2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 777715 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı beno1903

Talisca canavarı bize gelmiyorsa orda kalsın. 286 maç 121 gol. Bizde 79 maç 36 gol. Eğer kiralama, maaşının yarısı vs durumları varsa direk almamız lazım. Çöplerle harcanak maaşların üstüne +3 ekle zaten 8 falan eder. İsteyen gider alır. 8m çok da abartılacak bi miktar değil bence.
[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2022, 19:51:42 beno1903 ]

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Talisca gs'yi satin aliyor haberi daha gercekci bence
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

E ders almıyoruz ki abi şimdi farklı mı? Geçen sene takım doğrandı üstüne aldığımız santraforlar kalasın önde gideni çıkt, cezalar td değişikliği, sakatlık vb derken çok kötü sezon geçirdik. İlk sardıklarımız 27 maçta 7 gole katkı veren Rıdvan, bir önceki sene şampiyonluğunuzun mimarlarından Ersin, takıma geç katılıp kamp yememiş ve sakatlıklardan form tutamamış kalitesini tartışamayacağımız Alex. Takımda Kenan duruyor mesela bunları yollamaya bakıp yerine adam arıyoruz. 3 lü sistemde sol kenara daha iyi Türk oyuncuyu çok ararız.

Ha Talisca'yı uyguna çözebiliyorsak ben havaalanından sırtımda taşırım da madem öyle bir oyuncuya sistemde yerimiz var, Talisca'yı da malum maliyetten dolayı alamıyoruz, Alexi neden dehlemeye çalışıyoruz?
yok sen beni anlamamışsın o zaman oziye hiç bir işe yaramazken nasıl güzelleme yapılıyorsa şimdide aynı şey ersin rıdvan için yapılıyor ama büyük fayda veren welington gömülüyor ersin hiç bir şeyin mimarı olamaz onu beş dakika bile kalede tutmak beşiktaşa ihanettir necmiden beri beşiktaşın bütün kalecilerine bakıyorum bildiğim tarihimizin en kötü kalecisi bence kaleci bile değil kalede ersin olsun istediğin takımı kur şampiyonluk tamamen şansa kalır

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yunan basını, Beşiktaş'ın gündeminde olan Henry Onyekuru için Trabzonspor'un da devreye girdiğini iddia etti.

to10

Çevrimiçi Necmi

Talisca olayınıda fazla abartmayın yüzyılın transferi falan olmaz zaten öyle olsa onu ilk alan biziz zaten yüzyılın transferini biz yapmış oluruz 😂 iyi oyuncu evet ama bir gomez değil

Çevrimiçi Necmi

Yunan basını, Beşiktaş'ın gündeminde olan Henry Onyekuru için Trabzonspor'un da devreye girdiğini iddia etti.

to10
biz onyekuruyu neden alalımki elimizde daha iyisi var ilgilendiğimizi bile sanmıyorum ismaelin oyununa hiç uymaz

Çevrimiçi Talisca1903

Talisca olayınıda fazla abartmayın yüzyılın transferi falan olmaz zaten öyle olsa onu ilk alan biziz zaten yüzyılın transferini biz yapmış oluruz 😂 iyi oyuncu evet ama bir gomez değil
yok abi talica farklı aynı Gomez gibi gelsin işini yapar çok farklı kasa

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu rıdvan transferi ne oldu alan takım kampa neden yetiştirmesin bugün bütün takım sağlık kontrolünden geçiyormuş
Acaba son dakika çingene pazarlığımı başladı malum başkan imza masasında pazarlığı sever
Ben bu adamların oyuncu falan satabileceğine hala inanmıyorum.

Herifler masadan kalkıp seneye bedava alırlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Teklif beklemeye devam etsinler, bugün olmadı yarın gelir.

Çevrimiçi Samet Demir

@can1903 Kardeşim yönetim İstanbulspor daki Emrecan için bir girişimde bulundu mu

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu transfer olmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

@can1903 Kardeşim yönetim İstanbulspor daki Emrecan için bir girişimde bulundu mu

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
onun duyumu twitttera düşmüştü abi istanbulspor 10 milyon euro istemiş şaka yapmıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Kuzey Üst ve Doğu Üst tribünlerinin fiyatları neden diğer tribünlerden epey ucuz, Çarşıya mı ayrıldı?

Çevrimiçi tolga1903

yoerli zorunluluğu olmasa bulursun. Tayfun ile bir mevkiyi yerlileştirmiş olmak demek. Yerine bir yabancı aldın ve fırmayı kaptı bu sefer diğer nölgelerballak bullak olacak.

Çözüm belli 2 türk stoper 2 altyapıdan yedeği ve kaleci. Diğer herhangi bir bölgeye yerli oyuncu düşünülmezse bizim hayrımıza olur bence. Emirhan gibi gelirse cenk tosun gibi alternatifler de olur sağ kanat bekinin yedeği saçma sekilde kenan karaman zaten. Bizim zaten çok yeterli bir yerli kontejyanımız yok tayfur yalnızca niceliği artırır umut ile arasında çok fark yok bana göre ikisi de bizim 11 için as olacak oyuncular değil.

Çevrimdışı COB

Talisca kariyer yapacağı yerde parayı tercih etti. Buraya gelecek ise de para için gelir. Gs nin minimum 4 milyon euro yıllık verebilecek bütçesi varsa hemen alsınlar.

Teknik olarak iyi ama bir okadar savruk oyuncu. Kendisinin en büyük hatası, bukadar teknik bir ayağı, uzun boyu  ve son derece iyi gol şutları olan birisinin santrafora evrilememesi. Özel hocalar tutup fizik olarak güçlenseydi kendisinden çok sağlam forvet olurdu.

Çevrimiçi Talisca1903

Talisca kariyer yapacağı yerde parayı tercih etti. Buraya gelecek ise de para için gelir. Gs nin minimum 4 milyon euro yıllık verebilecek bütçesi varsa hemen alsınlar.

Teknik olarak iyi ama bir okadar savruk oyuncu. Kendisinin en büyük hatası, bukadar teknik bir ayağı, uzun boyu  ve son derece iyi gol şutları olan birisinin santrafora evrilememesi. Özel hocalar tutup fizik olarak güçlenseydi kendisinden çok sağlam forvet olurdu.
forvet olmaya ihtiyacımı var zaten atıyor golünü gayet iyi bir orta saha iddia edilenin aksine mücadeleci diagnal pasları oyunu mükemmel açıyor
forveti 2liyor orta saha pas organizasyonunda var hangi forvet bu kadar efektif hücumda 5 gözü kapalı veririm

Çevrimiçi Necmi

Ben bu adamların oyuncu falan satabileceğine hala inanmıyorum.

Herifler masadan kalkıp seneye bedava alırlar.
bugün başkan konuşuyordu alırkende satarkende çok pazarlıkçıyım sonuna kadar pazarlık ediyorum dedi sattığını görmedikki ne pazarlığı ya bedava gönderiyor yada tazminat ödüyor ne pazarlığı

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Mehmet57

Hem arkada, hem orta sahada. Guclu, supurucu. Yasi Kouyate’den kucuk. Kouyate’i bizde cok gormek istiyorum ama hic girisimimiz olmadi galiba. Amartey de iyi transfer olur.

Çevrimdışı sozkul

30 milyon tl deyince  çok para euro ile 1.6 civarında birşey yapar. Pazalıkla 1.2 civarına düşürdüğümüzü farzedelim. 4 sene faydalansak senelik 300 bin. Oyuncununda senelik 500 bin euro civarı istediği söyleniyor. Senelik 800 bin yapar. Senelik maliyeti 800 bin hangi yabancı var ve bu yabancının +3 e olumsuz etkisini bertaraf etmek için alınacak stoperlere ne verilecek. Bence +lar - ler gözönüne  alınıp hesaplandığında mantıklı görünüyor. hoca ve yöneticiler  karar verirler eldekilerle mi devam edelim yoksa transfer mi yapalım.

Haklısın, ülke inanılmaz yoksullaştığı için bu paralar büyük geliyor.,gedson’un bonservisinin yarısına 105 milyon YTL verdik, Gedson 210 milyon ediyorsa bizle oynadığı maçta gibi oynuyorsa Tayfur 25-30 eder.
Merak ettiğim bize karşı son maçında extra motor filan takıp mı oynamıştı acaba, tek maçlık performans değildir o umarım.

Çevrimdışı sozkul

Kuzey Üst ve Doğu Üst tribünlerinin fiyatları neden diğer tribünlerden epey ucuz, Çarşıya mı ayrıldı?

Kuzey üst ucuzsa Güney üstde ucuz, aynı para.
Doğu üst ucuz ise Batı üst de ucuz, aynı para.
[ Son Düzenleme: 28 Haziran 2022, 00:19:19 sozkul ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Dubai'deki bir kulüpten, Alex Teixeira için resmi teklif geldi. (VOLE)

Çevrimdışı sozkul

Kuzey üst ucuzsa Güney üstde ucuz, aynı para.
Doğu üst ucuz ise Batı üst de ucuz, aynı para.

Pardon, ben eski resme bakıyormuşum. Eskiden 429-430 batı 415-416 aynı paraydı, şimdi  biri 6400 biri 3500 çok acayip bir fark var, 5. Kategoriyide çok acayip ucuzlatmışlar..

Etiketler: