2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 209 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3483260 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Kaçtı o tren, geçen sene alınmalıydı.

Şimdi Newcastle 20 milyon pound istiyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+ gerekli de değil larinden fazlası yok bence
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

Kaçtı o tren, geçen sene alınmalıydı.

Şimdi Newcastle 20 milyon pound istiyor.

Şu Balkanlara bir hakim olamadık gitti. 18-19 da zıplayacan. Millet uzaydan gelip buluyor yetenekli hırvatları sırpları biz kıçımızın dibinden göremiyoruz. Balkanlardan bize her zaman ekmek çıkar. Bu vesileyle Pancu' ya da sevgilerimi gönderiyorum.

Çevrimdışı kyiv

Halilagiç ne oldu bu arada? Altyapıda başlayacak falan deniyordu. Bize bulsa ya sancaklı , saray bosnalı boşnak gençlerden. Temiz insanlardır Boşnaklar.Her ne kadar Galatasaraya gitmişte olsa  Mirzad Kovaçeviç derim susarım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu Balkanlara bir hakim olamadık gitti. 18-19 da zıplayacan. Millet uzaydan gelip buluyor yetenekli hırvatları sırpları biz kıçımızın dibinden göremiyoruz. Balkanlardan bize her zaman ekmek çıkar. Bu vesileyle Pancu' ya da sevgilerimi gönderiyorum.
Anderlecht 5'e almış o yaşlarda, biz alsak infial kopar.

Balkanlar kolay değil artık, çıkış değerleri kalite ve potansiyellerine göre yüksek. Larin iyi çıkarsa, Kuzey Amerika pazarına yönelebiliriz

[ Son Düzenleme: 11 Haziran 2018, 16:10:36 tuncaboylu ]

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar
Aradigimiz santraforu buldum

Budur her kistasi karsiliyir

Çevrimdışı mylife1903

Balkanlar kolay değil artık, çıkış değerleri kalite ve potansiyellerine göre yüksek. Larin iyi çıkarsa, Kuzey Amerika pazarına yönelebiliriz

Stopere 4.2 vermekle santrafora 5 vermek arasinda cok buyuk fark var

Çevrimdışı kyiv

Kaynakları alternatiflendirelim Balkanlarda olsun Kuzey Amerika da. Zaten şu Kanadalılar bir tutsa trend olacak o civar.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı kyiv

Çevrimdışı mylife1903

balojan zu marsilya  :bawling:
Te allam artik hayatta alamayiz marsilya sonrasi chelsea yapar bu
Neyse allahtan gsye falan gelmedi

Çevrimdışı kyiv

Gitmesin...Marsilyalılar ırkçıdır...Muz falan atacaklar sahaya canı sıkılacak.

Çevrimdışı tangaz

bence marsilyadan sonra milan roma filan alır bunu dzekoyu yollayıp bunu alır misal roma

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu Fernandes işi çok inandırıcı gelmiyor bana. O bölgeye bence gün sonunda Emre Akbaba ve Musa Çağıran transferi yapılır. Tolgay veya Oğuzhan dan biri veya Klaassen transferine göre ikisi de satılabilir diye düşünüyorum.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı El Nino

Fernandes dönüyorsa gelirken Hugo Almeida'yı da yanına alsın. Negredo'dan daha çok gol atar

Çevrimdışı tuncaboylu

Stopere 4.2 vermekle santrafora 5 vermek arasinda cok buyuk fark var
Sırbistan Ligi'nde 25 maçta 10 gol atmış adamdan bahsediyoruz, böyle bir adama 5 milyon Euro verilse taraftar kulübü basar.

Çevrimdışı atalay

DK'daki en enteresan takım Ricardo Gareca yönetimindeki Peru. Direkt hücumlarda çabuk ve doğru kalabalıklaşıyorlar. Rakipleri zorlu. Performanslarını merak ediyorum.

Çevrimdışı f_madida

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

gs uefa'dan gelecek boruyu bekliyor, en fazla sabri'yi semih'i, colak'i getirirler bu sene.

Çevrimdışı f_madida

o zaman mitroglu da bize gelsin bari.

Yalniz bu Mitroglu tam bizim istedigimiz ozelliklerde, Marsilya Balotelli'yi aliyorsa bize verebilir bu adami.

Alman altyapisi var, ustune Yunanistan ve Portekiz liglerinde gol kralligi, vallahi ilk kez direk oynar diyecegim bir adam gordum Gomez'den beri. Bu eleman hem kafa olarak bize cok uzak da degil, Yunanli bizim ligde is yapar. Hic saga sola bakmaya gerek yok. Marsilya'yi ikna edelim de gelsin, hava topu flan da indirir hem Senol Hocam sever bunu. 

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Oğuzhan Özyakup için Premier Lig'den Newcastle United devreye girerken, Championship ekiplerinden West Bromwich Albion da Jeremain Lens konusunda Beşiktaş ile temaslarını sürdürüyor. (BeIN Sports)

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Fernandes dönüyorsa gelirken Hugo Almeida'yı da yanına alsın. Negredo'dan daha çok gol atar
atamaz  :)
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi murat

fitbolcuların (kiralık gelen) çoğu totoşluk yaptılar gomez misal 4 milyon yuromuzun çalınmasında başroldeydi
Ona vizyon diyorlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

gs uefa'dan gelecek boruyu bekliyor, en fazla sabri'yi semih'i, colak'i getirirler bu sene.
Çolak Arabistan'a gitti.

Semih Kaya'yı da alamazlar kolay kolay.

Çevrimdışı mylife1903

Yalniz bu Mitroglu tam bizim istedigimiz ozelliklerde, Marsilya Balotelli'yi aliyorsa bize verebilir bu adami.

Alman altyapisi var, ustune Yunanistan ve Portekiz liglerinde gol kralligi, vallahi ilk kez direk oynar diyecegim bir adam gordum Gomez'den beri. Bu eleman hem kafa olarak bize cok uzak da degil, Yunanli bizim ligde is yapar. Hic saga sola bakmaya gerek yok. Marsilya'yi ikna edelim de gelsin, hava topu flan da indirir hem Senol Hocam sever bunu.
Fakir benzemasi gelsin baslasin

Çevrimdışı mylife1903

Etiketler: