Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 190 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163735 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı scarfright

bir maçı kazanmak için önce istekli olmanın gerekliliği adına güzel örnek oldu
gs kadrosu yetersiz, rotasyonu zayıf ligi sürdüremez deniyor ama gs'nin  her şeyden önce maçlarda çok arzrulu olduklarını yazmıştım
derbiler şunu gösterdi.
gs kalite olarak eksik ama arzulu oynadıkları her anadolu takımına karşı kazandılar
bizse maalesef sorumluluk almıyoruz. isteksizlik baştan ayağa sirayet etmiş.
çabası olanlarsa hoca tarafından pekiştirilmeyerek küstürüldü
bu kadar kaliteli oyuncumuzla manisa gibi bir ekibi yenememek olmaz.
her ne şartta olursa da
Orta saha oyuncularımız çok geride kalıyor oyun içinde. Daha rakip merkezine yakın oynamalılar. Ve bu sene çok fazla yan pas yapıyoruz, kısa paslarda dikine oynayamıyoruz. Ama orta sahamız çok daha ilerde pozisyon almalı 1-0 ı değil 5-2 yi hedeflemeliyiz.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

NTVde 97deki  bayern  maci  var ..  Epey  iyi  top  oynamisiz  ama sanssizmisiz .... Letchkov  buyuk adamdi , hem oyungorusu hem dikine  oynama anlayisi hem de  orta sahaninher  yerinde basmasi  ..  vay vay vay  .. Topla ilerlerken  Sosa gibim dikine, saglam ve fuleli  .. (bu arada  o maca kadar  Avr kupalarinda  10  mactir  yenilmiyormusuz kendi sahamizda) cok benzerlik var  umarim bu kez  biz yeneriz  ..
[ Son Düzenleme: 13 Aralık 2017, 02:24:31 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Benim hissettigim  orada 3-1 maglup oluruz, burada da ya 2-1 kazanir  eleniriz  ya da  2-0la tur atlariz gibi .. Hayirlisi
Yorgo

Çevrimiçi Sinan66

Beyler kısmetse 14 Mart'ta >> Beşiktaş - Bayern Münih << CL maçına yurt dışından gelmek istiyoruz.

Tam olarak neler gerekli, nereden bilet alıyoruz, TR'den mi yurt dışından mı (şu an mesela viagogo'da bilet satışları var), Passolig gerekli mi, vs. kısaca bir bilgilendirirseniz sevinirim.

Aman abi viagogodan alma ben aldim pisman oldum.

öncelikle passolig alman lazim. internetten basvuru yapacaksin. Ya passaport numara kullanacaksin veya tc kimlik numarasini. Tc kullanirsan, tr telefon numarasi istiyorlar onun için passaport daha iyi.

Basuvuru tamamlandiktan sonra, passo.com.tr hesap olusturman lazim.

Biletler çiktiktan sonra, passona para yukleyip bilet satin alabilirsin.

Çevrimdışı mylife1903

Omur torpusu bi macti ilkyarida izlemedim ikinci yariyi yattim uyudum. Bana kasti var herhalde takimin len habire yatiriyin besiktas hadi kayserispor maci malatya falan yol kazasi dedik, ikinci lig takimi ike berabere mi kalinir, ayiptir.

8. Hafta takim ucacak, kacacak yakaladigina sokup cikartacakti golleri, noldi?
Yahu takim coktu 8. Haftadan sonra, boyle cins cins aciklamalar neden yapilir, sebep

Daha obur sezonun son macini oynarken bu sezonun gelecegi belli degil mi?

Daha sezonun son macinda ben yazmadim mi bah sezon bitmez, kimse kimseyi kandirmasin, cikip vurup vurup gecelim.
-yok sekizinci hafta oynayacaz
-ilk yari bitiyor
-eksik oldugumuz noktalari tespit ettik
-devre arasi eksiklerimize mudahele edecez
-devre arasinda kamp yiyecez
-devre arasinda transferler var

Yazmadik mi daha mayis ayinda bana bu bahanelerle gelmeyin diye. Neyin tatili ulan, calistiracaksin bunlari bi iki hafta dinlensinler, hemen tesislerde toplayacaksin ozellikle turk asilli olanlari ve dagilmaya musait olan yabancilari. Biz nasil sabah 7 aksam 7 calisiyorsak bunlar da o tesislere girecek kendilerini gelistirecek.

Saglam kafa saglam vucutta bulunur

O canerin kafasi saglam degil cocugun, vucutta ariza var, azicik yardimci olunmali cocuga, umut guner ve metin albayrak gibi yoneticiler transferle poz vermeyi biliyor, azicik elinden tutup cekip cevirsinler bu cocugu.

Hoca da cok yalniz birakildi. Aynisi 2004 yilinda lucescuya yapilmisti. Simdi baskan cikip devre arasi konusmali puan farki ne olursa olsun, camiayi toparlamali. Sampiyonluk motivasyonuna ihtiyaci var camianin, haftalar geciyor besiktas 1-1 eriyor.

Herkes azicik kendi kendini motive edecek, hoca dahil.

Birak hocam bayerni izleme bile, cik kendi topunu oyna sonuc muhim degil. Lige odaklan hoca para ligde, gelecek ligde, seneye clye gidemeyebilirsin.

Çevrimiçi levitate

O değilde Babel eskiden içeri girmeye çalışır şut atmaya çalışırdı artık o da topu kenara çekip orta açmaya başladı q7 gibi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

dün Lens' in 18 de bile olmamasını ben iyi şeylere yormuyorum.

Çevrimdışı yoruk

NTVde 97deki  bayern  maci  var ..  Epey  iyi  top  oynamisiz  ama sanssizmisiz .... Letchkov  buyuk adamdi , hem oyungorusu hem dikine  oynama anlayisi hem de  orta sahaninher  yerinde basmasi  ..  vay vay vay  .. Topla ilerlerken  Sosa gibim dikine, saglam ve fuleli  .. (bu arada  o maca kadar  Avr kupalarinda  10  mactir  yenilmiyormusuz kendi sahamizda) cok benzerlik var  umarim bu kez  biz yeneriz  ..
O dönem iyi kadro vardı.Ama uzun sürmedi ne yazık ki.Rasim Kara'nın gönderilmesi çok kötü olmuştu.Ayrıca Galatasaray'ın en sağlam dönemlerine denk geldiydik.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

dün Lens' in 18 de bile olmamasını ben iyi şeylere yormuyorum.

Herhalde haftasonu Osmanlı maçına saklıyordur  :lol: Şaka yapıyorum tabi.

Çevrimdışı mylife1903

O dönem iyi kadro vardı.Ama uzun sürmedi ne yazık ki.Rasim Kara'nın gönderilmesi çok kötü olmuştu.Ayrıca Galatasaray'ın en sağlam dönemlerine denk geldiydik.
Gsnin degil fetonun devriydi o

Rasim karanin cok hakki yendi. Insallah helal etmez hakkini sonra bu ise karisanlar cayir cayir yanar. Vatan hainliklerini gectim koca camianin kul hakkini kitir kitir yediler.

Feda sezonunda da samet yerine rasim karanin hakkiydi o koltuk

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@ozge1903 
Sen yeter ki iste. Forum olarak üzerimize düşen, gidip Negredoyu istemek olur.
Nazlanırsa kaçırırız   :D

Olmadı döve döve getirirz  :bandit:
Adam evli mutlu çocuklu yahu :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Lens'e süper mobbing uyguluyorsun hoca helal olsun.
Ligde 11 de başlayacak ben bu maçtan bunu anladım :alala:

bir maçı kazanmak için önce istekli olmanın gerekliliği adına güzel örnek oldu
gs kadrosu yetersiz, rotasyonu zayıf ligi sürdüremez deniyor ama gs'nin  her şeyden önce maçlarda çok arzrulu olduklarını yazmıştım
derbiler şunu gösterdi.
gs kalite olarak eksik ama arzulu oynadıkları her anadolu takımına karşı kazandılar
bizse maalesef sorumluluk almıyoruz. isteksizlik baştan ayağa sirayet etmiş.
çabası olanlarsa hoca tarafından pekiştirilmeyerek küstürüldü
bu kadar kaliteli oyuncumuzla manisa gibi bir ekibi yenememek olmaz.
her ne şartta olursa da
Şu maçta bari gömmeyelim takımı yahu 9-0 in rövanşına çıkmışsın rakip hırslı normal yani

GS de kaybetti dün mesela 2-1 Sivas Belediyeye çok da saapmamak lazım

Osmanlı maçını koyalım

leş yazmışsın ondan silinmiştir. genç çocuk daha heyacan yapmış da olabilir
ben alpay'ı beğendim iki ayaklı sanırım ve mitrovic kadar serin kanlıydı
yine utkuyu da beğendim
şu jenerasyondan salt  bu ikisini ı kazansak öper başıma koyarım
Alpayin duruşu , fizigi , oyun tarzı vs vs Atınça çok benziyor biraz daha seri ve hızlı Atinca göre ama daha çok tecrübe kazanması lazım şuan bu seviyelerde oynayamaz

Gençler nasıl gençler ?
Fatih yine çok iyiydi bu çocuk olacak kumaş var geçen sezondan bu yana oynadığı her maçta formanın hakkını verdi

Alpay = Atınç , fizigi, duruşu, oyun tarzı birebir aynı sadece Atıncdan biraz daha seri ve hızlı

Utku yine harika bir maç çıkardı İlerleyen yıllarda Beşiktasımızın ve Milli takımın kalesi emin ellerde tabi harcamazsak..

Tenezzül etmiyor değil, en ufak bir başarısız denemesinde vahşi ve yamyam tayfa tribünde homurdandığı için, akşam üşenmeyip sosyal medyadan küfürler yağdırdığı için eskisine nazaran daha az deniyor.
Eskiden basit ve tek pas oynardı şimdi ise sürekli Artistik pas deneyip her seferinde topu rakibe kaptırdığı ve bunun sonucunda kontra yediğimiz için olabilir mi ?

Olmayacak yerlere paslar atmaya çalışıyor her seferinde ve hepsinin dönüşü kontra oluyor

Yetmiyor bu sene beyfendi topa ayağını uzatmiyor , Bu sezon topa ayağını uzatmadıgi için 2 tane Gol yedirdi bize 2 ayrı maçta

1 i Gençlerbirliği maçı..

Daha nesine homurdanmayalim ???

Pohpohlayalim mi beyefendiyi adam gibi topunu oynasin
[ Son Düzenleme: 13 Aralık 2017, 11:31:46 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi underworld

“Herkesin ağzına yumruğu yiyene kadar bir planı vardır.” – Mike Tyson

Çok gereksiz puanlar kaybettik ve eldeki mevcut  plan patladı.
Artık bazı şeyleri dğeiştirmenin vakti geldi , geçti bile.
 Bu değişim; oyuncu mu , diziliş mi, taktik plan mı  olur , bilemem ..!

Çevrimiçi Necmi

Yav benim attığım mesajlar neden siliniyor? Mustafa Apardı'yı beğenmedim yazmak yasak mı?
Beşiktaş oyuncusuna leş diyen birinin bu forumda işi olmaz hele birde bu oyuncu alt yapı oyuncusuysa benim forumda olmadığıma şükret direk atardım seni @mertozlu
Denetçi arkadaş mesajını silmekle yetinmiş birde itiraz ediyorsun.

Alıntı...

Aras dün gece sahanın merkezine toplu koşu yapıp Negredo'yu duvar olarak kullanarak kaleci ile kendini karşı karşıya bıraktı ve net bir vuruşla skor üretti. Beşiktaş futbol takımının anlamsız kanat ortaları ile kapanan savunmayı açma çabası bize 4 ay kaybettirdi.

Çevrimdışı Caner Çamalan

top ayağındayken 2. 3. planı kurmayan aklına ilk geleni uygulamaya çalışan oyuncuyu şenol hoca oy-nat-maz. geçen gün bu yazdığım ilginç bulunmuştu itiraf edeyim evet okuyunca bana da tuhaf geliyor  :evillol: ama bunlar düşünce değil gözlemdir.

Sahadaki bütün oyuncuların 1. , 2. , 3. oyun planları Q7 yi sağda 1v1 bırakmaya çalışmak ve Q7 ninde 1.2.3.4.5.6..... aklına gelen şey amaçsız orta yapmak bana kalırsa ama hoca hepsini oynatıyor nedense . Saha içi geometriden çok anlamam birşeyi kaçırıyorsam bilale anlatır gibi anlatabilirsin abi, sevinirim :)

Çevrimiçi mellfred

Şu maçta bari gömmeyelim takımı yahu 9-0 in rövanşına çıkmışsın rakip hırslı normal yani

GS de kaybetti dün mesela 2-1 Sivas Belediyeye çok da saapmamak lazım

Osmanlı maçını koyalım
Genel bir yazıydı

Çevrimdışı EMİR EMRE

Alıntı...

Aras dün gece sahanın merkezine toplu koşu yapıp Negredo'yu duvar olarak kullanarak kaleci ile kendini karşı karşıya bıraktı ve net bir vuruşla skor üretti. Beşiktaş futbol takımının anlamsız kanat ortaları ile kapanan savunmayı açma çabası bize 4 ay kaybettirdi.

Negredo bu kadar aldigi kisitli surede daha ne yapmasi lazim yahu.. asist var gol var pozisyon hazirlama var kapali savunmayi acma var pivot ozellikleri var.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Negredo bu kadar aldigi kisitli surede daha ne yapmasi lazim yahu.. asist var gol var pozisyon hazirlama var kapali savunmayi acma var pivot ozellikleri var.

Bu hafta Osmanlı maçında bişeyler denemek lazım. Mevcut sistemle olmuyor. ŞL kadrosu ligte işe yaramıyor. Atiba/Medel değişikliği, Quaresma/Lens değişikliği şart. Negredo'yu da Cenk veya Talisca'yla değiştirmeli. Bana kalırsa Talisca yerine oynarsa rahat kazanırız.

Çevrimdışı İhsan

Sahadaki bütün oyuncuların 1. , 2. , 3. oyun planları Q7 yi sağda 1v1 bırakmaya çalışmak ve Q7 ninde 1.2.3.4.5.6..... aklına gelen şey amaçsız orta yapmak bana kalırsa ama hoca hepsini oynatıyor nedense . Saha içi geometriden çok anlamam birşeyi kaçırıyorsam bilale anlatır gibi anlatabilirsin abi, sevinirim :)

Iyi bir Q7 bilhassa Güclü rakiplere karsi kilidi aciyordu, bizi bir seviye üste tasiyordu. Bilhassa CLde bunu gördük. Aynisi Ozzi ve Talisca icinde gecerli.
Bu üclü formsuz oldugundan biz puan kayiplari yasadik.

Hoca degisik seyleri denedi ama Talisca, Ozzi ve Q7 ye care bulamadi.

Lens eline gelen bütün imkanlari elinin tersiyle itti. Lensin iyi olmasi cin rakibin üzerimize gelmesi lazim. Süperligde bu olmuyor.
Dün Orkan cok kötü oynadi
Tolgay Atiba ikilisinden biri fazla. Atiba neyse ileri Dogru az cok birseyler yapiyor, ama (cok yetenekli olan) Tolgay'a cok kiziyorum. Monacoda olsa, Malatyada olsa ayni oynuyor.... Hep dönüp geri oynuyor, dikine bir pasini hatirlamiyorum.
Negredo gol yollarinda güven vermedi,
Cenk iyi gününde olursa eyvallah, kötü gününde olursa kaderine razi geliyor, hic mücadele etmiyor.
Talisca ise bir baska kafa. Hic mücadele etmiyor. Hücümda etkili olmak icin, defansta kendini hic yormuyor.

Hocanin isi kolay degil. Bu Kadar formsuz starlarin icinden Dogru 11i cikarmak kolay degil. Bir an önce Talisca, Ozzi VE Q7 form tutmalilar.

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Beşiktaş oyuncusuna leş diyen birinin bu forumda işi olmaz hele birde bu oyuncu alt yapı oyuncusuysa benim forumda olmadığıma şükret direk atardım seni @mertozlu
Denetçi arkadaş mesajını silmekle yetinmiş birde itiraz ediyorsun.

Konu acilmisken söylemeden edemiyecegim:

Hakareti, Elestri ve görüs bildirmek zannediyor bazi arkadaslar.

Nedense kendimizi takim icinden bir düsman belirliyoruz ve ona saldiriyoruz.

Bu Tolga da oldu, Pektemekte oldu, Olcay da oldu.
Simdi hakaret sirasi Ozzi ye, Talisca ya , Q7 ye geldi.
Hocaya yönetime hakaret edenler bile var.

Ben sahsen cok rahatsiz oluyorum bundan.

Biraz dikkatli yazalim lütfen
Come to Beşiktaş

Etiketler: