2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 522 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11336342 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

pek acıklayamamıssın hayalci!!! kardeşim... bence siz Beşiktaş ın gerceklerinden bihabersiniz. birincisi ben neden stoper alındı diye yazmadım ki yazsam gene haklı cıkarım. bak guzel kardeşim bir takımın oncelikleri ihtiyaclarıdır. Beşiktaş ın ilk ihtiyacı forvet yani santrfordur. buna ragmen Beşiktaş gidip kendi ulkesinde 200 bin euro ya oynayan topu topu 4 defa milli olmus (bu arada milli olmak ne zamandan beri bir gosterge oldu onu anlayamadım. milli takım var milli takım var. Franco ve Milosevic de milli olmuslardı sonuc ortada.) adamı 4.2 milyon euro gibi bir rakama transfer etmiş mi? üstüne bir de heralde yeni transfere guvenilmemesinden ersan da bonservissiz alınmıs mı? zaten rotasyon da 4 oyuncusu olan takımın ki kirada da iki stoperi var. sen hala 4 tane stoperi olan takımda nasıl rotasyon yapılır diye abuk subuk bir soru soruyosun. ikincisi zaten sorun genc ve gelecek vadeden futbolcu alamıyorsan gider kendini kanıtlamıs biraz yaslı adam alırsın ki Skrtel Beşiktaş için pozisyon bilgisi ve hamleli olusuyla biçilmiş kaftan. keşke bu tarz bir oyuncumuz olsa. Sebastian Rode nin cok pesinden kosuldu ama alınamadı ve Dortmund' a gitti. yani dogru futbolcuymus. özellikleri yarım yarım olan adamlara 1-2 milyon verecegime gider herşeyiyle iş yapabilecek bir orta sahaya o parayı verirsin. aynı Fenerbahce ve Galatasaray ın yaptıgı gibi. gelelim olcay konusuna. duygusallıgı bi kenara bırakırsak 35 yasımı bitirdim daha Beşiktaş ta daha beceriksiz bir futbolcu gormedim. ayrıca Sergen in ve Şifo Mehmet in giydigi 10 numarayı her gelen giyerse o numaranın bir esprisi kalmaz. kısacası Beşiktaş ın futbolcusu degildi. zamanı geldi ve gitti. emekleri için tesekkurler. gelelim her sey transferle mi cozulur konusuna. yanlıs anlamayın ama boyle sacma bi kalıp duymadım. ihtiyacınız varsa ki futbol  dunyasının realitesine gore her takımın ihtiyacı vardır, transfer yapılmalı ve bence sart. Cruyff un dedigi gibi iyi futbol iyi futbolcularla oynanır.
Dostum kusura bakma ama 3-4 mesaj önce "Skrtel doğru transfer" yazdığını okuduğumdan beri, diğer hiç bir cümlene odaklanamadım. 

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

Forum niye gitti geldi arkadaşlar.
@Culpable  forumun güvenlik açıklarını test etmek için deneysel atak yapmadın di mi? 😀

Çevrimdışı wbishop82

Alsaymış o zaman bize kapak yapacak diye ismaili alana kadar :evillol:

sosa yı alsa umrumda olmaz.çünkü bizim başkan onun sinirlenip gemileri yakarak ya da daha doğrusu  fb yi yakarak alacağını biliyor.1 se 3 vererek alacak yine.mayıstan beri düzenli oynamıyor.sıcak parayı gören sosa yumuşacık olur.6 ay sonrada çeker gider.bize çok şey kattı evet ama bizim takım olmamız sayesinde parladı.fb ye gidip uyum sağlayana kadar geçmiş ola.ekici desen zaten normalde bizim takım için düşük kalibre bir oyuncu.ama tvlere çıkıp yapmayın böle bırakın çocuu bi adamla mı biz güçlenecez dedi ya.aldığım zevk paha biçilemez  :evillol: kedi fare gibi oynuyoruz

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ocak 2017, 23:12:50
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Bu Başakşehir'in nasıl üstüne çıkacağız biz? Şimdiden düşünmeye başladım !!!

Çevrimdışı mylife1903

Haftaya Başakşehir' de çakarsa bu civcivlere Azize ne Dick bırakır ne de başka birşey.
Dün cinconun galibiyeti ise resmen gerzeklikten doğan bir mucizeydi.

Haftaya Karabük onlara bir güzellik yapar.
Dik iyidir, aziz yildirim tutsun diki birakmasin, onune yatsin hatta. Baska dik bulamaz devre arasinda, vitor efendiyi gonderdi de ne oldu, tutsun bu diki yil sonuna kadar birakmasin.

Çevrimdışı Savaş

Bu Başakşehir'in nasıl üstüne çıkacağız biz? Şimdiden düşünmeye başladım !!!

Yarınki maçı alalım haftaya çıkarız.

Çevrimdışı wbishop82

Haftaya Başakşehir' de çakarsa bu civcivlere Azize ne Dick bırakır ne de başka birşey.
Dün cinconun galibiyeti ise resmen gerzeklikten doğan bir mucizeydi.

Haftaya Karabük onlara bir güzellik yapar.

hocam ben aslen karabüklüyüm.düzenli olarakta izlerim maçlarını.poko,yatabare ve traore gibi 3 önemli oyuncusu afrika kupasında.çok öenmli eksikleri var.seleznyov var aldıkları iyi bir forvettir.fakat karabük sene başından beri doğranıyor.malum ufak şehir istenmiyor.hocası ve başkanıda söyledi bunu hatta istenmiyorsak söyleyin diye.ben gs nin hakem makem o maçı alacağını düşünüyorum maalesef

Çevrimiçi Necmi

kabul hocam ama aynı şeyi bana mesaj atan arkadaşa da iletirseniz sevinirim...
onu görmedim dostum. görseydim uyarırdım. eskiler bilir zaten bu tip üslup
kullanılmayacağını. cevap hakkı doğuracak ikili tartışma olmaması daha sağlıklı iletişim
olmasını sağlar hepimiz Beşiktaşlıyız unutmamak gerekiyor. @Evenf

Çevrimdışı mylife1903

@Culpable  forumun güvenlik açıklarını test etmek için deneysel atak yapmadın di mi? 😀
Benim de aklima geldi @sozkul abi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ocak 2017, 23:16:07
  • Beylikdüzü-İstanbul
Yarınki maçı alalım haftaya çıkarız.

İnsallah abi. İki elimiz kanda da olsa bu yıl şampiyonluk bizim olmalı .

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ocak 2017, 23:23:21
  • Beylikdüzü-İstanbul
Şu kargaşada Ekici'yi yarın paket edip ümraniye'ye getirmeliyiz ...
Ekici forma sansı bulamayacagını düşünüyo sanırım bizde.

Çevrimiçi Necmi

yok @sozkul ben bir hata yapmışım sunucu parasını yatırmaya unutmuşum :utan
gece müdahale edemedik bu günde pazar biraz gecikmeli oldu açtırmak :D

Çevrimdışı Kalyoncu

Marcelo sakatsa Rhodolfo oynar; ona birsey olursa Atinc var. Bayern Munich'le mac yapacak halimiz yok bu saatten sonra, kici kirik Turkiye ligi alt tarafi.
Gecen sene de bu stoperlerle sampiyon olmustuk, hatirlatirim.
Alinan her genc oyuncuyu alkislamak veya her yasli oyuncuyu elestirmek neyin kafasi anlamadim. Onemli olan dengedir. Olcay, Oguzhan, Tore'nin derbilerde
ve kilit haftalarda yapamadigini gecen sene Quaresma, Gomez, Sosa yapti ve sampiyon olduk. O oyunculari da mi yasli diye istemedin.
Acaba Juventus'lular diyor mudur Chiellini, Buffon artik yasli gitsinler diye veya 32 yasindaki Khedira niye aliniyor ne bicim politika bu veya 30 yasini asmis
Higuain'e 90 milyon verilir mi diye?
Onemli olan dengedir bir takimda. Bizim stoper rotasyonundaki eksigimiz kalite ve tecrube. Oraya CL seviyesinde, tecrubeli bir adam lazimdi, o da sezon sonu alinmaliydi.
Sen mutlaka Milosevic, P.Franco vs geldiginde de alkislamistin?
Marcelo sakattı Rhodolfo oynadı yenildik. Atınç'ın bir tane sağ stoper oynadığı maçını bul takdir edeceğim. Gerek varmıydı kısmının cevabını verdik. Şimdi yaşlı mevzusuna gelelim denge diyorsun zaten bizdede dengeler bozulduğu için böyle transferlere ihtiyaç var. Takımın yaş ortalaması belli bu takımı gençleştirmekte önemli. Konu Mitrovic parasına +800 bin verip Skrtel alalımdan geldi Skrtel'ide bugun fener az önde oynayınca gördük.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şu kargaşada Ekici'yi yarın paket edip ümraniye'ye getirmeliyiz ...
Ekici forma sansı bulamayacagını düşünüyo sanırım bizde.

Hoca ihtiyacımız yok o bölgede derse gelmez tabi.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı atalay

UEFA 2015 değerlendirme raporuna göre TR yayın gelirinde 6. ama UEFA gelirinde 11. sırada. Avrupa'nın en yaşlı ligleri ise; Rusya ve Türkiye. TR net borç rakamı olarak Avrupa'daki 20 majör Futbol Ülkesi arasında 3.sırada. Toplam borç bir önceki sezona göre %37 artmışken, gelirlere oranla oluşan borç ise %110 seviyesinde. Kulüpler her ne kadar gelecek sezon havuzdan daha fazla gelir elde edecek olsalar da bir daha ki raporda bu rakamlar bundan çok daha kötü seviyelerde olacaktır.
[ Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 09:23:57 atalay ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ocak 2017, 23:36:47
  • Beylikdüzü-İstanbul

Elinin tersi ile itti Ekiciyi .

Sakatlık olur, transfer olur boşalır. Gelsin yinede ;)

Çevrimiçi Necmi

Marcelo sakattı Rhodolfo oynadı yenildik. Atınç'ın bir tane sağ stoper oynadığı maçını bul takdir edeceğim. Gerek varmıydı kısmının cevabını verdik. Şimdi yaşlı mevzusuna gelelim denge diyorsun zaten bizdede dengeler bozulduğu için böyle transferlere ihtiyaç var. Takımın yaş ortalaması belli bu takımı gençleştirmekte önemli. Konu Mitrovic parasına +800 bin verip Skrtel alalımdan geldi Skrtel'ide bugun fener az önde oynayınca gördük.
topalın olmaması yüzünden döküldüler iki stoperin önünde 3 liberoyla oynuyorlardı ikiye düşünce çuvalladılar :evillol:
biz tek libero atibayla oynuyoruz oda tam libero gibi değil sahanın her tarafında bizim stoperler rakip oyuncularla çok karşı karşıya
kalıp atak kesiyorlar. fenerde ilk atakları hep liberolar karşılıyor stoperler sarkan topları topluyorlar.
Fener kazanmak zorunda olduğu çok iç saha maçında puan kaybedecek. Ekiciyi almamaları bu nedenle çok önemli. Şampiyonluklar
sadece sahada kazanılmaz. Adamları görmüyormusunuz önlerini kestik diye taraftarından yöneticisine ağlıyorlar bu bile ne kadar
doğru iş yaptığımızı gösterir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Elinin tersi ile itti Ekiciyi .

Sakatlık olur, transfer olur boşalır. Gelsin yinede ;)

Ekici fenere gitsin. 2 milyon € alalım işimize bakalım.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ocak 2017, 23:39:16
  • Beylikdüzü-İstanbul
Ekici fenere gitsin. 2 milyon € alalım işimize bakalım.

Valla sağlam bir forvete bende değişirim Ekici'yi ama bakalım ts'ye verecekler mi o parayı?

Çevrimdışı Kalyoncu

topalın olmaması yüzünden döküldüler iki stoperin önünde 3 liberoyla oynuyorlardı ikiye düşünce çuvalladılar :evillol:
biz tek libero atibayla oynuyoruz oda tam libero gibi değil sahanın her tarafında bizim stoperler rakip oyuncularla çok karşı karşıya
kalıp atak kesiyorlar. fenerde ilk atakları hep liberolar karşılıyor stoperler sarkan topları topluyorlar.
Fener kazanmak zorunda olduğu çok iç saha maçında puan kaybedecek. Ekiciyi almamaları bu nedenle çok önemli. Şampiyonluklar
sadece sahada kazanılmaz. Adamları görmüyormusunuz önlerini kestik diye taraftarından yöneticisine ağlıyorlar bu bile ne kadar
doğru iş yaptığımızı gösterir.
Bende tam Ekici fenere gitsin diyordum sorunları 1 adamla çözülecek kadar basit değil abi. Atamadıkları yada erken yedikleri her maç sorun çünkü maçı çevirecek planları yok.

Çevrimdışı Kalyoncu

Valla sağlam bir forvete bende değişirim Ekici'yi ama bakalım ts'ye verecekler mi o parayı?

Olcay'ın sözleşmesinde Ekici fenere giderse Ts 2 milyon € ödeyecekmiş bize öyle söyleniyor.

Çevrimiçi Necmi

Nerden biliyorsun onunda bir taktik olmadığını.
tv de öyle konuşup Ekiciye başka bir şey demiş olamazlarmı.
Bugünde Aziz dedi işte sene sonuna kaldımı almayabiliriz diye.
resmen psikolojik harp taktikleri uygulanıyor. hala anlayamadınız
geçen senedende tecrübe etmediğiniz bizim başkanın verdiği her röportaj
boş değil hedefe yönelik. istedikleri anda istedikleri şekilde gündem
değiştiriyorlar. Büyük ihtimal hocada öyle Bari insanların zekasını küçümsemeyin.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ocak 2017, 23:46:03
  • Beylikdüzü-İstanbul
Olcay'ın sözleşmesinde Ekici fenere giderse Ts 2 milyon € ödeyecekmiş bize öyle söyleniyor.

Valla açıkcası ben bu maddeye inanmıyorum;) Böyle bir madde koyulamaz ki? Ek olarak Ts yöneticiside iki transfer bagımsız dedi. İnsallah sizin dediğiniz çıkar da alırız iki milyonu bakarız yolumuza.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hocam ben aslen karabüklüyüm.düzenli olarakta izlerim maçlarını.poko,yatabare ve traore gibi 3 önemli oyuncusu afrika kupasında.çok öenmli eksikleri var.seleznyov var aldıkları iyi bir forvettir.fakat karabük sene başından beri doğranıyor.malum ufak şehir istenmiyor.hocası ve başkanıda söyledi bunu hatta istenmiyorsak söyleyin diye.ben gs nin hakem makem o maçı alacağını düşünüyorum maalesef

Seleznyov'un son durumunu bilmiyorum ama Yatabare' den çok daha iyi oyuncu.
Poko ve Traore kritik eksiklikler.

Yine de içimden beraberlik geçiyor.

Çevrimiçi Necmi

Bende tam Ekici fenere gitsin diyordum sorunları 1 adamla çözülecek kadar basit değil abi. Atamadıkları yada erken yedikleri her maç sorun çünkü maçı çevirecek planları yok.
o hiç belli olmaz bazen bir adam herkesi çimento gibi bağlar Ekici
yapabilirmi bilmiyorum ama fener üzerinde çok olumlu bir rüzgar estirir.
bazen o rüzgar alır götürür. fenerin kadrosu küçümsenecek bir kadro değil
sadece eksikler var hani yetersiz değil direk eksik. ortalama bir oyuncuyla bile fenere vites atlatır.
fenere ekicinin gitmemesi sana forvet gelmesinden daha önemli ama
bir maç daha kaybederse mesela haftaya Başak yenerse ondan sonra istediklerini
alabilirler önemi kalmıyor :evillol:

Etiketler: