2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 366 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6198379 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Hayırlı olsun diyoruz zaten gaza basma hemen  :ok:. @Yunus Emre Dökmeci

Karakter koydu sağolsun.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Elimizde hic kullanmayacagimiz cok oyuncu var bu oyunculari olabilecek en yuksek Bonservislere elden çıkarmalıyız yada Bedeliyle kiraya vermeliyiz

Bazilarini ise sirf yuksek maasindan kurtulmak icin free bile bırakabiliriz veya free kiralayabiliriz su yüklerden kurtulalim artik :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

SON DAKİKA | Luiz Rhodolfo 1.5 Milyon € karşılığında Flamengo'ya transfer oldu. (Futbol Arena) Yorumlarınız ???

geçenlerde rodolfo pedro miloş boyko yolcu bunlardan en az 3-4 gelir dediğimde hepsine toplam 1 milyonluk teklif bile gelmez diyenler olmuştu  :bandit: :bandit: :bandit:

pedronunda opsiyon 1,5 gibi bişeydi az indirim isterler 1 milyonda ordan gelir...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Hayırlı olsun diyoruz zaten gaza basma hemen  :ok:. @Yunus Emre Dökmeci

Karakter koydu sağolsun.
Orada hemfikiriz @Berat gaza basmadim yahu

Bende karekterli bir oyuncu oldugunu yazdim az once yoksa 1.4 milyon € maaş alamaz Brezilyada , Gitmiyorum diyebilirdi , demekki adam oynamak istiyor ve yuk olmak istemiyor , Emekleri icin tekrar tesekkur ederiz

Çevrimdışı 38life

SON DAKİKA | Luiz Rhodolfo 1.5 Milyon € karşılığında Flamengo'ya transfer oldu. (Futbol Arena) Yorumlarınız ???

Malumun ilanı
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

1 maçla silinen Rhodolfo yolun açık olsun.

zaten silikti bize uygun değildi ağır ötesiydi hiç beğenmiyordum az bi zararla elden çıkardık isabet oldu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

geçenlerde rodolfo pedro miloş boyko yolcu bunlardan en az 3-4 gelir dediğimde hepsine toplam 1 milyonluk teklif bile gelmez diyenler olmuştu  :bandit: :bandit: :bandit:

pedronunda opsiyon 1,5 gibi bişeydi az indirim isterler 1 milyonda ordan gelir...

sende bendensin abi :D

Bende 7-8 milyon € bekliyorum yazmıştım sözümün arkasındayım halen :D

Daha Boyko,Aras,Franco,Milosevic,Pektemek,Veli filan var :D

Çevrimdışı Berat

Orada hemfikiriz @Berat gaza basmadim yahu

Bende karekterli bir oyuncu oldugunu yazdim az once yoksa 1.4 milyon € maaş alamaz Brezilyada , Gitmiyorum diyebilirdi , demekki adam oynamak istiyor ve yuk olmak istemiyor , Emekleri icin tekrar tesekkur ederiz

Sırada çok isim var bakalım neler olacak.

Aynen oyle abi

Hepsi az cok piyasasi olan oyuncular hepsini olabilecek en yuksek bonservise elden cikarmaya bakacagiz olmadi Milo ve Pedro gibi Bedeliyle kiralayacağız

Hem maaslarindan kurtulacagiz hemde para kazanacagiz 1 tasla 2 kuş :super:

Çevrimdışı tangaz

sende bendensin abi :D

Bende 7-8 milyon € bekliyorum yazmıştım sözümün arkasındayım halen :D

Daha Boyko,Aras,Franco,Milosevic,Pektemek,Veli filan var :D

hatırlıyorum sadece ikimiz öle şeyler yazmıştık ben rodo 1,5 pedro 1 miloş 0,5 boyko 2-3 die yazmıştım makulü 6 ama en az 4 gelir demiştim...

hatırlıyorum sadece ikimiz öle şeyler yazmıştık ben rodo 1,5 pedro 1 miloş 0,5 boyko 2-3 die yazmıştım makulü 6 ama en az 4 gelir demiştim...
Beni niye eklemiyorsun o listeye

Bende yazdim defalarca hepsi az cok piyasası olan oyuncular para kazaniriz diye :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Beni niye eklemiyorsun o listeye

Bende yazdim defalarca hepsi az cok piyasası olan oyuncular para kazaniriz diye :bandit:

tamam tamam gel hadi aramıza  :eyes

Gitmesi gerekenler icinde sanırım en yuksek maasi olan Veli kaldi 1.4 milyon € masi var

Geçenlerde aciklama yapmisti sanırım kulube yuk olmak istemiyorum diye , Bir superlig takimina gidebilir , soyle sembolik 500-750.000 € falan bir bonseevisle elden cikarsak balli kaymak olur

Bn Veliye zaten hic bir zaman isinamamistim en parladigi en formda oldugu dönemlere bile takimda en beğenmediğim en istemedigim oyuncuydu bunu burada hep dile getirdim ve bayagi da linc yedim :bandit:

Keske zamaninda 3.5 milyon € luk teklifleri degerlndirseydik diyecegim ama is isten gecti tabi..

Çevrimdışı 38life

Tolgay Arslan: Maçlarda bazen sert girmen gerekiyor, adamların özgüvenini alman gerekir .
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Gitmesi gerekenler icinde sanırım en yuksek maasi olan Veli kaldi 1.4 milyon € masi var

Geçenlerde aciklama yapmisti sanırım kulube yuk olmak istemiyorum diye , Bir superlig takimina gidebilir , soyle sembolik 500-750.000 € falan bir bonseevisle elden cikarsak balli kaymak olur

Bn Veliye zaten hic bir zaman isinamamistim en parladigi en formda oldugu dönemlere bile takimda en beğenmediğim en istemedigim oyuncuydu bunu burada hep dile getirdim ve bayagi da linc yedim :bandit:

Keske zamaninda 3.5 milyon € luk teklifleri degerlndirseydik diyecegim ama is isten gecti tabi..

Veli hırs olarak çok güzel ancak çok faullu oynuyordu ve yanındaki adama pas atamıyordu :)

Onun haricinde hırsı çok iyiydi :)

Çevrimdışı mylife1903

Tolgay Arslan: Maçlarda bazen sert girmen gerekiyor, adamların özgüvenini alman gerekir .
Aferin tolgay boyle devam ama azicik spor salonuna alalim seni. Dalarsin adama sonra kavga pozisyonunda tosici cagirma kendin gir adama.

Çevrimdışı tangaz

Aferin tolgay boyle devam ama azicik spor salonuna alalim seni. Dalarsin adama sonra kavga pozisyonunda tosici cagirma kendin gir adama.

alman maması yiyen belli ediyo kendini reis

Çevrimdışı tuncaboylu

tamam tamam gel hadi aramıza  :eyes
Tam olarak maaşı kadar bonservis alacak olmamız garip biraz, acaba bedava gönderip bonservis almış gibi mı yapacağız?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Tam olarak maaşı kadar bonservis alacak olmamız garip biraz, acaba bedava gönderip bonservis almış gibi mı yapacağız?

olasılık dahilinde belki ffp kapsamında bonservis girdisi göstermek için türetilmiş bi çözüm olabilir.

Çevrimdışı mylife1903

alman maması yiyen belli ediyo kendini reis
Farkindalik buyuk erdemdir, aferin tolgaya

Girecen tabi adama, futbol bu, totosu yemeyen oynamasin. Kadin futbolcular bile bizim takimdan daha sert oynuyor. Atiba bizim lutfen faul yapiyor. Azicik quaresma gibi dalacaksin, kanat oyuncusu en sert oyuncusu olur mu bir takimin yaaa

Çevrimiçi Kapkarakartal

Rhodolfo'nun galiba 1 yıllık sözleşmesi kalmıştı bizde sana maaşınıda verip bedava bırakalım ama gittiğin takım transferine 1.4 ödemiş gibi göstertelim FFP için olmuş olabilir. Tabi bunlar olasılık bilemeyiz.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Son maçlarda bu işi çok iyi yaptı. Bu özelliğini seviyorum evlemeden gevelemeden nokta yerlerde şak diye indirdi rakibini. Bu tarz sert oyuncular takımın içinde olmalı.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Son maçlarda bu işi çok iyi yaptı. Bu özelliğini seviyorum evlemeden gevelemeden nokta yerlerde şak diye indirdi rakibini. Bu tarz sert oyuncular takımın içinde olmalı.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sayisi artmali.

Rhodolfo'nun galiba 1 yıllık sözleşmesi kalmıştı bizde sana maaşınıda verip bedava bırakalım ama gittiğin takım transferine 1.4 ödemiş gibi göstertelim FFP için olmuş olabilir. Tabi bunlar olasılık bilemeyiz.

Biz öyle bir klüp değiliz yapıcak olsak geçen yıllarda yapardık el altından para verirdik bizim şu oyuncumuzu alın derdik.

Ne kadar sıkıntılar çektiğimizi hepimiz biliyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Biz öyle bir klüp değiliz yapıcak olsak geçen yıllarda yapardık el altından para verirdik bizim şu oyuncumuzu alın derdik.

Ne kadar sıkıntılar çektiğimizi hepimiz biliyoruz.
yapmamış olabilirmiyiz sence :D
giden oyuncu senesi dolmadan bedelsiz geri geliyor :evillol:

Etiketler: