2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Skor : Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 22.08.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem: Ali Palabıyık Yayın : Lig TV

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 130232 defa] 2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Çevrimdışı f_madida

Yeter ki Quaresma'ya laf gelmesin, alkislayin pohpohlayin, Besiktas'in onune koyun bu adami, bravo bu kafayla devam.  :claps: :claps:
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Deniz

Ayni poziayonu 6 kere izledim.

Her türlü kirmizi kart.hicbir savunmasi yok.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı fatih e.

maça çok iyi başladık çok iyi top çevirdik. top bizdeydi genel olarak.

ts çok iyi alan kapattı. (fener de bu sene iyi alan kapatıyor) dolayısıyla savunmaya çok iş düşmedi. yumlu ve aykut risksiz oynadılar. hatta bu defansa 1 gol atabilmemiz mucize. daha çok atmamız gerekiyordu. burada şotayı tebrik etmek lazım. bizi çok iyi analiz etmiş.

maçın başında geçen yıl da hakemlerin uyguladığı olaylar başımıza geldi. net faulleri vermedi hakem. oyuncularda tedirginlik arttı haliyle.

q17 maçın başında olumlu hareketler yapıyor derken yine gereksiz rabonalara başladı, gereksiz yerdeyken kaleye şut çekti. ilk yarının sonunda top taca çıkıyor diye arkasını dönüp giderken (adamın koştuğunu görmesine rağmen) olaylar başladı. kırmızı görüp yakıyordu az kalsın ki devre oldu. q17 ile töre yi bu maç için aynı kefeye koymak akılsızlıktır. töre formsuz elbette ilerki maçlarda form tutacaktır. ancak q17 bencilliğiyle takımı sattı.

bence bugün kötü oynamadık. örneğin defans bugün daha derli topluydu. ki durum 1-1 ken kazanabileceğimiz en kötü berabere kalabileceğimiz bir maçtı. q17 nin atılmasıyla takım olarak ne oynadığımızı kimse anlayamamıştır.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Q17 yi savunmak (savunulur hiçbir tarafı yok komik duruma düşürmeyin kendinizi boşa)  için rezil de top oynasa hata da yapsa en değerli oyuncumuzu gömüyoruz. İşte asıl tehlike bu... seneye de ffp var  töreyi gömün düşürün değerini kimse almasın da  kurarız takım ... Bedava mbia yı  bedava danny i kaçırıp 400 bin pahalı diye macarı alamayan fikret orman seneye adam alabilecek mi sanıyorsunuz he alırsa da ismi açıklayayım buradan fernandes olur büyük ihimal.

Bu sene korkum takımın içinde huzursuzluk çıkması.. zaten bugün sinyallerini verdiler.
Renkli medya  bu hareketleri alır işler bol bol q17 taca kimse gelmiyor diye topu yumrukladı ersan töreye niye gelmiyorsun diye el kol yaptı oğuzhan gomeze aynı şekilde gomez de oğuzhan a alaycı alaycı baktı gibi başlıkları görürseniz şaşırmayın...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Golü tamamen balına buldu. Herkes biliyor. Rüzgar'ın asisti vardı resmen.
Bende ilk seferinde öyle dedim ama öyle degil ışte.

Çevrimdışı ALI RIZA

Quaresma takımı alenen satmıştır @ALI RIZA inan tartışılacak bir yanı bile yok.
Alenen alakası yok ne diye satacak ? kasti yaptıgı yok görüntüleri istersen izle...!
http://www.ligtv.com.tr/haber/querasmanin-sevinci-kursaginda-kaldi
Hakemde aynı senin gibi seviniyor Q7 nasıl atayım işte böyle...!
İnanıyormusun Selçuk inana meloya snaydere emreye diegoya meireleşe böyle kart verileceğini...!
Bence tekrar izle yardımcıya bak istersen...! her iki takım oyuncularına bak istersen bir de hakeme bak ne yapıyor acaba ?
Satmıştır lafı Ağırdır bence Alenen de olsa BJK oyuncusuna Maç satmıştır diyemezsin...!

Çevrimdışı GÖRKEM

Quaresma hakkinda gerekenler söylendi. Ama asil sorun Senol Hoca.

Senol Günes'in kötü bir Teknik Direktör oldugunu her zaman söylemisimdir. Basarili olmamiz icin 2 cok üst düzeyde Orta Saha, 1 Stoper, 1 Kaleci, 1 Sol Acik sart'tir.

Bu da en azi.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Ayni poziayonu 6 kere izledim.

Her türlü kirmizi kart.hicbir savunmasi yok.

Bilica kazi yaptiginda, Emre Bilic'e s..tir cektiginde, Muslera ceza sahasi disinda elle oynadiginda, Burak kendini penalti diye attiginda uzar gider ornekler... Sari kart cikmiyorsa, kalkip bana bu sari demeyin. Sunu soyleyin, bu hareketi sari karti olan Emre ya da Melo yapsa 2. sari kart cikar miydi yoksa hakem "sertce" uyarip atisi mi tekrarlatirdi?

Çevrimdışı talha

Bende ilk seferinde öyle dedim ama öyle degil ışte.

Motta'da atıyordu az daha.  :D Rüzgar Onur. Biraz da beceri işte.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Alenen alakası yok ne diye satacak ? kasti yaptıgı yok görüntüleri istersen izle...!
İnanıyormusun Selçuk inana meloya snaydere emreye diegoya meireleşe böyle kart verileceğini...!
Bence tekrar izle yardımcıya bak istersen...! her iki takım oyuncularına bak istersen bir de hakeme bak ne yapıyor acaba ?
Satmıştır lafı Ağırdır bence Alenen de olsa BJK oyuncusuna Maç satmıştır diyemezsin...!

Aynen oyle. Bir de oncesi var, resmen adam bir sey yapsin da atayim diye gidiyor agir agir 2 saat topun basina dikilip sonra agir agir adimlarla baraj kurmaya gidiyor, sanki ceza yayindan frikik kullaniyoruz. Art niyetli oldugunu o ilk Oguzhan'in dusuruldugu pozisyonda dusunmustum, sonra acele evden ciktim, nitekim yaniltmamis hakem beni.

Çevrimdışı Deniz

Bilica kazi yaptiginda, Emre Bilic'e s..tir cektiginde, Muslera ceza sahasi disinda elle oynadiginda, Burak kendini penalti diye attiginda uzar gider ornekler... Sari kart cikmiyorsa, kalkip bana bu sari demeyin. Sunu soyleyin, bu hareketi sari karti olan Emre ya da Melo yapsa 2. sari kart cikar miydi yoksa hakem "sertce" uyarip atisi mi tekrarlatirdi?
Bizim kriterlerimiz "emre melo yapsa " mi olacak yoksa futbol kurallari mi?

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

Ben maç satmıştır demedim Beşiktaş'ı satmıştır dedim. Disiplinsizlik ile kendini attıran her oyuncu için de bunu söylerim @ALI RIZA

Maç satmıştır şikeye girer kavramları karıştırma birbirine.

Diğer takımların oyuncuları atılır atılmaz farklı konu senin oyuncunun alenen kart görüp kendini attırması ayrı konu. Yapmayacaksın sen onu yapma hakkın yok.

Yaptın mı? Bundan sonra göremezsin formayı geçmiş olsun ebedi yedek artık zorlarsa kadro dışı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Motta'da atıyordu az daha.  :D Rüzgar Onur. Biraz da beceri işte.
Mottanin ki savunmadan sekti:)

Çevrimdışı Çağatay

Sezon icinde quareama ile töre kuvvetle muhtemel kavga edecekler ya saha da yada antremanda. Tore olmazsa da mutlaka biriyle bu quaresma kavga eder. Ve bu kavganin da tek sebebi taraftar olur adamin her yaptığını alkislayan şakşakçıları olacak. Unutmayin bu dediklerimi..
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı fore_kazık

Quaresmacılar ve anti quaresmacıların tartışmaları tahmin ettiğimden önceki sayfalara bakmadan direk yorumu yapıyorum. Bence  bu maçı kaybetmenin 4 sebebi vardı.
1-g.töre: maç boyu etkisizdi. Boş kaleye atsa maç 2-3 farkla bitecekken pozisyonu harcadı. Üstüne üstlük e.zengin in golünün asistini yaptı.
2- quaresma: kırmızıyı yemese maç bize dönecekti. Saçma kırmızı ile maçın kaybedilmesinde ana faktör oldu.
3- motta: maç boyu sol tarafımızdan o kadar adam kaçtıki...birine dur diyemedi...
4- transferlerde geç kalan yönetim: Allahtan 30 ağustosta transfer sezonu bitiyor. En geç 8 gün sonra belirsizlik bitecek..
Bu yenilgi ilk haftalar olduğu için çokta büyütülcek bir yenilgi değil. Yeterki gereken dersleri çıkarmayı bilelim...her şerde bir hayır vardır diyorum...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ALI RIZA

Bizim kriterlerimiz "emre melo yapsa " mi olacak yoksa futbol kurallari mi?

Yürü git...! Kritermiş kısaca söyle Ben BJK oyuncusu olan Q7 takımda istemiyorum bilelim evirip gevelemeyin...! Hakem de kusur bile bulmazsınız @Deniz  :steamed:
Sen hakeme 10 üzerinden 10 verirsin Q7 attı Bjk kaybettiği için...!

Çevrimdışı src35

motta ve ersanın yanyana oynadıgı bi sol savunma hattıyla, pardon yol geçen hanıyla bu iş zor olur...

Çevrimdışı mellfred

Quaresma'nın gereksiz kartımı dersin, törenin boş kaleye atmaması mı yoksa atibanın gomez'e acemi pasımı ? Takım bugün resmen kendini trolledi

Çevrimdışı Deniz

Yürü git...! Kritermiş kısaca söyle Ben BJK oyuncusu olan Q7 takımda istemiyorum bilelim evirip gevelemeyin...! Hakem de kusur bile bulmazsınız @Deniz  :steamed:
Sen hakeme 10 üzerinden 10 verirsin Q7 attı Bjk kaybettiği için...!
Sen acikca soyle quaresma sahanin ortasinda formasini cikarip yaksa onun icin tezahurat yaparim de.

Çevrimdışı Scout

Pika Pika

Çevrimdışı eski inönü

Pektemek ve Ersan sözleşmelerinden sonra Fikret Orman'ın 3. sakandal hatası Quaresma transferidir. Bunlar sıradan hatalar değil, bunlar skandal.

Çevrimdışı ALI RIZA

Ben maç satmıştır demedim Beşiktaş'ı satmıştır dedim. Disiplinsizlik ile kendini attıran her oyuncu için de bunu söylerim @ALI RIZA

Maç satmıştır şikeye girer kavramları karıştırma birbirine.

Diğer takımların oyuncuları atılır atılmaz farklı konu senin oyuncunun alenen kart görüp kendini attırması ayrı konu. Yapmayacaksın sen onu yapma hakkın yok.

Yaptın mı? Bundan sonra göremezsin formayı geçmiş olsun ebedi yedek artık zorlarsa kadro dışı.
BJK satma Lafı daha ağır Töre de Maç satmıştır...! Şike yapmıştır boş kaleye atmayarak diye biliyor musun Ben diyebiliyorum...!
Töre de Bir daha BJK forması giymesin geçen sezon da Bize alenen ihanet etmişsin top oynamamış Şampiyonlugu verdirtmiştir diyebiliyor musun ?
Q7 olursa herşeyi diyebilirsiniz...! Pozisyonu evir çevir link verdim izle istersen Kasti kart görmek istese böyle pozisyonda görmez...!  :ok: @Çağrı

Çevrimdışı yedic

hakem 9 metreyi adımlarken kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bırakan adamı alkışlıyor seyirci, inanılır gibi değil. Ve bu adam Barca - Chelsea - Portoda oyna(yama)mış şuan 32 yaşında.

Çevrimdışı talha

Hakem doğrusunu yaptı diye asmadığınız kaldı.

Hareketin rengi sarıdır. Heryerde sarıdır. Hakeme suç bulmayın doğruyu yaptı diye. Ona buna vermiorlarmış. Ne zaman yaptılar böyle bir harekette görebildiniz?

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı ALI RIZA

Sen acikca soyle quaresma sahanin ortasinda formasini cikarip yaksa onun icin tezahurat yaparim de.
Öyle bir sey yaptığını gördün mü...! Kelime oyunuyla tribünlere de oynama...!
@Yunus Emre Dökmeci üstüne salarım  :bandit: :bandit: :bandit: @Deniz  :steamed:

Etiketler: