2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Skor : Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 22.08.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem: Ali Palabıyık Yayın : Lig TV

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 130251 defa] 2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Çevrimdışı Dr.Zeck

Alkışlar Quaresma'ya Gökhan'a Fikret Orman'a.

Baskanın sucu quaresmayı almak mı tmm bende istemiyordum cok fazla cucak varken ama oldu bitti aldı yapacak bişey yok

ben Fikret Orman'cı Değilim ama haksız bir sekilde yargılıyorsunuz

Çevrimdışı Tugay

Q7-Töre iyi ikili olmuş sahada akıyorlar.Bu sene çok çekeceğiz.Tribünler zaten efsane Kiev maçı gibi kritik anda takımı satan adamı alkışlıyorlar.Sene sonu şerefli üçüncüyüz diye gezinirler ortalıkta.

Çevrimdışı Semih

2 gereksiz sarı kartla oyundan atıldığı yetmiyor, bir de adam çıkarken taraftar quaresma diye tezahurat yapıyor.  :s20: :s20: :s20:
banane abi! en büyük BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Yusuf

Valla bu maçın özelinde Töre ve Quaresma'ya bile laf edemem,en büyük suçlu açık ara farkla Şenol Güneş'tir. 5 kişiyle orta sahada alan daraltan rakibe karşı bu kadar dirençsiz bir orta sahayla çıkarsan Şota bile gelir senden üstün oynayarak 3 puanı alır gider. Eğer şablon değişmezse orta sahası sağlam ve ileri hattı hızlı olan her takım bizi haşat eder. Zaten Şenol Hoca taktiksel yeterlilik ve takım savunması konusunda bu kadar sıkıntılı bir hocayken kısa vadede durumumuzu hiç iyi görmüyorum. En azından takviyeler yapılıncaya kadar her maç çok zorlanırız.

Çevrimdışı Kemal

Çok açık , hızlı stoper ver lucas alınmazsa cl on elemesini bile unutun seneye

Çevrimdışı Sarp

İyi tarafından bakalım takımda aksayan bölgeler yönetimin gözüüüüne sokulmuştur...  :bandit:

Çevrimdışı LVNT.GEMICI

Konuşacak çok şey varda QUARESMA diyen arkadaşları sahneye alalım bu sene daha çok konu başı olur maç boyunca yok şansa bala bala gol atınca büyük topçu olur hadi bakalım sorumsuzluğunu konuşalım
Birgün Herkes Beşiktaşlı Olmasın Bırakın o Ayrıcalık Bizde Kalsın.

Çevrimdışı scape_bjk

alın size Q17 tepe tepe kullanın. Bu adam böyleydi zaten her zaman da böyle olacak kimse kendini kandırmasın ayrıca hakem ilk pozisyonda direk kırmızıdan bile atabilirdi kimsede bişey diyemezdi

Çevrimdışı legendmaster

yönetimin quaresmayı alması hataydı bu daha başlangıç çok yakacak bu takımı

Çevrimdışı Aykutt

İnşallah Quaresmanın ilk 11e uymadığını görmüştür Şenol Güneş.Geçmiş olsun yenmekte var yenilmekte ligin başı sonuçta.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Mağlubiyetin sorumluları;

1- Yönetim (transferler geciktiği için, orta sahasız oynadık resmen)

2- Quaresma (dünyada sadece kendisinin göreceği bir kartla atıldığı için)

3- Şenol Güneş (kırmızı kart göreceği net bir şekilde belliyken Quaresma'yı oyunda tuttuğu için)

4- Taraftar (dünyanın en aptalca kırmızı kartını gören futbolcumsuyu alkışlayıp diğer oyuncuları olumsuz etkilediği için)
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı cursedofdragon

alın size Q17 tepe tepe kullanın. Bu adam böyleydi zaten her zaman da böyle olacak kimse kendini kandırmasın ay

töre naptı bugün oğuzhan naptı ? Bugün takım olarak kötüydük ne kadar çok quaresmaya yükleniyorsunuz hemen.

Çevrimdışı Kutay

şu mbia bedavaya geldi 2.5 milyon euro maaşa oynuyor bugün bizde olsa kazanmıştık
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Factatum

Trabzon bu maçta bizden daha iyi çalıştı, daha çok pozisyona girdi. Hakettiler galibiyeti.

Şenol Hoca'ya övgüler falan düzdük ama takım geçen seneki gibi disiplinsiz. Q7'nin su kaynatacağını biliyorduk. Ancak bu kadar erken olacağını tahmin etmiyorduk.

Neticede geçen hafta şişirdiğimiz hava çabuk söndü.

Bu arada bu Olimpiyat'ta zor galip geliriz biz. 

Çevrimdışı Tolga

Trabzon'u hep beraber çok hafife aldık maalesef hoca da almış.

Bu kadro ve şablonla kazanırız diye düşündü ama maçın başında golü atamayınca oyundaki üstünlüğümüzü dakikalar geçtikçe kaybettik.

Bir de Quaresma'nın atılması eklendi üzerine işte o zaman maç bizim için bitti.

Şenol Hoca geçen seneki Ts maçlarımızı keşke biraz analiz edebilseymiş.

İlk maçı Veli-Atiba 2. maçı Atiba-Tolgay ile kazanmıştık.

Bu tarz zorlu maçlarda mutlaka 2 dirençli orta saha şart.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

3- Şenol Güneş (kırmızı kart göreceği net bir şekilde belliyken Quaresma'yı oyunda tuttuğu için)

4- Taraftar (dünyanın en aptalca kırmızı kartını gören futbolcumsuyu alkışlayıp diğer oyuncuları olumsuz etkilediği için)

:claps: :claps: :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kadir G.

1 hafta berbat geçecek teşekkürler...

Çevrimdışı kyiv

Quaresmanın yaptıkları ortada iken gözgöre göre transfer ettiler. Hesabı kime keselim şimdi? Fikret Ormana mı?Şenol Güneşe mi?

Yazık yahu 40 yaşımıza geldik futboldan soğutuyorlar adamı. Hersene aynı transfer yanlışları, futbolcuların vurdumduymazlıklar, havalanmalar, hakemlerin Beşiktaşa karşı rahat kart göstermeleri...Beşiktaşlıysan sevinmek, hayal kurmak haram.

Ne stadı takip etmek istiyorum ne bundan sonraki maçları....

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Her işte bir hayır vardır. Q17 nin olup olacağı budur mal belli bu kadar... Daha transfer dönemi bitmedi. Yönetim bi karar verecek ya bu senede 3 senedir olduğu gibi pas geçilecek ya da adam gibi transfer yapılacak. Stoper + Orta Saha

Bu arada geçen hafta medya mahsus şişirdi bizi 1 maçla havalara uçtu oyuncular. Geçen hafta Oğuzhan barca da oynar diyen vardı bu hafta ptt de bile oynayamaz deyip gömecekler tüm takıma bizim gibi kötü durumda olan Gs yi bile algıda üstümüze çıkaracaklar. Bu arada Ts yabana atılacak takım değil.(mbia + ndoye fark yaratmış)
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı OrhanAker

quaresma ve törenin bir süre forma görmemesi lazım.
macarın yerine aldığımız adama bak.hiç almasak daha iyiydi.
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2015, 23:51:52 OrhanAker ]

Çevrimdışı kartalBaz

Bence en buyuk suc taraftarin. Su adami alkisladilar ve oda onlara karsilik verdi. Q7 nin oldugu maclari izlemeyecegim. Birisinin egosu tavan olacak diye sinirlerimi bozamam. Sabahtan beri kafayi yiyecegim.

Çevrimdışı Paolo Maldini

Neyse her şerde bir hayır vardır.Artık orta saha transferi en geç 2-3 güne açıklanır.Bugün atibaya çok acıdım,ölecekti.Quaresma olayına şöyle bakalım yedekten gelmeye başlar artık
Ama anlamadığım bir şey var gökhanı ne yapacağız niye böyle aklıma şey geliyor acaba teklif geldide göndermedik mi acaba?
Bildiğin naz yapıyor

Çevrimiçi Mehmet57

Sahanin en kotuleri kimdi deseniz sayamam bile. Birtek Beck ve Rhodolfo 5,5'in ustunde not aldilar, digerleri cok kotuydu.

Quaresma bitmistir. Kerim oynasin.

Çevrimdışı Çağrı

Göz göre göre gördü kırmızıyı.

Kötü oynayabilir takım olarak kötüydük zaten ama öyle saçma kart görüp 10 kişi kalırsan bu kondisyonla şansın sıfır.

O yüzden yazıklar olsun yine yine ve yine sattı takımını hiç uğruna.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kutay

seneye de transferleri geciktirmesin yönetim yeter artık orta sahada ezildik resmen
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI