Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 310 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5189060 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

yapma bunu medel dün çok iyi oyun çıkardı nasıl bizim seviyemiz için yetersiz bayağıda yeterli biri bence
şili milli takımı amerikanın en iyi takımlarından biridir bu adam o takımın oyuncusu şili milli takımından hangi oyuncuyu alırsan al bizim seviyemizde sırıtmadan oynar dünde çok iyi maç çıkardı kaybettiği tek bir top yok sahanın belkide en iyileri tosiçle medeldi. Bir kere bile pepe aklıma gelmedi.
lense gelince quaresma yeterliyse lens iki katı yeterli. Negredo için bir şey diyemem hep şansız maçlar oynuyor
adamın sahaya sürüldüğü maçlar hep nedense bizim standart puan kayıpları yaşadığımız takımlara karşı oluyor.
orkun yatırım transferi 11 e düşünülen bir oyuncu değil bunları almadan geleceğini nasıl planlayacaksın oziye
bu takım kaç yıl sabretti halada sabrediyor.
Medel olayi ekonomik gereksizlik
Medel cok mu lazimdi ligin seviyesi ve borc belli

Lens konusunda ise bildigin yetersiz futbolcu bayramlik agzimi acmayacam. Topla kavga eden adam yumusacik gelen topu istop edemeyen adam buyuk takim futbolcusu falan da degil isterse cikip 100 tane gol atsin.

Negredo da bildigin sacma ve gereksiz transfer.
Yonetim herseyi cok bilmeye baslayinca boyle saf silkeler gibi menejer oyuncagi olursun.

Çevrimdışı mylife1903

yanlış düşünüyorsun kornerleri tabiki talisca atmayacak ama sahada caner varkende her topa bu gidiyor hadi kendi
kanadındakini attın neden ters kanada gidersin o gidecek topa diye maç bile soğuyor. korner atıp sonra ters kanada gidip tekrar atmak ne oluyor.
sen hayatında kaç frikik golü attında her frikik topunun başına gidiyorsun sayın bakalım lig başından beri talisca kaç frikik atmış
ben 3 tane hatırlıyorum avrupayı kastetmiyorum ligde penaltiyı atmadan önce kaçıracak dedim çok laubali attı.
kesinlikle oyundan çıkması gereken lens değil quaresmaydı. Her kes lensi eleştiriyor kaçırdı diye ama unutulan bir şey
var kaçırmak için pozisyona girmek gerekiyor pozisyona girmek içinde oynamak gerekiyor lens iyi oynadığı için o pozisyonlara
girdi 90 dakika quaresma ne yaptı. sıfır katkı. Birde elimize gelen maçı bitirecek pozisyonu laubalilikle harcadı.
geçen sene kötü oynuyor diyorduk önümüze asistleri koyuyordu millet merak ediyorum bakalım bu sene ne koyacaklar.
negredonun çıkması büyük hataydı karşında top oynamayan topa sahip olamayan bir rakip var çift forvet oynayacaksın
elinde gole yakın olan adamları oyundan çıkarıp gole uzak olanları tutarakmı çevireceksin maçı.
quaresma bütün duran topları kullanacak diye bir anlaşmamı yaptılar. yada 90 dakika oyunda kalacak diye.
Atiba kötü demiş arkadaşlar yanlış kötü olan tolgaydı atibayı o bozdu her topu kaptırdı hücuma çıkarken kaptırdığı toplarla atibayı bir
çok kez ters yakalattı. Tolgay iyi güzelde basit oynamıyor artistlik adam geçme huyundan vaz geçmeli.
gol kaçıran oyuncu oyundan çıkarılmaz lensi alarak oyundan resmen bitirdi gayette iyi oynuyordu ters kanat oynadığı halde
hiç bir şey oynamayan quaresmayı oyunda tut lensi çıkart adamların kapanacağı belliyken sen ortalara yöneleceksin quaresmanın olma nedeni
buysa o zaman negredoyu neden çıkarıyorsun.
yazık ya bedava puan kaybediyoruz. frikik uzaktan atılıyorsa orta açılacaksa tamam quaresma vururda kaleye vuruş mesafesinde
şu adama firkik attırmak gerçekten ayıp.
Caner isterse roberto karlos gibi topa vursun korner kullanmak solbekin gorevi degildir ortasahaya gidip rakibi karsilayacaktir gorece hizli futbolcudur bekler sekenleri toplama ve rakibi ilk karsilama gorevi beklerindir kornerlerde.

Quaresmanin iyi kullanip kullanmamasindan bagimsiz caner mumkunse korner ve uzun topa vurmasin bizim takimda zaten.
Lens icin hic ugrasma guzelleme yapmaya daha alinmadan dedik burasi fb degil diye

Bildigin yetersiz futbolcu lens.

Ha ben verim alinmasindan yanayim madem boyle buyuk bir hata yapildi bu adama bi yatirim yapildi negredo ile cift forvet olsun tek santrafor bile oynar. Topla kavga eden adamdan kanat oyuncusu olmaz.

Çevrimdışı caner.eryigit

Atiba yı hiçbir maç ben bu kadar ayağı kayıp yere düştüğünü görmedim.fiziki olarak bitikti bence bunun sebeblerinden biri de Tolgay’ın saçma sapan top kayıplarıydı eyvallah ta yaşının da ilerlediği ortada.transfer planlamasında büyük yanlışlıklar yaptık özellikle forvet mevkisinde aynı tip oyuncular dolu.bir tane hızlı sprinter rakip defansı bozacak bir tane adam alıp atiba nın yaşı nedeniyle bu kadar yükü mevki itabiriyle kaldıramayacağı da ortadayken oraya bir adam alınmalıydı.gerçi medel o mevki için alındı ama hoca da nedense orada verim almaya çalışmıyor ondan.bence dün tosicle fabri ve medel kusursuz oynadılar.tolgay Oğuzhan çok farklı oyuncular.tolgay alan bulduğunda rakip eksilterek giden bir oyuncu ama rakip böyle yaslandımı o da ne yapacağını şaşırıyor.oğuzhan ise Tolgay’ın yaptığını pas oyunuyla yapmaya çalışan bir oyuncu.böyle kapalı defanslara karşı ozi daha etkili olur düşüncesindeyim.form olarak kötü eyvallah kabul ediyorum ama dünkü maç genelinde kaleye gelmeyi hiç düşünmeyen bir rakip karşısında ozi Tolgay yapabilirdi hoca.hocanın kendince ezberleri var çok aşırı muhafazakar davranıyor bazı müdahalelerinde bazen bu tarz giden maçlarda rakibi şaşırtacak radikal değişiklikler yapmak lazım formasyon olarak fln.3 lüye dönmemiz gerekirdi demiş bazı arkadaşlar.adamlar zaten 1 kişi ilerde duruyor ndn 3 kişi onunla duracak?sıkıntılardan biri de bekleri oyuna sokamamak oldu.zaten oyuna sokabilseydik maç sonucu farklı olurdu.kabul edemediğim konu 12 maç 6 galibiyet şaka gibi maç kazanamıyoruz ve tren kaçtı kaçacak.artık sporcu kardeşlerimizinde şampiyonlar ligi fln tmm da lig elden gidiyor.

Çevrimdışı mylife1903

Atiba yı hiçbir maç ben bu kadar ayağı kayıp yere düştüğünü görmedim.fiziki olarak bitikti bence bunun sebeblerinden biri de Tolgay’ın saçma sapan top kayıplarıydı eyvallah ta yaşının da ilerlediği ortada.transfer planlamasında büyük yanlışlıklar yaptık özellikle forvet mevkisinde aynı tip oyuncular dolu.bir tane hızlı sprinter rakip defansı bozacak bir tane adam alıp atiba nın yaşı nedeniyle bu kadar yükü mevki itabiriyle kaldıramayacağı da ortadayken oraya bir adam alınmalıydı.gerçi medel o mevki için alındı ama hoca da nedense orada verim almaya çalışmıyor ondan.bence dün tosicle fabri ve medel kusursuz oynadılar.tolgay Oğuzhan çok farklı oyuncular.tolgay alan bulduğunda rakip eksilterek giden bir oyuncu ama rakip böyle yaslandımı o da ne yapacağını şaşırıyor.oğuzhan ise Tolgay’ın yaptığını pas oyunuyla yapmaya çalışan bir oyuncu.böyle kapalı defanslara karşı ozi daha etkili olur düşüncesindeyim.form olarak kötü eyvallah kabul ediyorum ama dünkü maç genelinde kaleye gelmeyi hiç düşünmeyen bir rakip karşısında ozi Tolgay yapabilirdi hoca.hocanın kendince ezberleri var çok aşırı muhafazakar davranıyor bazı müdahalelerinde bazen bu tarz giden maçlarda rakibi şaşırtacak radikal değişiklikler yapmak lazım formasyon olarak fln.3 lüye dönmemiz gerekirdi demiş bazı arkadaşlar.adamlar zaten 1 kişi ilerde duruyor ndn 3 kişi onunla duracak?sıkıntılardan biri de bekleri oyuna sokamamak oldu.zaten oyuna sokabilseydik maç sonucu farklı olurdu.kabul edemediğim konu 12 maç 6 galibiyet şaka gibi maç kazanamıyoruz ve tren kaçtı kaçacak.artık sporcu kardeşlerimizinde şampiyonlar ligi fln tmm da lig elden gidiyor.

Atibayi sarkik kullanip 3luye donersen yeterli formasyon olur gg ve adriyano ortayi besler karijma ge lensi cikartip yuklenirsin. Uclu derken insanlar uc stoper anliyor. Orada pozisyon bilgisi ustduzey atiba varken top rakipten stoper arasina girecek top sendeyken tolgay ve ozinin. Sokup sokup cikartacaksin atibayi rakibe

Çevrimdışı Onur Küçük

Takım, Hoca'nın deneme tahtası oldu. Denemelerin sayısını geçtim temellerini neyin üzerine oturtuyor anlamak mümkün değil. Geride yerleşik, kalabalık savunmalara karşı ani, baskın oynama planı , en son ceza sahası içinde çoğalmadan kalabalık savunma içinde 1-2 adama çizgiden yapılan ortalarla gol bulma planı. Puan kaybını şansızlık olarak nitelendirmesi ise hiç affedilir değil.

Çevrimiçi Necmi

Zaten bir lens birde Q7

İkisi maçın içine ettiler resmen deliye döndüm tribünde nerden aldık biz bu lensi ya
ama sallıyorsun yani lens nasıl kötü oynadı pozisyon kaçırmak kötü oynamak değildir
pozisyona girememek kötü oynamaktır maçın en net pozisyonlarına bir bakıver kim girmiş
sonra lense salla pozisyon kaçırdı diye kötü oluyor hadi canım kaçırsan bile sürekli giriyorsan istekliysen
oyunda kalırsın çünkü senin oyunun rakip defansın dengesini bozar sen atamasan bile başkasının
atmasına sebep olursun geçen seneki abou gibi oda kaçırırken burda herkes tukaka yapmışdı ama tam tersi
rakip defansı hallaç pamuğu gibi dağıtıyordu. Böyle yorumlar yapıp sonra futbolu iyi bildiğinizi söylüyorsunuz.
çıkarttı ne oldu pozisyonamı girdik ondan sonra kapalı defansa karşı ayağına hakim olan iyi vuruş yapabilen
oyuncu oyundan çıkmaz quaresma yerine lens babel olsa içerde 20 kişinin olduğu ceza sahasına boş ortalar yapmak zorunda
kalmazdık bir sürü forvet özelliği olan oyuncuyla kutuda çoğalirdık çıkart negredoyu
sonra ceza sahasına orta yap 10 rakip oyuncu arasında kim vuracak o toplara
gerçekten anlamıyorum gol kaçıran oyuncu nasıl kötü olarak tanımlanıyor bumu sizin futbol bilginiz. Geçen sene
abouya yaptınız şimdide lense yapıyorsunuz bunu. oynadığı hiç bir maçta kötü oynamadı lens golü atamaması şansızlıktır
zaten kendini kanıtlama derdinde sürekli kasıyor buda son vuruşlarda soğukkanlılığını kaybettiriyor iddia ediyorum sürekli
oynasın ikinci babeli kazanırız ondan bir tık daha iyi olur çünkü ortalarıda çok nettir lensin babel pek orta açmıyor.
lens kör orta açmaz direk asist yapar. ilk geldiğinde oynamaya başladı burda babelde kötü oyuncu ilan edilmişdi.
bizim en kötü kanat oyuncumuz orkunda dahil buna hiç oynamadığı halde dahil ediyorum en kötüsü quaresma
orkun şu an da quaresmadan daha faydalı biliyormusun.

Çevrimdışı caner.eryigit

Atibayi sarkik kullanip 3luye donersen yeterli formasyon olur gg ve adriyano ortayi besler karijma ge lensi cikartip yuklenirsin. Uclu derken insanlar uc stoper anliyor. Orada pozisyon bilgisi ustduzey atiba varken top rakipten stoper arasina girecek top sendeyken tolgay ve ozinin. Sokup sokup cikartacaksin atibayi rakibe
Adriano nun zaten bizde en fark yaratan özelliği o içeri girip ortasaha gibi yaptığı atraksiyonlar çok etkili oluyor.dün o da çok etkisizdi abi.ama herşeye rağmen dün ki maç özelinde hiçbir bahane kabul edilemez böyle bir haftada puan kaybı yapamazsın.akşam 10 gibi belli olacak ne kaybettiğimiz.iş dönüp dolaşıyor yine meşin yuvarlağı içeri sokmaya geliyor.o puşt Eyşan dün olsaydı mesela bir şekilde sokuştururdu o topu içeri.forvet konusunda büyük hata yaptık maalesef aynı tip oyuncular.

Çevrimdışı Ömer Kaan

porto maçına gelemeyecek olan varsa devretmek isteyen  :pes
@Necmi abi öğrenciyiz, göndermek isterseniz burdayız. :D

Çevrimdışı mylife1903

Adriano nun zaten bizde en fark yaratan özelliği o içeri girip ortasaha gibi yaptığı atraksiyonlar çok etkili oluyor.dün o da çok etkisizdi abi.ama herşeye rağmen dün ki maç özelinde hiçbir bahane kabul edilemez böyle bir haftada puan kaybı yapamazsın.akşam 10 gibi belli olacak ne kaybettiğimiz.iş dönüp dolaşıyor yine meşin yuvarlağı içeri sokmaya geliyor.o puşt Eyşan dün olsaydı mesela bir şekilde sokuştururdu o topu içeri.forvet konusunda büyük hata yaptık maalesef aynı tip oyuncular.

Ben bes vakit sovuyorum iki senedir gomeze, abunun kabilesinin havuzuna duser insallah
Dun olsa en az 2 tane sokustururdu ama penaltiyi da kacirirdi karijma gibi

Çevrimdışı mylife1903

ama sallıyorsun yani lens nasıl kötü oynadı pozisyon kaçırmak kötü oynamak değildir
pozisyona girememek kötü oynamaktır maçın en net pozisyonlarına bir bakıver kim girmiş
sonra lense salla pozisyon kaçırdı diye kötü oluyor hadi canım kaçırsan bile sürekli giriyorsan istekliysen
oyunda kalırsın çünkü senin oyunun rakip defansın dengesini bozar sen atamasan bile başkasının
atmasına sebep olursun geçen seneki abou gibi oda kaçırırken burda herkes tukaka yapmışdı ama tam tersi
rakip defansı hallaç pamuğu gibi dağıtıyordu. Böyle yorumlar yapıp sonra futbolu iyi bildiğinizi söylüyorsunuz.
çıkarttı ne oldu pozisyonamı girdik ondan sonra kapalı defansa karşı ayağına hakim olan iyi vuruş yapabilen
oyuncu oyundan çıkmaz quaresma yerine lens babel olsa içerde 20 kişinin olduğu ceza sahasına boş ortalar yapmak zorunda
kalmazdık bir sürü forvet özelliği olan oyuncuyla kutuda çoğalirdık çıkart negredoyu
sonra ceza sahasına orta yap 10 rakip oyuncu arasında kim vuracak o toplara
gerçekten anlamıyorum gol kaçıran oyuncu nasıl kötü olarak tanımlanıyor bumu sizin futbol bilginiz. Geçen sene
abouya yaptınız şimdide lense yapıyorsunuz bunu. oynadığı hiç bir maçta kötü oynamadı lens golü atamaması şansızlıktır
zaten kendini kanıtlama derdinde sürekli kasıyor buda son vuruşlarda soğukkanlılığını kaybettiriyor iddia ediyorum sürekli
oynasın ikinci babeli kazanırız ondan bir tık daha iyi olur çünkü ortalarıda çok nettir lensin babel pek orta açmıyor.
lens kör orta açmaz direk asist yapar. ilk geldiğinde oynamaya başladı burda babelde kötü oyuncu ilan edilmişdi.
bizim en kötü kanat oyuncumuz orkunda dahil buna hiç oynamadığı halde dahil ediyorum en kötüsü quaresma
orkun şu an da quaresmadan daha faydalı biliyormusun.
Hergun yataga girmekle cocuk nasil olmuyorsa cok adamla cezasahasina girmekle de gol olmaz

Çevrimiçi Samet Demir

Hergun yataga girmekle cocuk nasil olmuyorsa cok adamla cezasahasina girmekle de gol olmaz
Ayda bir gün girersen hiç mi hic olmaz.
 Ilerde çoğalmak şart. Bir de bizde herkes asist düşünüyor. Bam bam bam vurmak lazım.
SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 18 Kasım 2017, 17:35:04 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Caner isterse roberto karlos gibi topa vursun korner kullanmak solbekin gorevi degildir ortasahaya gidip rakibi karsilayacaktir gorece hizli futbolcudur bekler sekenleri toplama ve rakibi ilk karsilama gorevi beklerindir kornerlerde.

Quaresmanin iyi kullanip kullanmamasindan bagimsiz caner mumkunse korner ve uzun topa vurmasin bizim takimda zaten.
Lens icin hic ugrasma guzelleme yapmaya daha alinmadan dedik burasi fb degil diye

Bildigin yetersiz futbolcu lens.

Ha ben verim alinmasindan yanayim madem boyle buyuk bir hata yapildi bu adama bi yatirim yapildi negredo ile cift forvet olsun tek santrafor bile oynar. Topla kavga eden adamdan kanat oyuncusu olmaz.
canerin gelmesine burda en fazla karşı olan bendim ama dediğin gibi bir oyun şamplonu canerle olmaz
canere geride kal rakibi karşıla dersen eyvah eyvah her rakip kontrasını kaleden çıkarırız zaten ilk pozisyonda
kırmızı yer on kişi kalırız. bizde bekler o misyonu üstlenmiyor genelde rakip karşılama işini stoperlere bırakıyoruz
ender olarak gg yapar oda iyi olduğunda. hızlı gelip rakibi kapatır. Canerde bizim oyuncumuz bir şekilde kullanacağız
savunmada kullanamıyorsak hücumda kullanmalıyız. Caner korner atar hemde iyi atar sen olması gerekeni söylüyorsun
belki ama ben bizim oyuncuların yeterliliğine göre konuşuyorum. Caneri geride kontra kesmek için kullanırsan
20 M kişi diken üstünde izler maçları. zaten o dikende kaçar bir tarafımıza.
burası fb değil tabiki ama lens yetersiz oyuncu falan değil sadece bizim oyuna uyum sağlayamadı daha bunun için zamana
ve oynamaya ihtiyacı var. Ben kötü oynayana kötü derim hiçde acımam yeri gelir ozi eleştiririm yeri gelir tolgay
quaresma cenk bunların hepsi bizim oyuncumuz hiç birinede kişisel husumetim yok iyi oynasınlar o dakka sırtımda
taşırım iyi takip et benim kötü performans gösteriyor dediğim oyuncu bir süre sonra herkes tarafından eleştirilmeye başlanır
laf olsun diye bir oyuncuya kötü demem. burda caneri överlerken kötü dedim bütün hücum gücümüzü bitiriyor
quaresma içinde aynı şeyleri söyledim geçen sene bu sene fazla quaresma eleştirmiyorum nedenide geçen sene oynadığından
farklı oynuyor. katkısı varmı yok ama zararıda fazla yok lens gole yakın oyuncu her an gol atabilir babel gibi özellikle
avrupa maçlarında çok iyi oynar bundan eminim gol sıkıntısı çekiyorsan gole yakın oyuncuların sahada olmalı denklem basit
sen quaresma ile doksan değil yüzseksen dakika oynasan gole yaklaşamazsın bile adam boş kaleye atamıyor bir kez iki kez değil
lensde kaçırdı boş kaleye ama quaresma başka o hiç atamıyor. artık ortada yok golde yok birde üstüne her duran topa yapışıp
başkalarınında atmasına engel oluyorsa bu adamın sahada işi olamaz. Ben hiç pozisyona girme teşebbüsü bile olmayan girsede
atamayan adamın yerine pozisyona girebileni sahada görmek isterim.
Birde benim iyi olarak gördüğüm bir adamı genelde burda aynı kişiler kötü diye eleştiriyor. kastenmi yapıyorsunuz bilmiyorum ama
adil değilsiniz. kötü demek basit işin kolayı kötüle birini günah keçisi bulmuş olursun ama bu hiç birşeyi düzeltmez.
sürekli pozisyona giren bir oyuncu nasıl kötü olabilir şansız olur atamaz ama kötü tanımı anlamsız kötü olan pozisyona bile giremez
quaresmanın lig başından beri girmediği kadar çok pozisyona 45 dakikada girmiş bir oyuncuya nasıl kötü diyebilirsin
unutmamanız gereken bir şey var diğer kanatta quaresma oynuyor zaten lensin yapması gerekeni quaresma yaptığı için
o noktada görünmemesi gayet normal ne yaptı kötü olarak quaresma ortaladığında diğer kanadın hamle yapması gerekir
iki pozisyonuda bu hamleleri yaparak oynadı ters kanadın ne yapması gerekiyorsa onu yaptı pozisyona girdi kaçırdı atamadı
önemli değilki önemli olan kanadın oynaması gerektiği gibi oynamış olması doğru yerlerde durması zaten bir oyuncu girdiği 4-5 pozisyondan birini
atar iki gol pozisyonunu değerlendiremedi diye kötü olmaz.

Çevrimdışı mylife1903

Dogru zamanda dogru yerde olup bitireceksin isi

Ceza sahasina cok adamla girmekle gol atilsaydi herkes kosardi iceri

Zaten rakip kapaniyor orasi kalabalik 3-4 adam daha soksan hareket edemezsin orda, sut atsan adamina carpar

Çevrimdışı cursedofdragon

Dün biz topu içeri sokamadık kabul ediyorum fakat gs'li okan buruğun sadece savunma yapmaya gelmiş aklında hiç maçı kazanmak olmayan takımına karşı oynadık.

Hemen hemen her pozisyonda sürekli yardımcı hakeme itiraz eden.Maçın uzatmalarında sürekli bitti bitti diyen.Yes be sevinç naraları atan bir adam kendisi.

Spikersiz izledim maçı bütün sesleri net duyuldu.

Gs'ye karşı 1 kez kazanmış 6 kez kaybetmiş tesadüf herhalde.

Çevrimdışı Onur Küçük

Doğru günde yatağa girersen olabilir aslında  :D

Tabii sadece çok adamla girmek de değil mesele. Organizasyonun düzgün olması da lazım golü bulmak için. Ceza sahasında 1-2 kişiye karşı kalabalık savunma var ise savunma gerekli önlemleri alıp seçeneklerini etkisizleştiriyor. Elinde dar alanda mucizeler yaratan Messi gibi bir oyuncun varsa durum değişir elbet; ona kalabalık savunmaların önlem alması da zor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Dün ki maçta Medel gayet başarılı bir performans sergiledi..
Pas İsabeti: 74/80 (%92,5)
İkili Mücadele: 5/7
Hava Topu Mücadelesi: 3/6
Top Uzaklaştırma: 3
Rakibe 1 kırmızı göstertti.

Çevrimiçi Necmi

hiç yatağa girmezsende çocuk olmaz olursa bu senden olmaz. :D
az çok önemli değil önemli olan çocuk istiyorsan yatağa gireceksin birilerinin senin yerine
yapmasını bekliyorsan bir şey diyemem. çok adamla ceza sahasına girmekle gol olmaz ama gol olma şansını arttırırsın
on rakip oyuncunun içine bir oyuncu sokup orta açılınca kafa atmasını bekliyorsan bekle bence
arada bire atar şansı varsa top ona gelirse oda doğru pozisyonu alıp doğru vurursa
çok oyuncuyla ceza sahasına girersen gol atamazlar belki ama gol atacak olanında daha az baskı yemesini sağlarlar
rakip dengesini bozarlar.
hergün yatağa girerek çocuk yapmasan bile yapma ihtimalini bayağı yükseğe çıkarırsın

Çevrimdışı Onur Küçük

Dogru zamanda dogru yerde olup bitireceksin isi

Ceza sahasina cok adamla girmekle gol atilsaydi herkes kosardi iceri

Zaten rakip kapaniyor orasi kalabalik 3-4 adam daha soksan hareket edemezsin orda, sut atsan adamina carpar
Kapanan takımlara karşı sahayı enlemesine kullanmak lazım derken işte bundan sebep lazım. Kapanan takımlara karşı daha fazla opsiyon yaratıp rakip takımı hataya zorlamak durumundasın. Bu sahayı enine verimli kullanacak biçimde doğru organizasyonu yapmaktan geçiyor.

Çevrimdışı mylife1903

hiç yatağa girmezsende çocuk olmaz olursa bu senden olmaz. :D
az çok önemli değil önemli olan çocuk istiyorsan yatağa gireceksin birilerinin senin yerine
yapmasını bekliyorsan bir şey diyemem. çok adamla ceza sahasına girmekle gol olmaz ama gol olma şansını arttırırsın
on rakip oyuncunun içine bir oyuncu sokup orta açılınca kafa atmasını bekliyorsan bekle bence
arada bire atar şansı varsa top ona gelirse oda doğru pozisyonu alıp doğru vurursa
çok oyuncuyla ceza sahasına girersen gol atamazlar belki ama gol atacak olanında daha az baskı yemesini sağlarlar
rakip dengesini bozarlar.
hergün yatağa girerek çocuk yapmasan bile yapma ihtimalini bayağı yükseğe çıkarırsın
Oyle olaydi herkes eskisi gibi 2-3-5 oynardi
Ihtimali yuksege cikarmak falan degil olay dogru oyuncuya dogru parayi vermekle ve sezona iyi hazirlanmakla baslar.
Iyi santraforun olsa bu kadar top gelen macta hasirt diye sokar golu.

Bizim takimda zaten futbolcuya benzer kac adam var. adriyano, atiba, babel, pepe hadi fabriyi ekleyeyim kontejyandan. Kalanlari zaten rotasyon oyuncusu arizali tipler hocayi da elestiremiyorum fazla isin gercegi bu yamik bi kadro var adamin elinde.

Oguzhanin dan tolgayina 45 dakikalik oyuncu hepsi. Tosic quaresma necip falan hepsi yedek oyuncu. Gg desen fb cikmasi negredo desen ayri alem 35 gol atarim diyor kariyerinde son 5 sezonu toplasan 30 tane lig golu yoktur.
Lens lens diyorsun oynadigi en buyuk takim fb sandirlendin sutladigi bir oyuncu.

Olaya biraz da boyle gercekci bakmak lazim evet
Gercekler acidir

Bu takimdan verim almak icin iyi bir leblebici sartti. Ustelik santraforun da 3 tane olmali ve birbirinden farkli tiplerde olmalidir. Mesela gomez demba abu gibi bir uclu butcen dahilinde

Kuveke nukalma cenk gibi
Abu cenk vebo gibi

Devre arasinda artik gomezi mi getirirler dembayi mi alirlar bilmem ama yonetimin son transferlerinin hepsi fiyasko.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı mylife1903

Kapanan takımlara karşı sahayı enlemesine kullanmak lazım derken işte bundan sebep lazım. Kapanan takımlara karşı daha fazla opsiyon yaratıp rakip takımı hataya zorlamak durumundasın. Bu sahayı enine verimli kullanacak biçimde doğru organizasyonu yapmaktan geçiyor.
Sahayi enine kotu kullanan bir takim degiliz aslinda hatta oyunun yonunu hizli ve iyi de degistiriyoruz bizi kabiz eden yonetimin yanlis transfer politikasi yetersiz ve gereksiz sezon oncesi hazirligi ve hocanin garip takintilari. M
Hoca hicbirzamana b plani olan birisi olmadi o yuzden kendisine kizamiyorum senol gunes bu.

Çevrimiçi Necmi

Dün biz topu içeri sokamadık kabul ediyorum fakat gs'li okan buruğun sadece savunma yapmaya gelmiş aklında hiç maçı kazanmak olmayan takımına karşı oynadık.

Hemen hemen her pozisyonda sürekli yardımcı hakeme itiraz eden.Maçın uzatmalarında sürekli bitti bitti diyen.Yes be sevinç naraları atan bir adam kendisi.

Spikersiz izledim maçı bütün sesleri net duyuldu.

Gs'ye karşı 1 kez kazanmış 6 kez kaybetmiş tesadüf herhalde.

kardeş penaltıyı atamazsan maçıda kazanamazsın adam sevindi diyemi kızıyorsun
neden sevinmeyecek sevinmesi gayet normal kapanacak tabiki deplasmanda Beşiktaşa karşı oynuyor
ne yapması lazım açılıp buyur çeşit çeşit döşemi diyecek bir puan aldı bunada sevinecek elbet.
bunlar gayet doğal şeyler doğal olmayan senin oyunun.
Ben o şekilde lakayt penaltı atıp kaçıran oyuncuyu o saniye sahadan alırım. işde bunu yapabildiğin an
maçı kazanırsın. kendi sahanda kendi taraftarın önünde oynuyorsun %75 topa sahip oluyorsun
burda eleştirilecek rakip değil tamamen kapanmış bir rakip karşısında 90 dakika orta sahada top çevirdik
dikine oynamak diye bir şey distürümüzde yoktu. adamlar top kaptığında kontraya tek oyuncuyla çıkıyordu
sen atak yapmayı dahi düşünmeyen bir takıma karşı çift forvet oynayamıyorsan eleştirilecek başka şeyler var demektir.

Çevrimiçi Necmi

Sahayi enine kotu kullanan bir takim degiliz aslinda hatta oyunun yonunu hizli ve iyi de degistiriyoruz bizi kabiz eden yonetimin yanlis transfer politikasi yetersiz ve gereksiz sezon oncesi hazirligi ve hocanin garip takintilari. M
Hoca hicbirzamana b plani olan birisi olmadi o yuzden kendisine kizamiyorum senol gunes bu.
iyide hocanın ağzından çıkan laf var takımı şlye göre hazırladık yani senin yetersiz dediğin teknik ekibin bilinçli
yaptığını söylediği bir şey.
sahayı enine kötü kullanan bir takımız çünkü sürekli enine kullanıyoruz bunu çok iyi yapabilmek iyi olduğun anlamına gelmez
tam arkadan bakıyorsun sahaya tolgayın önünde bomboş koridor var dikine dripling yapsa önü boş ama o dönüp yanına pas veriyor
bumu sahayı enine iyi kullanmak. taraftar bağırıyor yürü diye yok o yan pas yapıyor. top dört beş defa sağdan sola soldan sağa gidip geliyor
hani rakip açık vermez boşluk bulana kadar çevirirsin topu bu öyle birşey değil müsaitkende ileri hamle yapılmıyor
rakip biraz çıkacak gibi oluyor dikine oynayacaksın ama oynamıyor yan top yapıp rakibi geriye yaslıyorsun sen
yop çeviriyorsun rakipte çevirsinler diyor nasılsa orta sahada topa sahip olmakla maç kazanılmıyor.

Çevrimiçi Necmi

bu arada atağın yönünü demeyelim ona topun yönünü iyi çeviriyoruz diyelim yoksa atak falan yaptığımız yok

Çevrimdışı mylife1903

iyide hocanın ağzından çıkan laf var takımı şlye göre hazırladık yani senin yetersiz dediğin teknik ekibin bilinçli
yaptığını söylediği bir şey.
sahayı enine kötü kullanan bir takımız çünkü sürekli enine kullanıyoruz bunu çok iyi yapabilmek iyi olduğun anlamına gelmez
tam arkadan bakıyorsun sahaya tolgayın önünde bomboş koridor var dikine dripling yapsa önü boş ama o dönüp yanına pas veriyor
bumu sahayı enine iyi kullanmak. taraftar bağırıyor yürü diye yok o yan pas yapıyor. top dört beş defa sağdan sola soldan sağa gidip geliyor
hani rakip açık vermez boşluk bulana kadar çevirirsin topu bu öyle birşey değil müsaitkende ileri hamle yapılmıyor
rakip biraz çıkacak gibi oluyor dikine oynayacaksın ama oynamıyor yan top yapıp rakibi geriye yaslıyorsun sen
yop çeviriyorsun rakipte çevirsinler diyor nasılsa orta sahada topa sahip olmakla maç kazanılmıyor.
Abi bir iki tane havuc ye gozunu sevem
Teknik ekibe yetersiz demedim
Sezon oncesi hazirligi yetersiz dedim

Ligin ilk macina hazir cikacaksin.
Uc ay yazdim sampiyon takimi bozma lige hazor basla clye paflari gonder diye

Lige hazir baslamazsin
Yok efenim ligin basi
Ligin 10 haftaso gecer
Eksiklerimizi biliyoruz takim hazirlanacak
15.hafta
Onumuzde devre arasi
Eksiklerimizi belirledik toparlanacaz