Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7414141 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı FARUK

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

bjktv cokmu aramis su bilal mese yi yorumcu diye gerirmis nefret ediyor bircok besiktasli birde diego ile resim cekilip besiktas anlasdi soylemesi yokmu(ardindan adam iki gun sonra fenere imza atti )ne yuznen cikiyor anlamak mumkun degil boyle yuzsuzluk olurmu programi ben sunuyor olsam hani lan  diego besiktastaydi der adami bozardim haksizmiyim arkadaslar?

Aynen öyle Bilal Meşe benim için Beşiktaşlı dediğim yazarlardan bile değil zaten.

Çevrimdışı smhkcr

İşlem tamamdır : )))

Güney Tribün Blok 122, Sıra 24, Koltuk 8

Çevrimdışı quentine83

yeni açığın teslim süresi 160 gündü yanlış hatırlamıyorsam.şuan kaçıcı gündeyiz...ceza-i işlem uygulanacak mı süre dolunca ?
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı FARUK

hayırlı olsun hocam   :super:

Çevrimdışı Hakan Bilgin

hayırlı olsun
Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez

Çevrimdışı SDemirsoy

hayırlı olsun  :ok:

Çevrimdışı smhkcr

Teşekkür ederim arkadaşlar. Mabette işler epey hızlandı gibime geliyor. Dört tarafta da çalışma var. Bayram sonrası daha da hızlanır tahminim. Her zaman diyorum, çok detayına girmeyelim, dert etmeyelim. Bizim bilemeyeceğimiz milyon tane detay var arka planda. Hepsinin bir açıklaması var. Ancak ekonomik şartlarımız daha iyi olsaydı elbette çok daha hızlı ilerlerdik. İzleyelim ve tadını çıkaralım.

Çevrimdışı Serkan7738

kapalının üst kirişleride bittimi ilk bloğumuzu tamamlamış olucaz onları nezaman yaparlar acaba

Çevrimdışı keremfrat1

numaralıda gro beton atılan yere sıyah izolasyonları serıyolar :)

Çevrimdışı quentine83

prekastlar ne durumda .kameradan ve vinçten belli olmuyor.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Anıl

prekastlar ne durumda .kameradan ve vinçten belli olmuyor.
Üst katta bugün kü 2. montajlarını yapıyorlar şu anda :)

Çevrimdışı heart

forma lansmanı bu gün değil mi arkadaşlar?
... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimdışı Oktay

ramazanda fena iş çıkarmadılar bayramdan sonra  2 ay saglam tempo yapsınlar bak stad kendini nasıl gösteriyo :busted_cop:

Çevrimdışı tayfun

sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı ZEKI

aksama eski acikta onumuzde betonlama olabilir mi ?

Çevrimdışı Anıl

aksama eski acikta onumuzde betonlama olabilir mi ?
Erken bence Zeki abi, ama yarın akşam falan olabilir  :tabe: Kerem abiye sormak lazım betondan anlayan o  :ebebe: @keremfrat1

Çevrimdışı Oktay

bugün bir miktar hafriyat var.... dikkat ettim artık komyonlar tartılmıyor kepce operatörü göz kararı dolduruyo galiba :D

Çevrimdışı baro19

Çevrimdışı ZEKI

bugün bir miktar hafriyat var.... dikkat ettim artık komyonlar tartılmıyor kepce operatörü göz kararı dolduruyo galiba :D
ee alismislardir artik kac kepce doktuler, 

Çevrimdışı Deniz

ramazanda fena iş çıkarmadılar bayramdan sonra  2 ay saglam tempo yapsınlar bak stad kendini nasıl gösteriyo :busted_cop:
Katılıyorum.O kadar işçi azalmasına rağmen güzel çalıştılar.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Furkan Sarper

Obitas istese numarali birlesimine bugun dokebilirmi grobeton? Bir engel var mi

Çevrimdışı CanEmre

Obitas istese numarali birlesimine bugun dokebilirmi grobeton? Bir engel var mi
Bir engel yok ama grobeton dökümüne Beşiktaş İnşaat karar veriyor...
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimiçi Necmi

iki ay sonra numaralı ikinci kat locaya yükselir yeni açık arka taraf biter eski açık kaba biter stadı bayağı şekillenmiş
görürüz

Etiketler: