Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 371 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5214108 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Ersoy

Devre arası 20’ye cenki oturtuyoruz yerine de yavaş yavaş ısıttığımız negroyu koyup bu defa gignac’ı rafa alıyoruz
Sanırım cenki devrede satacağımız için hoca da ısrarla cenki sıcak tutuyor
Yönetimsel bir beklenti iletişilmiş de olabilir hocaya

Negredo o zamana kadar küsmez inşallah. Hoca adama küfür ediyor resmen.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Evet, GS Basaksehir macinda 2 ya da 3 puan biraktiktan sonra Akhisar galibiyeti ardindan kac puan farkla gelecekler Vodafone'a?  :evillol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Her maçtan önce Beşiktaşı takip eden bütün yazarlar, "hoca şöyle rotasyon yapacak, bunu oynatacak vs..." diye yazıyorlar ama hoca bildiğini okuyor.
Hocanın lügatında rotasyon kelimesi yok, 14-15. oyuncu ise hiç yok.

Sonra sıkışık bir fikstürde neden Negredo hazır değil, neden Lens yok vs... söylenip dururuz.

Bu nedenle Akhisar'a aynı 11 çıkar, ne 1 eksik ne 1 fazla.
5 puan gerideyken puan kaybetme lüksümüz yok. O yüzden de, eğer oyuncular hazır değilse rotasyon yapmak çok mantıklı değil.

3-0 oldu diye maç bitmiş olmuyor, ateşli bir seyirciye ve iyi bir takıma karşı deplasmandayız. Ayrıca futbol bu, 3-2 olsa ayıkla pirincin taşını.

Rotasyon maçı Akhisar olacak, kötü kötü bir takıma karşı içerideyiz. Negredo da o maç 2-3 gol atsın, moral bulsun

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi underworld

attıgımız 1 gol babel ortalıyor kutuda talisca var, 2.gol  babel içeri giriyor  sagda oerezma giriyor  forvetimiz cenk  nerde  iki pozisyonda da  18 de kutuda değil   her maç kutuda olmayan  forvetle oynuyoruz   hoca nereye kadar böyle devam edecek  görecez
Şahsım adına geçen sene şikayet ettiğim konuyu geliştirmiş.
Eskiden Kutudan dışarı çıkmıyordu.

Çevrimdışı goktasoktay

Yediğimiz golün tekrari niye verilmedi ?
Ofsayt güme gitti
Verdi bein, 33 cm ofsayt

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı kartal190321

Devre arası 20’ye cenki oturtuyoruz yerine de yavaş yavaş ısıttığımız negroyu koyup bu defa gignac’ı rafa alıyoruz
Sanırım cenki devrede satacağımız için hoca da ısrarla cenki sıcak tutuyor
Yönetimsel bir beklenti iletişilmiş de olabilir hocaya

çok mantıklı bu dediğin  yoksa hoca  neden ısrar etsin , herkesin gördüğünü hocada görüyor mutlaka  ve tuhaf olan bizler cenki begenmezken basın, spor programları cenki şişirdikçe şişiriyorlar, metin lig tv de bir övüyor maç sonunda bizmi anlamıyoruz diyorum bazen

cenke  20 teklif gelsin başkan bir dakika bile düşünmez  satışına onay verir  şenol hocayı dinlemez bile bu konuda, 22.5  valenciya  sölentileri var  bakalım  devre arasına kadar ne kadar olacak dedikodulardan ibaret şu anlık.
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı goktasoktay

Bu arada değinmeden edemeyeceğim, fabri bey yine birkaç kritik dokunuş ve kurtarış yaptı. Nazar değmesin..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi underworld

Negredo kabullendi sıra taraftarda

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

artık galibiyet serisini başlattık. devre arasına kadar kayıp yapacagımızı düşünmüyorum çünkü şimdiye kadar oynadıgımız rakiplere göre daha zayıf rakiplerle oynayacagız. haftaya basak %80 yenecek zaten gs yi. 17. hafta sonunda lideriz insallah.

Çevrimdışı tuncaboylu

Küsecek bir şey yok, önündeki adam son 6 maçta 6 gol attı ve bu 6 maçın ikisi Şampiyonlar Ligi maçı.

Kendi elimizdeki değeri çok değersiz görüyor bazılarınız, ama Cenk kariyer sezonu yaşıyor. O gelen 20+ tekliflerin de asparagas olduğunu sanmıyorum.

Çevrimiçi Kartal Ç

devre arası şu yedek sağ bek olayını çözmek lazım.

Çevrimdışı ardiles

talisca nın bu akşamki tercihleri iyiydi. oynamayı ve oynatmayı seçti. 2. ve 3. bölgede balans ayarını tutturdu. gömmesini bildiğimiz gibi tebrik etmesini de bilelim... cenk ofsayta yakalanmadan zor durumda pas almaya çalışır talisca pas atmaz rakibin üzerine gider ya kaptırır ya etkisiz şut çıkarırdı. benzer 3 pozisyon yaşandı bu maçta ve hepsinde cenke verdi  :claps: 1 tanesi gol oldu. cenk in (bu maçtaki) son vuruşları daha iyi olsaydı 2 tanesini yazardı.

Çevrimiçi mellfred

Şenol Hoca taktiksel anlayışı ve oyuncunun formu sebebiyle, Fikret Başkan da maddi sebeplerle bu transfere devre arasında onay vermez. Başkan 30-40 tan aşağı fiyat çekmez ki bence de o fiyatlara gidecek ortam oluştu. Biraz hedefi büyütmek lazım
Hocayı bilmem ama yönetim büyüsü bozulmadan göndermek isteyecektir
Sezon başında da benzer refleksleri vardı hoca tuttu alternatifi olmadığı gerekçesiyle. Gignacla anlaşılmışsa satılacaktır fiyat be olur bilemem

Çevrimdışı ardiles

negredo girer ama cenk çıkmaz. çıkması gereken başka oyuncuydu fakat şenol hoca taliscaya kıyamadığı için illüzyon yaptı. taliscanın oynamadığı maçta negredo da oynamadı! yutmuyoruz hocam.

Çevrimiçi Necmi

abi alıp satabileceğimiz adamlara yönelmeliyiz artık.

Takımı biraz gençleştirmek gerekiyor.

Bende yaşa takılanlardan değilim takılanlara kızıyorum hatta.

Fakat biraz gençleştirme şart artık.
aldığımız zaman gence bakarız bedava olunca performansa bakalım nasıl fikir
adam burda leblebi gibi atar meksika ligi öyle basit bir lig değil. orda atıyorsa burdada
atar. genç adamlarla para kazanırsında kaliteli tecrübe başarı getiriyor.

Çevrimiçi Necmi

negredo girer ama cenk çıkmaz. çıkması gereken başka oyuncuydu fakat şenol hoca taliscaya kıyamadığı için illüzyon yaptı. taliscanın oynamadığı maçta negredo da oynamadı! yutmuyoruz hocam.
talisca ne yapsın bir gol bir asist golü resmen küllahdan çıkartmış
işte bunun için talisca oyunda kalır. sen kötü oynuyor dersin ama adam maçı alır.
böyle kötü oyuna ben razıyım. bir zahmet başkaları onun yerine mücadele etsin
galibiyet mücadele ederek değil gol atarak geliyor. Bu takımda Talisca ve Babel dışında
golü düşünen oyuncu yok. o zaman bunları sahada tutacaksın özetlerde bile gördüğüm gol dışıda mükemmel paslar ara paslar vermiş
daha ne yapsın.

Çevrimdışı cursedofdragon

-UEFA'nın en iyi antrenörler arasında siz de varsınız?
Şenol Güneş: "Türkiye'de övgü alamıyor bu konuda, bari biz övelim dediler."

Üff :D

adam burda leblebi gibi atar meksika ligi öyle basit bir lig değil. orda atıyorsa burdada

abi bu sene performansı kötü gignac'ın 12 maçta 3 gol 2 assist yapmış.1.004 dakika oynamış.

Az bence aradığımız leblebici değil benim fikrim.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Genc adamlarin parlamasi icin zaten basari sart. O da kaliteyle oluyor. Takimdaki 7-8 Pepe, Quaresma, Tolgay gibi 26-34 arasi oyuncu olur. Kalanlari 25 yas ve alti yaparsin bizim icin ideal. Millet menajerlik oyunlarinda 20 yasinda Wonderkid'lerden takim kurup sampiyon oluyor sonra gercekte de oyle oluyor saniyorlar. Takim boyle tecrubeli olmasa FB macindan sonra dagilabilirdik, tecrube sayesinde sendeledik ve topladik. Millet takmis yasa, eskiden futbolcular 32-33 yasinda emekli oluyordu. O gunler gecti, kendine bakan, bilimsel calisan futbolcu rahat rahat 37-38'e kadar oynuyor mevkisine gore. Iste futbol sahalarinin Ivan Drogo'su Ronaldo ornegi ortada.

Çevrimdışı tuncaboylu

"Şampiyonlar Ligi'nde 6 maç oynayıp 6 maç kaybetmek istemiyorum" diyen birisinin gittiği takım, geçen sene zar zor kümede kalırken bu sene 11 yerel lig maçında 1 galibiyet alabildi.

Ayrıldığı takım ise oynadığı 10 şampiyonlar ligi maçında 1 kere kaybetti.

Bu hikayedeki konu salağı kimdir?

[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2017, 23:05:38 tuncaboylu ]

Çevrimdışı ardiles

talisca ne yapsın bir gol bir asist golü resmen küllahdan çıkartmış
işte bunun için talisca oyunda kalır. sen kötü oynuyor dersin ama adam maçı alır.
böyle kötü oyuna ben razıyım. bir zahmet başkaları onun yerine mücadele etsin
galibiyet mücadele ederek değil gol atarak geliyor. Bu takımda Talisca ve Babel dışında
golü düşünen oyuncu yok. o zaman bunları sahada tutacaksın özetlerde bile gördüğüm gol dışıda mükemmel paslar ara paslar vermiş
daha ne yapsın.

bu maç için taliscayı tebrik ettik hemen yukarıda yazıyor abi.
geçmiş maçlarda yani taliscanın formsuz olduğu diğer maçlardan bahsediyorum. taliscayı negredo ikame ederdi fakat tercih edilmedi  :bandit: 

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Şenol Hoca taktiksel anlayışı ve oyuncunun formu sebebiyle, Fikret Başkan da maddi sebeplerle bu transfere devre arasında onay vermez. Başkan 30-40 tan aşağı fiyat çekmez ki bence de o fiyatlara gidecek ortam oluştu. Biraz hedefi büyütmek lazım
Ben bu Negredo'nun ısrarla ilk 11'e alınmaması işinde Cenk'in devre arasında iyi bir paraya satılacağı ve Negredo'ya da sıkıntı çıkarma devre arasından sonra forma senin telkininin etkisi olduğunu düşünüyorum.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Ben bu Negredo'nun ısrarla ilk 11'e alınmaması işinde Cenk'in devre arasında iyi bir paraya satılacağı ve Negredo'ya da sıkıntı çıkarma devre arasından sonra forma senin telkininin etkisi olduğunu düşünüyorum.

Bana çok mantıksız geliyor.

Birincisi; Negredo'nun devre arasından sonra form tutup sakatlanmadan golleri sıralayacağı meçhul.

İkincisi; Ola ki Cenk bu süre zarfında bocaladı, saç baş yoldurttu. Her zaman Alanya maçındaki gibi 10 dakikada takımı ipten alacak değil ya Negredo.

Üçüncüsü; Bu kadar formda ve istekli Cenk'in ben de devre arasında satılmasını anlamlı bulmuyorum. Herşeyden önce Negredo ilk 11'in değişilmezi olsa bile arkasında sağlam bir Cenk'in olması takım için faydarlı olur. Cenk'i sattık, Negredo sakatlandı veya tutmadı devre arasında kimi alırsak alalım takımla uyuşacağının %100 garantisi yok.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hocayı bilmem ama yönetim büyüsü bozulmadan göndermek isteyecektir
Sezon başında da benzer refleksleri vardı hoca tuttu alternatifi olmadığı gerekçesiyle. Gignacla anlaşılmışsa satılacaktır fiyat be olur bilemem

25-30 bandında bi fiyat bekliyorum.  Bence de o ortam oluştu. Cenk artık Avrupa'da ciddi tanınan bir golcü zira. Benfica veya Porto'da olsa fiyatı 50-60 aralığında olurdu. Ülke farkı işte.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Maçın adamı talisca 9.1 ile.

1 gol 1 asist.

Etiketler: