Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 349 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5160831 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

gavanoza bile giremedik son kalan takım olduk düzdülerse bizi değil
önceki takımları düzmüşlerdir bizimde bahtımıza bayern kaldı işde :bandit:
Not: Bizi düzme işini bayerne bırakmışlardır :D

Çevrimdışı yoruk

Pozisyonumiz bile yoktu abi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Oktay ve Ertuğrul gol kaçırmıştı diye hatırlıyorum.Ayrıca Fevzi ilk golü çok hatalı yemişti de direncimiz düşmüştü.Daniel falan sonradan girmişti de etkili olamamış sanırım

Çevrimdışı yoruk

Fener ile Trabzon maci arasinda baya bir zaman var. Onemli olan bu.

Bu takimin yedekleri Almanya’nin Bayern’den sonra ki en guclu takimini desplasmanda yendi. Kadromuz oldukca genis ve birkac iyi takviye (sagbek, orta saha, forvet) ile daha da guclu olacagiz. Tore umarim kamp donemini iyi gecirir.

Kadromuza guvenim tam.
Kadro açıdan sorun yok zaten de işte o kadrodan potansiyelini alamıyoruz sıkıntı o  :D

Çevrimdışı mertozlu

Çekebilecek en kötü takım.1.çıkıyoruz ama yine kötü kura çıkıyor ben anlamadım bu işi.Yeterin Beşiktaş şansı  :D

Aynısını geçen sene Napoli de yaşadı, 1. oldular, hop 2'den RM geldi. Biz ilk değiliz.

Böyle beklenmedik şekilde lider olan takımları kuralar cezalandırıyor, üzücü.

Çevrimdışı tuncaboylu

Oktay ve Ertuğrul gol kaçırmıştı diye hatırlıyorum.Ayrıca Fevzi ilk golü çok hatalı yemişti de direncimiz düşmüştü.Daniel falan sonradan girmişti de etkili olamamış sanırım
İkis de yan toptan geldi ve Fevzi'nin suçu değildi.

İlk maçta Alpay ile ikisi saçmaladı, ama Alpay son anda çizgiden çıkardı.

Çevrimdışı sermet00

İlk maçtan sonra içerde fb maçı var lige havlu attığımızın resmidir bu eşleşme.

Çevrimdışı Egos

Kura sence de çok garip olmadı mı?

3 takımla eşleşebilecek Chelsea'nin rakibi son 2 topa kadar belli olmadı. İlk 6 topta Barcelona, Beşiktaş ve Psg'den sadece biri çıktı.

Tekrar bakınca bana çok düzmece geldi.

rastgelelik böyle bir şey, metal para yüz kere üst üste yazı gelebilir, insan düşünme şeklinden ötürü bunun akla uygun olduğunu kabul etmek yerine böyle bir durumun gerçeğe aykırı olduğunu sanabiliyor.

yalan ya da doğru, sanırım ipod'un şarkıları rastgele çalma yazılımı ile ilgili bir anekdot vardı: önce yazılımı şarkıları gerçekten rastgele seçecek biçimde oluşturuyorlar, ardından sürekli aynı şarkıların çalındığına dair şikayetler almaya başlıyorlar ve yazılımı manipüle ediyorlar, şikayetler kesiliyor.

almanlar kuradan çıkamayınca biz de çıkmamış sayıldık, olayın özeti bu.

:düşün-san
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2017, 18:41:35 Egos ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Avrupa Ligi'nde Villarreal ile Lyon eşleşmiş, sezonu ikisinden birinin üstünde kapatmayı garantiledik böylece.

Çevrimdışı tuncaboylu

İlk maçtan sonra içerde fb maçı var lige havlu attığımızın resmidir bu eşleşme.

İyi işte, kendine yeni uğraşlar bul.

Hem sen demiyor muydun, Bayern ya da Real gelsin de burnunuz sürtülsün diye.

Çevrimdışı tuncaboylu

rastgelelik böyle bir şey, metal para yüz kere üst üste yazı gelebilir, insan düşünme şeklinden ötürü bunun akla uygun olduğunu kabul etmek yerine böyle bir durumun gerçeğe aykırı olduğunu düşünebiliyor.

yalan ya da doğru, sanırım ipod'un şarkıları rastgele çalma yazılımı ile ilgili bir anekdot vardı: önce yazılımı şarkıları gerçekten rastgele seçecek biçimde oluşturuyorlar, ardından sürekli aynı şarkıların çalındığına dair şikayetler almaya başlıyorlar ve yazılımı manipüle ediyorlar, şikayetler kesiliyor.

almanlar kuradan çıkamayınca biz de çıkmamış sayıldık, olayın özeti bu.
Evet olasılık hesaplarına aşinayım, ama UEFA'nın bu aşamada işi kuraya bırakacak kadar naif olduğunu da çok sanmıyorum.

Çevrimdışı Savaş

Oo Bayern alırım bir dal :D

Ben deplasmanda gol(ler) bulacağımızı düşünüyorum yalan yok. Turu orada yiyeceğimiz gol sayısı belirler.

Içeride mi? Yenilmeyiz!

Size bişey diyim mi beyler? Eleriz he.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Egos

Evet olasılık hesaplarına aşinayım, ama UEFA'nın bu aşamada işi kuraya bırakacak kadar naif olduğunu da çok sanmıyorum.

kuraları hep aynı kişi çekse daha inandırıcı olabilir argümanın, adamlar her sene en az bir ünlü futbolcuya sırlarını açmak zorunda kalıyor şimdiki duruma göre. on yıl içinde futbolcu eskilerinden birini "büyük kumpas" manşetiyle gazetelerde görürüz tahminlerin doğruysa.

Çevrimdışı yoruk

Devre arası kesinlikle çok iyi hazırlanmalıyız.Medel-Negredo kesinlikle takıma girmeli artık.Oğuzhan Talisca Q7 hepsi performans vermeli artık.

İlk yarı geldi halen yenilerden katkı alamıyoruz.Dahası eldeki 11 kişiden de katkı alamıyoruz.14-15 kişi gerekiyor iken 7-8 kişi den verim alıyoruz gibi.

Karşımızdaki fikstürü görünce kesinlikle bu şart.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ne vardı dün yenseydik, bugünde şöyle basel, sevilla çekseydik.. :bandit:

Çevrimdışı yoruk

şunu şöyle koyalım da.. :D 2.maçı koymasak da olur  :D

Çevrimdışı caner.eryigit

@tangaz abim nerede hiç sesi soluğu çıkmıyor özledik?

Çevrimdışı mertozlu

Geçen seneki Arsenal-Bayern eşleşmesini izliyorum da. Parçalamış resmen Bayern ilk maçta adamlarını ruhun söküp atmış...ki Arsenal 1. olan takımdı ve Bayern'i çekmişti.

Soru şu: Biz geçen seneki Arsenal'den iyi miyiz?

Ve bu Bayern geçen seneden daha mı iyi daha mı kötü?

Çevrimdışı yoruk

Bir de işin taraftar boyutu var.Orada da avantajımız yok.Dahası ceza alma ihtimalimiz bile var.

Geçen seneki Arsenal-Bayern eşleşmesini izliyorum da. Parçalamış resmen Bayern ilk maçta adamlarını ruhun söküp atmış...ki Arsenal 1. olan takımdı ve Bayern'i çekmişti.

Kadro potansiyel ve Avrupa da oyun olarak evet daha iyiyiz.

Evet şu anda Bayern daha kötü.Ama 2 ay sonra çok daha iyi olacaklar.Heynckes gelmese turdan bu kadar ümitsiz olmazdım

Çevrimdışı scarfright

Banko sevilla çekeceğiz plase münich. Benim tahminim.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Leipzig maçından sonra yazmıştım. Bence en kötü lyon'a elendiğimiz şekilde eleniriz. Ya da en kötü eleriz diyorum.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Culpable

hoca q7  cenk ve talisca da  israrci olmaz ise

ilk macta 2-2 beraberlik  yada 3-2 biz aliriz

burdada 2 tane koyar bayerni gondeririz

Çevrimdışı ProjectOrigin

Eşleşmeden yeni haberim oldu yoldaydım. Real Madrid gelseydi keşke ha Bayern gelmiş o da olumlu.

Çevrimdışı ardiles

ikinci soru evet münih geçen sene daha iyiydi.

ilk soru için oynadığımız son arsenal maçına bakalım.
bu maç 0-0 bitti. rövanşta hakem zoruyla elendik

Çevrimdışı ardiles

şimdide bahsettiğin ruhun söküp alındığı fatality maçındaki arsenal kadrosuna bakalım. yeni sorumuz şu: beşiktaşın güncel kadrosu arsenali elimizden kaçırdığımız kadrodan ne kadar iyi?

[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2017, 20:47:02 ardiles ]

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Benim görüsüm almanyadaki macta ilk 15 20 dakikada gol yemezsek teslim olmayız. Ama eger yersek... eyvah eyvah eyvah

Çevrimdışı ardiles

Benim görüsüm almanyadaki macta ilk 15 20 dakikada gol yemezsek teslim olmayız. Ama eger yersek... eyvah eyvah eyvah

ilk 15-20 dakikada 2 gol yesek bile teslim olmayız. elimizdeki kadrodan daha mühimi oyun tarzımız. dün oynanan city-united maçını izle. beşiktaş ve city nin oyun benzerliği gözüne çarpar.

Etiketler: