2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 536 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11361579 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Kutay

Haydi hayırlısı

Başkan Loïc Remy'i baglamış ,oyuncu gelmeye istekli
ancak Gomez sonuçlanıncaya kadar Başkan herzamanki gibi Chealse ile 2-3 ufak pürüz bırakmış

saygılar
kiralık mı yoksa bonservisiyle mi
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Renton

Sosa'nin muhteşem ara pasları...
Sezon boyu ligtv de
BTD
sosa sorunu bitmiş gibi gözüküyor.
O sayfa duyduklarini yaziyor iste twitterda neyi okusan 10 dk sonra sayfaya yaziliyor ki amacida o sayfanin yani.
See you in another life,brother.

Çevrimdışı ekrembaser

Pankarta göre bu akşam Ibizada Milanlılarla görüşecekmiş henüz bir şey belli değilmiş,bekleyeceğiz 2-3 gün daha.
Milanlılarla yeterince görüştü o arkadaş bugün gidecek ya tamamen gidecek₁ ya da sabah gelip antremana çıkacak Allah ıslah etmesin bu Ada'mı transferler bu ikisi yüzünden gecikti birazda

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sosa'nin muhteşem ara pasları...
Sezon boyu ligtv de
BTD
sosa sorunu bitmiş gibi gözüküyor.
Btd bugun Tff sitesinde Tolganin sozlesmezi 3 yil uzatilmis gözüküyor ama benim aldigim bilgi uzatilmayacagi yonundeydi , Bekleyelim bakalım diye yazmis :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Berat

Pankart özel haberinde Sosa'nın biletten tut , uçağa binmeden önceki fotoğraflarını bile paylaşmış.

Sahte bilgiler kullanıldı mı bilmiyorum, öyleyse şimdiden kusura bakmayın.

Çevrimdışı linux

SafakSina1903
İş'in aslı, Sosa da zaten sorun yok.Zam ile birlikte o da kalmaya ikna oldu. Ancak ailesini ikna için bu sabah yine gitti. Ayrıca ++

SafakSina1903
Şu an Sosa konusunda ki son GELİŞMELERİ verdim. Pankart ekibini de resimleri ile ispat ederek verdiği Sosa haberinden dolayı tebrik ederim.

Çevrimdışı musacn1903

Yazim mi foruma bi yorum, bozim mi foruma  yazmama rekorunuzu, napacan forumdan mı atacan :D :D :D remy gelsin konu dışı olmasın :D

Çevrimdışı Zafer55

Yazim mi foruma bi yorum, bozim mi foruma  yazmama rekorunuzu, napacan forumdan mı atacan :D :D :D remy gelsin konu dışı olmasın :D
Duramadın 14 dakika daha :)....tam 1 saat olacaktı.
Remy gelsin Gomezden de para gelsin

Çevrimdışı musacn1903

Duramadın 14 dakika daha :)....tam 1 saat olacaktı.
Remy gelsin Gomezden de para gelsin
:D yukarda ki 2 yorumda 1 saati geçmiş zaten ben onu geçsin istemedim :D remy gelsin gomezden para gelsin eto gelsin :D

Çevrimdışı Zafer55

:D yukarda ki 2 yorumda 1 saati geçmiş zaten ben onu geçsin istemedim :D remy gelsin gomezden para gelsin eto gelsin :D
Orayı farketmemişi pardon.Eto-Remy daha iyi olur  :)

Çevrimiçi mellfred

Boyko 11 çıkıyormuş bugün

Çevrimdışı Berat

Boyko - Beck, Marcelo, Necip, Tosic - Atiba, Tolgay, Kerim, Oğuzhan, Olcay - Cenk.

Boyko, Necip, Tosic sol bek...

Çevrimdışı T.Yapici

Çook değişik bir kadro merak ediyorum süper kupada yaklamışken neden as takımla oynamıyoruz. Eleştirmek, muhalefet olmak için değil cidden merak ediyorum.
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimdışı Tolga

Şenol Hoca, Gökhan Gönül ve Adriano'nun hala hazır olmadığını düşünüyor olmalı ki oynatmıyor.

İşte bu yüzden transferlerin erken yapılması gerekli diyoruz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cursedofdragon

Çook değişik bir kadro merak ediyorum süper kupada yaklamışken neden as takımla oynamıyoruz. Eleştirmek, muhalefet olmak için değil cidden merak ediyorum.

nereden biliyorsun hocanın aklındaki 11 belki bu :)

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

İkinci yari kupa maçındaki 11 sahada olacak sanırım.
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı T.Yapici

nereden biliyorsun hocanın aklındaki 11 belki bu :)

Yani Şampiyonlar ligi ve Spor toto süper lig de bu kadro ile oynayacağımıza ihtimal veriyorsunuz, öylemi? :)
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimdışı Berat

Şenol Hoca, Gökhan Gönül ve Adriano'nun hala hazır olmadığını düşünüyor olmalı ki oynatmıyor.

Adriano Barça'dan fit geldi bildiğim kadarıyla , onun olmasını çok istiyordum açıkçası.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Beşiktaş'ın Olympiakos maçı ilk 11'i: Boyko,
Beck, Marcelo, Necip, Tosic,
Atiba, Tolgay,
Kerim, Oğuzhan, Olcay,
Cenk
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

YEDEKLER: Fabricio, Utku, Gökhan Gönül, Rhodolfo, Adriano, Aras, Quaresma, Ömer, Mustafa Pektemek.
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

gomez gelsin sosa kalsın bir tanede iyi Stoper gelsin süresini boş ver önemli olan gelsin  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı COB

Maci nereden izleyebiliyoruz?

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Etiketler: