Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 339 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8415471 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Talisca da , Sosa nin istasitiklerini yakalayamayacak gibi gözüküyor

Sosa : 9 Gol - 14 Asist perfomansı ile oynamisti yanlis hatırlamıyorsam..
golü kesin geçer de asist zor adamın yazılımında direkt kale ve şut var

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Aboubakar'ı yedirmem.

Hele biraz zaman geçsin ilk 11'de başlasın 2-3 maç. Takım süper olmasına rağmen onda tık yoksa o zaman hep beraber yeriz :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tuncaboylu

Bahsederim gidip üçüncü sınıf oyuncu alırsan parlatıcam diye her sene kiralık hangi takıma göndereyim diye dolaşıp durursun. Dortmund un aldığı düzeyde adamlar al diyen kim sana ama gidip Milo gibi Franco gibi adamları da getirme daha coğrafyanda uyum sağlayabilecek Sırp veya oranın oyuncularına yönelebilirsin mesela, son zamanlarda onlarca iyi topçu çıkmaya başladı o coğrafyadan.

Porto'da geçen sene her maça ilk 11 çıkmış adama 3. sınıf oyuncu diyorsan, seni Real Madrid forumlarına alalım.  :tabe:

Sırp santrafor alsak ve adam 2 maç gol atamasa, "Sırbistan'tan son 20 senedir kaç tane yıldız santrafor çıktı" ya da "Sırbistan'dan gelip burada harikalar yaratan 3 oyuncu say" diyeceksin.  :) :)

Ben de "Bir dur bekleyelim" diyeceğim.

Tanımıyoruz mu birbirimizi?  :)
[ Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 11:30:51 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Talisca da , Sosa nin istasitiklerini yakalayamayacak gibi gözüküyor

Sosa : 9 Gol - 14 Asist perfomansı ile oynamisti yanlis hatırlamıyorsam..

Yalnız Sosa'nın yaptığı asistlerin çoğu Gomez'eydi.

Üretkenlik hesabı yaparken Goemz'in golleri ile Sosa'nın asistlerinin kesişim kümesini de almak lazım

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Aboubakar'ı yedirmem.

Hele biraz zaman geçsin ilk 11'de başlasın 2-3 maç. Takım süper olmasına rağmen onda tık yoksa o zaman hep beraber yeriz :evillol:
ekmekli mi ekmeksiz mi

Çevrimdışı tangaz

İyi bir yapın varsa oyun anlamında bu adamları bekletmene gerek kalmaz mühim olan o yapıyı kurabilmek biz anlık ve günlük yaşadığımız için ülke olarak bize zahmetli geliyor..

günlük yaşamaya da mahkumuz çünkü yapıyı dewam ettirecek hamlelerden çok popüler hamleler rabet görüyor ve transferler bu çerçevede yapılıyor...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

günlük yaşamaya da mahkumuz çünkü yapıyı dewam ettirecek hamlelerden çok popüler hamleler rabet görüyor ve transferler bu çerçevede yapılıyor...
birde ülke olarak sorunluyuz her istediğin adamı alamıyoruz paraya bağlı olmayan bir şey adamlar buraya gelmek istemiyor.

Çevrimdışı tangaz

16 şubat 97deki maçı araştırırken az evvel ekşide bir fenerli yaşadığı dramı yazmış amokachiden bahsederken "herif 15dk kala maça geldi stada önce kot pantolonla çıktı zaten o anda beşiktaş taraftarı korkunç bir motivasyonla gaza geldi adam sonra da maça çıkıp o hayvansı bünyesiyle saha da bizimkileri silkelemişti" demiş  :lol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

birde ülke olarak sorunluyuz her istediğin adamı alamıyoruz paraya bağlı olmayan bir şey adamlar buraya gelmek istemiyor.

genç sayılabilecek yaşta buraya gelip aşama kaydeden örnek yok denecek kadar az çünkü hedefi olan kariyer planı yapan oyuncular gelmek istemiyor gelenler ise parayı seçerek geliyor...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

genç sayılabilecek yaşta buraya gelip aşama kaydeden örnek yok denecek kadar az çünkü hedefi olan kariyer planı yapan oyuncular gelmek istemiyor gelenler ise parayı seçerek geliyor...
Haklısın abi ama istisnalarda var tabi mesela talisca

Çevrimdışı tuncaboylu

16 şubat 97deki maçı araştırırken az evvel ekşide bir fenerli yaşadığı dramı yazmış amokachiden bahsederken "herif 15dk kala maça geldi stada önce kot pantolonla çıktı zaten o anda beşiktaş taraftarı korkunç bir motivasyonla gaza geldi adam sonra da maça çıkıp o hayvansı bünyesiyle saha da bizimkileri silkelemişti" demiş  :lol:

Ertuğrul penaltıdan atmamış golü, kafayla atmış.

Çevrimdışı tangaz

Ertuğrul penaltıdan atmamış golü, kafayla atmış.

dedim ya bilgi kirliliği var die amokachi dien var ertuğrul kafa dien var penaltı dien war hatta ahmet çakarın verdiğim penaltı fiyaskoymuş die demeci ile ilişkilendirilen haber dahi var o maça istinaden

Çevrimdışı Serhat Akkaya

dedim ya bilgi kirliliği var die amokachi dien var ertuğrul kafa dien var penaltı dien war hatta ahmet çakarın verdiğim penaltı fiyaskoymuş die demeci ile ilişkilendirilen haber dahi var o maça istinaden
yutupta maç var yahu açın bakın :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Haklısın abi ama istisnalarda var tabi mesela talisca

talisca da orda kazandığının 3 katına geldi benfica yöneticileri parayı seçti falan gibisinden de açıklamalar yaptılar. bu sene gerek abu gerekse talisca transferleri yaşları nedeniyle şaşırttı beni. diğer taraftan talisca konusunda kendimizi bir nev-i küçük takım statüsüne soktuk aslında büyük takımın rezerv takımı muamelesini koşullar paralelinde yamak durumunda kaldık

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı tuncaboylu

Hakem Vahap Beyaz'mış.

Milliyet'in gazete küpürleri arşivinden baktım.

85. dakikada atmış Ertuğrul.
[ Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 11:43:46 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

talisca da orda kazandığının 3 katına geldi benfica yöneticileri parayı seçti falan gibisinden de açıklamalar yaptılar. bu sene gerek abu gerekse talisca transferleri yaşları nedeniyle şaşırttı beni. diğer taraftan talisca konusunda kendimizi bir nev-i küçük takım statüsüne soktuk aslında büyük takımın rezerv takımı muamelesini koşullar paralelinde yamak durumunda kaldık
abi buraya kim gelirse gelsin bpl dışında hep daha fazla para alıyor

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Napoli deplasman biletleri 30 euroymuş vize olması işi bozuyor yoksa gidilir vallahi üstünede italya turu

Çevrimdışı tangaz

abi buraya kim gelirse gelsin bpl dışında hep daha fazla para alıyor

aynen öyle bu şey gibi oluyor mesela ben ankarada 10 bin dolar maaşla çalışırken doğudan bir teklif gelse ancak 25 bin dolar maaş verirseniz gelirim demek gibi  :money:

Çevrimdışı tuncaboylu

aynen öyle bu şey gibi oluyor mesela ben ankarada 10 bin dolar maaşla çalışırken doğudan bir teklif gelse ancak 25 bin dolar maaş verirseniz gelirim demek gibi  :money:

Maalesef futbolda da Doğuya gittikçe maaşlar artıyor.

Taraftarların beklentisini makul seviyelere çekmedikçe, bu böyle devam edecek.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Evet abi aslında bilinenin aksine türkiye zenginler için cennet gibi bir yer valla

Çevrimdışı tangaz

Evet abi aslında bilinenin aksine türkiye zenginler için cennet gibi bir yer valla

tabii canım parası olan bu ülkede alkollü araç kullanırken adam öldürür cinayet işler 6 ay yatar çıkar...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

tabii canım parası olan bu ülkede alkollü araç kullanırken adam öldürür cinayet işler 6 ay yatar çıkar...
Bir ülkede hukuk doğru işlemiyorsa başka bir şeye bakmanın bir anlamı yoktur der susarım abi.

Çevrimdışı tangaz

Maalesef futbolda da Doğuya gittikçe maaşlar artıyor.

Taraftarların beklentisini makul seviyelere çekmedikçe, bu böyle devam edecek.

makul seviye nedir? doğu avrupa ülkeleri ligi gibi mi mesela? polonya vb gibi.

Çevrimdışı tuncaboylu

makul seviye nedir? doğu avrupa ülkeleri ligi gibi mi mesela? polonya vb gibi.

İlk iş yöneticilere düşüyor. Gerçekçi demeçler vermeleri lazım, boşboğaz Levent Nazifoğlu "Başkan bana seneye Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacak kadro kurmam için yetki verdi" tarzı saçma sapan açıklamalar yapmayacak mesela. Sen böyle bir beyanat verirsen, gelecek adam da gelmek için 2 katı para isteyecek. (Gerçekçi olmayan hedeflerden dolayı artan baskı)

Spor medyasına da iş düşüyor, her transfer döneminde ve transfer dönemi bittikten sonra yazılan isimleri o kadar uçuk ki taraftar kim gelse beğenmiyor.

Yayıncı kuruluş da fiyatlarını makul seviyeye çekmeli, Digiturk'e ayda 100 lira verip Sigthorsson'u mu izleyeceğim ben diyen adama kızamazsın çünkü.

Etiketler: