Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 271 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162201 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Hazır Şampiyonlar liginde başarı ve şöhret  :bandit: yakalanmışken Katar konusuna ayrı bir önem göstermekte fayda var.

Bu arada Vodafone' un forma reklam süresi ne zaman dolacak? Opsiyon şartları nedir?
Katar çok güvenilir bir ortak değil yalnız, 3 ay önce ambargo uygulanıyordu.

Qatar Airways'in bazı ülkelere inişi falan yasaklanmıştı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Adamların sağ bekinin 89 dakikada bizim ceza sahamızda ne işi var Şenol hocam   :s20: :s20:
45-60 dk arası Caicara

60-90 dk arası Caicara

topla buluşma noktaları   45-60 dk  Caicara

60-90 dk Caicara

yapılan değişikliklerle resmen b.city sağ bekini azad ettik, oyuna katılması karşısındaki bütün engelleri kalkdırdık.  :bandit:

böyle bir rezillik olamaz tam bir skandal.

Çevrimdışı tangaz

çok kasmışsın :D
bende sizin gibi teori üretiyorum yaşananları üst üste koyarak
ama sizin teorileriniz biraz havada kalıyor.
bugüne kadar atılan cisimden saha kapatma cezası ne zaman geldi
kupa maçlarında passo uygulaması olmadığı için direk kulübe veriyorlar cezayı ama lig maçlarında
taraftara kesiliyor ceza. Gerçekten saha kapatmamı bekliyordunuz ben bir maç blok kapatmayı bekliyordum
iki maç geldi on maç gelse ne olur bu kulübe yarar.
Yarın maçımız var ve biz tamamen koptuk lig devam ediyor.
şu yaptığınız gsyi şişirmekten başka bir şey değil. bunu yapana kadar onlar sana saldırıyorsa ağlamayacaksın sende onlara saldıracaksın.
canerin bir haraketi bütün hafta doğranacak gsyi kurtardı adamların eline örtbas edecek doneyi verdi.
hemen üstünü kapattılar.
önce sen kendi oyuncuna akıllı olmayı üğreteceksin. operasyonmu yapılıyor ateşe benzinle gitmeyecek.
hırsını rakibin üzerinde kullanacak bana 89 dakika pozisyona girememiş bir takımın oyuncusu gol atınca
böyle hırs gösterisi yapmayacak. Sen 90 dakika maçı alabilmek için elinden geleni yaparsın hakem doğrar maçı
ben o zaman arkanda dururum. 6 Maçta ceza alsan bunu başım dik ve gururla karşılarım Beşiktaş taraftarının
sesi oldu derim. valla hiç takılmıyorum hakeme falan ben sahada maçı kazanmak için hiç bir çaba göstermeyen bir kadro gördüm
takıldığım o. Beşiktaş formasını giyen bunun hakkını verecek maçı kazanmış kazanamamış hakem doğramış
umrumda olmaz. Böyle oynayan oyunculara sen hakemi onu bunu bahane olarak vermeyeceksin çok kızgınım
takıma resmen g.tleri kalkmış. resmen yürüyerek top oynuyorlar. ne yapalım sizin suçunuz yok sizi hakemlermi
doğruyor diyelim. suçun büyüğü onlarda. Bu sene hakem manuplasyonuyla kaybettiğimiz tek maç fener maçı onun dışındakilerini
bizim oyuncular oynamadığı için kaybettik. Gerçekleri görelim. Deplasmanda portoyu monacoyu yenen takımın
kendi sahasında başaksporu yenememesini bana anlatamazlar. önce bahçeni süpür sonra sokağa bakarsın

bu satırları hayretler içinde okudum sahaya atılan cisim değilki mevzu önce hakemin kafasına atılıp yere düşmesine neden olan bir cisim war adam yere düşünce sırtına gelen cisim war. olayı salt sahaya yabancı cisim atıldı die masumlaştırman enteresan
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

hakemin önünde hırslı gol kutlamak cezası biz yapınca 2 maç, renkliler yapınca bekleme yapma dewam et.

sahaya 10bin konyalı topitop girince refleks olarak 3-5 beşiktaşlı girince cezası saha kapatma, renkliler hakemin kafasını yarınca bekleme yapma dewam et şu kombineleri cezalandırayım biletleri yeniden sat 3-5 nasiplen bekleme dedikya daha ne istiyorsun dewam et...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

Geçen sene Fenerbahçe ile oynadığımız Türkiye Kupası maçından sonra saha kapatma almadık mı abi? Ligi etkilemedi diye umursamadık, ama kapandı sahamız.

Hakemlere isabet eden bir şey mi vardı o maçta? Fenerli bir görevlinin başı yarıldı sadece.

Aynı durum bizim stadda olsa ve CL finali yönetmiş yardımcının kafasına bir şey atılsa, en az 3 maç ceza alırdık. Sonra sen de burada adamlara fırsat verdik derdin.

Kısacası ortada adil bir yarış olmadığı gibi, bence dönen bir dolap da var. En basitinden adamlar tarihinde ilk defa katıldığı Avrupa kupası grup maçına yedek kadroyla çıkıp senin maçı hedef yapıyor, daha ligin 9. haftası hem de. Hakem senin sahanda sana lap lap sarı çıkarırken, rakibe tolerans gösteriyor.

Oyuncuların isteksizliği var mı bilemem, ama onlar da aptal değil. Farkındalar her şeyin. Hem biz Başakşehir'e karşı 3 maçtır pozisyona giremiyoruz. Oyunumuz tutmuyor, istek tek faktör değil.

Kısacası sanki ortada hileli zarla oynanan bir tavla var, biz burada attığımız 2-1'i yanlış oynadık mı yı tartışıyoruz. Adam 6-6 atıp hem kırıyor, hem kapatıyor. Ne yapacaksın bu durumda?

kupa maçı passo geçerli değil dikkat ettiysen özellikle belirttim

Çevrimdışı tuncaboylu

kupa maçı passo geçerli değil dikkat ettiysen özellikle belirttim
Türkiye kupası'nda passo geçerli değil mi?

Çevrimiçi emre_1978

Abi sahada hakeme küfretmek TFF otoritesine saldırıysa, hakemin kafasını yarmak nedir? Bundan sonra kime saha kapatma cezası verebilirler artık?

Ya şu son maçtan sonra Galatasaray'ın sahası kapanmıyorsa, bunu FETÖ mü sağlıyor tek başına?

700 milyon tek başına para değil belki, ama Galatasaray taraftarının futboldan kopmaması hükümetin işine geliyor. Ekonomi zangırdıyor, dolar 3.85 oldu, her şeye acayip zam ve vergi geliyor. Millet  seneler sonra ilk defa bir zamma (MTV) ortak tepki verdi. Bu ortamda Salazar'ın taktiğini uyguluyor olma ihtimali az mı? 3 ay önce stadda Passolig yakanlar, şimdi 7/24 futbol konuşuyor.

Bu ortamda Galatasaray taraftarı gibi geneli lümpen ve bilinçsiz taraftarın ilgisinin futbola kanalize olması FETÖ'nün değil, hükümetin işine gelir bence.

Umarım senin dediğin gibidir, ama ben farklı düşünüyorum.

Böyle adamlara dolardan bize ne , Amerikalılar düşünsün dersin yer. Zam değil güncelleme dersin , dış mihrak dersin ot lobisi dersin bok lobisi dersin susar.
Senin dediğin tarzda bir düşünce olsa futboldan kopmasını isteyecekleri son topluluk Beşiktaş taraftarı olurdu. “Beşiktaş taraftarı iki işi bir arada yapabiliyor zaten”  :) dersen katılırım ama bahsettiğin kurguyu planlayanlar çok vasıflı , her şeyin farkında olan kişiler değil.

Genel olarak haklı olabileceğini düşünüyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece planlamanın nedenlerininden birinin bu olmayacağını düşünüyorum.

Necmi abinin söylediklerini de okuyunca haklılık payı olabileceğini düşünüyorum ve durum öyle ise alt etmek daha kolay bence.

Sonuç olarak ortada büyük bir i.nelik var, bizim yapacağımız takımın ve yönetimin yanında olmak.
Şenol Hoca ve futbolcular da bir an önce kendilerine gelmeli, saha içinde güçlü olmak zorundayız öncelikle.
Başkanın işi çok zor, doğru zamanda doğru konuşmaları yapması lazım , dozu çok iyi ayarlaması lazım.

Çevrimdışı tangaz

işin ilginç yönü şenol hoca ooo siiii deyince bir maç caner deyince 4 maç  :alala:

Çevrimiçi Necmi

bu satırları hayretler içinde okudum sahaya atılan cisim değilki mevzu önce hakemin kafasına atılıp yere düşmesine neden olan bir cisim war adam yere düşünce sırtına gelen cisim war. olayı salt sahaya yabancı cisim atıldı die masumlaştırman enteresan
ben masumlaştırmıyorum bu güne kadar verdilermi diyorum.
geçende başak fener maçında volkanın kafasına gelmedimi şişe ne ceza
verdiler. geçen sene volkanın bacağına gelen telefona ne ceza verdiler.
bizden örnek veremiyeceğim en uslu seyirci bizim seyirci ben kupa maçı hariç
sahaya bir şey atıldığını görmedim. bizde küfürde olmuyor. Taraftar artık
zarar verecek şeylerden kaçınıyor. Kupa maçları passo kararlarıyla yönetilmiyor
kupa maçlarında passo resmi olarak geçerli değil. bu nedenle direk kapatma olarak işliyor
ilk süper kupa maçını gs ile oynadık saha kapatma almadımı.
bu tff nin ayıbı elbette saha kapatma verilmesi gerekiyordu. ama vermiyorlar bir sürü örnek var.
yarın bir gün biz bir şey atarsak hakeme hemen yasaları değiştirirler.
Biz avrupada oynuyoruz nasıl oynuyorsak ligdede öyle oynayacağız başkalarına ceza vermiyorlar
diye hakeme ulu orta küfür edemezsin burda bunu yaptığında göründüğü gibi yıpranan kulüp oluyor
Beşiktaş formasını giyen oyuncu o formanın hakkını verecek başkalarına verilmiyor diye canerin
yaptığı yok sayılamaz. önce kendi oyuncuna yaptırmayacaksın sonra başkaları yapınca tavır koyacaksın.
Başkalarına ceza verilmiş verilmemiş o işin farklı bir boyutu ben Beşiktaş oyuncusuna yakıştıramıyorum bu davranışı.
Beşiktaş oyuncusu sportif sınırların dışına çıkamaz. Çıktığında gereken neyse yapılsın. Biz baba hakkılarla
seba ile şeref beylerle kazandığımız duruşu canerle bırakamayız.

Çevrimdışı tangaz

kupa maçlarında passo resmi olarak geçerli değil. bu nedenle direk kapatma olarak işliyor
bu tff nin ayıbı elbette saha kapatma verilmesi gerekiyordu. ama vermiyorlar bir sürü örnek var.
Biz avrupada oynuyoruz nasıl oynuyorsak ligdede öyle oynayacağız başkalarına ceza vermiyorlar
diye hakeme ulu orta küfür edemezsin burda bunu yaptığında göründüğü gibi yıpranan kulüp oluyor
Beşiktaş formasını giyen oyuncu o formanın hakkını verecek başkalarına verilmiyor diye canerin
yaptığı yok sayılamaz. önce kendi oyuncuna yaptırmayacaksın sonra başkaları yapınca tavır koyacaksın.
Başkalarına ceza verilmiş verilmemiş o işin farklı bir boyutu ben Beşiktaş oyuncusuna yakıştıramıyorum bu davranışı.
Beşiktaş oyuncusu sportif sınırların dışına çıkamaz. Çıktığında gereken neyse yapılsın. Biz baba hakkılarla

hakeme cisim geldiğinde dünyanın heryerinde maç tatil edilir skor 3-0 tescil edilir 3-5 maç v üzeri saha kapatılır. diğer unsurlar(yönetici oyuncu güvenlik vbvb) den bahsetmiyoruz müsabaka hakeminden bahsediyoruz. müsabaka hakemine yaralayıcı eylem yapılmıssa o saha kapanır. NET!

Çevrimiçi Necmi

Türkiye kupası'nda passo geçerli değil mi?

hayır geçerli değil en alt liglerden itibaren katılım var nasıl olacak passo
biz sadece passo üzerinden satıyoruz biletleri zorunlu olduğu için değil. süper kupada
dahil değil. çünkü alt liglerden bir takımın süper kupa oynama ihtimali var. takımlar sisteme
dahil olmadığı için taraftarlarına bilet satışı yapamazlar.

Çevrimdışı tangaz

canere hakemin önünde yaptıgı yumruklu gol sevinci nedeniyle 2 maç verilmiş eylemi maykon hakemin suratına yapıyor bekleme yapma dewam et deniyor oysa caner hakeme yapmamış kendi kendine yumruk yapıyor orda. bunun baba hakkıyla sebayla ne alakası var. küfür eden tek topçumuz caner mi sanki ben mesela cenkin itirazlarını çok sevimsiz buluyorum hakem olsam sarı veririm ama bunları baba hakkılarla die başlayan kavramların içine sokamayız. hakem rakip oyuncuya kırmızı verirmiş rakip gelip baba hakkıya çıkabilirmiyim baba dermiş o da tamam doğru karar çık dermiş rakip çıkarmış. o günlerle bu günleri bir tutamayız.

Çevrimdışı tangaz

bu uefa sadece bizim basamakları mı sarıya boyatıyor  :alala:

not: kıza bakmayın olum odak noktamız basamaklar  :icool:

Çevrimiçi Necmi

hakeme cisim geldiğinde dünyanın heryerinde maç tatil edilir skor 3-0 tescil edilir 3-5 maç v üzeri saha kapatılır. diğer unsurlar(yönetici oyuncu güvenlik vbvb) den bahsetmiyoruz müsabaka hakeminden bahsediyoruz. müsabaka hakemine yaralayıcı eylem yapılmıssa o saha kapanır. NET!
hakem maçı tatil ederse dediklerinin olma ihtimali var kuralda hükmen falan demiyor tff isterse maçı kaldığı yerden oynatabilir.
kanunun ucu açık aslında hiç bir kanunda hakem yaralanırsa diye bir ibare olamaz öyle bir şey zaten hukuksuz olur.
müsabaka hakeminin canı ordaki oyunculardan dahamı değerli. ne alaka. herkes için aynı şey geçerli.
Bazen acayip abartıyorsunuz konuyu müsabaka hakemi ne demek hangi hukuk böyle bir ayrımcılığı
kabul eder. zaten işin hukuki boyutunu düşünüyorsak bir kişinin eyleminden dolayı bütün stadın cezalandırılması
zaten hukuksuzca bir uygulama. bir kişiyi cisim atarak yaralıyorsan bunun zaten türk ceza kanununda
cezası belli yakalar çıkartır mahkemeye kasten adam yaralamaktan yargılarsın hatta öldürmeye teşebbüsden yargılarsın
bak bakalım ondan sonra sigara izmariti bile atılıyormu sahaya. sen hiç bir şey yapmazsan saha kapatma gibi
bir cezayla geçiştirirsen olayları hiç bir şekilde önleyemezsin. su şişesinden bahsediyorsun kupa maçında
bıçak atıldı. bu direk öldürmeye teşebbüstür. bizim kasımpaşa maçında sahaya giren taraftar oyuncumuzu darp etti.
yapanda Beşiktaş taraftarıydı. ne oldu bırak ceza almayı maçlarada girmeye devam etti.
zaten bunun içine eden ülkenin adalet sistemi.
Sizin konuşmanız fanatik taraftar konuşması aslında olay bundan daha büyük bir vakka bir gün sahada bir oyuncu
falan öldüğündemi akılları başlarına gelecek uygulamadıkları yasaları uygulamaya başlayacaklar.
bu tip olaylarda seni beni bırakarak eleştiri yaparsak daha hakkaniyetli olur. evet ceza verilmemesi yanlış ama
bunu kalkıp bize verildi onlara verilmedi mukayesiyle yaparsan bu doğru bakış açısı olmaz.
bu resmen devlet eliyle yarın bir gün olacak ve can kaybıyla son bulacak bir olaya davetiye çıkartmaktır.
siz hiç bize saldırırken renklilerin mukayese yaptığını gördünüzmü direk etikten ahlaktan bilmem neden girerek
işi manuple ediyorlar biz ne yapıyoruz işin boyutuna bakmadan onlara verilmedi bize verildi diye konuşmaya başlıyoruz.
bunu böyle yaptığımız sürecede hiç bir yere varamayız. Akıllı olmak lazım tepkiyi bile koyarken akılla yapmak lazım
mesela renklilerde bir durum olsa biz tepkilere hemen bak biz yapsak bize verirsinizle giriyoruz olaya bu yanlış bunun adına
tepki koyma değil ağlama denir. Ben iki senedir bunu anlatmaya çalışıyorum ben yanlış ağlamayın dedikçe beni poliyanna olmakla suçladılar
biz yıllarca ağladık durduk ne kazandık dönün bir arkanıza bakın biz hiç bir zaman doğru tepki koyamıyoruz.
öyle bir duruma geldikki artık ağlamayı tepki koyma sanar olduk burda ağlamayın dedikçe bana söylenen
tepki koymayalımmı senin gibi poliyannamı olalım oluyor ama tepki koymuyorlarki resmen ağlıyorlar.
sosyal medyayı okuyorum hep aynı ağlama dolu mesajlar. çok az insan var gerçek anlamda tepki koyabilen.
o kadar kolay kabullenilmişki Beşiktaşın hakkı yenire en ufak saldırıda bile hemen teslimiyetçi mesajlar atılmaya
başlanıyor. Yok kardeşim kabullenemiyorum bu mesajları topla tüfekle gelsinler üzerimize biz öyle dik durmalıyızki
gelen geri püskürsün. hemen 2004 örneklemeleri mukayeseleri başladı bırakılsın artık geçmiş geçmişle yaşanmazki.
siz bunları yaptıkça sürekli Beşiktaşı açık hedef yaparsınız. Bazen umursamamayıda öğrenmek gerekiyor.
kırmızı çıkararak Beşiktaşı bitiremezler psikolojik olarak çökerterek bitirirler geçmişde hep böyle yaptılar
düşmeyin artık bu tuzaklara. Şu anda renkli basının yaptığı şey Beşiktaş camiasını panikletmek. yok işte üstümüze
operasyon yapılıyor biz şampiyon falan olamayız söylemler bu paniklemenin işaretidir ve bu çığ gibi büyür.
işte o zaman kaybedersin.

Çevrimiçi Necmi

bu uefa sadece bizim basamakları mı sarıya boyatıyor  :alala:

not: kıza bakmayın olum odak noktamız basamaklar  :icool:
kızmı var görmedim :alala:
uefa zıtlık istiyor. bizim takım renklerinden dolayı bir grilik hakim stada
bu nedenle merdivenlerin farklı renk olmasını istiyor.

Çevrimdışı Berat

Babel'in dönüşüyle hoca klasik 4-2-3-1'i çıkartacak. Yine mucize bekleyeceğiz.

Çevrimdışı tangaz

zıtlıklar hep bize işliyor ne hikmetse

kız değilmiş o abi hakemmiş.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Babel'in dönüşüyle hoca klasik 4-2-3-1'i çıkartacak. Yine mucize bekleyeceğiz.

Caner'in olmaması + Talisca dinlendirilirse güzel olabilir. Alanya kapanan bi takım değil.. Kolay gol yiyorlar.. Fener bile deplasmanda 4-1 yenmişti bunları.. Klasik oyunumuz Alanya'ya işler diye düşünüyorum.

Çevrimdışı kyiv

Sıkıntı yok yıllara bölmeden peşin versinler parayı  :bandit:

Çevrimdışı cursedofdragon

Türkiye'ye hoşgeldiniz önce ceza verildi.

Sonra madde değiştirildi.

"Sözlü olarak gerçekleştirilen disiplin ihlallerinde, resmi yayıncı kuruluş görüntüleri, izleyen kişiler tarafından ihlal olarak algılanacak tarzda söz için de delil olarak kabul edilebilir."

yazısı eklendi.

Şaka gibi bir ülke yemin ediyorum.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Ekim 2017, 14:20:54
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Moderasyona alınmışım 6 hafta verilmiş caner gibi.
Demek ki her yerde adeletsizlik var.
Daha yazmam hakkınızı helal edin.
kalın sağlıcakla nice şampiyonluklar görmeniz dileğiyle...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

canere hakemin önünde yaptıgı yumruklu gol sevinci nedeniyle 2 maç verilmiş eylemi maykon hakemin suratına yapıyor bekleme yapma dewam et deniyor oysa caner hakeme yapmamış kendi kendine yumruk yapıyor orda. bunun baba hakkıyla sebayla ne alakası var. küfür eden tek topçumuz caner mi sanki ben mesela cenkin itirazlarını çok sevimsiz buluyorum hakem olsam sarı veririm ama bunları baba hakkılarla die başlayan kavramların içine sokamayız. hakem rakip oyuncuya kırmızı verirmiş rakip gelip baba hakkıya çıkabilirmiyim baba dermiş o da tamam doğru karar çık dermiş rakip çıkarmış. o günlerle bu günleri bir tutamayız.
ben küfür için dedim onu sevinme olayına gelince fotoya değil videoya bak öyle karar ver.

Çevrimiçi murat

farketmez parayı bassınlar yeterli.sanki thy itibarlıda ne oldu.

Çevrimiçi Necmi

Türkiye'ye hoşgeldiniz önce ceza verildi.

Sonra madde değiştirildi.

"Sözlü olarak gerçekleştirilen disiplin ihlallerinde, resmi yayıncı kuruluş görüntüleri, izleyen kişiler tarafından ihlal olarak algılanacak tarzda söz için de delil olarak kabul edilebilir."

yazısı eklendi.

Şaka gibi bir ülke yemin ediyorum.
iyi ya işde tahkimde itiraz hakkını veriyorlar tahkim olmadı cas ada gidersin hukuk mahkemelerinde
davada açarsın. sana yasada olmayan ceza verip sonra bunu yasaya ekleyip seni suçlu gösteremezler
kanunlar geriye dönük sadece menfaate işleyebilir. aleyhde geriye dönüş olmaz. gerçi aramızda avukatlar
var daha iyi yorumlayabilir durumu. özerk olduğu için tff kararları mahkemeye götüremiyorsun bildiğim kadarıyla
ama burda bunuda aşabilirsin ortada hukuksuzluk ve anayasal hakların ihlali var. hem kulüp hemde caner maddi manevi
tazminat davası açar.

Çevrimdışı sozkul

kirmizi?

Etiketler: