Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371066 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Biz Verona diye trene atlayıp aktarma durağını kaçırınca başka şehri gezmek zorunda kalmıştık  :D

Biz turla gittiydik, geçerken bir öğle yemeği ve 3-4 saat ayırmıştık.

Hava da güzeldi, belki onun da etkisiyle çok sevmiştim.

Bir tek bayrağını sevmemiştim.  :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

Floransa'yı güzel, Siena'yı çok kasvetli buldum.

Verona çok güzel bir şehir, geçerken uğramıştık.

Venedik 5 para etmez bence de. Napoli  harika bir manzaraya sahip, fakat şehir çok pisti.

Siena cok sicak havaya denk geldi, piazza del campo da soguk kahve ve tiramisuyla iyi gitmisti :)

Veronadaki Arena da Colosseo ya bin basar bence, guzel sehir. Napolinin dogasi guzel ama pek temiz tutmamislar, dedigin gibi biraz da dusuk gelir sinifi yasadigindan sanirim.

Çevrimdışı Culpable

Peki italyada nerelere gitmek lazım ?

@Mehmet Ali C.
tabiki como gölü .

zenginlerin  tatil yeri gibi gozuktugu icin belki pahali gelebilir ama  Roma dan  daha ucuzdur .
her masa ile en az 4 garson ilgileniyordu
toplasan 10 masa yoktu ama 20 -30 arasi garson vardi :)
yurtdisinda genelde  minestrone  yada balik corbasi tercih ederim

dunya uzerinde hicbi yerde yemedigim lezzet te minestrone corbasi ictim bu sehirde   asmislar adamlar olayi

heleki bir balik corbasi geldi  fiyatlara bakmamistim  menude  o corba geldikden sonra ben 500 euro hesaba
 razi idim  gelen hesap 86 euro idi sanirim

roma ya gidip sakin   bir restorana  gidip makarna yemeyin

ben gittim altin kasiklar ile servis ediliyor makarnalariniz  200 euro hesap odedim,  otele geldigimde   istifra etmek den  sabahi edemedik
bunun yerine roma da   pastificio  da antonio abinin plastik tabaklarda makarnasi ve el yapimi sarabindan icmeden gelmeyin cok sey kaybedersiniz [burdami yiyeceksin disaridami diye sorucaklar  kesinlikle orda  yiyecegini soyle  paket icerisine koydurursan  sarap sansini kaybedersin]

italyaya gidicekler yazilanlari okuyarak kesfetmeyin  kendiniz kesfetmeye calisin

bu mevsimlerde cok giderim ben   ve genelde kendim kesfetmeye calisirim herseyi
hele bir otel kesfetmistim  inan otelin cift kisilik  yatagi  hilton un  normal odasi  buyuklugunde vardi  36 euroya kalmistim geceligi
ben genelde araba kiralarim italya da  cunku arabasiz olmuyor  como tarafina gidiceksiniz isvicreye  gecin 2 dakika .  tam ismini unuttum ama isvicreye gectiginiz anda bir alis veris merkezi var  normal eu da 200-300 euroya satilan ayakkabinin  aynisi  yari fiyatindan asagiya almistim

ve en onemlisi italya ya gidiyorsunuz donuste kesinlikle  1 adet  jacob cohen almadan gelmeyin
hugo armani kadar taninmiyor gibi gozuksede  aslinda cok taninir ama armani hugo  gibi  sokak markasi degildir
  bir kere giydiginiz zaman  artik baska bir marka kullanmazsiniz
jacob ile tanisma anina  kadar tek bir marka  jeans  kullanirken o gunden itibaren  bir daha jacob cohen harici hicbir  jean  kullanmadim
ve tavsiye ederken sunu soylerim hep jacob  anlatilmaz yasanir :)

jacob ile ilgili kucuk bir detay daha ekliyeyim

pariste  1000e yaklasik markanin standi oldugu bir alisveris merkezindesiniz  butun markalarda %30 dan %75 e kadar indirim var
jacob standina  gidiyorsunuz sevinerek  ve   hayal kirikligi  yasiyacaksiniz indirimin olmadigi tek stand :)
kiev deplasmanina gidicek olanlar kiev de   adini yanlis  hatirliyor olabilirm  GARAGE diye bir yer var  alisveris yapabileceginiz orda  saint tropez diye bir magaza var  ordada bulmustum jacob u  ve sansmidir nedir ilk defa jacob da indirim yapan bir magaza gormustum normal fiyatinin yarisindan daha asagisina allmistim

[ Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 16:10:27 Culpable ]

Çevrimdışı tangaz

@Culpable paylaşımlarını zevkle okuyorum. işim gereği çok seyahat ve izin şansım olmasa da arşive atıyor ve o günü bekliyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

@Culpable paylaşımlarını zevkle okuyorum. işim gereği çok seyahat ve izin şansım olmasa da arşive atıyor ve o günü bekliyorum.

Hatunları "makarna almaya gidiyoruz" diye kafalayıp kaçalım @tangaz:evillol:

Çevrimdışı tangaz

dostum hatunları bir şekil kafalarız da ben işim gereği izin sıkıntısı yaşıyorum yerime vekalet edecek adam yok @tuncaboylu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mellfred

tabii canım parası olan bu ülkede alkollü araç kullanırken adam öldürür cinayet işler 6 ay yatar çıkar...
ileri demokratik bir ülkede söylecek şey mi bu  :bandit:

Çevrimdışı Culpable

@tuncaboylu boyle yerler esinle ,kiz arkadasinla  guzel

istanbulda yasayan bir insan icin gidilecek  yapi ve  duzen olarak guzel yerlerden birisi neresi?
Anadolu yakasi marianin bahcesi  gerci sube actilar bozuldu artik
como 100 kat daha guzel ?
esini kiz arkadasini al gotur como ya sana 10 yil boyunca heryere izin cikar :)
dusuncesinize milano da  200 kisi bir dukkanin onunde sirada bekliyor oha ne oluyor diyorsunuz geciyorsunuz siraya

iceriye bir giriyorsunuz 200 kisi mozeralla peynirli  bizim geleneksel pişi mizi almak icin sirada bekliyormus :)

@tangaz

tatilde ben degisik seyler ariyorum artik  yani siradan git surayi gor gel yapmiyorum   Usa ve Canada harici bir cok yerisin degisikliklerini kesfetmisimdir

[ Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 16:35:51 Culpable ]

Çevrimdışı tangaz

yazarken elim titredi terddüt ettim sonra da kendime kızmıştım şimdi sen de dile getirince vicdanımı sorgulamaya başladım

Çevrimdışı tangaz

ileri demokrasi dedin şimdi ekürim can dostum @mylife1903 bizi aydınlatacak konu hakkında

Çevrimdışı mylife1903

@tangaz dalga geçiyor gibi olacak ama 35 yıllık bakırköylüyüm, annemler ise 60 yıllık :D :D Bahsettiğin bilim adamı ben olabilirim çünkü evin salon camı tam deli hastahanesine bakıyor kardeşim :D :D
Aaaaa komsu  :halay: sen bana bak camdan oturuyorum ben oracikta, napolyon kiyafeti var ustumde.

Çevrimdışı mylife1903

yalnız ayıboğan gibi adamdı. Golcü değildi ama sırtına 3 kişiyi alırdı öküz, bi fener maçında uche arkasından asılmıştı da indirememişti camışı. Bilen bilir, uche'nin de maşallahı vardı.
Uchenin harbiden masallahi vardi butun kiz arkadaslari beyin kanamasi geceridi

Çevrimdışı tangaz

Uchenin harbiden masallahi vardi butun kiz arkadaslari beyin kanamasi geceridi

abi hatırlayan var hatırlamayan war  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı tuncaboylu

dostum hatunları bir şekil kafalarız da ben işim gereği izin sıkıntısı yaşıyorum yerime vekalet edecek adam yok @tuncaboylu

Ha sen harbi işten izin alamamaktan bahsediyormuşsun.

Ben hatundan izin alamayacağım zamanlarda "işten izin alamam" derim genelde, öyle zannetmiştim.  :D

Çevrimdışı tangaz

Ha sen harbi işten izin alamamaktan bahsediyormuşsun.

Ben hatundan izin alamayacağım zamanlarda "işten izin alamam" derim genelde, öyle zannetmiştim.  :D

ben işten kaçabilsem ahh ahhhh

Çevrimdışı tuncaboylu

@tuncaboylu boyle yerler esinle ,kiz arkadasinla  guzel

istanbulda yasayan bir insan icin gidilecek  yapi ve  duzen olarak guzel yerlerden birisi neresi?
Anadolu yakasi marianin bahcesi  gerci sube actilar bozuldu artik
como 100 kat daha guzel ?
esini kiz arkadasini al gotur como ya sana 10 yil boyunca heryere izin cikar :)
dusuncesinize milano da  200 kisi bir dukkanin onunde sirada bekliyor oha ne oluyor diyorsunuz geciyorsunuz siraya

iceriye bir giriyorsunuz 200 kisi mozeralla peynirli  bizim geleneksel pişi mizi almak icin sirada bekliyormus :)

@tangaz

tatilde ben degisik seyler ariyorum artik  yani siradan git surayi gor gel yapmiyorum   Usa ve Canada harici bir cok yerisin degisikliklerini kesfetmisimdir

Abi sen bakma benim böyle dediğime, ben Pattaya'ya bile eşimle gitmiştim.  :lol: :lol:

Biz hatunla el ele dolaşırken, go-go bar'd kapısındaki kızlar resimli kataloglar falan gösteriyorlardı.  :D

Çevrimdışı pascal26

Ya arkadaşlar, eleştiri sonuna kadar yapılmalı. Ama burda sürekli bi sızlanma, dertlenme durumu görüyorum bazı arkadaşlarda.

Temmuz olur, transfer yok. Eylül olur, geç kaldık. Ocak oldu, kadro yetersiz. Nisan oldu, eyvah biz son düzlükte kalırız. Haziran olur gene eyvahlar.

Biraz da anı yaşayın. Yarışmanın da biraz tadını çıkarın yaw.

Bu kırmızılaarla nefis bi yarışa giriyoruz. Şimdiden hıncal'ı bilmemnesi ateş etmeye başladı.

Çok güzel olacak çok.  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@Mehmet Ali C.
tabiki como gölü .

zenginlerin  tatil yeri gibi gozuktugu icin belki pahali gelebilir ama  Roma dan  daha ucuzdur .
her masa ile en az 4 garson ilgileniyordu
toplasan 10 masa yoktu ama 20 -30 arasi garson vardi :)
yurtdisinda genelde  minestrone  yada balik corbasi tercih ederim

dunya uzerinde hicbi yerde yemedigim lezzet te minestrone corbasi ictim bu sehirde   asmislar adamlar olayi

heleki bir balik corbasi geldi  fiyatlara bakmamistim  menude  o corba geldikden sonra ben 500 euro hesaba
 razi idim  gelen hesap 86 euro idi sanirim

roma ya gidip sakin   bir restorana  gidip makarna yemeyin

ben gittim altin kasiklar ile servis ediliyor makarnalariniz  200 euro hesap odedim,  otele geldigimde   istifra etmek den  sabahi edemedik
bunun yerine roma da   pastificio  da antonio abinin plastik tabaklarda makarnasi ve el yapimi sarabindan icmeden gelmeyin cok sey kaybedersiniz [burdami yiyeceksin disaridami diye sorucaklar  kesinlikle orda  yiyecegini soyle  paket icerisine koydurursan  sarap sansini kaybedersin]

italyaya gidicekler yazilanlari okuyarak kesfetmeyin  kendiniz kesfetmeye calisin

bu mevsimlerde cok giderim ben   ve genelde kendim kesfetmeye calisirim herseyi
hele bir otel kesfetmistim  inan otelin cift kisilik  yatagi  hilton un  normal odasi  buyuklugunde vardi  36 euroya kalmistim geceligi
ben genelde araba kiralarim italya da  cunku arabasiz olmuyor  como tarafina gidiceksiniz isvicreye  gecin 2 dakika .  tam ismini unuttum ama isvicreye gectiginiz anda bir alis veris merkezi var  normal eu da 200-300 euroya satilan ayakkabinin  aynisi  yari fiyatindan asagiya almistim

ve en onemlisi italya ya gidiyorsunuz donuste kesinlikle  1 adet  jacob cohen almadan gelmeyin
hugo armani kadar taninmiyor gibi gozuksede  aslinda cok taninir ama armani hugo  gibi  sokak markasi degildir
  bir kere giydiginiz zaman  artik baska bir marka kullanmazsiniz
jacob ile tanisma anina  kadar tek bir marka  jeans  kullanirken o gunden itibaren  bir daha jacob cohen harici hicbir  jean  kullanmadim
ve tavsiye ederken sunu soylerim hep jacob  anlatilmaz yasanir :)

jacob ile ilgili kucuk bir detay daha ekliyeyim

pariste  1000e yaklasik markanin standi oldugu bir alisveris merkezindesiniz  butun markalarda %30 dan %75 e kadar indirim var
jacob standina  gidiyorsunuz sevinerek  ve   hayal kirikligi  yasiyacaksiniz indirimin olmadigi tek stand :)
kiev deplasmanina gidicek olanlar kiev de   adini yanlis  hatirliyor olabilirm  GARAGE diye bir yer var  alisveris yapabileceginiz orda  saint tropez diye bir magaza var  ordada bulmustum jacob u  ve sansmidir nedir ilk defa jacob da indirim yapan bir magaza gormustum normal fiyatinin yarisindan daha asagisina allmistim
Abi çok teşekkürler hemen ekran görüntüsünü alıyorum

Çevrimdışı tangaz

Abi sen bakma benim böyle dediğime, ben Pattaya'ya bile eşimle gitmiştim:lol: :lol:

Biz hatunla el ele dolaşırken, go-go bar'd kapısındaki kızlar resimli kataloglar falan gösteriyorlardı.  :D

teorik olarak kötü gibi görünse de doğrusunu yapmışsın pattaya yaş yer
kieve moskovayada giderken yaparmısın aynı eyle mi? hiç sanmıyorum  :bandit:

Çevrimdışı Culpable

@tuncaboylu  @tangaz

bana tek basima gitmek icin heryere her zaman izin cikar
ama besiktasin maci var ise   ve ben oraya  tek gitmek istiyorsam kiyamet kopar

neden kiyamet kopar tahmin edebilen varmi ? :)

Çevrimdışı mylife1903

valla ben de özel jeti hatırladım da helikopteri hatırlamadım.
Benim aklimda ozel jet, helikopter, rovosata diye kalmis

Rovasatayla fbye sokusturunca havada donen ayaklar falan bana da helikopter algisi yapmis olabilir

Çevrimdışı tuncaboylu

teorik olarak kötü gibi görünse de doğrusunu yapmışsın pattaya yaş yer
kieve moskovayada giderken yaparmısın aynı eyle mi? hiç sanmıyorum  :bandit:

Öyleymiş, tur rehberi epey bir anlatmıştı sağolsun.  :) :)

Amsterdam'da red-light'a da beraber gittik, ama Kiev ve Moskova'ya deplasman kovalıyorum.  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

abi hatırlayan var hatırlamayan war  :kop: :kop: :kop:
Ben hatırlıyorum abi

Çevrimiçi sozkul

günaydın arkadaşlar

ben de erenin açıklamalarına rağmen hala eren denmesini bir anlayabilsem

Demokrasi var çünkü, birilerinin nasıl Eto, Nasri, Balo demeye hakkı varsa başkalarıda Eren diyebilir, oda bir olasılıktı sezon başında.
Demokrasiyi sindirmek için herkesin dediğini anlamak gerekmiyor @tangaz  :icool:  :evillol:

Yaşasın tam bağımsız demokratik Türkiye!!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Abi sen bakma benim böyle dediğime, ben Pattaya'ya bile eşimle gitmiştim.  :lol: :lol:

Pattaya mı ahahha abi naptın sen ya bangkok, phuket tamamda pattaya ilginç olmuş

Etiketler: