Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 343 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5160510 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi underworld

Gömülmeyi tam beceremeyip çok pozisyon veriyoruz.

Burda kıstas topu alip bizde olabildiğince oynamaliyiz.
Fakat rakibe verir  ve erken goller yersek sıkıntı.

Yanlız maça daha çok var hele ki 45 dk 10 kişi kalmış rakibine sadece tosicin ortasiyla pozisyon yarattığımizi varsayarsak.

Çevrimdışı mertozlu

Yarın maç yok mu? Takım Manisa'ya gitti mi, kimseden haber yok. Paf takımla mı gittiler acaba nedir

Çevrimdışı ozankarakoc

Gereksiz ama biraz olsun moral veren bilgiler:

Bayern, Celtic ve Anderlecht'li grupta 13 gol attı, 6 gol yedi.
Biz Porto'lu, Monaco'lu, Leipzig'li grupta 11 gol attık, 5 gol yedik.

(Sonuç, "yani adamlar bir PSG değil kanka...")

--

Bayern, Almanya Kupası'nda, maçın 70 dakikasını 10 kişi oynayan Leipzig'le 1-1 berabere kaldı, penaltılarda eledi.
Bayern, Bundesliga'da, maçın 80 dakikasını 10 kişi oynayan Leipzig'i 2-0 yenebildi.

(Sonuç, "Hem içerde hem dışarda, birinde Pektemek'le falan yendiğimiz Leipzig, hiç hafife alınacak bir takım değil.")
(Sonuç 2, "Tanrı; hiçbirimize, Bayern'e karşı ilk yarıda 10 kişi kalan takım taraftarı tedirginliğini yaşatmasın.")

Şampiyonlar Ligi 2017-2018 sezonunun en golcü isimleri;

Cenk (4)
Talisca (4)
Lewandowski (3)
Tolisso (3)

(Sonuç, "Koyduk mu!" Şaka şaka heheuh...)
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ozankarakoc

Yarın maç yok mu? Takım Manisa'ya gitti mi, kimseden haber yok. Paf takımla mı gittiler acaba nedir

Aslında ceza olarak as takımı göndereceksin Manisa'ya da... Neyse...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

ilk 15-20 dakikada 2 gol yesek bile teslim olmayız. elimizdeki kadrodan daha mühimi oyun tarzımız. dün oynanan city-united maçını izle. beşiktaş ve city nin oyun benzerliği gözüne çarpar.
Dün de yazmıştım malesef reaksiyon verme konusunda sıkıntılarimız var. Ve de erken gol yersek  moral olarak çabuk cöküyoruz. Bu yönden bir türlü besiktas bana guven veremedi malesef. Eger orada ilk 15 20 dakikada  gol yersek(allah korusun) o maç 4'e 5' e gider.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Burada en az takip edenin yarısı kadar Avrupa futbolunu takip etmem ama kadro farkı ne kadar aşikarsa stadlardaki atmosfer farkı da o kadar aşikar.Sonuçta kimse Leipzig,Monaco ve Porto nun gerek kağıt üstünde gerek reelde bizden daha güçsüz olduğunu söyleyemez.Benim için şu anda turu geçebilmek adına en avantajlı olduğumuz done,Bayern in bizimle eşleşmekten aşırı derecede mutlu olması ve her ne kadar Alman olsalar da bunun onlarda yaratabileceği bir rehavet duygusudur.İnandıktan sonra basarmamamız için hiç bir neden yok.

Çevrimdışı Liquidator

Bu Hıncal Uluçu günahım kadar sevmem, amma adamın dediklerinin 80%  öğlen benim yazdıklarımın aynısı. Diyor ki, Kayseri kırmızıyı gördüğü anda Negredoyu oyuna almalıydı, amma 80 de aldı, 3 cü değişikliyi yapmadı bile. Demek ki, oyundan ve takımdan razı. Negredoyla beraber Lenside almalıydı, çünkü çok çabuk bir futbolcu.
Bunları tekrar tekrar yazmanında bir anlamı yok, her kes zaten maçı izlerken yazıyordu. Hoca neden hamlelerini yapmadı, düşün düşün bulamıyorum. Hala çok kızgınım vallahi.

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi murat

Evet olasılık hesaplarına aşinayım, ama UEFA'nın bu aşamada işi kuraya bırakacak kadar naif olduğunu da çok sanmıyorum.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

genelde 1 tane baba maç 2-3 dişli maç geriside çıkması ileriki turlar için garantili maçlar şeklinde düzenleniyor.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ya aslinda düşündükçe neden olmasın diyorum. Celtic anderlecht e.frankfurt gibi takimlar zorladi bayerni. Biz bu takimlardan daha iyiyiz. Zor ama gercekten imkansız degil. Mesela deplasmanda 3 1 yenildik diyelim. Ic sahadaki macta ilk yariyi 1 0 önde kapatsak mesela. Bayern ister istemez defansa çekilecek psikolojik olarak.  Dediklerim hayal gibi kabul ama olmayacak şey degil. Tek yapmamaiz gereken anadolu takımlarinin bize oynadigi oyunu deplasmanda bayern e karşi oynamak.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Ya aslinda düşündükçe neden olmasın diyorum. Celtic anderlecht e.frankfurt gibi takimlar zorladi bayerni. Biz bu takimlardan daha iyiyiz. Zor ama gercekten imkansız degil. Mesela deplasmanda 3 1 yenildik diyelim. Ic sahadaki macta ilk yariyi 1 0 önde kapatsak mesela. Bayern ister istemez defansa çekilecek psikolojik olarak.  Dediklerim hayal gibi kabul ama olmayacak şey degil. Tek yapmamaiz gereken anadolu takımlarinin bize oynadigi oyunu deplasmanda bayern e karşi oynamak.

Ben turu geçeceğimize inanıyorum.

Çevrimdışı cursedofdragon

ben inanmak istiyorum inanamıyorum.

Çevrimdışı EMİR EMRE

şunu şöyle koyalım da.. :D 2.maçı koymasak da olur  :D

arşivlemek lazım, quaresmanın 1 maçta 2 gol attığı görülecek şey değil  :kop:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ciddi misin yoksa dedigime karsi ironi mi yapiyorsun :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Rasim

Pozisyonumiz bile yoktu abi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tek pozisyonumuz vardi macin basinda hikmet miydi neydi ceza sahasi icinden kaleyi tutturamamisdi :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı ozge1903

içerde dışarda farketmiyor adamlar için vodafone park'ta ki ilk şampiyonlar ligi mağlubiyetimizi alabiliriz.

Aynen. Ama yine de kötü bir takımın faciası yerine Bayern'e yenilmiş oluruz en azından.  :evillol:

Çevrimiçi underworld

arşivlemek lazım, quaresmanın 1 maçta 2 gol attığı görülecek şey değil  :kop:
Bütün haklarıni orda kullanmış lakin ikinci maç

Çevrimdışı EMİR EMRE

Ciddi misin yoksa dedigime karsi ironi mi yapiyorsun :evillol: :evillol: :evillol:

valla ciddiyim ironi falan yok :icool:

dışarıda 3 ten fazla yemezsek tur bizim. kiev maçı gibi bir kriz olmazsa tur bizde beyler merak etmeyin  :D

Çevrimiçi underworld

Cl de iki sezonda ic sahada sadece leipzigi yenmisiz.
O yüzden almanyadan iyi dönmek lazım.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bütün haklarıni orda kullanmış lakin ikinci maç
Ikinci mac ilk yarı top ayagina degmemisti. 2. Yari basinda oyundan alinmisti sonra

Çevrimdışı EMİR EMRE

Cl de iç sahada sadece leipzigi yenmisiz.
O yüzden almanyadan iyi dönmek lazım.

kesinlikle.

ama bu sefer içerde kesin alırız tek farklı alırız ama çok da uçmamak lazım  :D o günkü taraftar liverpool maçı gibi o maçı aldırır. bence bayern bizi biraz hafife aldı. paylaşımlar ve yorumlar onu gösteriyor. böyle devam etsinler gerçekten dışarıdan beşiktaşa bakış bu aşamada çok avantaj yaratacak bize. bayern in elenmesini isteyen dünya devlerinin sinerjisi ezilen dünya halklarının duaları var  :D

Çevrimdışı mellfred

şenol hoca bu hafta oynanan villareal barca maçına bakıp kapanan takımlara nasıl gol atılır görebilir 
barca birbirine yakın oyuncularla tek paslarla kaleciye kadar inip yazdı golü
biz de ilk sene buna benzer güzel goller attık bir hayli
maalesef bu sene çok ağır paslaşıyoruz yakın oynayamıyoruz.
oyuncular bir birinden uzaklar.
defansı önde kuramıyoruz, takım boyumuz uzun
asgari iki defa dokunmadan ayaklarından çıkarmıyorlar topu
özellikle atiba çok bekletiyor ayağında
tolgay ya da oğuzhandan biri o gün kötüyse takım yaratıcılık adına kayseriden hallice
çok bir şey beklemiyorum hocadan
default ayarlara geri dönsün yeter de artar bu lige

[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2017, 22:06:14 mellfred ]

Çevrimdışı sermet00

ikinci soru evet münih geçen sene daha iyiydi.

ilk soru için oynadığımız son arsenal maçına bakalım.
bu maç 0-0 bitti. rövanşta hakem zoruyla elendik
Biz geçen seneki Arsenal’den iyi takımız.Şuankinden de iyiyiz.Ancak bu eşleşme bizimkilerin motivasyonunu tamamen ŞL’ye kaydıracak ve elendikten sonra kalan haftalar bizim için işkence olabilir.

Etiketler: