üstüne de çıkabiliriz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Onur Küçük

2. yarıya da gereksiz bir stresle başladık gibi geldi bana. Bir ara Pepe hızlı olmak için taç attı ve 3 saniyede topu kaptırdık.. Ya da takımın yarısı ileride, Bursa atağa çıkıyor, topu kapamıyoruz sonra ileridekiler deli dana gibi geriye koşuyorlar. Bu tip süreçleri oyuncu performansıyla açıklayamayız. Hocanın aklı çok başka yerlerde kaldı galiba (bu iyimser düşünce) ya da çapı bu kadar.
Hocanın çapı bu kadar. Bursa maçında gördüğümüz hataları 2 hafta sonraki deplasman maçında görmeyeceğimizi kaç kişi iddia edebilir? Adamın kendine göre doğru bellediği yanlışları var ve geçmişten şu ana kadar incelediğimizde, söylemlerine eylemlerine baktığımızda bunları düzelteceğine dair güçlü bir işaret alamıyoruz. Yardımcı Hoca gelsin belki bir faydası olur, hatalarından döndürür belki demek de bana göre polyannacılık.

Başkan da açıklamış bonservisi olan maliyeti ucuz genç oyuncu alacağız diye. Boşuna alıp da o gençlere yazık etmesin bu saçma futbol anlayışı sahada devam edecekse. Böyle bir saçma sapan futbol düzeninde Real Madrid'de 10 sene stoperlik yapmış elit oyuncu bile gömülecek hale geliyor.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

@Necmi @tangaz abi bunlar benim fikirlerim,Beşiktaşım için elbet en iyisini istiyoruz.Siz yaş olarak benden daha tecrübeli ve daha bilgilisinizdir size saygı duyuyorum.Ama birşeylerin de artık değişmesi gerekiyor.Bu sene hep böyle yaptıkta noldu şuan sevgilisinden ayrılamayan hep onun peşinden koşan ama sevgilisi onu tınlamayan modundayız.Biz tepkimizi hissettirsek belki oyuncuların teknik kadro vs kafasına bazı şeyler dank eder bu sevgiye yine laik olmak için ellerinden geleni yaparlar.Ters tepkiyi denemekten ne zarar gelir ki en fazla ne kaybederiz ? Oyuncularımı hepsi zaten formsuz yada ruhsuz.Ama birde yapabilecek pozitif etkiyi düşünün.

Çevrimdışı Egos

desteklememek için burası oldukça yanlış bir yer, ona rağmen şampiyonluk kazanılması haricinde desteğini kesenlere ancak ucundan bulaşılıyor, olmadı necmi ağabey şutluyor. siz de şampiyonluk ümidi olan ya da sonucu önemsemeden destek verenlere az boşluk bıraksanız ne güzel anlaşırız.

oyuncular değişir, sezonlar değişir, formalar değişir, amblem bile değişiyor, uzun lafın kısası şampiyonlar değişir; duyduğumuz sevginin kaynağı onlar değil. beşiktaşlı olmakla ilgili bir takıntımız var, bunun bizi tanımlamasına izin veriyoruz, yani deliliğimizin derecesi de, dertlerimiz de farklı. takımın aklı başındalara da ihtiyacı var, manyaklara da. ayrıca sen manyaklardandın, öyle hatırlıyorum.

sezon bitsin tüm takımı gönderiyoruz, şimdilik geçinip gidelim, belki bu arada şampiyon bile oluruz.
[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2018, 00:50:50 Egos ]

Çevrimiçi Necmi

İnşallah...

Besiktas ile anilan ikincilik lafi bile beni uzuyor.
hedefimiz şampiyonluktur ikincilik anca amorti olur bizim için

Çevrimdışı EMİR EMRE

6 deplasman maçımız şöyle ;

Konyaspor - Beşiktaş
Trabzonspor - Beşiktaş
Başakşehir - Beşiktaş
Akhisar - Beşiktaş
Galatasaray - Beşiktaş
Osmanlıspor - Beşiktaş

Gs yi 3. Kez evinde yenersek bu is bence tamamdir. Kacirmayin son iki sampiyonlukta iki kez deplasmanda yendik bunlari... ucuncu kez olursa yine sampiyon oluruz. Icerde 24 olmasi sart oglu sart

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

desteklememek için burası oldukça yanlış bir yer, ona rağmen şampiyonluk kazanılması haricinde desteğini kesenlere ancak ucundan bulaşılıyor, olmadı necmi ağabey şutluyor. siz de şampiyonluk ümidi olan ya da sonucu önemsemeden destek verenlere az boşluk bıraksanız ne güzel anlaşırız.

oyuncular değişir, sezonlar değişir, formalar değişir, amblem bile değişiyor, uzun lafın kısası şampiyonlar değişir; duyduğumuz sevginin kaynağı onlar değil. beşiktaşlı olmakla ilgili bir takıntımız var, bunun bizi tanımlamasına izin veriyoruz, yani deliliğimiz derecesi de, dertlerimiz de farklı. takımın aklı başındalara da ihtiyacı var, manyaklara da. ayrıca sen manyaklardandın, öyle hatırlıyorum.

sezon bitsin tüm takımı gönderiyoruz, şimdilik geçinip gidelim, belki bu arada şampiyon bile oluruz.

Desteklememek derken beşiktaş hazırlık maçında oynasa yenmesi için kendinden geçen destek veren adamım benim demek istediğim o değil.Sadece tepki göstermek diyorum.Artık ıslık mıdır başka birşey midir bilemem ama böyle soğuk duş etkisi yaratıcak birşey.Yoksa istesekte desteği bırakamayız ki bu armaya gönülden aşığız.Benim derdim savaşmayan kaçan ruhsuz futbolcular hayır olabilir hani seviyeleri bu kadardır tamam derim ama bu kadar iyi bir kadro bu kadar kötü gitmemeli özellikle bu kadar desteğe rağmen.Yani başarılı olmamaları için hiç bir sebep yoktu.

Çevrimdışı tangaz

@Necmi @tangaz abi bunlar benim fikirlerim,Beşiktaşım için elbet en iyisini istiyoruz.Siz yaş olarak benden daha tecrübeli ve daha bilgilisinizdir size saygı duyuyorum.Ama birşeylerin de artık değişmesi gerekiyor.Bu sene hep böyle yaptıkta noldu şuan sevgilisinden ayrılamayan hep onun peşinden koşan ama sevgilisi onu tınlamayan modundayız.Biz tepkimizi hissettirsek belki oyuncuların teknik kadro vs kafasına bazı şeyler dank eder bu sevgiye yine laik olmak için ellerinden geleni yaparlar.Ters tepkiyi denemekten ne zarar gelir ki en fazla ne kaybederiz ? Oyuncularımı hepsi zaten formsuz yada ruhsuz.Ama birde yapabilecek pozitif etkiyi düşünün.

82 senesinden beri düzenli futbol izlerim protestolarla düzelen oyuncu grubu görmedim ama dağılan çok takım gördüm. tepkinde ilk bakışta haklısın çünkü canın yanıyor şuan ama inan o tepkilerle kaybedeceğin oyuncuları bir daha toplayamıyorsun önümüzde bu oyuncularla 2-3-4 yıllık kontratlar ve ödenmesi gereken meblağlar var tepkimizi gösterirken bedel ödeyen oyuncular değil biz yani beşiktaş oluyor. oyuncu kontratında yazan bedeli her türlü alıyor ama yatarak ama ruh katarak.

tecrübeyle sabit...

Çevrimiçi Necmi

yapıcı eleştiri katkı verir yıkıcı eleştiri dahada kötüye gitmesinden başka bir şey getirmez.
birde bunu deneyelim diyorsunda Beşiktaş deneme tahtası değildir. Maç maç kötü olanı elbet eleştireceğiz ama bunu
daha iyi hale getirmek için yapacağız. zaten mevcutu yok etmek için değil.
bir sürü pozisyonumuz oldu harun 3 mucize kurtarış yaptı onlardan biri girse bugün bunları konuşmayacaktınız
bu seferde bu yaptığınız iyi gün Beşiktaşlılığı oluyor gs taraftarından ne farkınız kalıyor.

Çevrimiçi Necmi

82 senesinden beri düzenli futbol izlerim protestolarla düzelen oyuncu grubu görmedim ama dağılan çok takım gördüm. tepkinde ilk bakışta haklısın çünkü canın yanıyor şuan ama inan o tepkilerle kaybedeceğin oyuncuları bir daha toplayamıyorsun önümüzde bu oyuncularla 2-3-4 yıllık kontratlar ve ödenmesi gereken meblağlar var tepkimizi gösterirken bedel ödeyen oyuncular değil biz yani beşiktaş oluyor. oyuncu kontratında yazan bedeli her türlü alıyor ama yatarak ama ruh katarak.

tecrübeyle sabit...
bende en kötü denen oyuncuya destek verildiğinde takımı kurtardığına şahit oldum
insan olduklarını unutmamak gerekiyor insan oğlunuda pışpışlayarak istediğin kıvama getirirsin
döverek değil

caner toparlanmaya başladı o sakatlanmadan önceki haline geri dönüyor.

İçerde ki maçlarda caner'i kullanabiliriz deplasmanlarda yine adriano çıkar.

Çevrimdışı tangaz

yapıcı eleştiri katkı verir yıkıcı eleştiri dahada kötüye gitmesinden başka bir şey getirmez.
birde bunu deneyelim diyorsunda Beşiktaş deneme tahtası değildir. Maç maç kötü olanı elbet eleştireceğiz ama bunu
daha iyi hale getirmek için yapacağız. zaten mevcutu yok etmek için değil.
bir sürü pozisyonumuz oldu harun 3 mucize kurtarış yaptı onlardan biri girse bugün bunları konuşmayacaktınız
bu seferde bu yaptığınız iyi gün Beşiktaşlılığı oluyor gs taraftarından ne farkınız kalıyor.

bugün birkaç kişiye maç önü bize karşı kaleciler noyer forvetler ronaldo ortasahalar iniesta kesiliyor demiştim. bu maçta da öyle oldu.

Çevrimdışı EMİR EMRE

caner toparlanmaya başladı o sakatlanmadan önceki haline geri dönüyor.

İçerde ki maçlarda caner'i kullanabiliriz deplasmanlarda yine adriano çıkar.

Atiba Babel olsun da.. Ispanyol oynuyorsa Caner lazim bu net.

Etiketler: