Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 221 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5177461 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Bence de Atiba'nin olmamasi iyi oldu. Hoca Medel'i oynatmak zorunda simdi. Atiba cok hizmet etti, ama artik aksamaya basladi. Rotasyon oyuncusu olarak gorulmesi lazim, Medel su an oranin adami. Atiba surekli yana pas geri pas goz boyuyor kac mactir. Medel surekli dikine oynamaya calisan bir adam. Birkac mesaj once belirttigim gibi, firsat verilir orta sahada degerlendirilirse Medel kulup tarihinin en iyi defansif orta sahasi olarak hatirlanir.
artık bu forumda oyunculara sallama devri bitti bundan sonra şampiyonluk için tam destek.
bu yolda her oyuncuya ihtiyacımız var.
transfer dönemi bitti bu oyuncularla yola devam edeceğiz. Görevimizde hepsine tam destek vermek.

Çevrimdışı tangaz

Bence de Atiba'nin olmamasi iyi oldu. Hoca Medel'i oynatmak zorunda simdi. Atiba cok hizmet etti, ama artik aksamaya basladi. Rotasyon oyuncusu olarak gorulmesi lazim, Medel su an oranin adami. Atiba surekli yana pas geri pas goz boyuyor kac mactir. Medel surekli dikine oynamaya calisan bir adam. Birkac mesaj once belirttigim gibi, firsat verilir orta sahada degerlendirilirse Medel kulup tarihinin en iyi defansif orta sahasi olarak hatirlanir.

medel enerjisi ile rakibi bezdirmesi ile hızlı dikine uzun paslarla ani şok baskın yapmamızda önemli bir oyuncu ama atiba da alan kontrolü pozisyon bilgisi ile pek çok atağı suya sabuna sanki dokunmuyormuş hissi vererek önleyen bir profil ve atiba ne zaman çıksa daha çok atak yediğimiz ortada bu nedenle karar vermekte zorlanıyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Koa_lAA

atiba bi bu sene yan pas geri pas yapmıyor adam geldiğinden beri öyle oynuyor zaten... atiba kazma diye tabir edilen defansif ortasaha algısını yıktı bizim memleketteki... topun bizde kalmasını sağlayan adam.. bukadar kolay vazgeçilecek biri değil... ayrıca alan kapama konusunda da master degree :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Necmi

medel enerjisi ile rakibi bezdirmesi ile hızlı dikine uzun paslarla ani şok baskın yapmamızda önemli bir oyuncu ama atiba da alan kontrolü pozisyon bilgisi ile pek çok atağı suya sabuna sanki dokunmuyormuş hissi vererek önleyen bir profil ve atiba ne zaman çıksa daha çok atak yediğimiz ortada bu nedenle karar vermekte zorlanıyorum.
medel benim Beşiktaş formasıyla görmek istediğim oyunculardan biriydi
ama atiba gibi bir oyuncunun değeri anca olmadığı zaman anlaşılır. Atibanın yan pas geri
pas oynama nedeni bizim oyun sistemimizdeki orta saha kurgusunun olmamasından kaynaklanıyordu
iki haftadır öyle oynadığını gördünüzmü ilk yarı boyunca ileri çıkmayan atiba bu önceki hafta
asist yaptı yanlış hatırlamıyorsam.
Atiba atak sonlandıracak bir oyuncu değil o nedenlede topu alıp orta sahada pas alışverişi yapması gerekiyordu
bu şekilde ileri gidiyordu ama bizim ilk yarı oyunumuz orta sahada oynanmadıki atibada liberoda çakılı kaldı
uzun pas yapamaz orta sahada çalışmayınca ya yana ya geriye vermek zorunda kaldı topu oziye veriyor
ozi geri iade ediyordu hatırlayın ne tepkisi verdim ozi için göbekte on metrede oynuyor topu alıp yanındakine veriyor olmadı geriye
atıyor işde buda atibanın oyununu bozuyordu.
bu arada millet geçen sene marcelo oyun kuruyor falan demişde giden balık büyük olur marcelo on top alıyorsa bunun
dokuzunu yan pas yapan oyuncuydu. top yan toplarla dakikalarca çevrilip ondan sonra ya kanada ya beklere verilir
ileri taşınırdı geride yan top çevirmekten hepsi ligin en fazla pas veren oyuncusu olmuşlardı. bizim pas oyunu oynadığımız
bir iki maç vardı geçen sene mesela biri antep maçıydı. yoksa geçen seneki oyunumuz
çok kısırdı abou talisca sayesinde şampiyon olduk. Birde babel.

Garip birşey farkettim :)

Bursada oynadığımız son maçı 2-0 kazanmışız.

Bugün tarih 02.02.2018 :)

Ligde 20.ci hafta.

Maç saat 20:00'da.

Atiba sakatlanmasaydı bursa'ya 20 kişilik bir kadro ile gidicektik :)

Aktif kadroda oynayan atiba,babel götüremedik 2 kişi :)

2 ve 0 çok ön planda :)

Maçın skoru 0-2 mi acaba :)
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2018, 10:13:09 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

Ligde 20.ci hafta.

ha gayret yakında vuduyada başlarsın sen :bandit:
bitane vuducu var zaten iki olursa herhalde küme düşeriz.

ha gayret yakında vuduyada başlarsın sen :bandit:
bitane vuducu var zaten iki olursa herhalde küme düşeriz.

yok benim büyü ile işim olmaz abi :D

Ben böyle şeyleri çok severim yalnız gizem olayları süper :D

Evren bize mesajlar gönderiyor galiba :D

Jim carrey'in filmi var hatta 23 numara diye izleyin bakın o da herşeyde 23 numarayı buluyor :D  :evillol:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Her hafta diken üstundeyiz. Yapacagimız puan kaybı zaten zor olan sampiyonluk işini daha cok zorlaştırır. Insallah bir kaza yaşamayız fb macina kadar.

Çevrimdışı panic13

Günaydın Arkişler,

Bursa (D)
Karabük
Konya(D)
Fener

bunlara arka arkaya saplarsak şampiyonluk şansımız %51. Zor ama imkansız değil. En zor maç Konya olur. Takımda bu potansiyel var. Hadi kara kartalım! Uçta göklerin hakimi kimmiş öğrensinler!!
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimiçi sozkul

Ligde 20.ci hafta.

2 ve 0 çok ön planda :)

Aklıma Bahçeli geldi, oda bu hesapları güzel yapar.. :icool:

Çevrimdışı tangaz

şu haftayı kazasız belasız atlatırsak kalan 14 haftada sadece 4 defa ist dışına çıkıyoruz konya, ts, akhisar ve osmanlı maçları diğer maçlar hep ist.da... istanbuldaki 10 maçı kazanıp deplasmanlarda da bursa akhisar osmanlı yendik mi eder size 13 galibiyet ve 39 puan mevcut 36ya ekle eder 75 konya ve ts.de yenilmezsek en kötü 77 cepte demek.

sözün özü istanbulda tulum çıkarırsak şampiyonuz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı onurturan

Ben bugün Aydındayım Aydında izlediğim maçların hiçbirini kaybetmedik raad olun..
Çok pis saplayacaaz.. :D

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bursa maçından en ufak bir şüphem yok. Korkum sakat falan vermeyelim. Bize karşı çok art niyetli oynuyorlar. Hakemin tutumu çok önemli inşallah göz yummaz. Adamlar bildiğin kasaplığa çıkıyorlar. Mede'in de oynaması bu bakımdan iyi oldu. Bu arada bu Halil Umut Meler'in kart istatistiği nasıldır acaba sertliğe falan göz yumar mı ?
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2018, 11:50:10 İsmail Özyurt ]
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Selamlar,

@mylife1903 ve @Necmi agabeylerin bir onceki sayfadaki yazilarini okuyun derim. Boyle buyuklerimiz var bizler de devralacagiz bayragi sonraki nesillere tasiyacagiz.

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

negredo burda golcu nedir sorusuna cevap veriyor.  Negredo reisi yedirmeyiz , love severler meydanlari bosaltsin bizim kitleyi evde zor tutuyoruz. Negredonun bugun en az 4 asisti var , bide aut yerine kaleyi tutturursa golde atabilir.

Çevrimdışı Sarp

Vagner Love dün yapılan çift kale maçı 7 gol ve 4 gol pası ile tamamlamış.
Net bir ölçü değil tabii ama adamımız istekli.

Çevrimdışı tangaz

negredo da love da bizim oyuncumuz bizim değerimiz hangisi atarsa atsın kazanan biz, beşiktaş olacak! umarım kalan 15 maçta tüm oyuncularımız maksimumunu verir ve 17/17 yaparız.  hiçbirimiz quaresmasporlu negredosporlu yada lovesporlu değiliz.

SİYAH ULAN...

Çevrimdışı onurturan

Aklıma Bahçeli geldi, oda bu hesapları güzel yapar.. :icool:
Bindohuzyüzüçü yazarken dee bir sıfır var.. sildiniz.. kaldı mı 193 (bateri remix versiyon)
Mart ayına az kaldıı.. Kaçıncı yaşımızı kutlayacaazz 115  kaldı mı 115  :evillol:
193 ten 115 i çıkarın  78 yapar ..
7 ileee 8 in farkını alın 1 yapaaAaar ve bir sıfır olsun bizim olsun diyorum.. (ince dudak sırıtış)

Çevrimdışı yoruk

orda antipati var hepsi ergen tayfa sürekli küfür edip ona buna saldırıyorlar
kulübün artık bunlara dur deme zamanı geldi. Böyle giderse yeni açık üste kombine satamazlar.
koca tribünü bir kaç yüz kişiye teslim ederler.
Evet böyle bir durum varmış.Arkadaş da söyledi.Doğu Alt tarafta olmasına rağmen belli oluyormuş oradakiler.
Niye böyleler peki ? Yani stat açıldığından beri mi oradalar ? Kim oluşturdu onları ? Başkanın dur demesi lazım.

Çevrimdışı EMİR EMRE

negredo da love da bizim oyuncumuz bizim değerimiz hangisi atarsa atsın kazanan biz, beşiktaş olacak! umarım kalan 15 maçta tüm oyuncularımız maksimumunu verir ve 17/17 yaparız.  hiçbirimiz quaresmasporlu negredosporlu yada lovesporlu değiliz.

SİYAH ULAN...

BEYAZZZZZ

Çevrimdışı İhsan

Olaya bakın Pektemek'i tercih edip Larin i kadroya almamış hoca
Larin yerine Pektemek'i tercih etmenin mantığı nedir ona anlam veremedim an itibariyle
Yıllardır bu takımda olmasına rağmen ne radde de bir katkı verdi de Larin in yerine tercih ediliyor ? amaç ne
bukadar da olmaz dedirtecek kadar şaşırtıcı tercihler yapılıyor Hoca yaşlandıkça verdiği kararların yanlış olduğunu göremiyor ve kendisi yaptıkları ile bir yardımcıya ihtiyacı olduğunu gözler önüne seriyor komik, ilginç bir karar.

Sakin ol
Yavas yavas gelir Larin.

Üstelik Pektemek'i kesmek icin neden yok. ilk 11 basladigi 4 macta 3 gol atti...  :evillol:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

gönül ister hepsi saplasın birer ikişer de negredo 2 tane saplarsa çıkmasını istemem 90dk.lık enerjiyi koysun ortaya hey bro ben burdayım mesajı versin

Negredo nun kader maci olacak. Gol atamazsa formayi kaybeder.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Günaydın Arkişler,

Bursa (D)
Karabük
Konya(D)
Fener

bunlara arka arkaya saplarsak şampiyonluk şansımız %51. Zor ama imkansız değil. En zor maç Konya olur. Takımda bu potansiyel var. Hadi kara kartalım! Uçta göklerin hakimi kimmiş öğrensinler!!

En zor macimiz, bir sonraki mactir. Konyayi degil Bursayi düsünelim
Come to Beşiktaş

Etiketler: