Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7400558 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi murat

zararına verecek biri için ihale açılmaz o gelip seni bulur :D adam demiri vermiş parasını almasınmı?
[ Son Düzenleme: 16 Temmuz 2014, 00:21:45 Murat ]

Çevrimdışı Furkan Sarper

loca katlarında arkada ince işçilik daha geçen hafta çarşamba büyük ölçüde ilerlemişti.

mesela ben locayı tribün bittiği yerden içe doğru 2-3 metre sanıyordum,ama öyle değilmiş. aşırı geniş içinde tuvaleti vs büyük bir salon gibi.

Çevrimdışı Furkan Sarper

1 ay önce ama prekestlar çok güzel gözüküyor havadan :)

Çevrimdışı Factatum

Ahmet Nur Çebi, bu yönetimde en çok cebinden para koyan adam. Piyasa şartlarından daha kötüye verdiğini düşünmüyorum. Zira büyük skandal olur. Ancak bedava verdiğini düşünenler de biraz fazla naifler doğrusu.

Çevrimdışı mkilic7

zararına verecek biri için ihale açılmaz o gelip seni bulur :D adam demiri vermiş parasını almasınmı?
:) valla abi kulüpte hırsız, yalancı çok, bizde fakir taraftar olarak öğrenmek istiyoruz işte. Maliyetine ya da zararına veriyorsa allah tuttuğunu altın etsin amma velakin kayıtsız ihalesiz şekilde fahiş para kazanıyorsa, optik başkanın lafi "beşiktaştan menfaat bekleyen.."

Çevrimdışı Efe

malzeme kamyonları var şuan stadta ne getirdikleri yine net görünmüyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı mert_

malzeme kamyonları var şuan stadta ne getirdikleri yine net görünmüyor
malzeme getirmişlerdir :uyucam:

Çevrimdışı Efe

eski açıkta fışkırtıcı var tam kamyonların eski açığın içine girip çıktığı bölümde napıyor orda  :alala:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi murat

:) valla abi kulüpte hırsız, yalancı çok, bizde fakir taraftar olarak öğrenmek istiyoruz işte. Maliyetine ya da zararına veriyorsa allah tuttuğunu altın etsin amma velakin kayıtsız ihalesiz şekilde fahiş para kazanıyorsa, optik başkanın lafi "beşiktaştan menfaat bekleyen.."
bu adamlarda senin benim gibi beşiktaşlı.hele zor dönemde girmişler yeri geliyor ceplerinden milyon dolarlar koyuyorlar.3-5 tane menfaatçi insan yüzünden hepsini bir kefeye koymayalım.

Çevrimdışı FARUK

eski açıkta fışkırtıcı var tam kamyonların eski açığın içine girip çıktığı bölümde napıyor orda  :alala:

tahminim kale arkasındaki 2. çıkış kapısı

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Enes Ö

bu adamlarda senin benim gibi beşiktaşlı.hele zor dönemde girmişler yeri geliyor ceplerinden milyon dolarlar koyuyorlar.3-5 tane menfaatçi insan yüzünden hepsini bir kefeye koymayalım.

Milyon dolar koyan yönetici şuanki yönetimde göremedim ben,koymasında kulübün mali yapısını düzeltsinler proje üretsinler..

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı mkilic7

valla bunlar beşiktaşlıysa ben değilim sanırım abi. :) şimdiye para koyanların durumu ortada. Neyse konuyu dağıtmayalım

Demirlerin ne kadar alındığını bilen var mı acaba ?

Çevrimdışı Efe

valla bunlar beşiktaşlıysa ben değilim sanırım abi. :) şimdiye para koyanların durumu ortada. Neyse konuyu dağıtmayalım

onu ancak başkan ve ahmet bey bilir heralde onlarda saklı  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı mkilic7

onu ancak başkan ve ahmet bey bilir heralde onlarda saklı  :icool:
Bu normal bişey mi abi ? :)

Çevrimdışı Sedat

Başkan şuana kadar 27/28 bin ton demir kullandık demişti sanırım, arkadaşımızın merakını özetliyo gibi  :D
Dipnot:ANÇ ye güvenim tamdır  :iclown:
handikaplı çArşı  

Çevrimiçi murat

Milyon dolar koyan yönetici şuanki yönetimde göremedim ben,koymasında kulübün mali yapısını düzeltsinler proje üretsinler..
sen görmedin diye koymamış değillerdir. :D koyuyorlar sonra müsait zamanda geri alıyorlar.
[ Son Düzenleme: 16 Temmuz 2014, 01:01:37 Murat ]

Çevrimdışı mkilic7

Başkan şuana kadar 27/28 bin ton demir kullandık demişti sanırım, arkadaşımızın merakını özetliyo gibi  :D
Dipnot:ANÇ ye güvenim tamdır  :iclown:
aslında orda bi "a" eksik olmuş abi ne kadara demek istemiştim :) art niyetli değilim ama yönetimdeki hiç kimseye güvenim olmadığı için öğrenmek istiyorum, burası bakkal dükkanı değil giren belli çıkanda belli olsun demi :)

Çevrimdışı Ekrem

bi nostaljide benden olsun. ilk resim paylaşmaya gittiğim gündü hiç bitmicek gibi geliyordu. çok şükür bugünleride gördük :)

04.07.2013   
[ Son Düzenleme: 16 Temmuz 2014, 01:17:08 ekrem86 ]

Çevrimdışı Furkan Sarper

Şuan yeni kapalının kolonları yükseliyor burada

Çevrimiçi murat

aslında orda bi "a" eksik olmuş abi ne kadara demek istemiştim :) art niyetli değilim ama yönetimdeki hiç kimseye güvenim olmadığı için öğrenmek istiyorum, burası bakkal dükkanı değil giren belli çıkanda belli olsun demi :)
giren belli çıkan bellidirde bunu bizimle paylaşmazlar.bizim gibi kaç kişi merak eder.paylaşsalarda dert adama bak transfer şu bu dururken demirden betondan bahsediyor derler.

Çevrimdışı Efe

bi nostaljide benden olsun. ilk resim paylaşmaya gitiğim gündü hiç bitmicek gibi geliyordu. çok şükür bugünleride gördük :)

04.07.2013   

askerlik gibi :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şuan yeni kapalının kolonları yükseliyor burada

fark çok çok büyük şuan bi bitsin kolonlar harika duracak kapalıda :super:
Şampiyon Beşiktaş JK

Etiketler: