2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3500986 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Abi cenki sene basi 13e satmadilar
Simdi soyle dusun cenki 13e satio abuyu aliyon
Cenkden 10 milyon zarar ediyon gibi gozukuyor degil mi
Ama negredoyu lensi live vida falab almiyon
Mitrovice 4.2 verildiginde kulubun ffpde harcayabilecegi kac para vardi

Madem planlilar futboldan cok anliyorlar o parayi portoya verselerdi diyorum
Anlatamiyorum benim kafa degisik yandan carkli

Bu yoneyim zat atiyor transferde baska bisi degil.

ne planı be reis plan filan yok hadi geçmiş yıllar sattıgın kadar al vardı bunu cümle alem biliyordu elleri zayıftı. şimdi???

sen ligi kaçıncı bitirirsen nasıl bi yol haritası izleyeceğine dair planları yaparsın transferin ilk haftası 2 transferi taaak die masaya koyarsın tamam plan varmış derim. yok abi ne plan var ne de plancı yok öle bişey unut onu çıkar aklından.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Babel Galatasaray maçında o golü atsaydı veya hakemler bu kadar eyyam yapmasaydı, sezonu şampiyon bitirebilirdik.

O zaman Negredo tutulsun mu diyecektin?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Du su topa gelisine doksana cakam

Ismael tutulsun dedim mi?

Çevrimdışı mylife1903

vagner ismine ben de eleştiri getiremiyorum zira dewre arası en makul seçenek oydu, tutmadı. olabilir. her transfer bir risktir ama negredo risk değildir bile bile ladestir.

abuş beğenmediğim bir oyuncu ama şayet yönetim alacaksa gelsinler 50 tane formül üretirdim onlara alış için.
Vagner dogru gemi egri sefer oldu
O transfer anlasilabilir anlatilabilir
Sayistandan gelse anlatirsin

Negredoyu nasi anlatacan
Lensi bile anlatiyorlar fazla ustune gitmiyom lens konusunda milletin yoksa acayip arsiv var.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yahu 10 milyonu anlatiyorum ben
Anlamamakta israr ediyorsun.
2.5 sattim 2 milyon harcadim gibi bisi yok
Abuyu aldin
Cenki ocakta sattin
Fark yok

Eksiye dustin ocakta iki satis yaptin kardasin
Eksiye dusunce zaten gavur salak degil sana cok para vermez ihtiyacini verir

Lensi nasil aldin, para geldigi an sozunu tuttun adami aldin

Yahu Cenk'i yaz transfer döneminde satmadan Aboubakar'ı alsan, UEFA listesine koyamayacaktın adamı. Fenerbahçe ara transferi beklemeden neden sattı Ertuğrul'u hülle ile?

Kendine göre bir FFP dizayn etmişsin, ona göre senaryo yazıyorsun.

Çevrimdışı tangaz

Du su topa gelisine doksana cakam

Ismael tutulsun dedim mi?

gol olur
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi levitate

Negredo ayrılırsa, Aboubakar kiralanacakmış

Kaynak güvenilir bir site.

ay hadi inş

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Yahu Cenk'i yaz transfer döneminde satmadan Aboubakar'ı alsan, UEFA listesine koyamayacaktın adamı. Fenerbahçe ara transferi beklemeden neden sattı Ertuğrul'u hülle ile?

Kendine göre bir FFP dizayn etmişsin, ona göre senaryo yazıyorsun.

Uefayi dusunen kim koymusum clsine koyu tavsan kani cayi
Marselo ile Becki zaten 10 milyona sattin
Muhim olan ffpden cikmak clde de katilim mangirini cebe indirmek

Fikret ormanin aciklamalerini dinle
Neden 10 bi alicisi benim neden 100bin degil neden 10 milyon, seneye sozlesmesi bitiyor neden 10 milyon vereyim, diyor
Ben bunlara kiziyorum
Gidiyon megredoya 15-16 bagliyon

Çevrimdışı f_madida

3 sene sözleşme verileceğini sanmıyorum, 2+1 olur belki.

Alman diyoruz da, Gomez'i gördük. 6 ay oyaladı bizi, sonra da katekulli olduğu belli bir transferle bastı gitti.

Fernandes akıllandıysa çok faydalı olur, bu transfer dönemi her transfer riskli olacak. Ya geçen seneyi sakat/boş geçirmiş adam alacağız ya da geçmişte sorunları olan birini.

Gomez sozlesme konusunda bizi oyaladi ve gitti, tam detaylarini pek bilemiyoruz ama o da biraz ters bir zamana denk geldi, 15 temmuz vs katalizor olmus olabilir. Bununla birlikte Gomez hicbir zaman mac secmedi, her daim maksimum performansi gostererek ve daha onemlisi takima lider olarak bizi sampiyonluga tasidi. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

Gomez sozlesme konusunda bizi oyaladi ve gitti, tam detaylarini pek bilemiyoruz ama o da biraz ters bir zamana denk geldi, 15 temmuz vs katalizor olmus olabilir. Bununla birlikte Gomez hicbir zaman mac secmedi, her daim maksimum performansi gostererek ve daha onemlisi takima lider olarak bizi sampiyonluga tasidi.
Yaw ispanyol motorlu zaten o, kilibik cikmasi normal

Çevrimdışı tangaz

Yaw ispanyol motorlu zaten o, kilibik cikmasi normal

fitbolcuların (kiralık gelen) çoğu totoşluk yaptılar gomez misal 4 milyon yuromuzun çalınmasında başroldeydi

Çevrimdışı f_madida

Neden 10 bi alicisi benim neden 100bin degil neden 10 milyon, seneye sozlesmesi bitiyor neden 10 milyon vereyim, diyor
Ben bunlara kiziyorum

Ben bu yuksek rakamli transfer islerinin Fikret baskandan ziyade Umut Guner'den geldigini dusunuyorum. Pek bir kanitim da yok fakat bu adam transfer islerine bakmadan once hep butceye gore transfer yapan yonetim bir anda 3'er 4'er dagitmaya basladi gecen sene, haliyle elimizdeki tek veri de Umut Guner'e isaret ediyor.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben bunlara kiziyorum
10 milyon para verdiğin adamı UEFA'ya bildiremesen, Yönetim gitsin﹗ diye yürüyüş yapardık.

Aboubakar'a Türkiye liginden çok CL'de ihtiyacımız vardı bizim, adam CL santraforunun sözlük karşılığı.

Bir de adamı en çok prim yapacağı platformdan mahrum bırakacaksın?

İyi ki  başkan sen değilsin.

Zaten UEFA'yı düşünmüyorsan, konuşacak bir şey yok ki. Herkesi alabilirdik, denk bütçeyi sağlamak yeterdi.

Çevrimdışı mylife1903

gol olur
Anlatamiyom abi illa adami gol diyecek

Mitrovici alacagina abunun pesinatini yatir demedik mi?
Sen elestiriyon diye cevap geliyor

Yahu olay abu degil abu bildigim mal ondan kalsin diyoz. Yonetimin gidip daha kotusunu getirecegi cumanin pazartesinden gelisinin belli oldugu gibi belli
Oguzhan da kalsin diyom cunku biliyom neler olacak
Taliska da kalsin verin 21 dedik ama eleman gitmek istedi o konuda bisi diyemiyom yonetime sadece aman lutfen dikkatli harcayin diyom

Çevrimdışı tuncaboylu

15 Temmuz diyorsun

Sezon Mayıs'ta bitti, 15 Temmuz'a kadar neden oyaladı?

Çevrimdışı mylife1903

10 milyon para verdiğin adamı UEFA'ya bildiremesen, Yönetim gitsin﹗ diye yürüyüş yapardık.

Aboubakar'a Türkiye liginden çok CL'de ihtiyacımız vardı bizim, adam CL santraforunun sözlük karşılığı.

Zaten UEFA'yı düşünmüyorsan, konuşacak bir şey yok ki. Herkesi alabilirdik, denk bütçeyi sağlamak yeterdi.

Ya yuz kere yazdik burda clnin en cok katilim parasini severim diye
Kalani faso fisi

Su kadroyla cikacaktin maclara
             Utku
Tolga fabri boyko pedro
         Milos medel
     Vida mitro tosic
              Pepe

Çevrimdışı atalay

+Ayrıca bu sezon verim alınamayan oyuncuların bir futbol aklı ile transfer edilmediğini yazmaya gerek bile yok. Fakat bu isimlerin oyuncu kalitesi de bu verdikleri performans değil. Günün sonunda oyunculuğuna dair bazı ezber yazılar var ama günün sonunda.

Çevrimdışı mylife1903

Yahu nereye bildiremiyon onur
Kim hangi oyuncusunu bildirememis ornegi var mi?
Marselo ile becki satmisin 10 milyona transfer donemi bitmemis daha neyi nereye nasi yaziyon boyle seyleri
850bin yuro tsye verirken uefaya bildirdin mi o parayi?

Çevrimdışı tangaz

Marselo ile becki satmisin 10 milyona transfer donemi bitmemis daha neyi nereye nasi yaziyon boyle seyleri

ki senin teorine göre zaten 4 milyonunu önceki seneden veriyordun mitroyu almayarak geriye 6 kalmıştı, marcelo+beckten gelen 10un 6sını veriyorsun geriye 4 kalıyor onlada medeli aldın hala para kalıyor. lisnas sorunu vbvb sıfır

Çevrimdışı mylife1903

ki senin teorine göre zaten 4 milyonunu önceki seneden veriyordun mitroyu almayarak geriye 6 kalmıştı, marcelo+beckten gelen 10un 6sını veriyorsun geriye 4 kalıyor onlada medeli aldın hala para kalıyor. lisnas sorunu vbvb sıfır
Talinin kiralik parasi kaliyor abi

Çevrimdışı tuncaboylu

Bildiremiyorsun işte abi, kural bu.

Medel'i yazmak için Beck'i sattık işte.

Fenerbahçe ön elemede Valbuena'yı ve Dirar'ı yazabilmek için Ertuğrul'u Bolu'ya satmadı mı? Örneği var mı bu ülkede 3. kalecinin 2. lig takımına 1 milyon Euro'ya satıldığının?

Lyon başkanının ne ölücü olduğu ortaya çıkmadı mı? Senin yaz sonuna kadar 10 milyonluk satış yapman gerektiğini bilerek otursaydı masaya, 5 bile vermezdi Marcelo'ya.

Örneği var mı? Sen yaparsan olur işte.

Çevrimdışı mylife1903

Cok dardayim ts baskanim aras icin bi 3 milyon atesle masraflar benden sonra ben senden 4 milyona bi matuj bero alirim, desinlerdi

Uefa bu 850bine ne diyecek acep yoksa soguksu mu icecek.
Yahu gs ornegi meydanda

Çevrimdışı kyiv

Aleksandar Mitrovic geçen sene 27 maç 14 gol 1 asist. Zenci bir santrafor olmazsa bizde iş yapabilir. 94 doğumlu.

Çevrimdışı mylife1903

Ben bu yuksek rakamli transfer islerinin Fikret baskandan ziyade Umut Guner'den geldigini dusunuyorum. Pek bir kanitim da yok fakat bu adam transfer islerine bakmadan once hep butceye gore transfer yapan yonetim bir anda 3'er 4'er dagitmaya basladi gecen sene, haliyle elimizdeki tek veri de Umut Guner'e isaret ediyor.
Belgesi yok gunahini alamayiz

Çevrimdışı tangaz

Belgesi yok gunahini alamayiz

günahını almayız ama transferde ortaya akıl koyamıyor diyebiliriz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aleksandar Mitrovic geçen sene 27 maç 14 gol 1 asist. Zenci bir santrafor olmazsa bizde iş yapabilir. 94 doğumlu.
Kaçtı o tren, geçen sene alınmalıydı.

Şimdi Newcastle 20 milyon pound istiyor.

Etiketler: