2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 567 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334281 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Tolga

Yalnız gomez bizim oyunucumuz olmadığı için elde edilecek tutarın ffp ye + katacağı kesinmi emin değilim ben.
Kullanılıyor olması lazım ama şimdi biraz düşününce tersi de olabilir bende şüpheye düştüm.
4 transfer olur tahminen yarısı iyi çıksa bile iyi şuan hiç inancım yok
14 gün kaldı sıkın dişinizi :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Mavi Tuna

Aspor izledim biraz eğleneyim diye orada ki süper arkadaşlardan birisi Fener'in yeni hocası Fernandao istemiyor Beşiktaş alsın iki takımda rahata kavuşsun diye bir laf söyledi. İnşallah üst seviye bir adam gelir de şunlara sağlam bir kapak takarız.

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

hangi forvet alınırsa alınsın büyük maçların adamı olsun derbilerde gol atsın küçük maçlarım büyük golcüsü cenk tosun gol atar zaten.

Çevrimiçi Necmi

Say say, senin liste hazırda duruyordur zaten: Berat, Sezer, Gökhan.  :kop: :kop: :kop: :kop:

Arya Stark gibisin yeminlen.  :kop: :kop:
yok ya arya stark ın liste bile azalıyor
serhatınki hep yerinde duruyor :bandit:

Çevrimdışı tuncaboylu

Beşiktaş'ın parasını eşe dosta kim yedirirse onu defalarca dile getiririm Arya Stark gibi :) Onun gibi olsam başka şeylerde yaparım da dua etsinler değilim :)

Destekliyorum seni.  :ok:

Ama bence Berat'ı sil listeden, gariban bir çocuktu o.  :tabe:

http://www.xn--beiktam-wfb32be.net/berat-cetinkaya-besiktasta-2/

Çevrimdışı tuncaboylu

Aspor izledim biraz eğleneyim diye orada ki süper arkadaşlardan birisi Fener'in yeni hocası Fernandao istemiyor Beşiktaş alsın iki takımda rahata kavuşsun diye bir laf söyledi. İnşallah üst seviye bir adam gelir de şunlara sağlam bir kapak takarız.

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Fernandao'yu alırsak gol kralı yaparız, seneye 5 katına geri alırlar bizden.  :lol:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

hangi forvet alınırsa alınsın büyük maçların adamı olsun derbilerde gol atsın küçük maçlarım büyük golcüsü cenk tosun gol atar zaten.
Aynen öyle. Yıllardır derbilerde forvet veya forvet arkası olarak böyle bir adamın eksikliğini yaşadık, Gomez'le bu tamamen ortadan kalkmıştı şimdi yine aynı şeyler olması muhtemel. Winner bir oyuncu şart forvet veya forvet arkasına.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalnız gomez bizim oyunucumuz olmadığı için elde edilecek tutarın ffp ye + katacağı kesinmi emin değilim ben.

Transfer gelirleri diyor UEFA'nın kitapçığında, kullanılmaması için bir sebep yok.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Destekliyorum seni.  :ok:

Ama bence Berat'ı sil listeden, gariban bir çocuktu o.  :tabe:

http://www.xn--beiktam-wfb32be.net/berat-cetinkaya-besiktasta-2/
Katılıyorum, bundan sonra listeden çıkartıcam onu, belki Sinan Kurumuş'u korum  :evillol:
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

yok o transfer geliri elinde bir anlaşma var o anlaşmayla yarı hakları bize geçmiş oluyor
aslında gomezin yarısı bizim şu anda satış hakkı fioda

Çevrimdışı tuncaboylu

Katılıyorum, bundan sonra listeden çıkartıcam onu, belki Sinan Kurumuş'u korum  :evillol:

Sinan da aynı yahu, senede 100 bin lira alıyordu.  :)

http://www.fanatik.com.tr/2012/12/24/sinan-kurumus-besiktasta-288793

Şaka maka o listedekilerin hepsini toplasan, bir Pektemek etmiyor. Bence hepsini çıkar, Pektemek kalsın.  :lol: :lol:

Çevrimdışı Culpable

Belki yeri degil bu sorunun ama  gercekten merat ettim

simdi  yaziyi alinti yapiyorsunuz  bu demek oluyorki o  alinti yapilan yaziya cevap veriyorsunuz
peki yazarken  nickin oncesine neden @ isareti koyuyorsunuz ?

o sekilde yazildiginda bildirim mi gidiyor yazdiginiz nicke ?

Çevrimdışı murat baltacı

En kısa zamanda sportif direktör olarak İbrahim Altınsay veya Metin Tekin gibi futboldan anlayan takımı,transferleri,alt yapıyı,geleceğe dönük plan programı organize edecek birine görev verilmeli. Şenol hoca ve başkan arasında birinin köprü olması lazım yoksa basın kaşıdıkça sorun çıkacak terim aysal gibi sonunda hocayı yiyecekler. Bu hamleyle hocanın serzenişlerinin önüne geçilir Başkanında sürekli ben ben diye hava atması son bulmuş olur.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı acan07

Yarin senol hoca basina verip veristirirken yonetimede yapici mesajlar verecektir. hocayi cok f3na sinirlendirdiler hafta sonu alanyaspora patlar artik. 😃😃😃

Çevrimdışı klubnika01

Gomez'in bakış açısı Vizyon felan değil , kimse kandırmasın bizi.

Onun ki paragözlülük ve sark kurnazlığı. CL dedi : Wolsfurga gitti.

Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu.
lahana turşusu demeseydin iyiydi.rüyalarıma giriyor günlerdir fırsat bulup alamadım bir türlü  :by2: :bawling:

Çevrimdışı tuncaboylu

simdi  yaziyi alinti yapiyorsunuz  bu demek oluyorki o  alinti yapilan yaziya cevap veriyorsunuz

Evet @Culpable, Profil->Mentions'tan görebilirsin.  :ok:

Çevrimdışı OrhanAker

Transfer gelirleri diyor UEFA'nın kitapçığında, kullanılmaması için bir sebep yok.

yok o transfer geliri elinde bir anlaşma var o anlaşmayla yarı hakları bize geçmiş oluyor
aslında gomezin yarısı bizim şu anda satış hakkı fioda
Bonservisinin %50 sine sahipsek sıkıntı yok zaten. :ok:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

En kısa zamanda sportif direktör olarak İbrahim Altınsay veya Metin Tekin gibi futboldan anlayan takımı,transferleri,alt yapıyı,geleceğe dönük plan programı organize edecek birine görev verilmeli. Şenol hoca ve başkan arasında birinin köprü olması lazım yoksa basın kaşıdıkça sorun çıkacak terim aysal gibi sonunda hocayı yiyecekler. Bu hamleyle hocanın serzenişlerinin önüne geçilir Başkanında sürekli ben ben diye hava atması son bulmuş olur.
Zaten dünyanın hiç bir kulübünde gidip başkan transfer yapmaz, Real Madrid'de bile, ha gidip 100 milyon euro verip Figo'yu getirir o ayrı ama bu işi sportif direktör yapar. Avrupa'da bizim başkan oyuncu izlemeye gidiyor diye duysalar bizimle dalga geçerler yemin ediyorum. Florentino Perez'in Oğuzhan'ı izlemeye geldiğini düşünsene Türkiye'ye veya pazarlığa :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Zaten dünyanın hiç bir kulübünde gidip başkan transfer yapmaz, Real Madrid'de bile, ha gidip 100 milyon euro verip Figo'yu getirir o ayrı ama bu işi sportif direktör yapar. Avrupa'da bizim başkan oyuncu izlemeye gidiyor diye duysalar bizimle dalga geçerler yemin ediyorum. Florentino Perez'in Oğuzhan'ı izlemeye geldiğini düşünsene Türkiye'ye veya pazarlığa :)
:kop: :kop:

Çevrimdışı Tolga

@Nick şeklinde yazdığınız zaman bildirim geliyor.

Yukarıda Profil-Mentions kısmına tıkladığınız zaman sizin adınıza gelmiş mesajı görebiliyorsunuz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı 38life

Talisca'yı nasıl bilirsiniz?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kulüp olarak da saygınlığın kalmıyor Avrupa ve dünya düzeyinde böyle yaparak, Profesyonellik hayatın her alanına yansımalı, Türk işi kulüp yöneterek büyük hedeflere varamazsınız günlük başarılar yakalarsınız.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı panic13

Kulüp olarak da saygınlığın kalmıyor Avrupa ve dünya düzeyinde böyle yaparak, Profesyonellik hayatın her alanına yansımalı, Türk işi kulüp yöneterek büyük hedeflere varamazsınız günlük başarılar yakalarsınız.

Yalnız demin gözlerimi ovdum @Serhat Akkaya Sosa transfer bedelinden dolayı yönetimi övdün. Kıyametin küçük alametlerinden biri olabilir mi bu? :D
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimiçi sozkul

Sırf bu sene hiç kullanamadığımız Alexis'i ve Miloseviç'i gönderebildik abi.

Pektemek değil de Pektemis olsaydı, onu da yollardık bence.

Haha, beleşe gönderdik adamları, itelemek buysa senin vizyondada problem var   :icool:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yalnız demin gözlerimi ovdum @Serhat Akkaya Sosa transfer bedelinden dolayı yönetimi övdün. Kıyametin küçük alametlerinden biri olabilir mi bu? :D
Sen yinede bi abdestini al camiye filan git bence ne olur ne olmaz  :evillol:
Korku akıl katilidir.

Etiketler: