Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı
Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı Skor : Asteras Tripolis 0-0 Beşiktaş JK Tarih : 27.11.2014 Saat : 22.05 Stadyum : New Asteras Tripolis Stadium Yayın : Star TV İLK 11

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 73655 defa] Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı ZEKI

Bbu Cenk su yan toplari öğrenemedi gitti...adam gibi bir kaleci bulamadik..Cordoba  ve Muhre den sonra

Çevrimdışı Tolga

bilic in değişiklik yapması lazım artık adamlar tüm gücüyle yüklenmeye başladılar.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Tolga

abi böyle birşey yok ya şaka gibi yediğimiz gole bak

Çevrimdışı ZEKI

Ben boyle sansin ........................................ :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı Tolga

arkadaş bizim en büyük sorunumuz rakibin fişini çekemiyoruz ne zaman bu sorunu tam olarak hallederiz o zaman seri galibiyetler almaya başlarız

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Tolga

bilic hoca olarak sen de birşeyler yap 10 kişiyiz rakip baskıyı kurmuş bizim gibi izliyorsun bir taze kan kat oyuna

Çevrimiçi Samet Ç

Kaybetmezsek iyidir maç başlamadan önce kafamda soru işaretleri var demiştim kolay bir maç olmaz diye düşünüyordum lanet olsun dediğim çıktı  :s20: :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı Tolga

2-2 den sonra necibi alsan ne olacak 2-1 ken bu değişikliği yapacaksın ki bir anlamı olsun

Çevrimdışı WarrChief

değerli dostum ufugun yorumu

Hırvatistan'da da, Lokomotiv'de de, Beşiktaş'da da aynı sonlar. Iş teknik direktörde. Kazanmayı bilmiyor. Realite.

bu arada bilic efendi asıgı sevgilisi olan necibi oyuna sokuyor hay tobee

Çevrimdışı ZEKI

Attiba yaktin takimi yaktin.. yazik gunah degilmi sai kartin var neyin itirazini yapiyorsun anlamiyorum ki....Biilic sende orta sahaya bir adam al oyundan dustu..Gene gec kaldin gec...Neyse yenilmeyelimde..

Çevrimdışı Tolga

Kaybetmezsek iyidir maç başlamadan önce kafamda soru işaretleri var demiştim kolay bir maç olmaz diye düşünüyordum lanet olsun dediğim çıktı  :s20: :s20: :s20: :s20:
hocam maç kolay geçiyordu zaten saçma sapan bir duran top golü arkasından atibanın anlamsızca atılması ve yani 100 defa da bir olacak saçma sapan bir 2.gol adamlar birşey yapmadan 2-2 ye getirdiler maçı şaka gibi valla

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bilic yapması gerekeni çok geç yapıyor  :s20: :s20: Doğruya doğru şimdi  :iscrewy: Necip'i kırmızıdan hemen sonra almalıydı  :s20: :s20:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Attiba yaktin takimi yaktin.. yazik gunah degilmi sai kartin var neyin itirazini yapiyorsun anlamiyorum ki....Biilic sende orta sahaya bir adam al oyundan dustu..Gene gec kaldin gec...Neyse yenilmeyelimde..
Abi Atiba'nın suçu var tabi de Bilic oyunu okuyamadı ön liberon sarı kartlı çıkar necibi sok oyuna ama nerde

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Tolga

şimdi ben bu maçı gördükten sonra hafta sonu nasıl kazanırız diyebilirim ki yani

Çevrimiçi Samet Ç

hocam maç kolay geçiyordu zaten saçma sapan bir duran top golü arkasından atibanın anlamsızca atılması ve yani 100 defa da bir olacak saçma sapan bir 2.gol adamlar birşey yapmadan 2-2 ye getirdiler maçı şaka gibi valla
Saçma sapan goller de hocam ilk gol bence defans hatası ikinci golde de biraz cenkin hatası var ama şans golü diyebiliriz.

Çevrimiçi Samet Ç

Bir de sosayı niye çıkarırsın ki şu öne geçtiğimizde bilicin yaslanma huyuna uyuz oluyorum ozi yi soktu top tutsun diye ma ozi top tutamıyor buna bu sene kaç kez şahit olduk.

Çevrimdışı Tolga

Saçma sapan goller de hocam ilk gol bence defans hatası ikinci golde de biraz cenkin hatası var ama şans golü diyebiliriz.
ilk golde zaten biraz pozisyon almasını bilen bir savunma imkanı yok o golü yemezdi.

Çevrimdışı WarrChief

sapak cenk gidiyor topu gec kullanıyor lan sapak  sen beraberliğemi yatıyorsun?? sen bilic nasıl buna izin veriyorsun koskoca besiktas nasıl zamana oynar???