2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Skor : Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 22.08.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem: Ali Palabıyık Yayın : Lig TV

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 130221 defa] 2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Çevrimdışı Deniz

Necip deme sinirim tepeye çıkıyor, her seferinde topla giden g.tore kafayla topu erkanin önüne indirdi şaka gibi işler yapıldı.

Sahada sadece rhodolfo ve beck vardi benim gözümde ayrıca tolga zenginde iyi oynadı
Necip Besiktasin futbolcusu olabilecek duzeyde bir oyuncu degil.hicbir zaman olamadi hicbir zaman da olamayacak.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Yalnız düdüğü gösterdiğinde içimden şimdi q17 topa vurur mu acaba dedim sonra vurur ama hakem atamaz nasıl olsa demeye kalmadan olan oldu. q17 yanıltmadı ama hakemi tahmin edememişim...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Biz Bu Cavandayi begenmiyorduk dimi????
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ersoy

leiva umarım sıkıntımızı çözer ben güveniyorum leivaya
Alırsak ki alamayacağız.Romao çöpünü alırlar, ucuz.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Necip Besiktasin futbolcusu olabilecek duzeyde bir oyuncu degil.hicbir zaman olamadi hicbir zaman da olamayacak.
Hayatımda izlediğim en futbol zekasi düşük oyunculardan birisi

Necipin yerine Sosa girmeliydi...

Çevrimdışı LVNT.GEMICI

Su resme iyi Bakin , Su topu kaleye yuvarlayamayip donen topta Gol yememizi saglayan Ustune birde Ts.nin 2.ci Golunde Asist yapan Tore Varken kimse Quaresmaya sallamasin gecin bu isleri..
kimse burada gt7 yi savunmuyor başkalarının sorumsuzluğuyla q17 nin sorumsuzluğunu örtmeye çalışma bence sende biraz objektif ol
Birgün Herkes Beşiktaşlı Olmasın Bırakın o Ayrıcalık Bizde Kalsın.

Çevrimdışı Çağrı

Su resme iyi Bakin , Su topu kaleye yuvarlayamayip donen topta Gol yememizi saglayan Ustune birde Ts.nin 2.ci Golunde Asist yapan Tore Varken kimse Quaresmaya sallamasin gecin bu isleri..

@Yunus Emre Dökmeci  abicim bak saygınlığını korumak istiyorsan mantıklı şeyler yaz herkes gergin.

Kimse Töre süper oynadı demiyor rezalet oynadı.

Ama senin değişecek dediğin adam 2 tane saçmasapan kırmızı kart ile sattı takımını. Yanıldım de çekil bu kadar zor değil bu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kutay

Alırsak ki alamayacağız.Romao çöpünü alırlar, ucuz.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bence alacağız hele bu maçtan sonra kesin alır yönetim her yerde 1 yıllığına kiraladığımız yazıyor
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı talha

1. Dünyada o hareketin rengi sarıdır beyler. Yok ben görmedim yok vermezlerdi yok öyleydi yok böyleydisi yok. Bu hareketin rengi sarıdır. Ve herkes çok net bunu bildiği halde içinde ki Quaresma sevgisinden midir nedir gözardı ediyor.

-Adam uyarıyor. Düdüğü bekle diyor.
-Adam daha barajı ayarlamamış.
-Ve sen tamam demene rağmen atıyorsun.

Hakemin kararı doğrudur hiç lamı cimi etmeyin. Yok ona vermezdi buna vermezdi. Herkee veriyorlar. Dünya maç izledik.

2. Gomez geç geldi. Halen daha oyuncu davranışlarını çözümleyemedi. Normal bunlar. Futbolun %60'ı uyumdan geçer. Adamı hemen gömmeyin.

3. Oyuna hamle adamı diye sokacağın kişi yok. Sol kanat forvet bu yüzden lazım diye boşuna demiyorduk. Necip oyuna hamle diye sokuyoruz. Yazık vallahi billahi de yazık.

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Arkadaşlar topculara salliyoruz ama bu kadar kötü olma sebeplerimizden en önemlisi Trabzonun iyi olmasiydi

Çevrimdışı forzatunga

Aynen Mbia fark yarattı .Ts sanki çok organize çok iyi oynayarak mı kazandı.Sezon başı normal bunlar.Bu takım ilerde de maç kaybedecek.Panik yok.

Çevrimdışı Savaş

Töre bitmiş. Maçın kırılma anı kaçırdığı o saçma goldü. O top gol olsa oyun değişir Quaresma bile o kartı yemezdi belkide.

Kafası nerde bilmiyorum ama çok sağlam kulağının çekilmesi lazım. Rezalet iki haftadır.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Deniz

Necipin yerine Sosa girmeliydi...
Sosa hazir degildi muhtemelen riske edilmedi.

necipin yerine lucas leiva girmeliydi.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Scout

Orta Sahada Çok Ezildik , Sosa Bence Oyuna Girmeliydi Oğuzhan Oyunda Kayboldu , Quaresma Saçma Sapan Kart Gördü , Töreye Diyecek Bir Şey Demiyorum , Motta Paslarda Çok Sıkıntı Yaşadı , Gomez Adapte Olamamış
Pika Pika

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Hayir, sert oynamakla faul yapmak ayni degil.

Biz niye kart yiyoruz? Laubali, aptallik yapan oyunculardan dolayi.

Orta sahada Mbia resmen ezdi, alip goturdu Atiba'yi.

Kardesim o kartlar cikmayacak. Cikarttirmayacaksin. GS, FB maclarinda nasil sut dokmus kuzuya donuyor hakemler hepimiz biliyoruz. Bunu yapamadikca cok konusuruz yok transfer gecikti, yok su oyuncu kotuydu, yok takim kotuydu vs. FB, GS oyunculari kotu oynadiginda sacma sapan isler yaptiginda o kartlar cikmiyor, abuk sabuk kararlarla rakipleri sindiriliyorsa sen de oyle yapacaksin. Bu gozler daha gecen sene ceza sahasi disinda elle gol pozisyona kesen Muslera'ya cikan sari karti da gordu Fenerbahce'ye verilen penaltilari da. Biz ne kadar iyi olursak olalim bir sekilde onumuz kesilecek, hakemleri ezmek sindirmekten baska bir yol yok cunku adam degiller.

Çevrimdışı f_madida

Devre arasi Quaresma'yi cikartip Sosa'yi alsaydi bu maci rahat kazanirdik.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Yusuf

Ayrıca maçtan önce Ts'yi kötüleyenler,kadrosu ve büyüklüğüyle dalga geçenler vardı. Trabzonspor büyük bir camiadır ve en kötü zamanlarında olmalarından,yöneticilerin ve taraftar profillerinin kötülüğünden faydalanıp kulübe karşı saygısızlık yapılması bir futbolsever olarak beni üzdü. Çıkıp çirkeflik yapmadan futbollarını oynadılar ve hakettikleri bir galibiyet aldılar. Ayrıca kadroları da bu lige göre iyi bir kadro,daha iyi bir teknik direktöre sahip olsalar rahatlıkla şampiyonluğa oynayabilirler.

Çevrimdışı Savaş

Mersin maçından sonra demistim Ts Mersin'e benzemez diye. Benzemedi de.

İyi hazırlanmış Ts. Biz de rezalet oynayınca böyle oldu. Neyse erken uyarı iyidir. Daha lig yeni başladı. Bu rehaveti kaldırır ortadan.

Her işte bir hayır vardır.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Yunus Emre Dökmeci  abicim bak saygınlığını korumak istiyorsan mantıklı şeyler yaz herkes gergin.

Kimse Töre süper oynadı demiyor rezalet oynadı.

Ama senin değişecek dediğin adam 2 tane saçmasapan kırmızı kart ile sattı takımını. Yanıldım de çekil bu kadar zor değil bu.
Hatasi yok demiyorum abi bak iyi okuyun
Su macta Bizi Katleden toreydi Bombos kaleye golu atamayip donen topta Gol yememizi saglayan ustine birde Ts ye asit yapan Toreye laf söylemeyip , Q7 ye saydirmak ne kadar dogru ? Ne kadar mantikli ?
Tamam q7 hatali Eyv , Ama Maci kaynetmemizin en buyuk nedenide Tore bunu atlamayalim lutfen..

Çevrimdışı talha

Biz Bu Cavandayi begenmiyorduk dimi????

İyi değildi ki zaten?

Beck çok net iyi transfer olmuş bugün onu iyi gördüm. Beck ve Rhodo cidden iyi işler çıkardı bugün ama sol taraf resmen çöktü. Artı orta saha da dirence dayanamayınca rsmen batırdık.

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Giray Burak

ya arkadaş şakamısın sen Allah aşkına ,
q17 yi savunacam diye bukalemuna döndün .ikiside içine etti maçın .ama aradaki fark şu gt7 formsuz q17 ise amatör.serseri mayın .

Çevrimdışı Tolga

10 kişi kaldığımız an Sosa'nın oyuna girmesi lazımdı.

Oğuzhan çıkıp Necip girmeliydi ve böylece orta sahada daha dirençli olabilirdik.

Sosa ile de topa sahip olabilirdik.

Şenol Hoca yanlış değişiklikler yaparak yenilgiyi kolaylaştırdı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Hatasi yok demiyorum abi bak iyi okuyun
Su macta Bizi Katleden toreydi Bombos kaleye golu atamayip donen topta Gol yememizi saglayan ustine birde Ts ye asit yapan Toreye laf söylemeyip , Q7 ye saydirmak ne kadar dogru ? Ne kadar mantikli ?
Tamam q7 hatali Eyv , Ama Maci kaynetmemizin en buyuk nedenide Tore bunu atlamayalim lutfen..
Tore-quareama el ele 3 puan hamsilere.

Çevrimdışı f_madida

Olumlu birsey de soyleyelim bari,

Mario Gomez bu ligin 2 gomlek ustunde.

---------Gomez----------------

Olcay---Sosa--Ozi--Tore-------

---------Lucas------------------

Tosic--Stoper--Rhodolfo-Beck-

bir de kaleci

bu 11'i bekliyorum.

The world is better in black and white, and red.

Etiketler: