Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 212 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5177933 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

UEFA'yı alsak da yeter, yeterki CL'e katılalım, 2. torbayada çıkarız artık..   :)
ikinci torba zor hatta imkansız
gerçi üçüncü torba içinde aynı şeyi söylemişdim ama olmadık takımlar elendi
arsenal ucl ye ilk defa katılamadı sanırım.
şimdi yeni kurallarla eleme olmadan girecek takımlar bize pek yer açılmaz
bu sene 20+ puan toplasakki tur atlarsak bu zor olur uefaya kalırsak anca toplarız
kendimize 25. sıralarda yer buluruz ve üstümüzdeki takımların hepsi gruplara kalıyor
altımızdan şampiyon olacak ilk 7 sıra takımlarıda üstümüze çıkar 16 nın içine giremeyiz.
hatta 3. torbadaki yerimizi bile korumamız zor olabilir. Bu sene alacağımız puana bağlı.

Çevrimdışı Egos

büyük konuşmamak lazım öyle görünüyor ama en azından grupda bir italyan takımı yok

her ihtimal var ve sonuç ne olursa olsun fazla hayal kırıklığı yaşamayız, önceliğimiz bu sene de değişmiş değil. beni şaşırtacak tek şey işlerin son maça kalmaması olur, herhangi bir sırayı son maçtan önce kesinleştirmeyi ekstra başarı sayıyorum.

pepe transferi sırasında içine avrupa'yı da karıştırarak, ama ligi örnekleyip "şenol güneş takımlarının gol problemi yaşadığı ne zaman görülmüş?" tarzında bir şey yazmıştım, daha fazla geç kalmadan günah çıkartayım, iki gol yiyip puan kaybetmediğimiz maç yok; büyük konuşmak dediğinde o aklıma geldi.

Çevrimdışı İhsan

bu sene 20+ puan toplasakki tur atlarsak bu zor olur uefaya kalırsak anca toplarız
kendimize 25. sıralarda yer buluruz ve üstümüzdeki takımların hepsi gruplara kalıyor
altımızdan şampiyon olacak ilk 7 sıra takımlarıda üstümüze çıkar 16 nın içine giremeyiz.
hatta 3. torbadaki yerimizi bile korumamız zor olabilir. Bu sene alacağımız puana bağlı.

çözüm kolay.
CL'yi kazanıp 1. torbaya girelim derim  :bandit:
@Necmi abi, sen imkansız dersen bunu da başarırız   :D
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

her ihtimal var ve sonuç ne olursa olsun fazla hayal kırıklığı yaşamayız, önceliğimiz bu sene de değişmiş değil. beni şaşırtacak tek şey işlerin son maça kalmaması olur, herhangi bir sırayı son maçtan önce kesinleştirmeyi ekstra başarı sayıyorum.

pepe transferi sırasında içine avrupa'yı da karıştırarak, ama ligi örnekleyip "şenol güneş takımlarının gol problemi yaşadığı ne zaman görülmüş?" tarzında bir şey yazmıştım, daha fazla geç kalmadan günah çıkartayım, iki gol yiyip puan kaybetmediğimiz maç yok; büyük konuşmak dediğinde o aklıma geldi.

Monaco maçlarından iki veya üç puan çıkarırsak gruptan çıkmak mümkün olur. Hatta bir puan bile yetebilir.
Monaco maçlarını kaybedersek sonuncu bile olma tehlikesi olur.
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Orkan Çınar milli takımda firikikten gol atmış  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş Şenol Güneş ile birlikte Süper Lig'de 37 iç saha maçında tam 30 galibiyet aldı.

Çevrimiçi Necmi

çözüm kolay.
CL'yi kazanıp 1. torbaya girelim derim  :bandit:
@Necmi abi, sen imkansız dersen bunu da başarırız   :D

zaten geçen oturup hesap yapayım dedim içinden çıkamadım en iyisi bam bam bam
vurup kupayı alalım birinci torbadan girelim dedim :D

Çevrimdışı Rasim

3. torbayi her halikürde koruruz busene @Necmi abi cünkü bizden 0 puan silinecek busene :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Ömer Kaan

Beşiktaş Şenol Güneş ile birlikte Süper Lig'de 37 iç saha maçında tam 30 galibiyet aldı.

2006 senesinde ne yapmışız öyle ya...

Çevrimiçi Necmi

3. torbayi her halikürde koruruz busene @Necmi abi cünkü bizden 0 puan silinecek busene :bandit:
öylede geçen sene iki tane takım saf dışı oldu birine roma diğerine biz girebildik
şimdi o takımlar direk girecek romada gelecek büyük ihtimal büyük ihtimal gireriz
ama alabildiğimiz kadar puan almak lazım şu anda gruptan çıkarsak 15 puanı topluyoruz minimum
fazlası grupda kazanacağımız puanlara bağlı gerisi kura şansı bu kadar puan bu sene 3. torba için yetmeyebilir.
şimdi baktım gelecek sene en kötü 24. oluruz gibi duruyor alacağımız puanlarla biraz daha yukarı çıkarız
eğer bu senenin puanları geçerli olursa 3. torbadaki yerimiz garanti bir sene öncesine göre olursa sıralama
sıkıntı

Çevrimdışı sametbagan

Bu güç konusunda bir iki kelam etmek isterim malum bu aralar konuşulacak fazla bişeyler yok.

Eğer önümüzde ki gs-fb maçında hakem gsyi bizi doğradığı gibi doğrasa burada fb mhk da güçlü diyebiliriz.

Bunun için öncelikle Aykut Kocaman'ın en fazla 1 maç ceza alması lazım ki fb federasyonu yönetiyor tezi doğrulansın.

Ha yayıncı kuruluş da ayar verebilir diyebilirsiniz lig şenlensin diye ,ama o argüman geçen sezon çürüdü.

Nitekim biz başakcty ile çekiştik daha doğrusu en yakınımızda onlar vardı.

Bana kalırsa bizim fbye yenilmemizin tek nedeni Şenol Hoca.Hoca sanırım hala 2010-11 sezonunun acısını çıkartamamış olacak ki sinirlerine hakim olamıyor.

Yada bu benim tezim her seferinde fenerli medya ve oyuncuların tuzağına düşüyoruz.

Bu gerginliği gs maçlarında asla yaşamıyoruz

İyide oynasak kötü de oynasak hakem bizi biçse de adil de yönetse yensek te yenilsek te fb maçlarında yaşadığımız  gerginliğin 10 da 1 olmuyor.

Bu saydığımı gerginliklerin tümünü gs ve ts de fb ye karşı yaşıyor olması tesadüf olamaz sanırım.

Kısacası sorun belli çözüm belli hakeme koz vermeden futbolumuzu oynamalıyız.Aslında en son evimizde fb ile 1-1 berabere kaldığımız maçta ki gibi oynayalım yeter.

Çevrimiçi Necmi

Bu güç konusunda bir iki kelam etmek isterim malum bu aralar konuşulacak fazla bişeyler yok.

Eğer önümüzde ki gs-fb maçında hakem gsyi bizi doğradığı gibi doğrasa burada fb mhk da güçlü diyebiliriz.

Bunun için öncelikle Aykut Kocaman'ın en fazla 1 maç ceza alması lazım ki fb federasyonu yönetiyor tezi doğrulansın.

Ha yayıncı kuruluş da ayar verebilir diyebilirsiniz lig şenlensin diye ,ama o argüman geçen sezon çürüdü.

Nitekim biz başakcty ile çekiştik daha doğrusu en yakınımızda onlar vardı.

Bana kalırsa bizim fbye yenilmemizin tek nedeni Şenol Hoca.Hoca sanırım hala 2010-11 sezonunun acısını çıkartamamış olacak ki sinirlerine hakim olamıyor.

Yada bu benim tezim her seferinde fenerli medya ve oyuncuların tuzağına düşüyoruz.

Bu gerginliği gs maçlarında asla yaşamıyoruz

İyide oynasak kötü de oynasak hakem bizi biçse de adil de yönetse yensek te yenilsek te fb maçlarında yaşadığımız  gerginliğin 10 da 1 olmuyor.

Bu saydığımı gerginliklerin tümünü gs ve ts de fb ye karşı yaşıyor olması tesadüf olamaz sanırım.

Kısacası sorun belli çözüm belli hakeme koz vermeden futbolumuzu oynamalıyız.Aslında en son evimizde fb ile 1-1 berabere kaldığımız maçta ki gibi oynayalım yeter.

kocaman tabiki bir maç alacak kaç maç almasını bekliyorsun Şenol hocaya bir maç verdiler
en az 3 maçtan başlıyordu. Bu saatten sonra bir maçdan fazla veremezler belkide hiç vermezler
bu federasyonu fenerin yönettiğini göstermez kaldıki fenerle yarıştığımız sene aynı federasyon vardı
nasıl olduda geçemediler bizi mhk nın başında fenerden nefret eden biri var bırak gücünü
namoğlunun mhk başkanı olduğu senelerde bildiğim kadarıyla fenerin tek şampiyonluğu bile yok.
hep gs şampiyon oldu. şu anda federasyonda ikisininde gücü yok. tff yönetim kurulunun çoğunluğu
Beşiktaşda yöneticilik yapmış bildiğim kadarıyla pfdk nın 7 üyesinden 4 ü Beşiktaşlı mhk yı bilmiyorum
hakem camiasında oldum olası güçlü olamadık yanlız bu mhkda bayağı fener düşmanı hakem var.

Çevrimdışı Berat

Negredo 7 Süper Lig maçında toplam 200 dk süre aldı ve hiçbirinde Oğuzhan-Atiba ikilisi yoktu.

via:semtinmuhabiri

Çevrimiçi MUSTAFA_

Negredo 7 Süper Lig maçında toplam 200 dk süre aldı ve hiçbirinde Oğuzhan-Atiba ikilisi yoktu.

Negredo forvet değil ya  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

birinde 4 dakika birinde 6 dakika birinde 18 dakika birindede 21 dakika yer almış
diğerleride 32-52-71 dakika süre almış.

Çevrimdışı Berat

birinde 4 dakika birinde 6 dakika birinde 18 dakika birindede 21 dakika yer almış
diğerleride 32-52-71 dakika süre almış.

Valla abi şu ana kadar üst üste 11'de oynayamayıp 90 dakikayı tamamlayaması hayal kırıklığı. Hoca Cenk'i kaybetmiyim derken Negredo'dan olmayalım da.

Çevrimdışı cagdas44

Vodafone ile sponsorluk nasıl gidiyor dersiniz? Şampiyonlar liginde yer alıyoruz sosyal medya paylaşımlarımız ile ciddi bilinirlik elde ediyoruz bir sonraki aşama yeni ve büyük sponsorlar olmalı. Çin ile ilgili kutlamada ZTE'nin Genel Müdürü teşekkür etmiş deniyor büyük sponsorlardan kimle el sıkışabiliriz dersiniz?

Çevrimdışı cursedofdragon

Vodafone ile sponsorluk nasıl gidiyor dersiniz? Şampiyonlar liginde yer alıyoruz sosyal medya paylaşımlarımız ile ciddi bilinirlik elde ediyoruz bir sonraki aşama yeni ve büyük sponsorlar olmalı. Çin ile ilgili kutlamada ZTE'nin Genel Müdürü teşekkür etmiş deniyor büyük sponsorlardan kimle el sıkışabiliriz dersiniz?

Çin sponsor alalım :)

Hem çok para hem çok reklam hem ekstra taraftar :)

Çevrimiçi sozkul

Vodafone göğüs reklamını uzatırken azcık zam yapsa iyi olurdu ama yapmadı.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Bu nasıl uçak ya  :muhaha:
Bunlar bu yaka dugmelerini neden sonuna kadar ilikliyorlar onu cozemedim, sikmiyor mu o yaka girtlagi

Çevrimdışı tangaz

Bunlar bu yaka dugmelerini neden sonuna kadar ilikliyorlar onu cozemedim, sikmiyor mu o yaka girtlagi

moda ya reis o bakımdan embesil stayla
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

adidas milli takım sevmiyor galiba hep nıke oluyor. çok kalitesiz ürünleri pazar malı gibi duruyor.

Çevrimdışı tangaz

bu gene iyiymiş koltuk war ben askerdeyken ispanyol yapımı casa die askeri bi uçağa binmiştim 3-5 sefer hemde içinde koltuk yoktu fileden bi zımbırtı vardı hamak gibi ama yanyana böle onların üstüne oturuyorduk ses yalıtımı die bişey yoktu yandakini dahi duyma olasılıgın sıfırdı kulak rahatsızlıgı yaşamamak için kulaktıkacı takıyordu millet tıkacı olmayanlar ise pamuk tıkayıp üzerini vazelinle sıvıyordu izolazyon kalitesini artırıyordu vazelin ben gibi delikanlılarda biz türküz bize bişey olmaz deyip öyle biniyorduk :)   demem o ki gövde kanat ve motor yeterli  :icool:

haa bir de pilot :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: