Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371629 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

İlk iş yöneticilere düşüyor. Gerçekçi demeçler vermeleri lazım, boşboğaz Levent Nazifoğlu "Başkan bana seneye Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacak kadro kurmam için yetki verdi" tarzı saçma sapan açıklamalar yapmayacak mesela. Sen böyle bir beyanat verirsen, gelecek adam da gelmek için 2 katı para isteyecek. (Gerçekçi olmayan hedeflerden dolayı artan baskı)

Spor medyasına da iş düşüyor, her transfer döneminde ve transfer dönemi bittikten sonra yazılan isimleri o kadar uçuk ki taraftar kim gelse beğenmiyor.

Yayıncı kuruluş da fiyatlarını makul seviyeye çekmeli, Digiturk'e ayda 100 lira verip Sigthorsson'u mu izleyeceğim ben diyen adama kızamazsın çünkü.

ama taraftar yayıncı kuruluşa 100tl vermezse takımlar transfer falan yapamaz hale gelir o yayıncı kuruluş bakma aslında takımları sağlam finanse ediyor. mesela trabzonun aldığı sol bek balkanlarda kazandığının 5 katına geldi trabzona getiremiyorsun işte yabancıyı para olmadan bak marka bir topçu demedim ne idüğü belirsiz bir isimden örnek verdim.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu sene nefret ettiğim gs'nin ilk 2'ye girememesini istiyorum

Çevrimdışı Berat

Bu sene nefret ettiğim gs'nin ilk 2'ye girememesini istiyorum

Bence ilk 2 garanti. Lobisaray malum.

Çevrimdışı Bishamon

Napoli deplasman biletleri 30 euroymuş vize olması işi bozuyor yoksa gidilir vallahi üstünede italya turu

Napoli stadı çok kötu ama o deplasmana Italyayi gezmek icin gidilir :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sompo Japan Sigorta, Beşiktaş Vodafone Arena Stadı'nı 140 milyon dolara sigortaladı.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Mahmut

Mac başlığında konusu açılmamış ben de buraya yazayım, başakşehir maçına gitmeyecek kombineliler bana aktarabilir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Napoli stadı çok kötu ama o deplasmana Italyayi gezmek icin gidilir :D
Aynen statları leş gibi seyircide az gidiyor italyaya gitmek lazım ama

Çevrimdışı EMİR EMRE

Aynen statları leş gibi seyircide az gidiyor italyaya gitmek lazım ama

Napolide bi cacik yok, pompei haricinde. Peroni icin, karides yiyin, maci izleyin ama beklentiniz fazla olmasin siradan bir az gelismis sehir profilinde

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Napolide bi cacik yok, pompei haricinde. Peroni icin, karides yiyin, maci izleyin ama beklentiniz fazla olmasin siradan bir az gelismis sehir profilinde
Peki italyada nerelere gitmek lazım ?

Çevrimdışı Bishamon

Milana git Carolinele takilirsin

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Firenze, Toscana buralar güzel, Venedik çok kalabalık ama görülmesi gerekiyor bence, Roma ya yakın dağ gölleri var orada çok keyif alabilirsiniz mesela..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Valla ustad bir kere bulundum 8 gun gezdik,. Floransa ve siena nin muthis bir dokusu var.ortacagi yasarsin 2 gun dolassan. Ben Venedik i sevmedim belki romantik biri olmadigimdandir bilmem ama roma da muthis bir yer siradan bir cesmesi bile tarihi eser niteliginde :) tavsiye ederim ama bol bol ev yapimi saraplardan tat, vino di casa de yeter :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Firenze, Toscana buralar güzel, Venedik çok kalabalık ama görülmesi gerekiyor bence, Roma ya yakın dağ gölleri var orada çok keyif alabilirsiniz mesela..
saol serhat abi
Valla ustad bir kere bulundum 8 gun gezdik,. Floransa ve siena nin muthis bir dokusu var.ortacagi yasarsin 2 gun dolassan. Ben Venedik i sevmedim belki romantik biri olmadigimdandir bilmem ama roma da muthis bir yer siradan bir cesmesi bile tarihi eser niteliginde :) tavsiye ederim ama bol bol ev yapimi saraplardan tat, vino di casa de yeter :)
Öneriler süper şarap çok severim zaten kaçırmam fırsat buldukça tadarım

Çevrimdışı EMİR EMRE

saol serhat abi Öneriler süper şarap çok severim zaten kaçırmam fırsat buldukça tadarım

Afiyet olsun dostum iyi eglenceler :)

Çevrimdışı eaglekartal

italyaya gitmek isteyenlere sicilyayı öneririm.palermo falan muhteşem yer bence.gölgesinde kalmış yukarı italyanın ama görülmesi gereken yeler.messina,etna yanardağı falan.bu arada yeni spnsorluk anlaşmamız olan brooksbrothers sayfasına baktım bir gömlek 400 lira yuh nerede hellokity nerede bu vayy be  :D

Çevrimdışı Çağatay

Tabiiki Brooks Brothers enfes bir seçim
Ama bir hello kitty değil bence...
[ Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 13:59:10 Çağatay ]
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Berat

Edit:
Yasin abi sağolsun bileti buldum.
[ Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 15:44:40 #Berat ]

Çevrimdışı Yasin A.

Antalya maçına bilet alıp ilk defa stadımıza gidecektim ki hazırlık maçı ayarlanmış. Hazırlık maçına gidemeyip öğrenciye aktarmak isteyen varsa bana ulaşabilir. Antalya maçına bütün bütçemi ayırdım da. Şimdiden teşekkürler.

TC'ni mesaj olarak gönder hemen devredeyim sana. @#Berat

Çevrimdışı tuncaboylu

Floransa'yı güzel, Siena'yı çok kasvetli buldum.

Verona çok güzel bir şehir, geçerken uğramıştık.

Venedik 5 para etmez bence de. Napoli  harika bir manzaraya sahip, fakat şehir çok pisti.

Çevrimdışı Göktan

Merhaba, Üniversite için Antalya'dan İstanbul'a taşındım.Bugün passolig başvurumu yaptım Başakşehir maçında ilk defa stadımıza maç izlemeye gideceğim. Kombinesi olup da maça gidemeyecek ve öğrenciye devretmek isteyen varsa ulaşırsa sevinirim. :)

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Floransa'yı güzel, Siena'yı çok kasvetli buldum.

Verona çok güzel bir şehir, geçerken uğramıştık.

Venedik 5 para etmez bence de. Napoli  harika bir manzaraya sahip, fakat şehir çok pisti.
Biz Verona diye trene atlayıp aktarma durağını kaçırınca başka şehri gezmek zorunda kalmıştık  :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Merhaba, Üniversite için Antalya'dan İstanbul'a taşındım.Bugün passolig başvurumu yaptım Başakşehir maçında ilk defa stadımıza maç izlemeye gideceğim. Kombinesi olup da maça gidemeyecek ve öğrenciye devretmek isteyen varsa ulaşırsa sevinirim. :)
Bana mesajla ulaşırsan eski açıktaki yerimi devredebilirim imkan varsa.
Korku akıl katilidir.

Etiketler: