Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 165 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5089088 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Mercury

Arkadaşlar merhabalar,

bugün birkaç foto çektim stadımızın çevresinden...yaklaşık bir ay öncesinde bazı küfekilerde pas-harç vs lekeleri vardı ancak hepsi temizlenmiş oldukça iyi görünüyorlar...

Çevrimdışı warofpoet

Tam olarak nereye beton duvar yaptilar. Yirtik aciginin cevresindeki korkuluktan bahsediyorsan onun zaten olmasi lazim bence. Aluminyum iskelet ile portatif tribun yapilabilir oraya. Kamera acisina giren bir nokta, dolu gozukurse bence cok daha goze hos gelir mac izlerken.

edit.. Stat her haliyle güzel.
Sahte aşklara siyah beyaz darbe , Beşiktaş aşkı yeter bu kalbe...

Çevrimdışı Karabay

Tam olarak nereye beton duvar yaptilar. Yirtik aciginin cevresindeki korkuluktan bahsediyorsan onun zaten olmasi lazim bence. Aluminyum iskelet ile portatif tribun yapilabilir oraya. Kamera acisina giren bir nokta, dolu gozukurse bence cok daha goze hos gelir mac izlerken.
evet orayı diyorum. orada beton korkuluk olursa içeriye nasıl seyirci girecek.

Çevrimdışı Popular Demand

Başkan'ın izni sayesinde stadı gezebildik sonunda  :)

[img width=41

Çevrimdışı Melekcik

BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Efe

Başkan'ın izni sayesinde stadı gezebildik sonunda  :)

başkan iyi insan kıramıyor  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

fotoda çok net 13 tane düz semer kalmış 2 günde biter kedi yollarıda 2-3 güne bitecek çarşamba vinçler artık tüm işleri bitirir perşembe günü paletliyi sökmeye başlarlar bence
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ilhancelebi

Çevrimdışı Hüseyin Karabulut

Orda köşede kırık var ama bi el atsınlar :D

Çevrimdışı iyimserure

bu kırıklarla sık sık karşılaşacağımızı düşünüyorum çünkü küfeki taşları kolonlara bazı aparatlar yardımıyla tutturuluyor ve arada boşluklar kalıyor, sert bir darbe geldiğinde kırılma şansı yüksek bu taşların

ysariusta

• Ziyaretçi

bir kaç tane taş böyle kırık. İlla ki değişecektir. Bunlar devede kulak. Ben geçen hafta stada gittiğimde taş işini beğenmemiştim. Bu hafta ilginç bir değişim vardı. Çok ilerlemiş. Yeni açıktan bi göz bakma şansımız da oldu. Nefes kesici oluyor. Ya da ben her içeri girdiğimde nefesim kesiliyor.

Çevrimdışı cadavra

Cuma veya cumartesi vinclerin söküm isi baslar ufaktan

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Exory_1903

Kapalı alt katta BEŞİKTAŞ JK yazısını görmek istiyorum artık  :photo:
Biz ne baharlar gördük senle ne kışlar,
Hiçbir şeyi sevmedik inan senin kadar,
Söyle bize ey hayat var mı böyle aşk?
Durursa burada dursun kalbim BEŞİKTAŞ!!!!

Çevrimdışı ZEKI

Arkadaslar lutfen forum kurallarina uyalim ve fotograf eklerken @ALI RIZA'nin belirttigi sekilde kurallara uygun olarak ekleyelim lutfen.
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2016, 00:19:13 ALI RIZA ]

Çevrimdışı Yigit_Gelir

Çevrimdışı GD8

Bugünden video

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

aynen abi daha iyi gözüküyor.Abi bu zemin sonraki prekastın yüksekligi 40 cm varmı?
@Hüseyin Karabulut hayır kardeşim projeye göre sahailk basamakta ayak bastığın yerden
5 cm daha yukarda olacak yani o kasadan aşağı yukarı 25 cm daha yukarıda olacak

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar ilettiğiniz emanetler arkadaşa teslim edilmiştir.
toplanan para 2510 lira özür diliyorum on lirayı veremedim cebimde kalmış :)
2500 lirayı teslim ettim en kısa zamanda onuda teslim edeceğim. Tüm katkı veren arkadaşlara çok
Teşekkür ederim. Beşiktaşlı olmakla bir kez daha gurur duydum.

Çevrimdışı Deniz

2500 lirayı teslim ettim en kısa zamanda onuda teslim edeceğim. Tüm katkı veren arkadaşlara çok

Elinize kolunuza saglik cok kisa zamanda boyle yuklu bir miktari toplayabilmek ,bu ise ön ayak olabilmek takdir edilmesi gereken bir hareketti.Beşiktaş taraftari yine farkini gösterdi boyle güzel bir ortamda bulunmak ayrıcalik.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yigit_Gelir

Helal Olsun  ! :)

Çevrimiçi Necmi

@Mercury  eline sağlık kardeşim içeri neden girmedin bu gün taraftarı içeri alıyorlardı.
Başkan izin vermiş

Çevrimdışı Pikselsiz Koltuk

10 lirayı bana gönder be abi !! ne güzel söyledin 10 sene şampiyonuz işte bu şekilde ! böyle adamların buralarda gezdiğini gördüğümde abi kardeş mükemmel bir ekibe sahibiz! işte budur BEŞİKTAŞ' lılık. Necmi abi tebrik edecektim seni zaten ancak takdir ettim şimdi..!!!

Herkese nasip olmaz Beşiktaş'lılık!