2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 387214 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Abdullah

Başkanımız Fikret Orman: Kartal Yuvası, 61 mağazadan oluşan bir zincirdir.

Çevrimdışı Abdullah

Başkanımız Fikret Orman: Yaz sezonuna kadar mağaza sayımızı 70'in üzerine çıkarmayı planlıyoruz

Çevrimdışı Abdullah

Başkanımız Fikret Orman: Vodafone Arena'da Kartal Yuvası'nın Mega Store'u olacak

Çevrimdışı Kemal

Koca Edirne'de  Tekirdağ'da nasıl Kartal Yuvası olmaz, şaka gibi

Çevrimdışı Efe

Başkanımız Fikret Orman: Vodafone Arena'da Kartal Yuvası'nın Mega Store'u olacak

zaten en iyisi olmalı en iyi stad nede olsa :icool: tanıtım güzel olmuş satışları canlı tutar yurt genelinde :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

Yepyeni mağazamız ÖzdilekPark AVM'de açıldı. Haydi herkes yuvaya... #Gururlan
Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Yepyeni mağazamız ÖzdilekPark AVM'de açıldı. Haydi herkes yuvaya... #Gururlan
Beşiktaş JK

baya hareketli gidiyor bu sene kartal yuvası açılışları sezon sonuna kadar baya bi açılış olacak :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

baya hareketli gidiyor bu sene kartal yuvası açılışları sezon sonuna kadar baya bi açılış olacak :)
Abi başkan yaza kadar 70, 2015 sonuna kadar 100 mağazayı hedeflediklerini söyledi. Son açılışla 62 oldu sanırım. 1-2 haftaya Gaziantep açılıyor 63 olacak. Hızla yayılıyor.  :super: @Efe

Çevrimdışı Sinan Öz

@Sinan Öz Hoş geldin  :)
Formaları nereye yolluyorsun Adidas'a mı :alala:
Hoşbulduk. Yok kardeşim adidas'la herhangi bir iletişimim olmadı bugüne kadar.

Çevrimdışı Efe

Abi başkan yaza kadar 70, 2015 sonuna kadar 100 mağazayı hedeflediklerini söyledi. Son açılışla 62 oldu sanırım. 1-2 haftaya Gaziantep açılıyor 63 olacak. Hızla yayılıyor.  :super: @Efe

iyi gidiyoruz kartal yuvalarında ürünlerde formalarda şuan herşey yolunda seneyi kapatıyoruz yeni senede daha baaşarılı olacağız kartal yuvalarında :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

forma satışlarıyla ilgili resmi açıklama hala gelmedi çok merak ediyorum gerçekten :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

yıl sonu forma satışlarıyla ilgi rakam görmek istiyorum bi açıklama gelmeli artık :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

yıl sonu forma satışlarıyla ilgi rakam görmek istiyorum bi açıklama gelmeli artık :)
Pazar günü Çarşıda gezdim herkesin üstünde yeni formalardan vardı.Ben de sayıyı merak ediyorum.Yalnız siyah forma bana pek bir uğursuz geldi erciyes maçında giydim 2 dkda verdik maçı :D.2011 kırmızı formada daha mağlubiyetim yok  :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA 300 bin mi olmus  :alala:
300 demişti başkan 300 geçmesi lazım forma yetiştiremiyorlar herkesin üstünde var ama millet hala eski formalarla maça gidiyor siyah süper  :kop:

Çevrimdışı Efe

300 demişti başkan 300 geçmesi lazım forma yetiştiremiyorlar herkesin üstünde var ama millet hala eski formalarla maça gidiyor siyah süper  :kop:

olmamıştır o kadar bence tarihin rekoru kırılmıştır 300 bin olmuşsa 200 bini bulmuşsa bile rekor 6 ayda bi açıklama yapılmadı gitti :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı fani madida

biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Volkan Başaran

Kimi yerde 13200 kombine deniyor

Kiminde 11500

Bunların hangisi doğru ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Efe

sene sonu hedefi 300 bindir

hala bi açıklama gelemedi bi öğrensek şunu yaa sene sonu 400 ila 500 bin arasında olmalı satışlar gerekli olan parayı almış olsun kulup :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

kartal yuvasından formaların ne kadar satıldığıyla ilgili açıklama bekliyorum :ranting2: :ranting2:
Şampiyon Beşiktaş JK