2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11701150 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kaan Türker

Ben Olcayla Quaresmayı karşılaştırmam. Böyle bir şey yaparsam Olcaya büyük haksızlık etmiş olurum.
Ben oyuncuların ismine değil Beşiktaşa verdiği katkıya bakarım
Necmi abi görüşüne saygı duyuyorum. Benim görüşüm bunun tersi yönünde. Olcay ' in oynadığı takımla q7 nin oynadığı takım ve beklentiler arasında çok fark vardı. Neyse abi uzatmayacagim hayırlısı olsun artık.  Selamlar saygilar abi.

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

@Çağrı  :steamed: kanatlarda orta bu sene süperiz...!
Senin Q7 antipatin biraz Töre için göstersene Bu sene bizi Şampiyonluktan nasıl ettiğini anlatsana Üyelerimiz anlasa son 9 hafta Töre neredeydi acaba para almadı diye mi oynamadı yoksa Biliç kızdı diye mi yoksa sakat diye mi ?
Unutma Sağda Q7 - Ortada Sosa  - Solda Töre  ile rakipler in kanatları düşünsün çıkabilecek mi ?
Olcay varken rakip kanatlar yürüyerek geliyordu Arsenal maçında Mükkemmel olcay to izlemesi takip etmemesi yüzünden Gol yedik...!
@Necmi abi Artık Hatalarını bekler Q7 sniperlar sınız  :money:
Ve siz Üyeler Size ayda 3000 tl verseler ve sonra feda et 1500 al deseler kabul eder misiniz ? indirim yaptı  oynatmadılar oynamadı ama gene para aldı...!
Medya Taraftarı olup Her yazılana inanmayın...!
@Fatih  :halay: :halay: :halay: :halay:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu nedir ya?

Q7'nin ses az çıkıyor tamam da tercüman neden böyle ruhsuz :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

@Çağrı  :steamed: kanatlarda orta bu sene süperiz...!
Senin Q7 antipatin biraz Töre için göstersene Bu sene bizi Şampiyonluktan nasıl ettiğini anlatsana Üyelerimiz anlasa son 9 hafta Töre neredeydi acaba para almadı diye mi oynamadı yoksa Biliç kızdı diye mi yoksa sakat diye mi ?
Unutma Sağda Q7 - Ortada Sosa  - Solda Töre  ile rakipler in kanatları düşünsün çıkabilecek mi ?
Olcay varken rakip kanatlar yürüyerek geliyordu Arsenal maçında Mükkemmel olcay to izlemesi takip etmemesi yüzünden Gol yedik...!
@Necmi abi Artık Hatalarını bekler Q7 sniperlar sınız  :money:
Ve siz Üyeler Size ayda 3000 tl verseler ve sonra feda et 1500 al deseler kabul eder misiniz ? indirim yaptı  oynatmadılar oynamadı ama gene para aldı...!
Medya Taraftarı olup Her yazılana inanmayın...!
@Fatih  :halay: :halay: :halay: :halay:

Quaresma'yı övmek için illa diğerlerini yermek mi gerekiyor?

Şu forumda Quaresma'yı isteyen kim varsa mesajları hep Töre şöyle, Olcay böyle...
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Ersoy

Quaresma formayı giydi ama numara yazmıyor. :lol:
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı ZEKI

Cbuklu fomra cok yakisti Q77 ye insqllah bizi yaniltir.

Çevrimdışı murat_

Yöneticiler ve moderatörler dışında koyu renk ya da büyük punto ile yazmak yasaktır.

http://besiktasarena.com/forum-kurallari/forumda-uyulmasi-gereken-kurallar/msg0/#new
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2015, 22:07:01 Çağrı ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 22:05:58
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

:uyucam:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Quaresma'yı övmek için illa diğerlerini yermek mi gerekiyor?

Şu forumda Quaresma'yı isteyen kim varsa mesajları hep Töre şöyle, Olcay böyle...
Gerçekleri siz Konusyorsunuz ya bizde gerçekleri konuşalım dedik...! birisi tekmelemiş derbide oynamamış ya diğeri şampiyonluğu vermiş sayalım olur mu ?
Eğriye eğri Doğruya Doğru...! Ama unutmayalım ki 2 oyuncu da bizim Ciğerimiz Oyuncumuz...!

Çevrimdışı canU

Bjk yayından önce periscope açmış arkadaki konuşmalar:

Ardayı çağırın ardayı(tercüman) desin ki 7 değil 777 giyerim, ben değil takım önemli. Birşey daha diyorlar da tam emin olamadım yazamadım. Süpersiniz:) bari periscope açıkken arkada bunları konuşmamayı düşünebilseydiniz.

Gene de q7 düzgün gözüktü gözüme bakalım

Çevrimdışı ALI RIZA

Forma da yakıştı be @ZEKI hocam @Necmi abi @Çağrı  :ishock: :ishock:

Çevrimdışı Ersoy

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı brkntcnr

Quaresma gülmüyor gülmüyor dediniz yayın boyunca bana çok sıcak ve samimi geldi. Özellikle kartal pençesi ve formayı ilk giydiği anki gülümsemenin yalandan olduğunu düşünmüyorum. Umarım quaresma bu sene bizi başarıya götüren kilit isimlerden biri olur başta kendim olmak üzere istemeyenleri utandırır.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Temmuz 2015, 22:09:42
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ciddi anlamda omuz çalıştığını farkettim yalnız bu kadar değildi.

Kas kütlesi artmış hızını nasıl etkileyecek merak ediyorum baya.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Orhan_

Bunu bende her zaman yazarım.

Lakin söylemeye gerek yok adamın nasıl gittiğini; neyse...

Riyakarlık, oportünistlik başka bir şey değil.

Ali Ece birkaç gün önce bunu net bir şekilde söylemişti tv de. Spor yorumcularına çok itibar etmediğimiz aşikar ama Ali Ece'yi biraz o sınıfın dışında tutarım. O bile bu transferin Serdal Adalı'nın adaylığına karşı bir hamle olduğunu ifade etti. Bu durumda Fikret Orman'ın, yaptığı onca iyi iş varken, kendi kendine böyle bir darbe vurması çok anlamsız geliyor. Bu tip bir zihniyetin Beşiktaş'ın başında kalması daha da garip geliyor. Gündemi burda tutmak lazım bence. Quaresma geldi artık yapacak birşey yok. Belki benim anlayamadığım bir mantık vardır.

Çevrimdışı Türkay

Çağrı abi ikna olacak gibi  :kop:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Umuyorum özel antreman programı vardır da çalışmıştır bol bol. Ne zamandır antreman yapmıyor çünkü takımla. Antremansızsa, takımdan en az 1 ay uzak kalır güç olarak. Yok hazırsa, 1 hafta da ekstra çalışma ile kapatılır fark.

Çevrimdışı Ersoy

Quaresma gülmüyor gülmüyor dediniz yayın boyunca bana çok sıcak ve samimi geldi. Özellikle kartal pençesi ve formayı ilk giydiği anki gülümsemenin yalandan olduğunu düşünmüyorum. Umarım quaresma bu sene bizi başarıya götüren kilit isimlerden biri olur başta kendim olmak üzere istemeyenleri utandırır.

Vallahi öyle adam yorgun yorgun geldi yayına.Bana çok samimi geldi.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Türkay

Tamam bu kadar yeter Quaresma faslı şimdi Rhodolfo Gomez İnler bölümüne geçelim  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı murat_

Yöneticiler ve moderatörler dışında koyu renk ya da büyük punto ile yazmak yasaktır.

http://besiktasarena.com/forum-kurallari/forumda-uyulmasi-gerekeďn-kurallar/msg0/#new
koyu renkl3 yazmanin yasak oldugunu nrden bileyim burda gorevli olmadigi halde rengarenk yazan insanlara neden ses edilmedi madem koyu renk yasak uyarisrin yorumu normale ceviririip duzenlerim veya duzenlersin silmek ne oluyor torenizi elestirip q7ovduk diyemi siliniyor mesajim bide sansur yok diyosunuz bide mesaji silen @cagri imis senin burda bi arkadas var ozellikle ismini yazmak istemiyorum ama onun rengarenk kalin yazmalarini alintilayip gulusmeli mesajlarinida cok iyi hatirliyorum orda mesaja emek veriyorum silmek ne oluyor uyar duzenleyip normale cevireyim ayip deyilmi yaptigin
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2015, 22:17:03 murat_ ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bjk yayından önce periscope açmış arkadaki konuşmalar:

Ardayı çağırın ardayı(tercüman) desin ki 7 değil 777 giyerim, ben değil takım önemli. Birşey daha diyorlar da tam emin olamadım yazamadım. Süpersiniz:) bari periscope açıkken arkada bunları konuşmamayı düşünebilseydiniz.

Gene de q7 düzgün gözüktü gözüme bakalım

Harbi böylemi söylendi :oha: :oha:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ALI RIZA

Haa İlk olumsuz görüş geldi...! Gİtti Göbekli Geldi Gitti Kaslı geldi  :s20: :s20: @Çağrı

Çevrimdışı Efe

aynen harika durdu bu sene çubuklu efsane olacak iyiki çubuklu aldım bende :)
Şampiyon Beşiktaş JK